Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 03 Gru 2009, 20:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.
Paslaugumas, mandagumas, keistumas, ramumas, individualistiskumas.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?
Nelinkes rizikuoti, per daug viska analizuojantis.

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?
Zinoma. Bet ne visiems ta idomuma pamatyti, tuolab, kad ne visiems ir rodau.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?
Dazniau girdziu, kad esu idomi. Nezinau kaip reaguociau, nelabai ir rupi...

2. Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
I jo interesus gyvenime. Siaip i bendra vaizda. Siek tiek esu linkusi zmones klasifikuoti ir delioti i tam tikras lenteles.

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?
Pati veluoju labai daznai, bet nedaug... Didelis velavimas mane erzina. Pasitenkinimo nerodau, jeigu suranda gera pasiaiskinima. Jeigu zmogus veluoja daugiau, nei 20minuciu, galiu jau buti pakeitusi planus ir su tuo zmogum ta diena nebesusitikti.

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr ką veikti ar atvirkščiai?
Ieskau kokios nors fizines veiklos namie, jei nerandu jungiu chatta koki ir chattinu. :confused:
Budama viena sunkiai sugebu isnaudoti savo laika produktyviai. Pabuvus vienumoje jauciuosi labiau issekus, nei atsigavus.

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?
Komfortas man yra svarbus, tiek kiek jis gali palengvinti kasdienine buiti. Jaukumo per daug nevertinu.

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?
Kritikos nemegstu, taciau kartais vis geriau negu nieko. Svetimu kritika priemu kur kas lengviau, nei artimu, taciau i artimuju kritika esu labiau linkusi isiklausyti. Komplimentai yra gerai, jeigu tai nera melas.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: kompiuteris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?
Bandau pataisyti, mintyse galvodama, kad po 5minuciu viskas vel veiks. Po 5 minciu tampu irzli, taciau toliau bandau. Po 10 minuciu skambinu visiems is eiles draugams. Jei niekas negali padeti skambinu meistrui. Labiau nervuoja ne pats faktas, kad sugedo, bet faktas, kad ilga laika negalesiu tuo daiktu naudotis. Suzinojus tikslu laika kada bus pataisytas is kart jauciuosi geriau.

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?
Esu pakankamai praktiska, kad galeciau visa gyvenima nugyventi viena. I tokius komentarus visiskai nereaguoju.


9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčyjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažysti neteisiu? Su pavyzdžiu.
Gincas, tai dvieju zmoniu nesutarimas, tam tikru klausimu ar klausimais. Lengvai issakau savo nuomone. Neteisia prisipazistu tik isgirdus daug svariu argumentu.


10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?
Paklausiu, kas atsitiko. Jeigu neatsako, tai nekreipiu demesio. Karts nuo karto bandau ji pralinksminti numesdama koki juokeli.
Jeigu atsako, kad jam reikia pagalbos tada bandau jam padeti kaip tik sugebu.
Jeigu zmogus tiesiog liudi, del kokio ivykio, visada zinau problematiskesniu ivykiu, kuriais mielai dalinuosi. :happy:

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?
Nuotaika nustatau pagal tai ka zmogus sneka ir kiek sneka... Is veido mimiku, elgesio... Nuotaikos pokycius pastebiu. Pacios nuotaikos kinta ne tiek daznai, kiek ekstremaliai.

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?
Nemegstu konfliktu. Stengiuosi viska issiaiskinti ramiai. Konflikto priezastimi gali tapti belekas. Stengiuosi aiskiai issakyti kas man nepatinka ir ko as noriu. Ar esu linkus pirma taikytis, priklauso del ko kilo konfliktas. Jeigu tai abieju ar vien tik mano kalte - taikysius, jeigu, mano nuomone, konfliktas kilo ne del mano kaltes - jokiu budu nesitaikysiu pati pirma.

13. Ką jauti ir Ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.
Apsimetu, kad sumaisiau zodzius ar pradedu saipytis is saves. Jeigu zmogus vis dar atrodo isizeides atsiprasau. Jei ir tai nepadeda tada palieku ji ramybeje.

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?
Pagal tai kiek zmogus man skiria demesio ir koks tas demesys suprantu ka jis man jaucia. Jei patinku dziaugiuosi. Jei nepatinku neliudziu, bet ir nesidziaugiu.

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?
Taisykles nera tokios svarbios, kaip zmogaus morale.

