Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 29 Spa 2010, 18:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
va sudomino mane vienas žmogutis charakterio tipais. taigi nutariau parašyti čia, kad kas nors mane nutipuotų :smile:
Cituoti:
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?


Man įdomus žmogus yra tas su kuriuo yra daug bendrų dalykų, nuoširdus, neveidmainis, patikimas, linksmas.
Man neįdomūs žmonės kurie yra labai uždari, nesukalbami, nepatikimi.
Kartais save laikau įdomia, o kartais - ne. Daug kas priklauso nuo mano nuotaikos, jei mano nuotaika tą dieną gera, aš galiu laisvai, linksmai bendrauti nors ir su visai nepažystamu žmogučiu. bet jei nėra nuotaikos - nėra ir bendravimo.
Jie kas pasako , kad esu neidomi dažniausiai supykstu, bet tik trumpam. Nesugebu ilgai pykti :wink: Jeigu tam žmogui tokia atrodau, tai gerai, na nelabai gerai, bet nepulsiu įrodinėti kokia aš faina ir įdomi. "lindimas į subinę" - ne man.

Cituoti:
2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Atkreipiu į tai ar su tuo žmogumi įdomu kalbėti, ar tas žmogutis nėra melagis. Pvz.: laukdama autobuso susipažinau su tokiabendraamže. Pradėjom kalbėti, pasirodė, kad ji visai nuoširdi ir linksma. tai ja laikau gera pažįstama, ir su ja galiu laisvai kalbėti.
Cituoti:
3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?

Stengiuosi nevėluoti. Nemėgstu vėluojančių. Nepasitenkinimą jiems retkarčiais parodau. Dažniausiai pasakau " gal tu laikrodžio neturi" arba "dar ilgiau negalėjai?" .. iš vis stengiuosi neturėti reikalų su neatsakingais žmonėm :wink:

Cituoti:
4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?

Vienuma man netrukdo :smile: ji net kažkiek man patinka, nes tada galiu viską apmastyti, ramiai paklausyti muzikos. O veiklos visada atsiranda, tik nevisada norisi ja užsiimti.

Cituoti:
5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?

Komfortas yra tai kas man gera, patogu. jaukumas - tai jausmas pvz.: namie jog juose kažkas gyvena. Man svarbesnis yra jaukumas. jį kuriu apstatinėdama, apdėliodama kambarį ivairiais man mielais niekučiais. Man tai sukurti nėra sunku, nes man patinka kažką veikti.

Cituoti:
6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?

Jie komplimentai nuoširdūs, tai jie malonūs. Bet jei jie pasakyti nenuoširdžiai tai jie man nieko nereiškia. Kritika yra geras dalykas. Ji padeda pasitempti, pataisyti spragas
Cituoti:
7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?

Na sugedo tai sugedo. juk nepulsiu dėl to žudytis. Vadinasi teks vežti pas meistrą, kad sutaisytų. Savijauta nebūna labai gera, nes teks leisti pinigus. Bet šeip man daiktai nėra svarbiausi gyvenime taigi nepuolu į depresiją.
Cituoti:
8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiškas žmogus yra tas, kuris yra taupus, neikvojantis ko nors bereikalo. Aš kartais būnu praktiška, o kartais ne. Viskas priklauso nuo mano nuotaikos. Na jei mane vadina praktiška tai nesupyksiu, gal netgi apsidžiaugsiu. O jei nepraktiška, tai tam žmogui atsakyčiau kažką pan. į “o tai jau tu negi praktiškesnis?”

Cituoti:
9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Ginčas tai savo nuomonės įrodinėjimas, kitam žmogui kuris turi kitokią nuomonę nei maniškė. Stengiuosi išvengti ginčų, nes man jie nepatinka. Nuomonę keičiu labai sunkiai. Kartais būnu per daug užsispyrusi. Mano pažystamam yra daug lengviau pakeisti mano nuomonę, negu svetimam.

Cituoti:
10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?

