Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 13:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
manau kad budinga, bet ir nuo aplinkybiu priklauso, jei kiaulysciu pridare, o dar hekslis akis atwere ir gawosi taip spontaniskai ragus iklijuoti. ir delto teisi, kad sunku kitam zmogui pasakyti, kad noriu skirtis, wiskas nuo situacijos, santikiu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
as nebijau buti atvira,nes niekas manes nepazysta.
kada nors (galbūt) pažins...
viktorija rašė:
vot ir paaiskinkit,kaip tam vargsui dzekui iseiti is duoliniu santykiu be dideliu praradimu.galima net paaiskinti,ko tas dzekas gyvenime iesko ir nusiramins jis kada nors.kokios funkcijos dirba ir kokios nedirba jei paciai visiskai nesinori keistis.o ir valios nera.
Pagal socioniką Džekas jaučiasi saugus, kai šeimoje yra optimaliai tenkinami jo fiziniai poreikiai :wsensoric: Jam reikia ramios atmosferos, jaukumo, kad galėtų atsikvėpti po savo darbų. LABAI reikia rūpinimosi jo fizine savijauta. Taip pat jam pakelia tonusą, patarimai dėl aprangos arba pagyrimai, kad gerai atrodo (tarsi kas baterijas "energija" pakrautų).

Kaip baigti santykius, nežinau. Džekas - vis dėlto viktimas. Manau, jam reikia "tvirtos rankos", kuri "pastatytų į vietą"... Turbūt būtų lengviau, kad vienoks ar kitoks sprendimas būtų ne tik jo vieno sprendimas...

P.S. Kas mane labiausiai šokiruoja beskaitant - tai dabartinio žmogaus, kuriam esate įsipareigoję ignoravimas. Juk jis GYVAS! Jis jaučia! Jis gal irgi turi lūkesčių, vilčių... Aš pirmiausia spręsčiau esamų santykių problemą prieš ieškant kitų...
Na, bet čia tiktai mano asmeninė nuomonė. Jūs turite tiesę turėti savąją.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 16:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
manau kad budinga, bet ir nuo aplinkybiu priklauso, jei kiaulysciu pridare, o dar hekslis akis atwere ir gawosi taip spontaniskai ragus iklijuoti. ir delto teisi, kad sunku kitam zmogui pasakyti, kad noriu skirtis, wiskas nuo situacijos, santikiu

atrodo,kad su savim snekeciau,kokios mes panasios.as irgi taip elgiusi.jei jau man kialysciu pridaro,tai niekados neuzmirsiu ir santykius galima palaidoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
viktorija rašė:
as nebijau buti atvira,nes niekas manes nepazysta.
kada nors (galbūt) pažins...nieko nebijau.
viktorija rašė:
vot ir paaiskinkit,kaip tam vargsui dzekui iseiti is duoliniu santykiu be dideliu praradimu.galima net paaiskinti,ko tas dzekas gyvenime iesko ir nusiramins jis kada nors.kokios funkcijos dirba ir kokios nedirba jei paciai visiskai nesinori keistis.o ir valios nera.
Pagal socioniką Džekas jaučiasi saugus, kai šeimoje yra optimaliai tenkinami jo fiziniai poreikiai :wsensoric: Jam reikia ramios atmosferos, jaukumo, kad galėtų atsikvėpti po savo darbų. LABAI reikia rūpinimosi jo fizine savijauta. Taip pat jam pakelia tonusą, patarimai dėl aprangos arba pagyrimai, kad gerai atrodo (tarsi kas baterijas "energija" pakrautų).
o kur gi rasti tokia seima.pirma syki sutikau draizeri ir tai neimanoma kartu gyventi.as labai dziaugiuosi,kad jus gyvenat su tais,kurie jus myli ir kuriuos jus mylite.bet man atrodo daugelis gyvena del to ,kad priprate,patogu,vaikai,bendras turtas.viskas ne taip paprasta.visada poroje vienas myli,o kitas leidziasi myledamas.

Liepa rašė:
[Kaip baigti santykius, nežinau. Džekas - vis dėlto viktimas. Manau, jam reikia "tvirtos rankos", kuri "pastatytų į vietą"... Turbūt būtų lengviau, kad vienoks ar kitoks sprendimas būtų ne tik jo vieno sprendimas...
butent stiprios rankos,kad pastatytu i vieta,o tai gali padaryti tik draizeris.

