Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 07 Gru 2004, 22:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Šie santykiai susiklosto tarp tipų:

Don Kichotas - Džekas Londonas,

Diuma- Dreizeris,

Hugo- Napoleonas,

Robespjeras- Balzakas,

Hamletas- Hekslis,

Maksimas Gorkis- Gabenas,

Žukovas- Štirlicas,

Jeseninas- Dostojevskis.

-------------------------
Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
Tai santykiai, kuriuos vienas kito visiškai nesupranta. Toks bendravimas gali būti taikingas, ypatingai jeigu partneriai yra logikai, arba pereiti į santykių aiškinimąsi, jeigu partneriai yra etikai. Didelę reikšmę turi ir potipių sutapimas. Nesutampant potipiams, bendraujant su kvazitapačiu partneriu kyla vidinė įtampa, norisi pasmerkti jo veiksmus. Tiesa, tai gali praeiti, jei partnerius sies bendra veikla ir abipusė priklausomybė. Pirmas paprastai nusileidžia iracionalusis, o racionalusis tai priima.
Kaip taisyklė, kvazitapatus partneris neužgauna jūsų silpnųjų vietų. Nejuntama grėsmė iš šalies. Tačiau lygybės su juo, kaip su dalykiniu partneriu, nepajusi. Jis atrodo ne toks gabus, tačiau tose srityse, kur jums kažkas nesiseka, jis kažkodėl pasiekia žymiai daugiau. Dėl šio aspekto nukenčia abiejų savimeilė: tokia padėtis atrodo neteisinga.
Šiuose santykiuose nemaloniausia tai, jog neįmanoma žmogaus iki galo perprasti. Visada atsiranda problema, „verčiant“ jo pateiktą informaciją į savą kalbą. Tai, ką parašė kvazitapatus partneris, praktiškai neįmanoma skaityti. Jo informacijos šifravimas atima labai daug jėgų ir atrodo beprasmiškas. Taip pat nepatinka ir kvazitapataus žmogaus kūryba. Pokalbis su kvazitapačiu nors ir nėra sunkus, tačiau ir pasitenkinimo nesukelia. Atrodo, kad jis viską specialiai supainioja, apsunkina arba supaprastina, nusuka kalbą į šalį. Esminis argumentas: tą patį galima pasakyti kitaip, suprantama kalba.
Kvazitapatūs žmonės gali rasti bendras temas pokalbiui, kažkuo vienu ir tuo pačiu pasipiktinti. Tačiau išeitis iš sunkios padėties mato visiškai skirtingas. Su laiku pradedi jausti, kad laiką praleidai beprasmiškai su juo. Todėl, kadangi jų niekas per daug nesieja, jie išsiskiria lengvai, be gailesčio. Ganėtinai bespalviai santykiai, kuriems gerai pritinka patarlė „Pas jus savos vestuvės, o pas mus- savos“.

Kvazitapatybė- geri santykiai grupinėms diskusijoms. Esant palankiai priimančiai publikai, partneriai paprastai vienas kitam išreiškia paramą, pasigauna ir išvysto vienas kito išsakytas mintis. Kuriami drąsūs, stambūs projektai. Tačiau siauram ratelyje sunku vienas kitą suprasti: susidaro įspūdis, kad partneris neįsigilina į tavo pateiktą informaciją.
Kvazitapatybės santykiai yra stabilūs, kai partneriai suderina pozicijas, prieš imdamiesi kažko svarbaus. Priešingu atveju nauda iš abipusio palaikymo bus nedidelė. Nepasirengus, nenusiteikus bendrai veiklai, gauti naudingą rezultatą iš kvazitapatybės santykyje esančiųjų bendravimo yra neįmanoma.
Kvazitapačiuose santykiuose vystosi abiejų partnerių dalykinė logika. Kyla daug dalykinės veiklos idėjų. Emocijos pridera tik sėkmės arba nesėkmės jas realizuojant atveju. Taip pat šie santykiai vysto humoro jausmą, gimdo ne visuomet pagrįstą optimizmą.
Kvazitapatūs partneriai išreiškia tendenciją patikrinti savo idėjas praktikoje, tačiau ne nuosaikaus derinimo būdu, o staigiu proveržiu. Šie santykiai pastūmėja partnerius rizikuoti, pažadina jų sielose iniciatyvumą, įkvepia optimizmą. Kvazitapačiai porai pavyksta paleisti veikti tai, kas buvo praeityje sugalvota, tačiau anksčiau buvo atmesta, atgaivinti pozityvias tradicijas.
Šie santykiai išsiskiria iš kitų didele dinamika. Jie yra energingi ir aštraus siužeto, stumia partnerius pasielgti rizikingai. Šiuose santykiuose nuolatos keičiasi planai, gimsta ir miršta drąsūs projektai. Neįmanoma sustoti, atgauti kvapo. Statinėje būsenoje kvazitapatybė greitai išyra.
Kvazitapačiuose santykiuose, kurie taipogi laikomi įtraukiančiais, pradžioje nejauti ypatingos įtampos. Egzistuoja viltis, kad partneris visgi tave supranta ir pritaria tavo nuomonei. Tačiau taip neįvyksta. Kuo daugiau abu dirba prie vienos problemos, tuo labiau tolsta vienas nuo kito. Siekiant išsaugoti integralumą, tenka apsimesti, jog jie- vienminčiai. Tačiau greitai tai jau nebegelbsti ir tenka pradėti kažką naujo arba sugrįžti prie anksčiau atidėtų problemų.
versta iš http://www.socionics.org (Gulenko aprašymai)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Kvazitapatybės (lugiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 28 Vas 2007, 20:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Įdomu būtų sužinoti dalyvių nuomonę iš savo praktikos - kas erzina kvazitapatybės santykiuose ir kas patinka.

