Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 14 Vas 2009, 00:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
man šie santykiai - nieko blogo. atvirkščiai, asimetrija sukuria tam tikrą intrigą. yra iš ko pasimokyti. šiaip ar taip, gyvenime kažkaip daugiau (ir, matyt, lengviau) išeina bendrauti su hugais (siųstuvais) nei su džekais (imtuvais). nors ir su vienais, ir su kitais galima rasti bendrą kalbą, atsižvelgiant, suprantama, į konkretų asmenį.

bet aš norėčiau kitą dalyką dar iškelt - ar nebūtų galima pataisyti šios temos pavadinimo? :smile: labai jau į akis rėžia tas siŪstuvas. :strange: :smile:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 14 Vas 2009, 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
actekas rašė:
bet aš norėčiau kitą dalyką dar iškelt - ar nebūtų galima pataisyti šios temos pavadinimo? :smile: labai jau į akis rėžia tas siŪstuvas. :strange: :smile:
Padaryta


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 18 Bir 2009, 16:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sirius rašė:
S. Česnavičienė yra Tutanchamonė, taigi Robams ji yra siųstuvas. Per paskutinę paskaitą buvo nedaug klausytojų. Beveik pusė jų buvo Robai. Mat S. Česnavičienė Kalėdų proga kiekvienam Robui po užsakymą padovanojo, tai ir susirinko daug imtuvų atsiimti dovanos. :smile: Pirma kartą teko būti emocingai skaitomose paskaitose. Robams malonu... Taigi jei norite pamatyti, kaip atrodo jūsų imtuvai, imkite skaityti paskaitas imtuvams rūpimomis temomis. Pamatysite : po kelių paskaitų didelę dalį klausytojų sudarys jūsų imtuvai. Tačiau nesitikėkite paskaitose aptikti jūsų siųstuvų.


įdomu, kiek dažnai sutampa siųstuvų ir imtuvų susidomėjimo taškai, interesai :strange:
paskaitas skaityti galima, bet visų pirma, turi pats tuo domėtis, kad galėtum tai išmokti ir po to dėstyti kitiems.
na socionika toks universalus dalykas, dominantis daugelio tipų žmones. o kuo kitu galėtum pritraukt, pvz. robus, kas jiems įdomu? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 19 Bir 2009, 08:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
na socionika toks universalus dalykas, dominantis daugelio tipų žmones. o kuo kitu galėtum pritraukt, pvz. robus, kas jiems įdomu? :smile:
Labai daug kuo. Kur tik galima analizuoti ir apibendrinti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 19 Bir 2009, 11:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
na socionika toks universalus dalykas, dominantis daugelio tipų žmones. o kuo kitu galėtum pritraukt, pvz. robus, kas jiems įdomu? :smile:
Labai daug kuo. Kur tik galima analizuoti ir apibendrinti.


nu pavyzdžiui?

o įdomu, kiek tas imtuvas sugeba išgirst siųstuvą. ar robų neerzintų jeseninų dėstymas, ar neatrodytų perdaug emocijų ir per mažai konkretumo? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siūstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 19 Bir 2009, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Globas A rašė:
Solanža rašė:
na socionika toks universalus dalykas, dominantis daugelio tipų žmones. o kuo kitu galėtum pritraukt, pvz. robus, kas jiems įdomu? :smile:
Labai daug kuo. Kur tik galima analizuoti ir apibendrinti.
nu pavyzdžiui?
o įdomu, kiek tas imtuvas sugeba išgirst siųstuvą. ar robų neerzintų jeseninų dėstymas, ar neatrodytų perdaug emocijų ir per mažai konkretumo? :strange:

Pvz 11:11 domisi daugiausia mokslu, o aš viskuo likusiu :happy:
Politika, popmuzika, turizmas, istorija, geografija, etnografija, demografija, futbolas etc. Vaikystėje ir paauglystėje buvo dar kortos, šachmatai, astronomija, filatelija etc
Man sunku kažką pasakyti apie jeseninų dėstymą robams, nes neatsimenu, kad būčiau su tuo susidūręs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 08 Rgs 2010, 17:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Kaip manot, ar gali siųstuvas ir imtuvas bū?ti draugais?

O jei priešingos lyties?

