Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gal kazhkam tai ir pasirodys nenormalu - tachiau, kai myliu ish tikruju, visai nesinori kirkintis ar saldzhialiezhuvauti su kitais....

O pozicija: "myliu jus abi" - pakankamai dazhnas ir pakankamai shlykshts atvejis. Tokia.....sakykim, patogi pozicija :) Nes su viena labai patogu gyventi (gera mama vaikams, tvarkingai kojines sudelioja ir t.t.), o kita - naujas, dazhniausiai jaunesnis kunas, nustebes, susizhavejes zhvilgsnis (sava zhmona, kuri pazhista tave kaip nulupta, daug sunkiau nustebinti). ir tampomos tos dvi moterys uz virvuchiu - pakabintos laike - nes ne viena negali gyventi pilaverchio gyvenimo. Tik laukia - viena laukia, kol brangiausiasis ishsilakstys, kita - kol paliks, ta, senaja, ragana :) ir ateis pas ja laimingos ateities kurti. Fu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Labas, dvynuke! :)))))

Vat tu man pasakyk - kodel taip malonu tave pamatyti visuomet? :))



Ash chia, aishku, visai ne i tema, bet kad tema jau rodos ishkalbeta... :)



Tai vat, i ta "ne i tema" - labai ilgai svarschiau, ar nepasiemus man to menuliaus uzh paveiksliuka... Ale paskum nusprendhiau kazhkodel (net nepasakychiau tiksliai kodel), kad neimsiu. Jaute mano intuicija (? dar gudriau susakyt, kazhi, negalejau?), kad emdushke ateis ir jai butent shito prireiks.. :))

Ale kai sako mano melemeusias "nu kas daba patikes, kad ash ish tiesu tai svarschiau/taip galvojau?" :)))



p.s. ir tyliai i ausi - yra chia tokia Solanža. Masto kaip mes. Ar tik nebus pasimetus trynuke? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesiau, o jeigu aš dar tyliai ? aus? Tau pašnabžd??iau, kad tai aš buvau tas žmogus, kuris papraš? Vartotojas 2 šit? m?nuliuk? ?d?ti prie avatar??...  :smile: Mano pirmas noras buvo j? ?sid?ti, bet paskui prie akies pripratau, ir nutariau likt tokia, kokia esu  :smile:



Keliau nepyk, kad nukrypstam... O ? tem? net negaliu nieko pridurti (gal truput? ir pikta d?l to), bet mano poži?ris toks pats kaip Tavo  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Na,Keliau, aš visada maniau kad tokie blevyzgojimai, net forume , kurie peržengia sant?rumo ribas ver?ia jaustis nepatogiai kit? partner?. Skirkime kalb?jim? nuo to, kuomet peržengiamos ribos ir prasideda ?kutenantis? niuansai bei užuominos. Manai kad tas liguistas pavydas ir nepasitik?jimas savimi ver?ia m?s? vaizduot? piešti perd?tus vaizdus? Visai ne. Manau jei tarp partneriu yra nepasitik?jimas kaltas ne vien tas, kuris nepasitiki, o ir tas, kuris ver?ia tuo suabejoti.

Man nesuprantamas noras ?kalinti mylint kit? žmog?, ta?iau paž?stamas tas nepasitik?jimo jausmas kuris turi rimt? pagrind? abejoti kitu. Pelnyti tarpusavio pasitik?jim? yra ilgas darbas, tai trunka ne metus ir net ne por? met?. Kartais mes net negalime garantuoti už save, nieks nepasaugotas ir tikrai kaip tu sakai j?ga mielas nebusi, bet manau, ?sitikinusi 100 proc. kad galime b?ti ir privalome išlikti garbingi kito žmogaus atžvilgiu. Ir tai galima laikyti tarpusavio pasitik?jimu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nu gis achiu, kad mumi menuli palikai :)))



O apie ka chia kalbejom? Aaaa...tipo, visi yrai keules ir nera ka apsirengti :)



O jei rimtai, tai nesuprantu ash tokiu "meiliu", kai myli viena, bet ant atsarginiu suolelio dar kokios dvi/du pasodintos... :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža, a ne... Tada ne trynuke (nors del menulio tai labai idomu... labai..  :wink:) Tiesiog musu nuomones su Keliu skiriasi radikaliai. Ar ish tiesu manai, kad yra labai zhavu, teisinga ir protinga flirtuoti (ne shiaip bendrauti) su visu aplinkiniu pasauliu, nes taip tavo mylimam zhmogui turetu patikti - parodyti koks jo/jos partneris "kietas"??