Mano nuomone, tai gana komfortiški santykiai. Kitas žmogus įdomus, patraukia (aktyvina) jo sumanymai, idėjos. Konkurencijos lyg ir nėra - tipai gerai žino, kurioje srityje kitas stipresnis ir lengvai atiduoda iniciatyvą. Sunkiau yra SUPEREGO funkcijų srityje - čia natūralios iniciatyvos laukiama iš kito... bet manau, kad galima "susitarti", kas kokios rolės imasi.

Kaip ir buvo pažymėta - santykiai skatina asmeninę iniciatyvą, savarankiškumą (brandžiame amžiuje jau suprantame, kad pakeisti kitą žmogų - utopinė idėja). O prisiderinti - nė vieno neužgožiant (tuo labiau, kad įskaudinti praktiškai neįmanoma) visiškai nesunku, nes tai ramūs ir taikingi santykiai.


Paskutinį kartą redagavo Liepa 18 Rgs 2008, 20:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
lietuviškas šriftas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Kov 2007, 14:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa raš?:


Kaip ir buvo pažym?ta - santykiai skatina asmenin? iniciatyv?, savarankiškum? (brandžiame amžiuje jau suprantame, kad pakeisti kit? žmog? - utopin? id?ja). O prisiderinti - n? vieno neužgožiant (tuo labiau, kad ?skaudinti praktiškai ne?manoma) visiškai nesunku, nes tai ram?s ir taikingi santykiai.




Na d?l ?skaudinimo tai vyksta, ten kur pas viena yra konservatyvi funkcija tai pas kit? - k?rybin?. Tod?l dažnai užgaunama. Šiaip šie santykiai ukdo žodži? kovos.

"Kvazitapa?iuose santykiuose vystosi abiej? partneri? dalykin? logika" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Kov 2007, 22:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
socion raš?:
"Kvazitapa?iuose santykiuose vystosi abiej? partneri? dalykin? logika" :wink:




kaip tai? :) K? ten dar ugdyti džekui, baziniam :blogic: ?:) (jei kalb?t apie por? donas-džekas)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 04 Kov 2007, 00:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, turbūt turėta omeny - apskritai dalykinė argumentacija.  Kvazitapatukai sutaria dėl veiksmų tikslo, bet įsivaizduoja jo pasiekimą skirtingais metodais (galbūt). Juk jų tapatūs aspektai visada yra skirtingų spalvų. Šiuose santykiuose tipai turbūt mokosi imtis atsakomybės už savo stipriuosius aspektus - vistiek jaučia kada kuri "spalva" labiau tinka situacijai. Labai svarbu - pasitikėti.

Ten ta citata paimta ne iš konkrečių santykių, o apskritai. Turbūt pavartotas ne tas žodis.


Paskutinį kartą redagavo Liepa 18 Rgs 2008, 20:59. Iš viso redaguota 1 kartą.
lietuviškas šriftas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Santykiai su mano šefu. Kokie jie?

Su šefu nėra jokių asmeninių santykių, ir būti negali. Beje, jis mano kvazitapatukas.

Atrodė be galo teigiamas kol aš daug mokiausi, mažai žinojau ir man periodiškai reikdavo apsispręsti trūkstant iformacijos. Be galo dalykiška, kvalifikuota ir tinkama pagalba, parodanti nematytas iki šiol galimybes ir logiškas išeitis. Nevarginant be reikalo savęs ir negaištant laiko. Manau, kad ne kartą iškils situacija, kai jo pagalba bus labai vietoje.