Solanza,
mano geriausia drauge Napoleone (mano imtuvas), taip tai imanoma, tik daznai labai reikia KLAUSYTIS problemu ir jaustis psichologu, tuo tarpu apie savo problemas kalbet kazkaip susivarzoma, nebent jau buna kritine situacija. Labai dinamiski santykiai, bendraujam metus, susipykstam - poros - keliu men. pauze. Susitaikom, bendraujam toliau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 29 Bir 2011, 17:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Įdomus santykis. Vieni vos ne dievina, kiti smerkia kiek tik gali.
Man būnant siųstuvu tai labai neblogas santykis. Ir pats imtuvas nepasakyčiau kad jaučia kokią įtampą. Atvirkščiai net. Lengva susikalbėti, teigiamos emocijos iš imtuvo liejasi, gyvas, kiek spontaniškas santykis. Sudominti nesunku kai pradedi kalbėti apie tau nevisai įprastus dalykus, arba perteikiant juos nestandartiškai. Neužgauna, praktiškai net nepaliečia :bsensoric: o tai reiškia jautiesi savimi. Koks tai santykis poroje, nepasakysiu, bet atsiliepimai labai skirtingi. Nekritiškai priimama informacija iš imtuvo, kartais ji labai naudinga. Daug įvairumo, aiškiai parodomi nestandartiniai keliai ir galimybės, kurias abu vertina. Retkarčiais atrodo "ką tas imtuvas" daro, bet po to suvoki jog nėra reikalo nerimauti, tai dar vienas nestandartinis būdas kuris kelia nuostabą ir teigiamas emocijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 30 Bir 2011, 16:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Labai daug santykiu priklauso nuo asmenybes. kai kurie dualai nuostabus, kai kurie tiesiog nuobodus.
Vieni aktyvatoriai ikvepia, o kitiems nepristigtu jegu uzmust :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 30 Bir 2011, 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Martynas0708 rašė:
Labai daug santykiu priklauso nuo asmenybes. kai kurie dualai nuostabus, kai kurie tiesiog nuobodus. Vieni aktyvatoriai ikvepia, o kitiems nepristigtu jegu uzmust :D
Ar tai reiškia, jog socioninius santykius permuša kažkokie kiti santykiai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 30 Bir 2011, 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Martynas0708 rašė:
Kaip manot, ar gali siųstuvas ir imtuvas bū?ti draugais?

O jei priešingos lyties?



Man kažkaip labai daug šitam santyki nuo lyties priklauso, su napais tikrai neblogai sutariu, o su napėm jau kažkas nebesigauna, vis joms atrodo kad aš į jas nekreipiu dėmesio, artimiau pabendravus jau joms atrodo kad aš jas išnaudoju. Ir nieko negaliu padaryti, nes nesuprantu ką santykiuose reikia keisti, mano akim žiurint atrodo viskas normaliai, o joms vis kažkas, neaišku kas blogai..
Su donais vyrais viskas ok, bet retkarčiais užvaziuoja per silpnasias funkcijas ir retkarčiais nepavyksta įsigilint į tai ką man sako, pasijuntu kaip blondinė, man pasakoja o aš nieko nesuprantu :happy: .Moterį tik viena per gyvenima teko pažinot ir tai mokytoja buvo , tai nekažka galiu pasakyt, tiesa atsimenu labai ilgai vargau kol atradau tokį rašymo stiliu kad gaut gera pažymi :happy: .Pasirodo jai reikėjo tik sausų faktu, jokios asmeninės nuomonės, jokių išvedžiojimu, tada pažymys geras :happy: Atsimenu įsižeidžiau kad mano beletristika, kuria taip didžiavausi, pasirodė jai visiškai nereikalinga :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 30 Bir 2011, 17:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Su Donais bendraudamas kartais irgi tenka pasijust blondine :D Ju mintys ir idejos taip strakalioja, kad nerandu, kur pradzia, kur galas, ir visai nebesusigaudau. Dar :bintuition: pagaunu, bet kai is kurybines :wlogic: pavaro, tai reikia perklaust, KA TUO NORI PASAKYT?? :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 01 Lie 2011, 22:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
turiu tik patirties santykyje su imtuvais, siųstuvų visaip kaip privengiu.
Tai sakyčiau, keistas santykis toks... kartais labai geras, kartais labai blogas. Vis norisi siekti susikalbėjimo, kažką įrodyt, ir dažnai paaiškėja kad tas susikalbėjimas tik iliuzija. Bet vėl,nuo konkretaus žmogaus daug priklauso. Bet neypač geras santykis gyvenimui būtų, manau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 01 Lie 2011, 22:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ai bet klausimas buvo, ar gali būti draugais.
Manau, gali. Aš pvz. Naiptol laikau savo draugu :strange: :smile: Bet mums pakanka pasimatyt kartą į metus :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Socialinio užsakymo (siųstuvo-imtuvo) santykiai
StandartinėParašytas: 31 Spa 2011, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2011, 01:29
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Įdomu, įdomu.

Ko aš galėčiau negirdėt iš Robų pusės? Į ką reikėtų atkreipt dėmesį?

Rašo, jog iniciatyva dažniausiai iš siųstuvo būna. Mano atveju didelė iniciatyva bendrauti buvo iš Robikės.
Man atrodo labai įdomus, protingas, šiltas žmogus. Truputį trikdo tai, jog mato manyje kažką geresnio nei iš tikro esu.

Nenoriu manipuliuot ar kažkaip atbaidyt. Noriu, kad draugystė rutuliotųsi, o prie žmogaus prieit tik su :bethics: pagalba moku. Bet nenoriu perspaust ir išgąsdint.
Na, tikiuosi, kad teisybę Sigurdas sako, jog priklauso nuo lyties. Šiuo atveju tai nėra romantiniai santykiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007