Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 19:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Tirpi rašė:
Komfortas, tai geros gyvenimo salygos. Nezinau kaip tiksliau issireikst. O jaukuma galima sukurti ir neturint geru gyvenimo salygu... cia nuo daug smulkmenu priklauso i kurias gilintis as nemegstu, tad komforta man yra zymiai lengviau sukurti aplink save nei jaukuma...

Megstu kai kiti pataria kaip rengtis ir panasiai, bet as savo skoniu pasitikiu... ir man daug draugiu yra sake, kad jei apsipirkineti, tai tik su manimi, nes visada sugebu ka nors gero parinkti... :)

Nesakyciau, kad as labai nuolaidi. As labiau charakteringa, bet pati TO NEPASTEBIU. va cia problema ir yra... negaliu atsakyti, nes nematau saves is salies...sitais klausimais. Daug kartu buvau apkaltinta uz 'nesanturuma' tiek konfliktinese, tiek nekonfliktinese situacijose...


Ačiū, Tirpi, už atsakymus. Tiesa, jie galėjo būti dar bent šiek tiek išsamesni :wink: (pvz., buvo įdomu sužinoti, ar mėgsti pakomentuoti kitų išvaizdą, laikyseną etc., ir duoti jiems atitinkamus patarimus).

Nors susirašinėjant iki galo išsiaiškinti tipo yra neįmanoma (daug yra visokių ribotumų tokio pobūdžio tipavimo), tačiau, manau, pats pirmasis spėjimas, kad esi napoleonė, yra arčiausiai tiesos.

Esi ekstravertė, iracionali, ir kaip Solanža teisingai pastebėjo, su ryškia :wethics: . Tačiau, jei svertume, ko yra daugiau - intuicijos ar sensorikos, bent mano vertinimu, ženklų, liudijančių, kad sensorika dominuoja, yra išties daugiau.

Sėkmės! :wink:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 01:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
actekai, aš po pokalbių čate su Tirpia irgi prie napoleonės versijos apsistojau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 10:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Tu cia mano nervus tikrini?
Dar viena nevaldanti emocijų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 10:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
actekas rašė:
Esi ekstravertė, iracionali, ir kaip Solanža teisingai pastebėjo, su ryškia :wethics: . Tačiau, jei svertume, ko yra daugiau - intuicijos ar sensorikos, bent mano vertinimu, ženklų, liudijančių, kad sensorika dominuoja, yra išties daugiau.
Galima būtų tą ryškią :wethics: konkrečiai pažymėti, kur ji buvo? Taip pat dominuojančios :bsensoric: gausesnius ženklus prieš irgi ne visiškai silpną :bintuition: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Na tikrai susidaro įspūdis, kad visus išvadinus "jeseninais" pasaulis ružavesnis pasidaro.
Liepa, ačiū, bet nieko naujo. Tavo etinė pasaulėžiūra ir etinis žodynas ir taip gerai pažįstami: "išvadinti jeseninais", "ružavesnis pasaulis".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 14:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Pritariu daugumai, kad Tirpi - Napoleonė. Buvau suabejojus dėl Hugo versijos, bet po pokalbio čate nusvėrė iracionalumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Pritariu daugumai, kad Tirpi - Napoleonė. Buvau suabejojus dėl Hugo versijos, bet po pokalbio čate nusvėrė iracionalumas.
Ir iracionalumo pakako? O kaip dėl f-jų virsmų: iš :bethics: į :wethics: ir iš :wsensoric: į :bsensoric: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 18:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na štai, jau 4 už Napukę. O kaip pačiai Tirpiai atrodo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 18:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Joldija rašė:
Pritariu daugumai, kad Tirpi - Napoleonė. Buvau suabejojus dėl Hugo versijos, bet po pokalbio čate nusvėrė iracionalumas.
Ir iracionalumo pakako? O kaip dėl f-jų virsmų: iš :bethics: į :wethics: ir iš :wsensoric: į :bsensoric: ?


Jai aktualiau ne komforto, jaukumo, malonių pojūčių kūrimas ( :wsensoric: ), o teritorijos, situacijos ir žmonių valdymas ( :bsensoric: ), tai aiškiau išrikšta nei emocijos ar santykiai. Nusvėrė bazinė :bsensoric: . Logiška, kad derinio :bsensoric: :bethics: nebūna, taigi :bethics: atkrito pati savaime.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 08 Gru 2009, 20:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Galima būtų tą ryškią :wethics: konkrečiai pažymėti, kur ji buvo? Taip pat dominuojančios :bsensoric: gausesnius ženklus prieš irgi ne visiškai silpną :bintuition: ?