Pirmas įspūdis, tęsėsi gana ilgai: toks fainas žmogus, silpnokas kaip ir aš. Ir toks protingas. Gaila, anksčiau nemačiau daug tokių ...

Aš Robespjeras. Jis Balzakas.

Kas labiausiai užknisa, tai noras būti jėgos vietoje, reikalingam, galinčiam ir potencialiai visokiam nepamainomam. Sėdint bendrame ofice su dar žmonių jo noras visiems viską išaiškinti, sureguoti į bet kokį objektyvios iformacijos esamą ar menamą trūkumą mane užknisa. Kai tuo metu tu rašai.

Ir dar tas įprotis paversti mintis ir teiginius taip, kad jie tiktų toje situacijoje ir netrukdytų Balzako silpnai aktyvacinei nukreiptai etikai: - Tau uždėsim dar 5 firmas, bet tu tik nepergyvenk. Tau bus dar geriau, kai tu išmoksi, nebereikės kas kart iš naujo gilintis. Važiuoji į komandiruotę, reiks daryti pranešimą žmonių grupei. Na nebijok, nebus daugiau nei 10 žmonių, tik daug staliukų. Bus daugiau nei 50 !?.  Na, nieko, juk ten bus daugiau nei pusė senukai, jie nieko nesupras. As net neabejoju, tau patiks...

Na čia labai normalu versle, bet tendencinga.

Iš planinio "asmeninio" pokalbio su darbuotojais:
- Vaidai. Tu prarandi santykius su draugais būdamas šeimoje. Nepergyvenk (sutirštinta). Tai neišvengiama.  (gerai kad dar ne "džiaukis tuo") Aš irgi taip pat. Mano žmona irgi pyksta, kai aš noriu pabendrauti su draugu. Tai natūralu, kad gyvenant su žmona santykiai su draugais išnyksta... Visiem taip.

Beviltiškai bejėgiška, mano galva...

Noras turėti svarią nuomonę bet kokia kaina... Žema kažkaip, veidmainiška.

Manau jei mano žmona būtų Balzakas, mane knistų jos noras bet kokia kaina prie kitų užimti :bsensoric: vietą... Nors ir Jesenino ta pati sugestinė...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Paskutinė pastaba pasakyta užimti :bsensoric: vietą didesnėje žmonių grupėje, ne dviese.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 11:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vaidai, o Tu tikrai įsitikinęs, kad Tavo šefas Balzakas?  Galbūt Džekas...

Suprantama, iš tokio trumpučio aprašymo ir visiškai nepažįstant žmogaus - negaliu spręsti...  Tačiau iš tų motyvų, kuriuos šefas pateikia, man atrodo, kad tai ekstraverto pozicija (ryšių, kontaktų plėtimas).

Na ir, žinoma, ryškiai šviečia :blogic: - įvairių situacijų vertinimas iš pragmatiškos pusės, "pliusų" ir "minusų" suskaičiavimas (būdinga ir Balzakui, ir Džekui)


Paskutinį kartą redagavo Liepa 18 Rgs 2008, 21:01. Iš viso redaguota 1 kartą.
lietuviškas šriftas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Liepa: šiaip tai įsitikinęs. Gal neišsamiai čia nupiešiau savo šefą. Objektyviai, tai labai teigiamas žmogus. Ir tikrai neblogas šefas.

Su :bsensoric: pozicija tai jam sunkoka, na pavyzdžiui, ko nors paprašyti aukštesnio šefo reikia sugalvoti kelis apėjimo variantus.

Džekus pradėjau atpažinti tik po susipažinimo su forumu. :smile: Bet manau kad mano šefas Balzakas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Liepa: dar sprendžiu iš to, kad jo :blogic: gana "lengva", kūrybinė. Ne kaip savaime suprantama, bet ją pateikdamas žmogus stengiasi neužgauti kito žmogaus. Tam kartais būna parenkami įdomiausi argumentai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vaidas101 rašė:
Ir dar tas įprotis paversti mintis ir teiginius taip, kad jie tiktų toje situacijoje ir netrukdytų Balzako silpnai aktyvacinei nukreiptai etikai: - Tau uždėsim dar 5 firmas, bet tu tik nepergyvenk. Tau bus dar geriau, kai tu išmoksi, nebereikės kas kart iš naujo gilintis. Važiuoji į komandiruotę, reiks daryti pranešimą žmonių grupei. Na nebijok, nebus daugiau nei 10 žmonių, tik daug staliukų. Bus daugiau nei 50 !?.  Na, nieko, juk ten bus daugiau nei pusė senukai, jie nieko nesupras. As net neabejoju, tau patiks...