Labai susinervinu. Man nepatinka kai žmonės būna liūdni. Būtinai išklausinėju kas atsitiko. Stengiuosi kaip nors padėti. Nes vienam savo bėdas daug sunkiau įvekti. Be to iš sikalbėjus dažniausiai pasidaro lengviau.
Cituoti:
11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Žmogaus nuotaiką nustatau iš elgesio, bendravimo. Nuotaikos pokyčius pastebiu gan neblogai. Ypač jei tas žmogus man gerai pažįstamas. Mano nuotaikos galėtų ir rečiau kaitaliotis. Nes į dieną ji gali pasikeisti 5-6 kartus.
Cituoti:
12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?

Nemėgstu visko kas susiję su pikčiais, ginčais ir konfliktais. Dėl to stengiuosi nekurti konfliktų. Bet vis dėl tojei jau sukeliu, tai jis būna dėl nuomonių nesutapimo, netinkamo elgesio. Jei susipykstu galiu pirma eiti susitaikyti,bet tai darau gan retai. Nes dažniausiai nesijaučiu kalta dėl tų pykčių. Na, o jei ir atsiprašau tai nevisada tas mano pasakomas “atsiprašau” būna nuoširdus. Dažnai atsiprašau vien dėl to, kad reikia.
Cituoti:
13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Jie įžeidžiau artimą žmogų tai jaučiuosi siaubingai, bet jei nepažystamą, kuris buvo to vertas, tai visai nesigailėsiu savo žodžių ir netgi pasijausiu geriau, pajausiu palengvėjimą. Jei netyčia įžeidžiau tai atsiprašau, bet jei tyčia tai nė už ką neatsiprašysiu. O jei ir bus būtina atsiprašyti, tai atsiprašysiu nenuoširdžiai.
Cituoti:
14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?

Sunku paaiškinti kaip suprantu.. suprantu ir tiek ;D juk matau žmogaus elgesį, žvilgsnį. Jie man pasako, kadpatinku tas žmogutis kuris man patinka, tai tada viskas tiesiog puiku. Labai apsidžiaugiu ir po to pusę dienos galiu skrajoti padebesiais :happy: Na, o jei prisipažįsta nepatinkantis man, tai pasistengiu jo kaip nors švelniai, per daug neįžeidžiant atsikratyti.
Cituoti:
15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Taiskyklės tai dalykas kurio privalai laikytis ir kurias visada norisi pažeisti, sulaužyti. :wink: Taisyklės reikalingos, ten kur be jų neišsiverstumėm, pvz.: keliuose. O nereikalingos yra ten kur jos veltui riboja žmogaus laisvę, emocijas, bendravimą.
Cituoti:
16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Beveik neorganizuoju atostogų. Jei jau labai būtina tai padaryti, tai daug maž pamastau, ką reikėtų nuveikti. Geriausios atostogos yra tokios kurių nereikia ilgai planuoti, o tik nuvažiavęs tiksliai sužinai ką ir kaip darysi.
Cituoti:
17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Dažniausiai apsipirkinėju tam tikram laikotarpiui, pvz; rūbai žiemai. Nors, aišku, tenka į parduotuvę eiti kai ko nors prireikia arba kas nors baigiasi. Dažniausiai tenka sudarinėti pirkinių sarašiukus, nes esu begalo išsiblaškiusi ir būtinai ką nors užmirščiau. Nesudarinėju vaikščiojimo po parduotuves grafiko, nes man atsibostų visada vaikščioti taip pat.
Cituoti:
18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Šiek tiek būdingas. Sunkiai galiu mesti vieną užduotį, o po to iš syk stverti kitą. Man paprasčiausiai gaila į ankstesnę užduotį įdėto darbo. Daug labiau patinka veiksmai, darbai kuriems nereikia ilgai ruoštis. Darbų stengiuosi neatidėlioti. juk jie patys tai nepasidarys?? Nors lengavi sekasi mokykloje mokslai, bet dažnai ką nors užmirštu.. vis per tą savo išsiblaškymą :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 16:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Laba,perskaicius tavo atsakymus susidare iracionalios ekstravertes ispudis,greiciausiai etines.Jei paskaitytum Napaleono/Hekslio aprasymus gal ir atrastum kazka labai arti kuno :happy: .Ir zinoma butu gerai kad parasytum savo nuomone tinka,netinka,isvis netinka (del pastarojo smarkiai abejociau :smile: ) Na tai smagaus skaitymo :wink: ,veliau galbut parasys savo nuomone dar kas nors,ji beje dazniausiai buna kitokia nei mano :happy: :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 19:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
sigurdai ačiū už pagalbą ieškant tipo :happy:
Va pirmiausia paskaičiau apie Napoleono tipą. man iš jo atitiko šis tas atitiko. Tiko tai, kad priklausau nuo savo nuotaikų, mėgstu vadovauti, kovoti už save gal dar šiek tiek turių diplomatinių gabumų. be to dar atitinka tai kad jei jau darbų nesiseka padaryti iš pirmo karto, tai kažin ar juos padarysiu.
Bet daug kas ir neatitinka. jei esu napoleono tipo, tiktų dirbti renginių organizatore, estardoje ir pan. bet aš neisivaizduoju savęs tokiam darbe, Be to aš beveik visada užikraunu kitų problemas, kas nebūdinga napokeonui
Na o dabar apie tai kas tiko ir netiko iš Hekslio. tiko tai kad esu emocionali, tik nevisada tai parodau. Be to, bent man atrodo, kad neesu labai energetiškai stipri, nemėgstu skolinti ir skolintis. Tiko tai, kad esu draugiška, nuoširdi, moku bendrauti su žmonėm. Aš taip manau, o kaip kitiems tai atrodo nežinau. ir tiesą sakant žinoti nelabai noriu ;) Na Hekslio tipe aprašyti santykiai su žmonėm man atitiko ;)
bet vėl kai kas neatitiko. Jei jau darau, tai darau gerai, kruopščiai (jei man tas darbas labai neikyri) be to rekomenduojama dirbti humanitarinį darbą, o man su humanitariniais daug sunkiau, nes esu tiksliukė ;D be to esu pakankamai organizuota ir nekenčiu reklamuoti kokius nors dalykus.

