Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 12:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Skarlet: aisku kad dramblys balzakas..toks letapedis, vos kojas pavelka..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
lyrike:



O ash dramblio kazhkodel letapedzhiu neisivaizduoju, Jie tik santurus, bet kai reikia - net labai greiti ir pavojingi (chia nuolatinis animal planet zhiurejimas mano nuomone itakoja). Ir jie man kaip tik labai socialus gyvunai atrodo - kaip grazhiai dramblienes su drambliukais tarpusavyje bendrauja ir vieni kitiems padeda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, ir man nei drambliai, nei balzak?liai l?tap?džiai neatrodo, jie tiesiog normaliomis s?lygomis ram?s ir sant?r?s. O kokiems tipams b?t? b?dingiausias drambli? matriarchatas, juk visada juos veda seniausioji dramblien?? Robik? saky?iau..  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



:smile: :smile: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet raš?:
Dž.Fonda nuo seno laikoma kaip klasikinis Žukov?s tipas, bet k? žinai, gali b?ti ir kaip su Napoloenu.





Ži?r?jom su vienu artimu giminai?iu (t.y. žmogum, kuris mane labai gerai paž?sta) sen? film? su Dž.Fonda "Nuvarytus arklius nušauna", tai jo nuomone (jis domisi socionika), pagrindin? heroj?, jos m?stymo ir veikimo b?dai, labai panaši ? mane. Pasak jo, net veido mimika identiška... :confused:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Skarlet: kodel ne Stirles, Gorkes..Gorkis toks seimos smogus, nevengiantis pavadovauti.. .Strirles seimoj irgi megsta paspausti vyreli po padu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
lyrike: drambl?s nieko po padu nespaudžia ir j?ga nesivadovauja, o veda savo šeimas labai tolimais ir painiais maršrutais, su apgalvotais iš anksto sustojimo pails?ti punktais, kur b?t? skanios augalijos ir vandens, manau labai intuityvus ir racionalus bruožas. m2, k? manai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet raš?:
Aha, ir man nei drambliai, nei balzak?liai l?tap?džiai neatrodo, jie tiesiog normaliomis s?lygomis ram?s ir sant?r?s. :




Aš irgi v?l stosiu Balzak? gynybon: jie n?ra l?tap?džiai. Veikloje jie gali pakankamai greit suktis, apskritai greitai orientuojasi situacijoje. Taip, emociškai jie ram?s ir sant?r?s, tod?l kol j? nepaž?sti - atrodo, kad velniaižin, k? jie ten galvoja, o gal visai nieko negalvoja. Tik sprendim? pri?mime tai jie tikrai yra labai neskubantys, abejojantys ir svarstantys. Nes apm?sto visus ?manomus variantus ir jie atrodo vienas už kit? blogesni... :neutral: :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gal yra ir l?tap?dži? balzak?li? koks potipis, bet aš dar nesutikau  :smile: B?tent- jie yra ram?s, bet ne sraig?s. Jie pakankamai veikl?s, neatrodo flegmatiški anei kiek (flegmatiškumas man yra l?tap?diškumo sinonimas..jei jau pasitikslint s?vokas).

Jie turi ?vairi? sumanym?, gal b?gte neb?ga ir per galv? nesiver?ia, bet ir dirba pakankamai daug, ir padaro daug. Net ir m?stymo lygmenyje jie n?ra l?ti, apsvarsto daugybes variant?, kol pasirenka tinkamiausi?; nepatingi susirinkti pa?ios ?vairiausios informacijos per pakankamai neilg? laik?. Gal jie ir primena tuos dramblius, bet man sunku lyginti su tokiu dideliu gyv?nu žmogaus k?n?. Ypa? kad nepaž?stu koki? stor? balzak?...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Apie dramblius :smile: Man jie atrodo racionalus, jauchiantys.  (kaip jie gedi savo mirusiuju!), tachiau veikiantys apgalvotai. I socionika kazhkaip nesudelioju to :smile:



O Balzakelio anei vieno nepazhistu greichiausiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 16:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2 raš?:
Skarlet:



Apie dramblius :smile: Man jie atrodo racionalus, jauchiantys.  (kaip jie gedi savo mirusiuju!), tachiau veikiantys apgalvotai. I socionika kazhkaip nesudelioju to :smile:



O Balzakelio anei vieno nepazhistu greichiausiai...




Bent jau virtualiai tai vien? tikrai paž?sti  :wink: :happy: Balzakai kartais m?gsta užsid?ti komunikabilaus žmogaus kauk?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 17:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Voba Niekaip neatspesiu kas :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 21:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Nu nzn.... Napaleonas - povas ar liutukas.... nzn. Gal per daug pasipotimo (nu kur tau pripazinsi savo arogancija) :happy:

Ash tai esu tikru tikriausia kate, kuri megsta draugija, ale ish esmes visada vaikshto viena. T.y. ten, kur nori. Na nebent stumia artimus savo ten, kur ji nori eiti.... Artimieji neina, tada kate isiziedzia ir eina viena. Arba ne. Buna shiaip isizieidusi .....

na dar kartais bunu zuikis. Shiaip zuikis, kaip ir visi zuikiai.



M2,

ha ha ha  vorai..... uuuuu vorai.

Kzkaip nugalejau savy panishkai baime vos juos ishvydus. Ale zinai kas man nutiko....... Maudausi sau po dushu ir ziu - aukshtu lubu kampe tupi jis..... na tas ilgom plonom ashtuoniom kojom....  :confused:

Labas kaimyne, sakau. Tu tik nesiartink, tu vandens nemegsti, be to dushas uzimtas.... O kurgi... Jau maniau beturinti kulturinga kaimyna, kantriai laukianti savo eiles., jau buvau beisheinanti... o jis staiga kai parashiutininkas krito ir nutupe ant mano sruosto...

Kas dejosi sunku paaishkinti. Zodziu bego artimieji, matyt galvojo mane koks maniakas su skruvinu peiliu ir kojine ant galvos uzpuole..... ar kad paslydau ir atviru luziu ka nors susilauziau.... Artimieji dauze i vonios duris ir shauke  "kas nutiko, kas tau nutiko, ar ten viskas gerai??????". Nieko negirdejau, nieko nemachiau kol nuplauke voro dalys pozeminiu vandentekiu... Po to susiguziau kabinos kamputy ir bandziau atsigaut.

She tau kad nori.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vovere: net skaityti buvo baisu. Jau?iu, kad voras turb?t atitinka tavo kontrolieri?, kas jis ten pas tave- gorkis?  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 22:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Vovere: :happy: :happy: :happy:

Taip vaizdžiai nupasakojai. Vargšiuk?, kaip maža mergait? ir dar kamputy... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007