Iš šitos citatos tikrai panašu į Balzaką (mano šefė irgi balzakė). Nors kai pagalvoju, kiek daug reiškia santykis visgi. Manęs analogiški išvedžiojimai neerzina. Atvirkščiai: ramina. Manau neerzina dėl to, kad pati pateikimo forma neišvengia kūrybinės juodos logikos įliejimo. O aš su savo vienmate juoda logika vistiek nematau argumentų svorio skirtumų. Todėl lieka tik toks bendras jausmas: "manim rūpinasi".

Kita vertus, jos argumentuose panašiose situacijose gal būna daugiau akcento ant "nepergyvenk" ir ant "aš tau padėsiu kuo galėsiu", nei tokių argumentų kaip "ten bus daugiau nei pusė senukai, jie nieko nesupras". Kiti šalia to pateikiami argumentai irgi atrodo svaresni, pvz.: "jei padarysi tą darbą, tai gausi lengvatą kitoje srityje". "Tokia valdžios iš aukščiau politika, mes privalom tai padaryti ir viskas". "Pasistenk, labai prašau". Ir - konkretūs duodami terminai, ką iki kada padaryti, o paprašius paaiškinti: logiški, detalūs, nuoseklūs paaiškinimai, kokia seka turi būti daroma.

Atsiprašau, kad įsiterpiu į būtent kvazitapatybės santykių temą su šiais visais išvedžiojimais. Tiesiog norėjau parodyti tarptipinio santykio įtaką analogiškoj situacijoj ir pasakyti, kad mes GIRDIM skirtingus akcentus pašnekovo kalboje. Tau, Vaidai, galbūt mažiau reikšmingi :blogic: argumentai ir labiau norisi kažkokių kitų. Tingiu dabar pažiūrėti Robespjero modelį, bet kiek iš realaus bendravimo prisimenu su Robespjerais, tai labai mėgsta jie emocingą, šiltą bendravimą (o tai su šefu balzaku, o dar vyru...išties iš utopijų srities būtų. Va jei šefė būtų kokia hamletė, visai kitas reikalas gal būtų? :wink:). Ir, be abejonės, labai sunkiai pakenčia spaudimą :bsensoric:

Nors po teisybei, pateiktame Vaido tekste aš taip ir nesupratau, kur ten Balzako :bsensoric: pasireiškė. Bet gal čia todėl, kad ketvirtą funkciją sunkoka pačiam aprašyti.

Cituoti:
Noras turėti svarią nuomonę bet kokia kaina... Žema kažkaip, veidmainiška.
Kodėl žema ir veidmainiška turėti svarią nuomonę? :strange:

Cituoti:
Manau jei mano žmona būtų Balzakas, mane knistų jos noras bet kokia kaina prie kitų užimti :bsensoric: vietą... Nors ir Jesenino ta pati sugestinė...
Nu matai, mes minkštesni biškį :wink:. Pabandai Robespjerą "paspaust" ir pamatai, kad rezultato nulis :) . Tai ir nebespaudi, o tiesiog apsišarvuoji kantrybe. :wink: Šiaip manyčiau, jeseninams daugumai robespjerai atrodo labai protingi, bet lėtoki, ir galbūt kiek irgi gali erzint tas nepaslankumas toks :) .

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 16:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža raš?:
Vaidas101 raš?:


Ir dar tas ?protis paversti mintis ir teiginius taip, kad jie tikt? toje situacijoje ir netrukdyt? Balzako silpnai aktyvacinei nukreiptai etikai: -Tau užd?sim dar 5 firmas, bet tu tik nepergyvenk. Tau bus dar geriau, kai tu išmoksi, nebereik?s kas kart iš naujo gilintis. Važiuoji ? komandiruot?, reiks daryti pranešim? žmoni? grupei. Na nebijok, nebus daugiau nei 10 žmoni?, tik daug staliuk?. Bus daugiau nei 50 !?.  Na, nieko, juk ten bus daugiau nei puse senukai, jie nieko nesupras. As net neabejoju, tau patiks...




Kita vertus, jos argumentuose panašiose situacijose gal b?na daugiau akcento ant "nepergyvenk" ir ant "aš tau pad?siu kuo gal?siu", nei toki? argument? kaip "ten bus daugiau nei pus? senukai, jie nieko nesupras". Kiti šalia to pateikiami argumentai irgi atrodo svaresni, pvz.: "jei padarysi t? darb?, tai gausi lengvat? kitoje srityje". "Tokia valdžios iš aukš?iau politika, mes privalom tai padaryti ir viskas". "Pasistenk, labai prašau". Ir - konkret?s duodami terminai, k? iki kada padaryti, o paprašius paaiškinti: logiški, detal?s, nuosekl?s paaiškinimai, kokia seka turi b?ti daroma.







