Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 21:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Na štai, atradome skirtum? tarp jesenino ir balzako.:). Puikiai išskyr? tai Pelen?.



Mano pasteb?jimais, balzakai kartais visgi link? tobulinti kit? žmog?. Man draugas atveždavo knyg?, aš skaitydavau, gilindavausi...po to diskutuodavom...reflektuodavau tai, k? buvau supratusi iš t? knyg?. J? laikau savo Mokytoju, jis dalinai pakeit? mano pasaul?ži?r?.

Man atrodo, kad balzakams, jeigu patys tobul?ja, labai svarbu, kad ir kitas žmogus t? daryt?. Dom?t?si panašiais dalykais, ar bent jau suprast? jo dom?jim?si, jo hobius ir kt.



Apie maisto gaminim?. Kart? draugas labai prajuokino. Pasakoja: "šiandien gaminau mums su mergina vakarien?. Kepiau bulves su lašinukais. ...". ir ?m? detaliai d?styti elementariausi? kept? bulvi? recept? :happy:. Mintyse nusisteb?jau: taigi elementaru visa tai:))))). Bet supratau, kad jam tai kone žygdarbis:). Nes gaminti tikrai nem?gsta ir pagal išgales vengia. :smile:



O štai t?tis balzakas gamina valgyti, bet irgi, labai selektyviai. Pvz., gali iškepti blyn? pavargusiai mano mamai ir taip j? pradžiuginti (ji labai vertina, nes kaip donei, jai nors ir maisto gamyba tapo ?pro?iu, ta?iau visgi, tai n?ra maloni veikla). Arba kas ryt? išspausti švieži? mork? sul?i?. Jis pasineš?s ? sveik? mityb?, ta?iau jis pasielg? gana gudriai: užuot pats ?m?s tiesiog gaminti sveik? maist?, jis nepating?jo ?kalb?ti, sudominti, ?tikinti mano mam?, kad tai tikrai labai sveika, gerai ir t.t. ;))). Ir dabar visa tai gamina ji...visokias nuostabias salotas...mm...:happy:



O jeseninams tikrai yra lengviau šia veikla užsiimti. Bent jau moterims.

pvz. aš beveik kasdien verdu sriub?,ir apskritai, pas mane nuolat skanus, karštas maistas. Liepa neduos meluot:))). Nes aš jai pastoviai užsimenu per icq, kad einu t? ar an? gamint :wink:

Ir tai n?ra kažkas labai sunkaus. Atvirkš?iai. Darai, ir svajoji sau kažk?. Vos ne meditacijos forma. :smile:

Ta?iau turiu pripažinti, kad labai m?gstu gaminti tai, kas padaroma lengvai, greitai ir kartu yra skanu. Ilg? gamyb? nepaken?iu:).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 10:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Atsiimu savo žodžius, kad Balzakui neb?dinga tobulinti kitus. Nes joks Balzakas neband? tobulinti man?s ir mano akivaizdoje netobulino kit?. Bet kadangi mane suintrigavote su tuo tobulinimu, tai vakar pa?miau ir išsiklausin?ja. Pasirodo - tobulina. Ir netgi su malonumu. Tik mane apeina. Nes bijo. Vadinasi, gerbia :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Cassandra: :wink: (prajuokinai)



Ir aš jau suabejojau d?l balzako maisto ruošimo vyrui palepinti. Išklausin?jau vien? piliet?, pasirodo kartais ruošdavo.. ir su malonumu :strange:

O d?l tobulinino.. nagi gal ir taip..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Megsta Balzakai mokyti, aukleti, "tobulinti" :smile:.

Tik iskyla toks niuansas, jam paciam gali atrodyti, kad jis daro gera darba - tobulina kita zmogu, o va kitam gali atrodyti, kad jis kisasi ir priekabiauja, arba amzinai bumba, nes jis nemato kito zmogaus emociju, kada pradeda ikyreti, ar "uzknisti" :wink:, kol jam aiskiai tiesiai sviesiai zodziais neisaiskini.

