Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 105 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2004, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Frosia frosia.. tamsta taip r?pinies d?l t? Lietuvos varguoli?.. bet iš pirm? l?p? esu gird?jas, kaip lietuviai ištremti ? Sibir?, sugeba prasigyventi ir netgi dar karta b?ti "išbuožinti" už tai, kad šaltame Sibire sugeb?jo prasigyventi. Ir tai ne skaityta, o tikri giminai?i? ?vykiai.



Kas d?jos 17-18 metais Rusijoje, man užtenka žinoti, tiek kiek istorija žino :wink: Beja fraz?je "apart stereotipu zhinote, kas ir kodel vyko 17-18" nelabai matau logikos. Suprant?, kad ?storijoje galima ?žvelgti stereotipus, ta?iau šioje fraz?je šio žodžio reikšm?s nematau. Bet neesm?..



Jei tos klaas?s nori, kad jomis r?pintus, tai tegu renkasi atitnkam? valdži?.



Na, o d?l kategoriškumo ir atjautos, tai ?ia diskusijos. Mes ?ia tik diskutuojame ir aš nemanau, kad nuomon?s tur?jimas ir argumentuotas jos gynimas yra kategoriškumas :wink: bet kokiu atveju, man buvo malonu su jumis diskutuoti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2004, 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Feosia, tu rashai, kad "o man asmenishkai reikalinga tokia valdzhia, kuri rupintusi tik dviem privilegijuotom klasem-senukais ir vaikais (prie ju ir ligoniais).". Nagi pritariu tau visomis penkiomis savo galunemis! Bet... bet nejaugi tki, kad DP bus kitokia?! Oi kaip ash tuo abejoju!



Man patiko dienos fraze: "Gime shliauzhioti - neskraidys! Bet jie gali taip aukshtai uzhshliauzhti, kad gime skraidyti bus priversti priesh juos shliauzhioti... "



Kiek daug tiesos! Ir pavyzdzhiu labai daug..., net per daug...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 16:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Pažadus t?s?ti tai tur?s, ar ne? O iš kur pinigus ims? V?l paskolos pravalgymui milijardin?s? O kas jas atiduos? M?s? vaikai? Tai kada gi Lietuva atsities, jei tokie cariukai mus valdys?



Barbe, o cia kas nors naujo? Kuris tesejo pazadus? :smile: Idomu butu labai, jei kas nors pasikeistu.. jei ne vaikai tai patys atiduosim, kaip pensijon iseisim, jei datrauksim :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2004, 09:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
Keliau, man valdzhia yra tik valdzhia, kuriai zhmones suteikia pasitikejima, o valdzhia paskui jo nepateisina :sad:

o tikiu bishki kitokiais dalykais, labiau neapibrezhtais...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2004, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Frosia, paslaptinga tu kazkokia... Tai ginchijiesi del visai zhemishku dalyku, tai paukshchiukus lesini, tai kazhkur i mistika suki...

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Spa 2004, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
keliau, man keistas klausimas - o tu tiki?...

tiketi galima Dievu, Tiesa, Geriu...o zhmogum ar valdzhia ash galiu tik pasitiketi arba ne...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Spa 2004, 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Frosia, tikiu Tiesa, Geriu, Meile .

Tikiu , kad yra kazhkas gerokai aukshtesnio, nei Zhmogus ( tik ne visai tai, ka sako bazhnychia... )



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2004, 19:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Keista.... Po tokios smgios rinkimu polkutes , politiniu shokiu aikshteleje tylu...

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2004, 21:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
o k?ia besisk?ry?iosi, kai jau po visam?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2004, 22:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Barbike, nieko panashaus - dabar tik ir prasideda  pagrindines linksmybes ! :happy: :happy:

Panmatysi, kaip AMB  parduos Viktorui visus principus uzh premjero kede  :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 14:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
keliau,

ish kur pas AMB principai? mano nuomone, pas ji vienas principas- jis pats...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
Vartotojas 2,

nelabai supratau tavo pavyzdzhio su sibiro tremtiniais...ar zhinai statistika, kiek lietuviu kauleliu ten liko? juk sibiras sibirui nelygu...

o sekant tavo logika, tai ash taip suprantu, kad tamsta uzh "laukiniu dzhiungliu kapitalizma"- tipo, tegu ishgyvena tik stipriausi...

o man kiekvienas zhmogus yra vertybe...netgi paskutinis kaimo girtuoklelis...

o valdzhia renku ir moku mokeschius tam, kad  butu garantuotos lygios galimybes visiems dirbti ir uzhsidirbti ir tam, kad butu suteiktos privilegijos silpnosioms visuomenes grandims: vaikams, seneliams ir ligoniams. deja, kol kas privilegijos pas mus skiriamos stambiajam kapitalui...  :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2004, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Frosia, bukim biedni , bet teisingi - teorishkai ir tau buvo suteiktos tos galimybes, ir man buvo suteiktos, bet ash jomis nesugebejau pasinaudoti... Zhinoma, tiems , kurie sedejo archiausiai lovio , tos galimybes buvo galimybesnes, deja...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Iu, geriau apie seks?, o ne apie politik?... Brrrr... bjaurus dalykas ta politika...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2004, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Frosia: Na taip, ta?iau v?liau vaikams buvo leidžiama (vieniems, t?kstan?ius km..) gr?žti.

Aš nesakau, kad nereikia atsižvelgti ? kiekviena žmog?. Ta?iau ta vargana socialin? klas?, renkasi iš esm?s belek?, o paskui skundžias keikias ir t.t. Renkasi DP, kurie 10 lituk? pamoka, ta?iau, kad ten s?di milijonieriai, kuriems giliai giliai nusisjpauti ant to alkoholiko, tai net nesusim?sto.



O kitas, klausimas d?l žmoni?. Aš nemanau, kad reikia socialiai remti kažkok? alkoholik?, kai Žymiai protingiau b?t? paremti prastoje socialin?je pad?tyje esant? vaik?, suteikti jam moksl?, skatinti kad jis siekt? išsiliavinimo ir parodyti, kas yra visiškai kitas gyvenimo b?das. O alkoholikui, apart anonimini? alkoholik? klubo, nepad?s nei valstyb?, nei kas kitas. Pats kaltas žmogus, jei nesugeba gyvent padoriai. Ir nereikia varyti dievo ? med?, kad Lietuvoje ?ia taip visiems varguoliams blogai. Užtenka galv? tur?ti ant pe?i? ir tas pats alkholikas gal?t? susitvarkyti savo gyvenim?, susirasti šiok? tok? darbel?, paarti bišk?, kas yra neišvengiama kiekvienoje pradžioje ir po keli? met? prasigyvenus šiektiek ir arti taip nereik?s. Bet kur tau... kas geriau ar arti kelis metus ar degtin?s butelys. Viskas tuom ir pasakyta..



Taigi jokia valstyb?s parama, ?ia to alkoholiko neišgelb?s, nes yai gyvenimo b?das ir didesnis pinig? kiekis tik proporcingai padidina degaus skys?io kiek?. Iš esm?s matau vienintel? sprendima - kartos pasikeitim?. Tik tam dar reikia parlamento kuris išaugint? normali? kart?, o ne naujus alkoholikus.



Tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 105 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 61 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007