Faina, kad parašei :smile:



Na, ?ia tavo šef?s argumentai žmogiškesni (už j? stovi žmogus, turintis jausmus). Pad?siu kuo gal?siu tur?t? skamb?ti raminan?iai. Nors aišku, jei pasakys šaltai ir automatiškai, tada tas pats...



Man šiek tiek dirbtina: "Na, nieko, juk ten bus daugiau nei puse senukai, jie nieko nesupras". Nes žmogus šioje tikroje situacijoje nežino, ar ten tikrai bus senukai. Ar labai reikl?s ir protingi klausytojai. Jis siekia bet kokia kaina nuraminti. ?ia mano galva ir yra :bsensoric: pozicija, s?veikoje su :wethics:. Geriau jau sakyt?, nebijok, aš žinau tu sugeb?si, tu juk gerai žinai savo firmas. Aš tavim tikiu (geriausia pasakant su šilta emocija).



Nors po teisybei, pateiktame Vaido tekste aš taip ir nesupratau, kur ten Balzako :bsensoric: pasireišk?. Bet gal ?ia tod?l, kad ketvirt? funkcij? sunkoka pa?iam aprašyti.



Noras tur?ti svari? nuomon? bet kokia kaina... Žema kažkaip, veidmainiška.






Kod?l žema ir veidmainiška tur?ti svari? nuomon?? :strange:



Tod?l, kad realiai visur ir visada netur?si svarios ir patikimos nuomon?s. Kad ir koks kvalifikuotas beb?tum, tavo nuomon? kai kur bus nepatikima. O tu j? visvien jautiesi kad turi. Kas iš tokios nuomon?s.



Nors  darbo santykiouse viskas ?ia normos ribose. Balzakai juk protingi. Ir aš manau kad mano šefas neblogas.



Bet kalbant apie niuansus, tai lenda ? akis.





D?l emocij? mano atžvilgiu, tikrai taip. Man spontaniškas atsakymas, su tiesia emocija geriau, nei marazmai kažkokie. Savaime suprantami.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 16:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Dar :bsensoric: pozicija yra leisti sau daug šnek?ti ilgomis fraz?mis, su visais niuansais ir emocijomis, kuomet visi aplinkui bando susikaup. Na, bent jau aš.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 17:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vaidas101 raš?:
Dar :bsensoric: pozicija yra leisti sau daug šnek?ti ilgomis fraz?mis, su visais niuansais ir emocijomis, kuomet visi aplinkui bando susikaup. Na, bent jau aš.




Vaidai, aš t? irgi pasteb?jau pas savo šef?. Ta?iau nemanau, kad ji taip siekia pasijust kokia nors ten baisiai reikšminga. Taip, norisi užvaldyti d?mes?, bet ne tam, kad pasijaust kažkuo viršesniu, "parodyt valdži?". Aišku, kad ir man, ir kitiems tie išvedžiojimai kartais trukdo. O Tau kaip racionalui tur?t? dar labiau trukdyti.



Aš sau aiškindavausi tok? jos ir kit? balzak? elges? tuo, kad jie toje erdv?je, su tais žmon?mis 1) gerai jau?iasi, 2) jau?ia poreik? pabendrauti d?l to, kad elementariai pasiilgo bendravimo su žmon?mis. intravertams gi b?na kartais tokie bendravimo pli?psniai. Beje, aš pati taip darau irgi, periodiškai :wink: Gal tod?l ir kit? tok? poreik? suprantu. :happy:. 3) tuo pa?iu tikisi gauti kažkokios informacijos- peno :wintuition: apm?stymams. :smile:



Taip sakant, ?ia balzakai ne iš blogos valios taip daro, ty?ia juk jie nenori kenkti kit? žmoni? darbo procesui :smile:.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Kvazitapatybės (lygiagretaus intelekto) santykiai
StandartinėParašytas: 13 Kov 2007, 17:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš šitą kalbėjimą ilgomis frazėmis interpretuočiau - kaip pastangas detaliai, nuosekliai viską išaiškinti. Kitaip tariant, ypatingo paslaugumo ženklą  - "pateikti ant lėkštutės", t.y. gatavą informaciją.

Logikas gali kalbėti, jeigu pats tuo dalyku labai susidomėjo, jeigu jam įdomu (norisi dar ir pasidalinti įspūdžiais - sulaukiant atsako).


Paskutinį kartą redagavo Liepa 18 Rgs 2008, 21:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
lietuviškas šriftas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007