Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 21:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: nu tas veik?jas, kaip supratau, yra sportuojantis vis? gyvenim?. Ir kažkaip..nesmerkiu aš jo noro, kad žmona bent truputuk? pasitempt?. Ta?iau ji grubiai atkerta "k?, tau mano užpakalis maišo?" ir net neketina kažk? daryti, n? lašelio pastang?.

Aš pati d?l sav?s,jos vietoj, steng?iausi. Net ne d?l to vyro. Juk malonu atrodyti patraukliai.

:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 23:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Va butent, del saves. Bet duodant priesaika pazhadama, kad mylesi visoki. Ir nepasitikechiau ash vien vyro pasakymu, kad ji nepasitempusi. Kol pati nepamatychiau. Na netaps 40-mete moteris 17-mete stirna, niekaip :) Gali gautis nebent liesa karve :) Juolab, visokiu yra, visokiu reikia. O, kad grubiai atkerta, tai gali buti, kad ja tiesiog uzhkniso nuolatiniai priekaishtai. Tiesiog manau,kad vyrukas i vienus vartus situacija nupasakoja. Zhinau ash tokius pasakotojus :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2007, 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
mintys apie tave

snaigemis krenta ant blakstienu

tirpdamos virsta asarom

skaidriom



"nebus pasivaiksciojimo

drugelio kojytemis

ant tavo skruostu", sakau,

bus tik shlapias pedsakas..."



"noriu",- atsakai,

shypsena padovanoji,

kurioje

taip gera ishtirpti.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 13 Bal 2010, 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
radau čia tokią kelių metų senieną netyčia :)

***
Gražūs tavo žodžiai it muilo burbuliukai, kuriuos puti aplink mane. Jie žėri, žaviuosi jų tobulu lengvumu... bet jų sienelės tempiasi, plonėja, ir burbuliukai sprogsta... :). Taip, kaip iš lėto smenga ta svajonių pilis iš smėlio, kurią man pastatei... Bet ačiū, aš žinau- tu stengeisi.. :). Ne kiekvienas sugeba sukurti laikui patvarų statinį. Nes statome iš to, ką turime savy. Tu turėjai smėlį ir burbulus, negi galima dėl to ant tavęs pykti? :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 14 Bal 2010, 10:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Labai nesenstanti "seniena"!
Man patinka forumuose tokie minčių fiksavimai - miniatiūros. Kai kurias mintis tikrai verta užrašyti (įamžinti kaip nuotraukose). Tas, kurios turi išliekamąją vertę...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 12 Geg 2010, 14:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
ai neradau kur parašyt tai rašau čia:


Sveikinu naująjį studentų atstovybės VASA prezidentą :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 16 Geg 2010, 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
radau čia tokią kelių metų senieną netyčia :)

***
Gražūs tavo žodžiai it muilo burbuliukai, kuriuos puti aplink mane. Jie žėri, žaviuosi jų tobulu lengvumu... bet jų sienelės tempiasi, plonėja, ir burbuliukai sprogsta... :). Taip, kaip iš lėto smenga ta svajonių pilis iš smėlio, kurią man pastatei... Bet ačiū, aš žinau- tu stengeisi.. :). Ne kiekvienas sugeba sukurti laikui patvarų statinį. Nes statome iš to, ką turime savy. Tu turėjai smėlį ir burbulus, negi galima dėl to ant tavęs pykti? :)


kaip graziai :)
blyn jeseninai visi tokie faini!
pamenu su vienu jeseninu kai susirasinedavom, tai visas musu susirasinejimas patapdavo vienu dideliu eilerasciu :)
gaila, kad neissisaugojau :confused:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 21 Geg 2010, 16:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Smilga rašė:
ai neradau kur parašyt tai rašau čia:


Sveikinu naująjį studentų atstovybės VASA prezidentą :happy:


mm, prisidedu prie sveikinimų :happy:
tikėkimės, jis užsuks ir perskaitys :strange: :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 21 Geg 2010, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tirpi rašė:

kaip graziai :)
blyn jeseninai visi tokie faini!
pamenu su vienu jeseninu kai susirasinedavom, tai visas musu susirasinejimas patapdavo vienu dideliu eilerasciu :)
gaila, kad neissisaugojau :confused:


ačiū :)

Tirpi, o tu pastebėjai, kad su kiekvienu žmogum vis kitokias savo savybes atskleidžiame bendraudami? tame turbūt ir yra visas žavesys. aš kadaise su Žukovu bendraudavau paveikslais- siunti kokią tai foto, kuri atspindi to momento nuotaiką, atgal gauni komentarą ar irgi nuotrauką. Ech, smagu buvo.
turiu draugą robespjerą, tai su juo visada baisiai protinga pasijuntu kai rašau atsakymus :happy: . net negaliu paaiškint, kodėl. matyt, aktyvuoja ką tai manyje. :wink:
imu pateikinėti visokius spalvingus palyginimus.
vos ne eilėraščiais esu susirašinėjusi su dostiku. :). na ar gal greičiau lyrinėmis fantazijomis. smagu, skrydis toks :happy: o su kitais dostikais jau kitaip bendravosi. matyt, nuo konkretaus žmogaus priklauso...kaip jis atsiliepia į tavo savęs pateikimą literatūrine, dalykine ar kitokia forma...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 21 Geg 2010, 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
Tirpi rašė:

kaip graziai :)
blyn jeseninai visi tokie faini!
pamenu su vienu jeseninu kai susirasinedavom, tai visas musu susirasinejimas patapdavo vienu dideliu eilerasciu :)
gaila, kad neissisaugojau :confused:


ačiū :)