Na gal dar kam padės tai kad pagal mbti esu ENFJ, be to temperamente daugiausia turiu cholerikės ir melancholikės bruožų. Labiausiai man tinka 1 ir 4 kvadra ;) Dar vienas žmogutis spėjo, kad galiu būti Hamletas. taigi kiek teko skaityti šis bei tas tinka ir iš ten. Esu punktuali ir nekenčiu netvarkos, tinka nemažai kas iš santykių su žmonėmis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 20:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Panasi i iracionalia... Greicausiai sutikciau su Sigurdu ir paisyciau prie Heksliu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 31 Spa 2010, 21:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
Na dėl Hekslio tai gal ir pritariu jums. :smile: gal aš tokia ir esu. Bet dėl iracionalumo tai labai labai abejoju.. Juk racionalai labiau knaisiojasi detalėse, negu iracionalai. O aš linkusi knistis detalėse


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 01 Lap 2010, 00:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sigaA rašė:
Na dėl Hekslio tai gal ir pritariu jums. :smile: gal aš tokia ir esu. Bet dėl iracionalumo tai labai labai abejoju.. Juk racionalai labiau knaisiojasi detalėse, negu iracionalai. O aš linkusi knistis detalėse


kur tai radai? pirmąsyk girdžiu :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 01 Lap 2010, 00:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
gal ir suklydau :confused: radau tai http://www.socionika.org/rt_p3.htm


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 01 Lap 2010, 02:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
sigaA rašė:
sigurdai ačiū už pagalbą ieškant tipo :happy:
Va pirmiausia paskaičiau apie Napoleono tipą. man iš jo atitiko šis tas atitiko. Tiko tai, kad priklausau nuo savo nuotaikų, mėgstu vadovauti, kovoti už save gal dar šiek tiek turių diplomatinių gabumų. be to dar atitinka tai kad jei jau darbų nesiseka padaryti iš pirmo karto, tai kažin ar juos padarysiu.
Bet daug kas ir neatitinka. jei esu napoleono tipo, tiktų dirbti renginių organizatore, estardoje ir pan. bet aš neisivaizduoju savęs tokiam darbe, Be to aš beveik visada užikraunu kitų problemas, kas nebūdinga napokeonui
Na o dabar apie tai kas tiko ir netiko iš Hekslio. tiko tai kad esu emocionali, tik nevisada tai parodau. Be to, bent man atrodo, kad neesu labai energetiškai stipri, nemėgstu skolinti ir skolintis. Tiko tai, kad esu draugiška, nuoširdi, moku bendrauti su žmonėm. Aš taip manau, o kaip kitiems tai atrodo nežinau. ir tiesą sakant žinoti nelabai noriu ;) Na Hekslio tipe aprašyti santykiai su žmonėm man atitiko ;)
bet vėl kai kas neatitiko. Jei jau darau, tai darau gerai, kruopščiai (jei man tas darbas labai neikyri) be to rekomenduojama dirbti humanitarinį darbą, o man su humanitariniais daug sunkiau, nes esu tiksliukė ;D be to esu pakankamai organizuota ir nekenčiu reklamuoti kokius nors dalykus.