Liepa rašė:
P.S. Kas mane labiausiai šokiruoja beskaitant - tai dabartinio žmogaus, kuriam esate įsipareigoję ignoravimas. Juk jis GYVAS! Jis jaučia! Jis gal irgi turi lūkesčių, vilčių... Aš pirmiausia spręsčiau esamų santykių problemą prieš ieškant kitų...
Na, bet čia tiktai mano asmeninė nuomonė. Jūs turite tiesę turėti savąją.
o problemos nera,mes tik skirtingi ir nelabai tinkam vienas kitam.butent isipareigojimas ir laiko mane.jis mane myli ir nemyletu ,jei zinotu,kad as niekur nedingsiu.laimingas zmogus -visa gyvenima myli viena moteri.ir nereikia jo gaileti.jo lukesciai ir viltis,kad as sedeciau namie ir gaminciau valgi ir tvarka daryciau.tada jis butu laimingas,o ar dzekas sukurtas tam?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 16:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
atleisk vel pripainiojau,jei galesi susigaudyti.issiblaskius ir nelabai zinau kompiuteri,negaliu ilgai sedeti,ne mano.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2009, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Susigaudžiau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 22 Gru 2009, 20:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
tai ir reikia galwoti apie kito jausmus, jei paciai neaisku kas darosi? nemanau.meile, tai jausmas o ne morales dalykas. ji gali kisti, stipreti atslugti, bet kur cia isdavyste, juk tai ne kontraktas? remarko mintis. gera mintis, bet kartu ir pasakanti tai, kad wisada meile keisis, bukit twirta, ir priimkit pati geriausia sprendima :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 23 Gru 2009, 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
tai ir reikia galwoti apie kito jausmus, jei paciai neaisku kas darosi? nemanau.meile, tai jausmas o ne morales dalykas. ji gali kisti, stipreti atslugti, bet kur cia isdavyste, juk tai ne kontraktas? remarko mintis. gera mintis, bet kartu ir pasakanti tai, kad wisada meile keisis, bukit twirta, ir priimkit pati geriausia sprendima :happy:

bandziau priimti sprendima,bet nieko is to neisejo.prasidejo lauzymas,kaip po narkotiku.per daug prisirisau.priklausoma.meile,juk tai liga,lauksim ,kol pati praeis.gal but yra kokia technika,kaip atsikratyti nuo meiles.kol kas geriu raminanciuosius.labai skauda sirdi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 26 Gru 2009, 18:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
as ir noreciau zinoti, kaip pamirsti zmogu ir jo nemyleti, nes tai neteisinga kito zmogaus saskaita, bet manau tokio budo nera, tik laikas wiska isgydo. teks ilgai laukt ir kankintis, kol wiskas praeis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 28 Gru 2009, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
as ir noreciau zinoti, kaip pamirsti zmogu ir jo nemyleti, nes tai neteisinga kito zmogaus saskaita, bet manau tokio budo nera, tik laikas wiska isgydo. teks ilgai laukt ir kankintis, kol wiskas praeis

aciu tau.baisiausia,kad as ir be darbo.ar tu matei nieko nedaranti dzeka?i bet koki nesinori eiti,reikia laukti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 31 Gru 2009, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
maciau, as leliu auginu, ir atrodo ,kad laikas susalo, kai amzinas isalas. nusibode wiskas. bet kas belieka.... o kokia jusu spec?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 03 Sau 2010, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
wiktorija rašė:
maciau, as leliu auginu, ir atrodo ,kad laikas susalo, kai amzinas isalas. nusibode wiskas. bet kas belieka.... o kokia jusu spec?

kaip as tave suprantu.kada as sedejau su dukra namie buvo labai sunku.mes dzekui juk turim kazkur begti,kazka daryti.mes juk optimistai,gyvenimas nuostabus,jei netgi meile pasibaige,bus kita.as dirbu visa gyvenima otk,kontrole kokybes.man paprasciausia labai daug metu,o as visai ju nejauciu.tokia jaunuole,visada buvau ir liksiu.man idomu,kaip tu gyveni,kaip tu jautiesi dzeko rolej.ir koks tavo devizas gyvenimo.as pavyzdziui labai paprasta,toks savo vaikinas,ir be kompleksu.vienintelis dalykas kas mane ismusa is veziu -tai meile.o isimylejus as turiu buti visada.mano socionike sako,kad as galiu nusiraminti,tik suradus teisinga draizeri.ar tu turejai tokius santykius?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 22 Sau 2010, 20:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
gywenu ir tiek, paprastai as nzn kaip galima butu jaustis kito kailyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007