Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Na faina ta j?s? tarm?... Ale kad aš žemaitiškai rašyt prad??iau, n? vienas ne?k?stum?t... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
A tai ku tu , Liepa, mislyji pradet ishdykaut, kad prie shunia nori lagadytis?  :happy: :happy:

Nebrajyk! Tokia spakaina ir tokia sprauna atrodei, a dabar jau prie shunia nori lagadytis...  Kad jau teip sumislyjai, tai pradek na kakia mazhuchia shunioka - pas Jadziunias Brisiu neik - anas tai da labiau susnervuos, tava delnu pauostys ( pagal savi sprendzhiu )

:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 12:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
barbike o gal pam?gink?  :wink: suprast tai visk? supras?iau, gal tik atsakyt nemok??iau  :happy:

Liepa, man rodos, irgi kiek kitokiu dialektu šneka nei peliauck? jadz?  :smile:



o apie tuos pavydus- vargu bau, ar galima sakyti, kad vyrai pavydesni ar kad moterys. Ir tos ir anos lyties atstov? super pavydži?, ir visai nepavydži? esama. ?ia jau ant kokio užsirausi... :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 14:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Solanža" raš?:Liepa, man rodos, irgi kiek kitokiu dialektu šneka nei peliauck? jadz?

Mano dialektas labiau ? šiaur?s vakarus paplit?s negu Jadziun?s. Taip manau.



D?l šunioko... Azartas nuo vaikyst?s išlik?s... :wink: Kaime moksleivišk? vasaros atostog? metu pavaduodavau laiškinink?. "Darbo baras" - 7-8 km kelio po vienkiemius. O ten jau tikrai reik?jo mok?ti prie visokiausi? brisi?, kudli?, šarik? prisiblatint. Svarbiausia, j? nebijoti ir kartu parodyt draugišk? nusiteikim?. Visus prisikalbindavau, man?s nek?sdavo. Ir dabar kai pamatau šun? - azartas pagauna "susidraugauti". Va, tik prie specialiai dresiruoto šuns ko gero nepriei?iau.

Be galo myliu ir katinus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 14:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Apie pavyd? pagalvojau vien? dalyk?. Gal tai susij? su kokio nors požymio vyravimu? Gal pavydi žmon?s (tikrai manau, kad nuo lyties nepriklauso), kuriems nuolat reikia aplinkini? d?mesio? Juk tai daugiausia d?l d?mesio konkurencijos ir pasireiškia....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Liepa, tai ir mane turetum mylet - zhiurek koks mano snukutis fainas

:happy: :happy: :happy:

Nors ash ir Kelias, bet kaip tas katinas - vaikshtaus sau vienas kur noriu...

:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
Keliau, visus tuos teiginius ash neishmislijau, o perskaichiau...ir pabandzhiau atpasakot...

beje, o ka reishkia "pagristas pavydas" ?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
kai yra už k? pavyd?t :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Efrosinija, "pagristas pavydas" yra tada, kai tu turi tikrus faktus apie savo partnerio prasizhengimus, o ne tai , kad VBS agentura praneshe.













Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
va šito tai aš niekaip nesuprantu...jei tu myli ir tave myli, tai ar gali k? nors "lievo" žmogui padaryt? ir ar gali tik?tis, kad tau k? nors padarys? kur yra pavydas, ten meil?s nelieka...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
keliau, kiek man sako vienashalishka patirtis, pavydas, deja, dazhniausiai ir buna nepagristas jokiais faktais, ishskyrus "tu su tuo per daug shokai", "anam perdaug shypsojaisi", ar "parejai kazhko labai jau laiminga" ...o jei yra pagristi faktai, tai arba tu skiriesi, arba atleidi...nematau jokio logishko paaishkinimo pavydo jausmui ir man, tiesa pasakius, dzin, ar jis kiles ish egoizmo, ar ish nepilnavertishkumo jausmo, bet tikrai ne ish meiles... beje, tie patys didzhiausi pavyduoliai, kaip gyvenimas parodo, nera patys didzhiausi shventuoliai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Frosia, labai jau supaprastinai....

Deja, nera tokiu svarstykliu, kuris ish partneriu myli labiau, bet labai dazhnai buna, kad myli jie nevienodai... pakanka menko vieno ish partneriu bereikalingo nusizheminimo ir svarstykles labai greitai igauna pagreiti...  kazhkur jau rashiau - idealu, kai partneriai yra lygiaverchiai, bet juk supranti, kad tai ne dazhnai pasitaiko.....





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Na ka galiu pasakyti - tavo pamineti fakteliai jau yra fakteliai...

Man atrodo, kad be pavydo meiles taipogi nebuna... Galima, zhinoma, taip teorishkai postringauti, kad reikia pasitiketi, reikia suprasti, reikia ...reikia.... , o kai tavo brangusis pernelyg susglaudes shoka su kita, tai, prisipazhink - kazhkas chirshka po krutine, argi ne?



:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 193
pirmiausia, pasizhiurechiau- gal man tik ATRODO, kad shoka pernelyg susiglaude- gal tiesiog isilinksmine nepastebi, kad ribas perzhenge ...jei vis dar taip pat atrodytu, pasikvieschiau pasikalbeti ir pasakychiau, kad nesmagiai jauchiuosi, nes man atrodo, kad blablabla ...jeigu jis atsiprasho ir pasako pasistengsias buti man atidesnis, vadinasi, musu jausmai eina teisinga linkme...blogai, jeigu: jis isizheidzhia ar ima pustis, arba nuleidzhia viska negirdom, o visu blogiausia, jei ima tave pult ir zhemint...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2004, 17:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Taktika teisinga, bet va tas tavo "pasakychiau, kad nesmagiai jauchiuosi" juk ir irodo, kad pavydo daigeliai sudyge...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007