Bet velgi, priklauso nuo "tobulintojo" mentaliteto, vienas Balzakas gali buti labai idomi asmenybe, turinti jumoro jausma, kita - nuobodi, ribota persona. Is to velgi gali isplaukti, ar cia malonus "tobulinimas", ar cia priekabiavimas :smile:.



Zukovai nera jautrus tokiems pamokslams, na ar bambejimams. Jie gi vistiek viska patys geriau ZINO :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Kalba ?jo apie k?niškus pasitenkinimus. Emocinis artimo pasitenkinimas Balzakui n?ra dzin, bet pvz. man emociniam pasitenkinimui neb?tina baltoji sensorika:smile:. Kai aš jau esu labai laiminga, žmogus toks fainas ir jis man taip patinka, taip, aš noriu j? paliesti, bet tik tada.




Na, taip. Balzakas pirma pats turi labai gerai jaustis, reikia, kad jam kazkas pakeltu nuotaika, tada ir jis ir kitam malonuma gali padaryti.

Jeseninui kitaip, nesvarbu kokia jo nuotaika viduje butu, jis pats pajus malonuma vien tik pamates, kad sukele kitam zmogui emocini pasitenkinima, nesvarbu per katra elementa, tiesiog :wsensoric: labiausiai apciuopiama ir ji ugdomoji.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
mane nervina šitos temos pavadinimas. Kas čia per naujadaras - intravertuoti intuityvai? :confused:

Gal intuityvūs intravertai būtų lietuviškiau?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 12:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Parašysiu ir aš, kokius matau skirtumus tarp Balzakų ir Jeseninų. Aprašysiu save ir savo draugę.

Iš esmės mes esame panašios - vienodai atitrūkusios nuo gyvenimo realybės, idealistės-svajotojos. Nepasakyčiau, kad Balzakai suvokia pasaulį sudėtingiau už Jeseninus. Ta pati bazinė :wintuition:, tas pats sudėtingumas.

Mes susipažinom žirgyne, iniciatyva buvo iš jos pusės. Iš pradžių ji pasirodė man neįdomi, neprotinga, neypatinga. Bet išryškėjo įdomus momentas. Jai patikdavo mokytis. Mes laukėme stotelėje autobuso ir aš mokinau ją rusų kalbos. Sakydavau vieną ar kitą žodį, ji kartojo, juokėsi. Mane nustebino kad ji labai lengvai atsimindavo žodžius iš klausos. Aš turiu matyti parašytą žodį, jį įsivaizduoti, o ji galėjo ir taip. Matyt yra tiesos tame, kad etikai yra audialai. Bet yra dar vienas skirtumas: ji mokėsi nerimtai. Jeigu aš pradedu ką nors studijuot, darau tą "?? ????????? ?????". Jai tam neužtekdavo kantrybės. Tas pats buvo su jojimu. Ji labai lengvai užsidegdavo mano svajonėmis, bet toliau reikalai paprastai nepajudėdavo. Aš jau turėjau žirgą pas Liudą, išprašiau kumelės ir savo draugei. Ji pradėjo ant jos joti, aš ją treniravau. Charakteringa buvo jos reakcija, kai jai kažkas nesigaudavo, tai buvo emocijų fantanas: "NADIA, MAN NEIŠEINA, AŠ NIEKO NESUGEBU, VISIŠKAI NUSIJOJUS!!!!" Dažnai po tokios reakcijos paaiškėdavo, kad viskas jai neblogai gaunasi:). Tai pat labai ryškiai įsirėžė man į atmintį: ji jau turėjo savo kumelę (aš padėjau nupirkti, įkalbėti tėvus), aš atvažiuodavau ją treniruoti. Ji mėgdavo treniruotis bet iki tam tikros ribos. Jei kažkas neišeidavo, buvo sunku, ji neatlaikydavo. Reakcija buvo pvz. tokia: "NADIA, AŠ NEGALIU, MAN YRA NEMALONU!!! SUPRANTI? MAN YRA LABAI NEMALONU" Labai išraiškingai, su tokia intonacija, lyg tuoj pradėtų verkti :) . Manau supratot, kad čia kalba buvo apie :blogic:.

