Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
Nezinau, mane tas irgi liudina, bet gal ne taip ;)


Na, ir būk tu dabar gudrus, išmatuok kiek tas ano "taip", o kiek yra to "taip" :D
Na, smagu smagu :) labai dėkinga, už pagalbą :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
sakykime, du kartus maziau, mano skaudzioji pojuciu sensorika, kitaip pasireiskia.
Uzkliunu, isverciu, sudauzau nuolat ka nors, toks keverza ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
sakykime, du kartus maziau, mano skaudzioji pojuciu sensorika, kitaip pasireiskia.
Uzkliunu, isverciu, sudauzau nuolat ka nors, toks keverza ;)


Pažįstu tokį, kuris nuolat viską sudaužo, jau visi jį žino :D Kažkiek esam panašūs, nors tik iš dalies, t.y. yra daug labiau nepanašesnių žmonių :)

O su mano vidiniais išgyvenimais ir jautrumais aš jau kartais tikrai noriu važiuoti gydytis. Na, bet praeina, vadinasi neturėčiau būti ligonė :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 01:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Hm. As esu Hamletas, Hamleto su Jeseninais santykiai Veidrodiniai, pakankamai panasus ;) salyginai ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 08:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
Hm. As esu Hamletas, Hamleto su Jeseninais santykiai Veidrodiniai, pakankamai panasus ;) salyginai ;)

Kol kas man nieko nesako tų santykių pavadinimai, bet gal su laiku įsiliesiu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gal ir panaši į jeseninę :smile:
sakyčiau, dar ir temperamentas turi įtakos. Rytryte, tu gal cholerikė?
šiaip jeseninai daugiau melancholikai, gal ir flegmatikų esti. ramūs tokie. bet gal ir kitų temperamentų gali pasitaikyt :strange: Ar gal dar turi įtakos, su kuo gyveni, koks santykių tipas. Būna kad kai kurie žmonės greit išprovokuoja ginčams.
namie ir aš galiu parėkaut, bet labai staigiai ir nurimt. jei būna svarbus ginčas su kuo nors, dėl tikrai rimtų dalykų, paprastai vistiek argumentuot pavyksta daugiau emociniais argumentais, kaip aš jaučiuosi, kaip man situacija atrodo (teisinga, neteisinga, etc.). ir kai daug visko prišneku, būna kad po to (ypač jei tai jau brangus, mielas, bet nepakankamai ilgai pažįstamas žmogus) aš atsiprašinėju už savo emocijas. dažnai santykius aiškinuosi laiškais, ir man jie atrodo pilni emocijų (turbūt tiek, kiek tų emocijų jaučiu verdant savo viduje). tačiau kartais po kiek laiko paskaičius jie visai kitokiais pasirodo...atrodo, nei tų emocijų ten tiek, nei aš ką baisaus pasakiau.. :)
tai va, norėjau apie tipą, o gavosi iš kūrybinės funkcijos pozicijų pašnekėt.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 09:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Solanža rašė:
gal ir panaši į jeseninę :smile:
sakyčiau, dar ir temperamentas turi įtakos. Rytryte, tu gal cholerikė?
šiaip jeseninai daugiau melancholikai, gal ir flegmatikų esti. ramūs tokie. bet gal ir kitų temperamentų gali pasitaikyt :strange: Ar gal dar turi įtakos, su kuo gyveni, koks santykių tipas. Būna kad kai kurie žmonės greit išprovokuoja ginčams.
namie ir aš galiu parėkaut, bet labai staigiai ir nurimt. jei būna svarbus ginčas su kuo nors, dėl tikrai rimtų dalykų, paprastai vistiek argumentuot pavyksta daugiau emociniais argumentais, kaip aš jaučiuosi, kaip man situacija atrodo (teisinga, neteisinga, etc.). ir kai daug visko prišneku, būna kad po to (ypač jei tai jau brangus, mielas, bet nepakankamai ilgai pažįstamas žmogus) aš atsiprašinėju už savo emocijas. dažnai santykius aiškinuosi laiškais, ir man jie atrodo pilni emocijų (turbūt tiek, kiek tų emocijų jaučiu verdant savo viduje). tačiau kartais po kiek laiko paskaičius jie visai kitokiais pasirodo...atrodo, nei tų emocijų ten tiek, nei aš ką baisaus pasakiau.. :)
tai va, norėjau apie tipą, o gavosi iš kūrybinės funkcijos pozicijų pašnekėt.

Labas :)

Aš esu pusiau cholerikė, pusiau sangvinikė :wink: Antra pusė velnias žino, bet šiaip nepanašūs mes charakteriu.