Na gal dar kam padės tai kad pagal mbti esu ENFJ, be to temperamente daugiausia turiu cholerikės ir melancholikės bruožų. Labiausiai man tinka 1 ir 4 kvadra ;) Dar vienas žmogutis spėjo, kad galiu būti Hamletas. taigi kiek teko skaityti šis bei tas tinka ir iš ten. Esu punktuali ir nekenčiu netvarkos, tinka nemažai kas iš santykių su žmonėmis.



Na is testo jei nusprendei kad ENFJ tai nebutinai turi buti teisybe :smile: As irgi i testu klausimus dar neismokau atsakyti taip, kad man gautusi Hamletas :confused:
O neatitikimai tavo tokie smulkus,neesminiai :smile: Bet jei rimtai abejoji, tai forume yra tona informacijos apie tipus,aspektus ,funkcijas..turetu padet apsisprest.

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 02 Lap 2010, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
dėl ENFJ tipo tai viskas man netgi labai atitinka :smile: Na aš išviso nesimokau, atsakyti į testus taip kad gautųsi tai ko aš noriu ;D tegul gaunasi tai kas gaunasi. Apsistosiu ties Heksliu, neimsiu knistis visoje toje informacijoje. Hekslyje daugiausia yra to kas man tinka, nors ir Napoleone, bei Hamlete yra. whatever būsiu tai kur atitinka daugiausia. būsiu Hekslis :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 02 Lap 2010, 16:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pabandyk paziuret, kurios kvadros vertybes artimiausios, padeliok tarptipinius santykius, paziurek seksualiniuose santykiuose savo elgesi, Liepa yra isvertus labai gera teksta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 02 Lap 2010, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
labiausiai tiktų ir patiktų 1 ir 4 kvadros :happy: na, o tarptipiniuose santykiuose man buvo per sunku susigaudyti (man dažnai buna problemu su teorija :wink: ) teksto apie seksualinius santykius neradau, nors gal man ji skaityti toj srity ir patirties truktu :tongue: taigi gerai bus tai kaip jau nustatet ir man labiausiai tiko :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 02 Lap 2010, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Sveika, sigaA
Pabandyk dar atsakyti labai trumpą Meged-Ovčarovo testą:

Kiekvienoje teiginių poroje pasirinkite tą, su kuriuo jūs labiausiai sutinkate (abejojate? – rašykite x). Pasirinktų teiginių numerius nuosekliai užsirašykite.

1. Jūsų darbingumas tolygus, o jeigu keičiasi, tai tiktai dėl jums žinomos priežasties. Jūs nemėgstate atidėlioti darbų "paskui", teikiate pirmenybę viskam ruoštis iš anksto, ir nesate linkę keisti savo planų arba sprendimų. Jus vargina neapibrėžtumas, todėl teikiate pirmenybę turėti aiškų laikinį (valandinį) darbų grafiką.
2. Jūsų darbingumui būdingi aktyvumo pakilimai ir nuosmūkiai, kurie dažnai atsitinka be aiškių priežasčių. Įprastai jūs nesudarinėjate planų ateičiai, teikdami pirmenybę veikti pagal situaciją. Dažniausiai sprendimus priimate ir įvykdote "prasiveržimą" paskutiniu momentu. Jums sunku susitalpinti į laiko rėmus, paklusti griežtam grafikui arba dienotvarkei.