O dabar bus apie :bethics:. Ir kažkiek :wsensoric:. Ji labai lengvai darė tą, ką aš irgi norėjau, bet nesiryždavau. Mes su ja jautėm tą patį: mums buvo labai gera kartu, tai buvo toks dvasinis artumas, vienas kito supratimas, jausmas kad esam viena kitai reikalingos ir svarbios. Bet aš tą viską turėjau viduj, o jinai išsakydavo. Tai buvo vienos nuostabiausių akimirkų mano gyvenime. Vieną kartą ji pasakė: "Nadia, aš tokia laiminga, kad turiu tokią draugę" Ir paskui vėl pakartojo: "Turbūt aš jau tau atsibodau, bet aš tokia laiminga, kad turiu tokią draugę, kaip tu". Bet man tas neatsibosdavo :) .

O vieną kartą buvo toks fantastiškas įvykis: ji ruošėsi važiuoti į draugės gimtadienį, mes buvome parduotuvėje ir ji rinkosi atviruką. Ten ant jų buvo visokie užrašai apie draugystę, aš stovėjau ir pavydėjau. Paskui ji rašė ant jo pasveikinimą. Ir... Ar tai ji ypatingai į mane žvilgtelėjo, ar šiaip, aš pajutau, kad tuoj kažkas atsitiks... Ji padavė šitą atviruką man...

Ir taip buvo visada. Kai aš jutau laimę ir artumą, kai mes su džiagsmu žiūrėjom viena kitai į akis, ji pasakydavo: "Nadia, kaip faina..."

Šiaip pastebėjau, kad etikai ytin dažnai kreipiasi į žmogų vardu. Logikai rečiau.

Charakteringa ir tai, kad ji visada pabrėždavo, kad mes nutolom viena nuo kitos, jeigu taip būdavo, o aš tik apie tą galvojau.

O aš mokėjau pasakyti apie jausmus tik raštu. Realiai kažkaip nesiryždavau. Pamenu, kaip parašiau jai atviruką gimtadieniui. O kaip ji mokėjo išreikšti savo jausmus jį perskaičius. Ji paskambino man paskui vakare, kai išvažiavus svečiams, turėjo laiko paskaityti...

Bet nevisada jos emocijos buvo man malonios. Tik tada kai sutapdavo su mano. Labai gerai atsimenu tokią baisią situaciją: buvau pas ją namie, žiūrėjau į jos akvariumą. Kažkodėl staiga man pasidarė liūdna. Užėjo, neaišku iš kur. Pati išsigandau. O čia dar draugė, ji pamatė iš karto, žaibiškai. Ir prasidėjo: "NADIA, KAS TAU YRA??? KAS ATSITIKO? PASAKYK, KAS ATSITIKO? NADIA?" Kad aš pati žinočiau. Berods sakiau kad nieko, nieko neatsitiko, nepamenu, kaip tas baigėsi.

Nu nemažai tų emocijų buvo, kurių man visai nereikėjo:).

Dar įdomus momentas: ji labai lengvai gaėjo prisiliesti prie žmogaus. Aš irgi visad noriu paliesti žmogų, kuris patinka, bet nesiryžtu. Gal jam nepatiks, ką aš žinau. O ji lengvai. Imdavo mano ranką, kibdavo į porankę. Aš labai mėgdavau šitaip vaikščioti susiglaudus.

Ji labai lengvai organizuodavo gimtadienius. Sukviesdavo daug žmonių. Sugalvodavo žaidimus. O aš taip negaliu. Man užtenka vieno žmogaus. Gal dviejų maksimum. Nors sakė, kad irgi pavargsta nuo tokių sanbūrių.

Pamenu, jei reikėjo perkrauti šieną? iš vieno tvarto į kitą. Tai sukvietė visas savo drauges padėti :) .