Į ginčus įsiveliu, nors labai to nenoriu. nesunku artimiems išprovokuoti. Svetimiems sunku.
Labai daug prišneku, bet labai retai pasakau to, kas galėtų tikrai labai labai įskaudint, labiau kalbu apie santykius, elgesį, bet stengiuosi neprikišti, tai, kas gali būti duoti kaip skuduru (duosiu pavyzdį, pavyzdžiui, kaimynė išsikalba, kad jai vyras uždavė. po kelių savaičių smarkiai susibaram, bet niekada nepasakysiu, kad tu pikta, nes tave vyras dubasina. Na, esmę supratai gal.) Niekada neišvartau tokių dalykų ir smerkiu, tuos, kurie pasinaudoja turimom žiniom ar pasipasakojimais prieš tave, kai ateina laikas.
O aš ginčo metu šiaip gan sąžiningai (na, gal 70-80 proc.) elgiuosi. Labiau ardausi, nes neišdrįstu ginčo metu pasirodyt silpna, nes pavyzdžiui, gal norėčiau susitaikyti, o nesako, davai nesipykstam, ateik. Todėl išvis pasiuntu tokiu atveju ir ardausi kol nemakteliu 50 gramų, neišeinu pasivaikščiot ar kol kažkas neparodo iniciatyvos ir padaro kaip aš norėčiau, t.y. nuoširdžiai norėtų susitaikyt, o ne burbt "atsiprašau".
Tai va. O tu Jeseninas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 23:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Dar kas nors patipuokite, a? :) Noriu klausimų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 23:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Aha, Jeseninė :smile:
nagi pasiimk tipų diagnozavimo klausimyno ilgesnę versiją, yra šito bloko temų viršuje. ten man įdomu būtų, kad atsakytum į klausimus apie kvepalus, maistus, rūbus, na pati supranti, apie tai, kas susiję su sensoriniais dalykais. tingiu dabar peržiūrinėti ir atrinkinėti, gal vėliau nebent jei norėsi, galėsiu.
arba dar variantas, pažiūrėk į kuriuos iš tų klausimų nenorėtum atsakyti arba būtų sunkiausia atsakinėti. tai irgi kai ką gali pasakyti apie Tave.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Ačiū, bandau po truputį :)

Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?
Taip, aš žinau kokie drabužiai man tinka, tačiau aš labai išranki ir labai ilgai derinuos, kiekvieną detalę. Retai būnu patenkinta. Dažnai apsirengiu ir prieš išeidama nusirengiu. Tada užsimaunu beleką, dažniausiai – patogiai, džemperis, džinsai, kedukai ar batukai be kulno.
Jei drabužis patinka, galiu išleisti visus pinigus. Bet ribą jaučiu. Tačiau man parduotuvėse labai retai kas patinka, o internete prasidėjus vos ne savaitę, būna ir taip, kad nieko nenusiperku.

Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
Nepatarinėju, ne mano reikalas.
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?
Nelabai susidūriau su tokia situacija, tačiau kartais susiduriu su žvilgsniu, kai apsirengiu įdomiai, ekstravagantiškai. Man patinka, o kažkas taip nužiūri. Tai vienas vadintų komplimentu, o kitas įsiskaudintų, kad nepriima. Aš gan jautriai priimu. Nors žiūrint ar tikrai iki smulkmenų esu patenkinta. Jei taip, tada man nerūpi.


Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?
Pastebiu atsinaujinimus visada. Dažniausiai sureaguoju (nors ne visada reiktų). Atkreipiu dėmesį kaip rengiasi mano kolegos ir dažnai tai būna ne mano skonio. Man patinka spalvos, laisvumas, nemėgstu griežtų normų. Jų ir nesilaikau 100 proc. net kai tikrai reikia.


Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?
Aš neturiu kantrybės išsirinkti mylimų kvepalų. Bet man patinka apskritai toks daiktas kaip kvepalai. Labiausiai patinka Temperamento, Gabriela Sabatini. Gaila, bet jų nebėra prekyboje visam pasauly, nes analogų nerandu. Jie kvepia skaniai :) Sunku pasakyti kaip. Nelabai saldžiai, nelabai sunkiai. Kai juos užuodžiu, atsiranda net jėgų :)

Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?
Aš nuoširdžiai atsiprašau ir apgailestauju. Bet jei manęs nesupranta ir puola kaltinti, aš kurį laiką suprantu. Jei nesiliauja, įsiveliu į konfliktą, nesureikšminu to arba pasakau, kad tai nėra taip reikšminga ir užtenka jau apie tai, nes aš viską supratau. Jei konfliktas užaštrėja, visai susinervinu, kurį laiką negaliu nieko daryti, klystu, kliūnu, būna paašaroju. Labai gailiuosi, kad nesugebėjau patylėti. Iš kitos pusės nesigailiu, kad pasakiau ką galvoju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
žinok, atsakei beveik lygiai kaip aš atsakyčiau :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, man panasi i Jesenine, ta :wsensoric: pakankamai jautri...
Kad pinigu daug isleidi, nors nerandi, ka pirkt, tai as panasia patirti turiu su knygom.
Uzeina, noriu nusipirkt knygu paskaityt (uzsienio kalba), renkuosi renkuosi ir man vis kas nors neitinka. Tai turinys, tai formatas, tai irisimas, man net SRIFTAS suteikia nusivylimu arba dziaugsmo, vienu zodziu viskas, kas susije su :wsensoric: giliai viduje yra svarbu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?
Retai nutinka, nes man labai negera be pinigų, sugebu rasti papildomų pinigų, galų gale „pasiskolinu“ iš vyro :) bet šiaip, nors ir laikausi planų, sugebu tik gal vienoj vietoj 80 proc. gyvent pagal planą – parduotuvėj su maistu. Daug maž žinau ko reikia, ko trūksta, žinau kiek galiu skirti pinigų. O dažnai, jau esu minėjusi, jei ko reikia ir perku, kartais net pamirštu, kad prieš pusvalandį galvojau, kad negaliu sau to leisti. Nusiperku, o paskui oi...

Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Nepatinka man apskritai "darbas". Aš esu labai darbšti, man nepatinka tas grafikas, ateini, išeini, atidirbi, savaitgalį neatsiilsi. Noriu bent 3 dienų visiškai laisvų. Ir kad niekas manęs nekontroliuotų, aš pati sau norėčiau būti kontrolė. Tačiau darbu susitvarkau, retai man patinka darbas. Tiesa, dabartinis patinka, bet kartais stabdo, kad kol kas už jį mažas atlygis. Tačiau, darbas tikrai vienas geriausių. T.y., man patinka ir pagal specialybę.

Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?

Tik už kokybę. Kreipiu dėmesį į kokybę, bet ne visada. Analizuoti skaičiukų ir sudėties neturiu kantrybės ir nenoriu. Tačiau stengiuosi maitintis protingai, sveikai, gi aišku kas sveika ir kas nesveika iš esmės. Kad ir didžiausios kokybės rūkyta dešra, bet ji rūkyta ir dešra.
Kas liečia daiktus, techniką, pvz, tai man labai svarbu kokybiškas daiktas. Geriau nenueisiu į kirpyklą, trnsiu tuos pačius batus, bet kompiuteris ar fotoaparatas bus aukščiausios klasės...


Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.
laisvas grafikas, kūrybinis, be stresų, kokybė, o ne kiekybė. Mane žudo išnaudojimas, tačiau nuolat esu išnaudojama, arba taip įsivaizduoju. Galima sakyti, jei komanda gera, galiu pamilti daugelį darbų.

Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?
Iš karto. Neturėjau problemų su įsiliejimu. Tačiau sutarimai /nesutarimai darbo eigoje, čia jau kita tema. Sudėtinga man su kolektyvu, nes labai išgyvenu dėl nesutarimų, nesutapimų ir tai, kad turiu bendrauti su žmonėmis, jei man jie nepatinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Taigi, Sillpnoji :blogic: pasireiskia per pinigu isleidima. Del jos nesmagu ju NETURETI.
Per aktyvacine :wlogic: kerta ir nuotaika gadina smulki kontrole
Darbas turi buti laisvas, nevarzomas, kurybiskas ( :wintuition: :bintuition: )?
Sakyciau, tipiska Jesenine :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Atsakymai į klausimus dėl tipo
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Spa 2010, 12:57
Pranešimai: 34
Miestas: Pajūrys
Martynas0708 rašė:
Na, man panasi i Jesenine, ta :wsensoric: pakankamai jautri...
Kad pinigu daug isleidi, nors nerandi, ka pirkt, tai as panasia patirti turiu su knygom.
Uzeina, noriu nusipirkt knygu paskaityt (uzsienio kalba), renkuosi renkuosi ir man vis kas nors neitinka. Tai turinys, tai formatas, tai irisimas, man net SRIFTAS suteikia nusivylimu arba dziaugsmo, vienu zodziu viskas, kas susije su :wsensoric: giliai viduje yra svarbu :wink:

O nebūna, kad užplaukia, kad reikia tokių ir anokių knygų, nusiperki ir jos guli? :D man taip būna. Kinų žodynas, kompiuterinis žinynas, daug pagal specialybę. Daugumos net neperverčiau...

Solanža rašė:
žinok, atsakei beveik lygiai kaip aš atsakyčiau :happy:


Na va :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007