Ash truputi kitaip manau... ka ten "truputi".. :))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Tai achiu dar ir Solanžaai, kad man menuliuka parupino  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesiau pirmiausia, tai tik viena iš tem?. Gal kitomis temomis neži?rite ? gyvenim? taip priešingai abu su Keliu? :smile: Supranti, man rodos, ir Kelias to neteigia, apie t? "kietum?". Aš manau, kad žmon?s neturi bijoti paži?r?ti ? kitus žmones, ir aš tikrai nieko prieš jeigu mano vaikinas šokdina kitas merginas, pasako mano draug?ms kompliment?. Man svarbiausia žinoti, kokie jo jausmai man, b?ti tikrai d?l t? jo jausm?. Jeigu jis myli mane, kod?l tai nesuderinama su tuo, kad jis pasakys mano draugei, kad ji gražiai šiandien atrodo? Visur yra pusiausvyra ir ribos, žinoma. Ir jeigu jaus?iau, kad jis daugiau d?mesio skiria kitoms, negu man, gal ir pavyd??iau. Aš manau, kad pavydas slypi savininkiškumo jausme. Jeigu žmog? traktuoji kaip daikt?, savo nuosavyb?, tai ir jauti, kad jis neturi teis?s skirti niekam d?mesio, išskyrus tave... Bet šitaip tu j? tik patalpini ? auksin? narvel?, iš kurio jis anks?iau ar v?liau ištr?ks.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
..o del flirto. Tarkim, kai shnekos ima suktis apie buchinukus siusiu musiu ir t.t. man nebeidomu. Flirtas turi buti toks, kad beveik nesupantama butu, kad tai yra flirtas. Va tada man smagu :) Ir jokiu uzhpakaliniu minchiu anei man, anei kitai flirto pusei, manychiau, nekyla. Tiesiog grakshtus pasimetymas zhodzhiais...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Svaigi....kiek ash pazhistu Debesiu (o pazhistu ne taip ir mazhai), tai priversti ja pavydeti nera taip jau paprasta. Reikia kaip reikiant pakiaulinti  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2, džiaugiuosi kad m?nuliukas patiko.



d?l t? flirt?, kaip ir sakiau, visur turi b?ti ribos. Man nepriimtina b?t?, jei mano partneris kitas viliot? dviprasmiškom užuominom. Kitoms/kitiems gal tai - normalus dalykas, tokie juokeliai.



Debesiukas truput?l? ?skaudinta širdele, tod?l ji taip ir reaguoja šioje temoje, manau... gal prisiminimai kokie iškyla, gal dar kas....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža, na nenoriu kalbeti uzh Kelia, bet ish to ka jis pasake chia, beigi ish labai daug pokalbiu kitur, daug seniau, manau kad galiu teigti, kad jo pozhiuris yra: rodyti demesi visoms ir visur, garbinti "Moteri", "priversti" visas merginas/moteris alpti del jo (na, chia perkeltine prasme, neisizheiskit niekas :)), ir tai, kaip kazhkokia pergale ar dovana, numesti mylimajai po kojom. Ir baisausia tai, kad Kelias nesupranta jog..to nereikia. Jei jau vyras yra mylimas, nereikia jokiu "irodymu", 'pergaliu", "pasiekimu"...



Keliau, ar ash teisingai interpretuoju musu buvusias dazhnas diskusijas shia tema? Nepersudzhiau, manau? :)



Tai vat. O man tai nesuvokiama, nepriimtina... Man nereikia, kad del mano zhmogaus "alptu" visas pasaulis. Man uzhtenkato, kad man jis yra pats nuostabiausias, ir kad jam tokia pati esu ash.. Ir toki radau ilgai ieshkojus.. :) Tai nereishkia, kad jis nebendrauja su mano draugemis (ojej kaip darbendrauja... m2, skazhi? :))), bet tai.. tai kitoks santykis. Tai butent - bendravimas. Ne siekimas uzhkariauti, net ne akivaizdus flirtas - tiesiog draugishkas bendravimas. :)



Et.. rashiau rashiau ir pasiilgau to savo pachio nuostabiausio... :))  Eisiu "lauk" kol kas ish forumo, pas anu. :)





Iki, mergicikes. Gero vakaro ir taikiu diskusiju :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
na, tuomet reik?s palaukti Kelio interpretacij?  :smile:



Gero vakariuko, debesiau  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Solanža, mhm.. :) Tie slogus prisiminimai uzhpuole kai shita tema pamachiau... :) Bet ish esmes - tai jau praeitis ir gana tolima. O dabar mano pasaulelis kupinas visko tik paties geriausio (labai nekukliai nuskambes, turbut, ale kai saka - kenchiantiems dangus. :))) Savo atkentejau, gavau roju zhemej (tpfu tpfu tpfu, kolei kas :)))



Daba jau tikrai iki. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2004, 19:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ka gi, keliauju ir ash, reik sheimynai vakariene ruoshti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007