Dar vaikščiojo į koncertus, pas metalistus. Šokinėjo ten, kaip pasiutusi, sako. Aš negalėčiau, man kuo toliau norisi bėgti nuo tokių vietų.

Ir eilėraščius rašo. Skaitė man neseniai :) . Gaila neturiu po ranka pacitavimui.

O štai su mokslais nelabai jai gerai, irgi skirtumas. Įstojo į mediciną, bet berods neišlaikė egzaminų. Labai skundėsi, kad sunku mokytis. Įstojo dabar kitur.

A, dar. Kai ji skaitė tipų aprašymus, vis rasdavo, kad kažkas netinka. Šitas netinka, tas netinka. Galiausiai jos reakcija buvo tokia: "NADIA, AŠ ESU JOKS TIPAS!!!"

Nu gal tiek. Tikiuosi nelabai nuobodu. Aš labai mėgstu prisiminti nuostabias gyvenimo akimirkas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
mane nervina šitos temos pavadinimas. Kas ?ia per naujadaras- intravertuoti intuityvai?
Galima pervadint. Išver?iau pažodžiui.



ga tobulinti kitus. Nes joks Balzakas neband? tobulinti man?s ir mano akivaizdoje netobulino kit?. Bet kadangi mane suintrigavote su tuo tobulinimu, tai vakar pa?miau ir išsiklausin?ja. Pasirodo - tobulina. Ir netgi su malonumu. Tik mane apeina.
Nu va, kaip smagu:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 14:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Perkeliu ?ia ištrauk? iš Jungo.

Introvertinis intuityvus tipas.

“…jos (funkcijos) savotiškos savyb?s sukuria original? žmogaus tip?, o tiksliau: mistik?-svajotoj? ir pranaš? iš vienos pus?s, fantazuotoj? ir menink? iš kitos.< …> … šis tipas turi savyb? apsiriboti suvokiamuoju intuicijos aspektu. <…> jo auks?iausioji užduotis – suvokimas, ir kadangi jis produktyvus menininkas – suvokimo apiforminimas. Fantazuotojas pasitenkina suvokimu, kuriam leidžia formuoti save, t.y. determinuoti save.

Nat?ralu, kad intuicijos gil?jimas dažnai iššaukia perd?t? individo nutolim? nuo realyb?s, taip kad jis tampa visiška paslaptim netgi savo artimajai aplinkai. Jei jis yra menininkas, tai jo menas siejasi su nepaprastais dalykais, dalykais ne nuo šio pasaulio, kurie yra vienu metu reikšmingi ir banal?s, nuostab?s ir “??????????“, pakil?s ir keistoki. Bet jei jis n?ra menininkas, tada jis dažnai tampa nepripažintu genijumi, „???????-??????????? ?????????“, kažkuo panašiu ? išminting? puskvail?, ? psichologini? roman? fig?r?.

<...> Moralin? problema atsiranda tada, kai intuityvus <...> nebepasitenkina vientik savo suvokimu, <...> bet priart?ja prie klausimo: koki? reikšm? tai turi man ir šiam pasauliui? Kas iš to „išplaukia“, užduoties ar pareigos sau ar šiam pasauliui prasme. Grynai intuityvus tipas, kuris išstumia m?stym?, arba turi j? kaip suvokimo verg?, niekad neprieina iki tokio klausimo, nes j? domina tik savo suvokimas. <...> Kitaip elgiasi morališkai nusistat?s intuityvus. <...> Jis jau?ia, kad jo suvokimas ?pareiguoja j? ?gyvendint? t? suvokim?. Bet kadangi jis remiasi beveik išskirtinai savo suvokimu, jo moralin?s pastangos gaunasi vienpusiškos. <...> Tokiu b?du jis atima iš sav?s galimyb? paveikti realyb?, nes lieka nesuprastas. Jo kalba ne tokia, kuria kalba dauguma; jis pernelyg subjektyvus. Jo argumentams pritr?ksta ?tikinamojo racionalumo. Jis gali tik pranašauti („???????????? ??? ?????????”). Jis pranašo balsas dykumoj.