Žinoma, galima. Duomenų yra pakankamai.

Tačiau visi, kuriems iš tikrųjų rūpėjo nustatyti Tirpios tipą, pasisakė, ir visų nuomonė ta pati. Taigi didelio poreikio leistis į papildomus aiškinimus nėra. Aptarimas įvyko, o išvados aiškios.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Jai aktualiau ne komforto, jaukumo, malonių pojūčių kūrimas ( :wsensoric: ), o teritorijos, situacijos ir žmonių valdymas ( :bsensoric: ), tai aiškiau išrikšta nei emocijos ar santykiai
Bent keletą citatų galėtum pateikti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 11:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Joldija rašė:
Jai aktualiau ne komforto, jaukumo, malonių pojūčių kūrimas ( :wsensoric: ), o teritorijos, situacijos ir žmonių valdymas ( :bsensoric: ), tai aiškiau išrikšta nei emocijos ar santykiai
Bent keletą citatų galėtum pateikti?


Nepateiksiu, nes pokalbio čate neužsisaugojau. Galiu tik pasakyti, kad pokalbyje Tirpi paminėjo pomėgį būti draugams vakarėlių organizatore, pati viena visais darbais neužsiima, darbus deleguoja draugams. Su mama konfliktuoja dėl ėjimo į parduotuvę principo: mamai būtinas išankstinis produktų sąrašas, Tirpi niekada jo nesudaro.Taip pat buvo papasakotas įvykis, kurį nagrinėdamos išsiaiškinome, kad žmogus, draugas Tirpiai gali būti priemonė savo tikslui pasiekti. Tirpi šia prasme nebijo "išnaudoti" žmones, tačiau ji ir pati leisis būti "išnaudojama" žmogui, kuris jai padarė paslaugą. T.y. ji dažnai pasinaudodama kitais siekia savo tikslų. Šis bruožas yra labai napoleoniškas. Baziniai :bsensoric: su normatyvine :bintuition: tam tinkamas žmogaus savybes mato ir jomis naudijasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 11:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi paminėjo pomėgį būti draugams vakarėlių organizatore, pati viena visais darbais neužsiima, darbus deleguoja draugams.
Kokia f-ja/f-jos čia išryškėja?
Su mama konfliktuoja dėl ėjimo į parduotuvę principo: mamai būtinas išankstinis produktų sąrašas, Tirpi niekada jo nesudaro.
Kokia f-ja/f-jos čia išryškėja?
Taip pat buvo papasakotas įvykis, kurį nagrinėdamos išsiaiškinome, kad žmogus, draugas Tirpiai gali būti priemonė savo tikslui pasiekti.
Ar tik nebus čia :wethics: normų ignoravimas? Darau taip, kaip man geriau.
Tirpi šia prasme nebijo "išnaudoti" žmones, tačiau ji ir pati leisis būti "išnaudojama" žmogui, kuris jai padarė paslaugą.
Paslauga už paslaugą - pats banaliausais žmonių bendravimo stimulas. Jei ji leidžiasi išnaudojama, tai kur čia jos "napoleoniškas" pranašumas prieš kitus?
T.y. ji dažnai pasinaudodama kitais siekia savo tikslų. Šis bruožas yra labai napoleoniškas. Baziniai :bsensoric: su normatyvine :bintuition: tam tinkamas žmogaus savybes mato ir jomis naudijasi
Kurias būtent savybes mato?


Paskutinį kartą redagavo Globas A 09 Gru 2009, 11:34. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 11:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irgi įstrigo vienas išsireiškimas iš chato... "kai įeinu - į mane negalima neatkreipti dėmesio". Gal ir ne taip buvo išsireikšta, bet mintis tokia, kad na... visi pastebi, tai yra "įvykis". Ir jautėsi, kad Tirpiai patinka (ir ji moka!) daryti įspūdį.
Chatas tiktai sustiprino Napukės versiją, kuri kilo perskaičius atsakymus temoje. Iškart pasakiau, kad dėl stiprios :bintuition: tikrai "nepasirašyčiau"...

P.S. chatas betarpiškesnė aplinka tipavimui nei atsakinėjimas - labiau jaučiasi reagavimas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Man irgi įstrigo vienas išsireiškimas iš chato... "kai įeinu - į mane negalima neatkreipti dėmesio". Gal ir ne taip buvo išsireikšta, bet mintis tokia, kad na... visi pastebi, tai yra "įvykis". Ir jautėsi, kad Tirpiai patinka (ir ji moka!) daryti įspūdį.
Deja, mes kartu su ja neįeiname, taip pat nelaukiame, kol ji įeis, todėl kaip ten yra iš tikrųjų, neaišku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007