Tirpi, o tu pastebėjai, kad su kiekvienu žmogum vis kitokias savo savybes atskleidžiame bendraudami? tame turbūt ir yra visas žavesys. aš kadaise su Žukovu bendraudavau paveikslais- siunti kokią tai foto, kuri atspindi to momento nuotaiką, atgal gauni komentarą ar irgi nuotrauką. Ech, smagu buvo.
turiu draugą robespjerą, tai su juo visada baisiai protinga pasijuntu kai rašau atsakymus :happy: . net negaliu paaiškint, kodėl. matyt, aktyvuoja ką tai manyje. :wink:
imu pateikinėti visokius spalvingus palyginimus.
vos ne eilėraščiais esu susirašinėjusi su dostiku. :). na ar gal greičiau lyrinėmis fantazijomis. smagu, skrydis toks :happy: o su kitais dostikais jau kitaip bendravosi. matyt, nuo konkretaus žmogaus priklauso...kaip jis atsiliepia į tavo savęs pateikimą literatūrine, dalykine ar kitokia forma...


Na is mano puses ziurint as ieskau zmoniu su kuriais galeciau pilnai atsiskleist. Saviraiska man yra vienas pagrindiniu gyvenimo tikslu. Is kitos puses, as megdavavau zmonem sakyti, kad as linkusi kiekvienam sutiktam parodyti skirtinga savo puse ir kad del to manes pazinti praktiskai neimanoma. Kiekvienas mano pazistamas mane apibudintu vis kitaip. Tai manau cia beveik tas pats.
Man vienas maloniausiu sutiktu tipu, tai Jeseninai. Visiska bendravimo laisve, tiek daug bendro. Tuo paciu saves Jesenine vadinti negaliu. Man visada kyla toks baltas pavydas, kaip lengvai jie gali bendrauti su aplinkiniais, o as pati palyginus su Jeseninais esu gruboka. Man kartais bendraujant labai norisi ikasti, paprovokuoti, bet nepiktybiskai.. Balzake sito nepernesa ir tie santykiai gana itempti gaunasi.
Pazistu 3 Zukoves su viena visai neblogai galima padiskutuot, kita is vis super aktyviam laiko praleidimui, bet trecioji, tai isterike totali. Turejo hobi kompromituojancius faktus apie mane rinkt, taip as jai patikau. Labai ilga laika as stengiausi but santuri, bet viena karta taip isprovokavo, bezygiuojant kartu namo, kad tokius vejus pakeliau vidury savivaldybes aisktes. Praeiviai visai nebloga spektakli apturejo. Po sito spektalio Zukove manes savaite atsiprasinejo ir nusprende keisti savo hobi. :happy:
Pats idomiausias bendravimas buvo su Gorkiu. Irgi bendraudavom dainomis. Tik budavo taip, kad as jam siusdavau dainas bandydama atspeti jo busena. O jis visad stebedavosi, kaip as pataikau. Realybeje jo nuostaba dar labiau isaugdavo. Kol galu gale, po penkiu menesiu bendravimo jis pareiske, kad as jam padejau isklimpti is depresijos. Mane bendravimas su juo irgi labai teigiamai paveike. Gaila, kad mes toli viens nuo kito gyvenam...

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 22 Geg 2010, 12:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
dabar galvoju: gal čia etikams būdinga, taip jaustis, kad tarsi persikūniji su kiekvienu kitu žmogum :strange: Nes aš jaučiuosi kaip tu, Tirpi. Vis kitokia su kitu žmogum. Ypač jei tai naujas žmogus ir/ar man labai įdomus/patinka. :smile: Man atrodo natūralu, kad su kiekvienu žmogum- kitos temos, kitokios diskusijos. Įdomu, kaip tas yra logikams, ar jie irgi jaučia kad yra kitokie su kiekvienu žmogum, kitokias savo savybes parodo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 22 Geg 2010, 13:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irgi jaučiasi santykis, sąveikos glaudumas. Aš šitą dalyką sau įvardinu turbūt ne kaip persikūnijimą (tapimą kitokiu), o kaip atsivėrimo laipsnį - su vienu gali atsiverti daugiau, su kitu mažiau.
Na gal logikams daugiau svarbu kažkokia principinė jų pačių "šerdis" - kartais net sakoma "buvimas savimi". Taigi su vienais galiu "būti savimi", su kitais - ne. Tuomet esu "uždara", sulindusi į savo kiautą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 22 Geg 2010, 15:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
dabar galvoju: gal čia etikams būdinga, taip jaustis, kad tarsi persikūniji su kiekvienu kitu žmogum :strange: Nes aš jaučiuosi kaip tu, Tirpi. Vis kitokia su kitu žmogum. Ypač jei tai naujas žmogus ir/ar man labai įdomus/patinka. :smile: Man atrodo natūralu, kad su kiekvienu žmogum- kitos temos, kitokios diskusijos. Įdomu, kaip tas yra logikams, ar jie irgi jaučia kad yra kitokie su kiekvienu žmogum, kitokias savo savybes parodo.


Mano nuomone, logikams turetu but kitaip. Pvz, tiek Stirlicui, tiek Balzakei nepatinka mano sita savybe. Jie tai vadina daugiaveidiskumu.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 22 Geg 2010, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Logikus toks "prisitaikymas" iš tiesų dezorientuoja. Jie pameta "tikrąjį" - ir ima nepasitikėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Akimirkos
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 14:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Ahhaa, būtent, prisitaikymas... Aš net skirtingai juokauju prie skirtingų žmonių... Būna būni su žmogum ilgai, tada sakykim netyčia prsėda senas pažįstamas, pajuokauji kažką su juo, juokies smagu, vienas kitą supranti, tačiau tas anas žmogas sėdi be emocijų, nes bairis jam kaip ir nei juokingas, nei labai priimtinas kaip bairis... Vat :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 97 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007