Introvertin? intuicija stipriausiai išstumia objekto jutim?.



Introvertini? intuityvi? tip? apžvalga.

<...> Kadangi j? pagrindin? veikla nukreipta ? vid?, išoriškai nesimato nieko, išskyrus susilaikym?, slaptingum?, abejingum? ar nepasitik?jim? savimi. <...> Be abejo, tokie reiškiniai sukelia nepalank? aplinkos poži?r? ? š? tip?. To pasekoje, daugumoje atvej? j? ne?vertina ar nesupranta. <...> kadangi jiems stipriai tr?ksta m?stymo j?gos, jie negali suprasti ir to, kod?l aplinkini? nuomon? j? nuolat ne?vertina. J? žvilgsnis prikaltas prie subjektyvi? ?vyki? turtingumo. <...> jie visiškai nepastebi, kad tas, k? jie perduoda aplinkai, yra tik labai maža dalis to, k? jie pergyvena viduje. Fragmentinis ir daugumoj atvej? epizodinis j? žinu?i? charakteris kelia perdidelius reikalavimus aplinkos supratimui ar pasiruošimui; be to j? pranešimams tr?ksta šilumos objektui, kuri vienintel? gal?t? tur?ti ?tikinamosios j?gos. Atvirks?iai, šie tipai labai dažnai demonstruoja atst?miant? poži?r? ? kitus, nors jie visiškai to nesuvokia ir nekiek nesiruoš? to rodyti.

Apie šiuos žmones galvos teisingiau ir tur?s nuolankesn? poži?r?, jei supras, kaip sunku yra išversti ? suprantam? kalb? t?, kas atsiveria j? vidiniam žvilgsniui. Bet šis nuolankumas neturi eiti taip toli, kad iš viso nereikalauti iš j? pranešim? (informacijos). Tai nešt? šiems tipams didžiausi? žal?. Pats likimas ruošia jiems – galb?t dažniau, negu kitiems – nenugalimas išorines kli?tis, sugeban?ias prablaivinti juos nuo m?gavimosi vidiniu „???????????“. Ir tik kraštutinis poreikis sugeba ištraukti iš j? pagaliau kažkoki? tai žmonišk? informacij?.

Iš ekstravertinio ir racionalaus poži?rio taško tokie tipai atrodo, matyt, pa?iais nereikalingiausiais iš vis? žmoni?. <...> Tokio tipo žmon?s yra t.t. prasme kult?ros skatintojai ir aukl?tojai. J? gyvenimas moko daugiau, negu j? žodžiai. J? gyvenimas ir ne paskutin?j eil?j j? nesugeb?jimas komunikuoti, paaiškina mums vien? iš didžiausi? m?s? kult?ros klaid? („???????????„), o tiksliau – prietaring? poži?r? ? žod? ir pavaizdavim?. <....> Realyb?je vaikas yra aukl?jamas t?v? gyvenimo: o žodiniai gestai, kurius t?vai prijungia, maž? mažiausiai klaidina vaik?. Tas pats lie?ia ir mokytojus. <...> Mažai vertingas žmogus niekada nebus geru mokytoju. <...>

K.G.Jung


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2011, 02:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2011, 01:29
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Nadia rašė:
Ištrauka iš Filo paskaitos (www.socionika.net).