3. Jūs neteikiate didelės reikšmės emociniams nesutarimams tarp žmonių, kol jie nepaliečia jūsų principų. Dalykiniuose santykiuose profesionalumą vertinate aukščiau kitų asmeninių savybių ir nesileidžiate vedžiojamas savo simpatijų ir antipatijų. Nemėgstate aptarinėti asmeninio gyvenimo temų. Jus labiau domina kiti klausimai. Manote, kad svarbiau būti teisingu, negu maloniu.
4. Jūs gerai gaudotės žmonių paslėptuose jausmuose, troškimuose ir tarpusavio santykiuose. Mielai dalyvaujate jų asmeninių problemų aptarime ir sprendime. Ilgai atsimenate ir pergyvenate nuoskaudas. Sprendžiant reikalus esate linkę į kompromisus gerų santykių išsaugojimo vardan. Jūsų diplomatiškumas leidžia rasti teisingą priėjimą prie kiekvieno žmogaus.

5. Jūs realistiški, praktiški ir veiklūs. Pasitikite savo poreikiais ir mokate apginti savo interesus. Jūsų pasisakymai konkretūs, ir nemėgstate išklausyti ilgų ir abstrakčių atsakymų. Nepasitikite teorijomis, kurios nepatikrintos praktikoje ir kitų patirtimi. Visada tikrinate darbo rezultatus.
6. Jūs žmogus su išlavinta vaizduote, gerai numatote įvykių vystymąsi, tačiau galite būti išsiblaškęs arba delsti įgyvendindamas savo planus. Dažnai užleidžiate savo pozicijas aktyvesniems ir atkaklesniems partneriams. Mėgstate eksperimentuoti, interesas naujovėms toks didelis, kad gali dominuoti prieš naudą.

7. Pasisakymuose jums dažniausiai būdingas santūrumas ir atsargumas. Esate linkę slėpti savo vidinę būseną ir stengiatės neišsiskirti iš kitų. Retai rodote iniciatyvą susipažindami, teikiate pirmenybę įprastam žmonių ratui.
8. Jums būdinga drąsa, impulsyvumas, ryžtingumas. Jūs nebijote rizikuoti. Esate atviras ir patiklus. Mielai rodote iniciatyvą naujuose reikaluose ir pažintyse. Darbe dažnai atiduodate daugiau jėgų, negu reikia, taigi jums sunku laiku sustoti.


Kokia skaičių kombinacija gavosi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2010, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
Na pasistengiau atsakyti į tą testą kuo nuoširdžiau ir va gavosi taip:
2 , 4x, 5, 7.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2010, 20:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Testas rodo, kad esi Diuma (2457) arba Gabenas (2357). Supratau, kad sunkiausia buvo pasirinkti tarp 3-4 teiginių...
1 - racionalumas.......................2 - iracionalumas
3 - logika................................4 - etika
5 - sensorika...........................6 - intuicija
7 - intraversija........................8 - ekstraversija
(aiškius pasirinkimus pažymėjau mėlynai)

Turbūt galima pripažinti faktu, jog esi iracionalė.
Galbūt netikėčiausia, kad šiame teste pasirinkai santūrumą, energijos kaupimą, atsargumą... Nes šiaip daugiausia buvo versijų iš ekstravertinių tipų (Hekslis, Hamletas). Taip pat iš atsakymų atrodei kaip intuitė, o ne sensorikė.
Tai va ir reikėtų labiau pagvildenti ekstraversiją/intraversiją (socionikoje tai ne tas pats kaip komunikabilumas, ko gero esi etikė). Taip pat reikia išsiaiškinti intuicijos/sensorikos vyravimą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: kas as esu pagal tipa?
StandartinėParašytas: 05 Lap 2010, 15:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:31
Pranešimai: 10
taip ir buvo.. dėl 3 ir 4 sunkiausia buvo apsispręsti :smile: Nežinau manęs tikrai neatrodė keista tai, kad pasirinkau santūrumą, nes aš tokia būnu dažnai. Per veiksmų neapgalvojimą, nesantūrumą teko papulti į nemalonias situacijas dėl to stengiuosi būti atsargesnė, nors nevisada taip gaunasi.. nes mane per dažnai valdo nuotaikos. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007