Jei juodasensoriniai tipai gyvena erdvėje, kurioje viskas matuojama estetika, komfortu, jėga, tai ta vidinė erdvė, kurioje gyvena Jeseninas ir Balzakas, sensorikos neturi iš viso. Ir todėl, jeigu juos pasodinti į kambarį su keturiom sienom, tai "po metų" juos ten pat ir surasi. Jie ramiai "nueis į save". Iš tikrųjų, štai šita vidinės baltosios intuicijos būsena artima Rytų meditatyvumui. Jie paprasčiausiai visą laiką kažkur medituoja. Jų yra laisva sąmonės būsena, Jesenino ir Balzako, jie kažkur yra. Jie yra ne čia, jie yra ne dabar, jie yra ne jūsų pokalbyje, jie yra už šios erdvės. Jie yra savo mintyse, jausmuose, kurie turi labai ilgą asociacijų eilę nuo to, ką jie mato, nuo to, ką jie girdi, nuo to, ką jiems pasakė. Ir štai šitą kilometrinę eilę jų smegenys vikriai nubėga, pasiekdamos tokias tolimas asociacijas tik todėl, kad jį tam pastūmėjo, kažką pasakė ar privertė jį kažkaip pajausti. Ir jūs negalite įsivaizduoti, koks šis atstumas gali būti milžiniškas. Ir jis niekada nesugebės paaiškinti ryšio tarp to, apie ką jis dabar galvoja ir ką jūs jam pasakėte prieš sekundę.



Labai gražiai čia apie intuiciją. Man patiko ir Nadios pasakojimas apie gražią draugystę su Jesenine.

Tik va kur tą baltąją intuiciją realiam gyvenime panaudot? O, kad taip šamanu pusei etato kokioj kontoroj įsidarbinus ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Intravertuoti intuityvai
StandartinėParašytas: 05 Lap 2011, 21:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Kažkas čia minėjo, kad :wintuition: yra labai "praktiška" funkcija. Bet neradau paaiškinimo. O kad puikus gumos tampymo aparatas, negaliu nesutikt :smile: nepiktybiškai čia aš.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Intravertuoti intuityvai
StandartinėParašytas: 10 Lap 2011, 16:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Volkeris rašė:
Kažkas čia minėjo, kad :wintuition: yra labai "praktiška" funkcija. Bet neradau paaiškinimo. O kad puikus gumos tampymo aparatas, negaliu nesutikt :smile: nepiktybiškai čia aš.
:wintuition: - viena mažiausiai praktiškų f-jų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Intravertuoti intuityvai
StandartinėParašytas: 10 Lap 2011, 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nepritariu. Manau, tai netgi labai praktiška funkcija.

Juk dabartiniame pasaulyje sugebėjimas numatyti situaciją, vystymąsi laike, rizikas yra nepaprastai svarbus. Tinkamo momento pagavimas nepaprastai įtakoja mūsų darbo rezultatą. Manau, tai labai praktiška ir naudinga funkcija, galbūt tokia ji neatrodo "viena plika".
Žmonėse labai vertinu stiprią laiko intuiciją..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Intravertuoti intuityvai
StandartinėParašytas: 11 Lap 2011, 09:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Martynas0708 rašė:
Juk dabartiniame pasaulyje sugebėjimas numatyti situaciją, vystymąsi laike, rizikas yra nepaprastai svarbus.
Šito sugebėjimo beveik niekas ir neturi, nebent vienas kitas, kurie pagarsėja kaip žymūs ar mažiau žymūs pranašai. Jeigu bazinė :wintuition: realiai turėtų galimybes tiksliai prognozuoti, žmonės ir pasaulis būtų visiškai kitokie.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Intravertuoti intuityvai
StandartinėParašytas: 11 Lap 2011, 10:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Aš tikiu, kad toks dalykas egzistuoja. Manau, kad žmonės tokį sugebėjimą turi, vien stebėdamas savo mamą Jeseninę. Todėl manau, kad ir kiti tipai, turintys stipriai išvystytą laiko intuiciją, tą sugebėjimą turi. Klausimas, AR klauso tos nuojautos ir kaip tą išnaudoja. Bet gebėjimas, mano nuomone yra. Ir nemanau, kad tai yra "nepraktiška" funkcija. Galbūt ji neakivaizdi - tai nori pasakyt. Jos darbo nesimato. Ji nevaldo, nesukuria nieko gražaus ar materealaus, neatneša konkrečiai pinigų, jos nesimato, kaip pvz, emocijų etikos ar sensorikos. Bet jos darbas yra būtinas ir reikalingas. Ir nė kiek ne mažiau reikalingas nei kitų funkcijų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 99 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007