16. Kaip esi linkęs organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvieną atostogų detalę? Ar tik apmeti maždaug, ką reiktų per jas nuveikti, bet pasilieki laisvę vietoj nuspręsti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai būsi vietoje, tada ir nuspręsi?
Tiesiog imu ir isvaziuoju. Kur vaziuoju, tai zinau.

17. Apsipirkinėjimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui į priekį, ar eini į parduotuvę tada, kai kažko prireikia? Ar mėgsti sudarinėti pirkinių sąrašiukus? Ar turi savo nusistovėjusį vaikščiojimo po supermarketą maršrutą?
Einu kai kazko prireikia. Per visokius ispardavimus megstu ir siaip pavaikstineti...

18. Kiek tau būdingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vieną užduotį ir imtis kitos? Ar labiau mėgsti pasiruošimą veiksmui ar patį veiksmą? Kiek tau būdingas atidėliojimas, užuomaršumas?
Nemanau, kad esu perfekcioniste. Lengvai palieku viena uzduoti ir imuos kitos. Nemegstu niekam per daug ruostis, tai turbut veiksma. Atidelioju, tai kas man atrodo neidomu ar neapsimoka. Uzuomarsa nesu, bet atsitinka.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 03 Gru 2009, 22:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
apibendrinant visus atsakymus, man asmeniškai kyla labai stiprus pojūtis, kad esi hekslė.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 03 Gru 2009, 23:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Nezinau ar cia susije su tipu, bet dar pridesiu - labai nemegstu rodyti liudesio aplinkiniams. Prie nepazistamu daug sypsausi, o salia artimuju galiu ir visa diena surugus sedeti. Nepazistamiems net sunku prisipazinti, kad kazkas nepasiseke, tad dauguma zmoniu yra susidare nuomone, kad man viskas tiesiog idealiai sekasi visur ir visada. :confused:
Dar del komforto....man jis neatrodo, kad yra labai svarbus, bet is kitos puses, tai kai seduosi ant suoliuko visada apziuriu kuri cia vieta svariausia. Autobuse tas pats- visada zinau kur noriu sestis. Viena karta jau ejau link savo vietos, o toks senis tiesiai man pries nosi uzlindo, nors buvo pilna vietu aplinkui, tai specialiai atsisedau priesais ji ir visa kelia piktai spoksojau. :happy:
Jeigu kazka skauda, tai zyziu visiems aplinkui.
Man patinka visokie priplauke zmones, kurie megsta pafilosofuoti, taciau kai pati bandau ka nors protingo suskelti dazniausiai baigiasi garsiu juoku. Manes tai netrikdo... Is viso, manes neerzina kai kiti zmones juokiasi is mano pasisakymu, bet va... jei kas kitas pirmas pradeda juoktis is manes daznai baigiasi smagiu pliaukstejimu. Tad daznai girdziu pasisakymus is aplinkiniu, kad esu "kietas" zmogus. Esu girdejusi, kad esu berniukiska... nelabai patiko. :D


Paskutinį kartą redagavo Tirpi 03 Gru 2009, 23:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 04 Gru 2009, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.
Paslaugumas, mandagumas, keistumas, ramumas, individualistiskumas.
etinių savybių, būsenų išryškinimas - labiau :bethics:

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?
Nelinkes rizikuoti, per daug viska analizuojantis.
nepatinka loginiai, galbūt sensoriniai, galbūt racionalai; polinkis į riziką rodo savaiminį pasitikėjimą - stipri :wintuition:

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?
Zinoma. Bet ne visiems ta idomuma pamatyti, tuolab, kad ne visiems ir rodau.
įdomumas rodomas tik "to vertiems" - :bethics: bruožas

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?
Dazniau girdziu, kad esu idomi. Nezinau kaip reaguociau, nelabai ir rupi...
dar išgirsi :smile:

2. Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
I jo interesus gyvenime. Siaip i bendra vaizda. Siek tiek esu linkusi zmones klasifikuoti ir delioti i tam tikras lenteles.
neaišku

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?
Pati veluoju labai daznai, bet nedaug... Didelis velavimas mane erzina. Pasitenkinimo nerodau, jeigu suranda gera pasiaiskinima. Jeigu zmogus veluoja daugiau, nei 20minuciu, galiu jau buti pakeitusi planus ir su tuo zmogum ta diena nebesusitikti.
etinė iracionalė, :wlogic: vertybių neišpažįsta ir nesiekia išpažinti - minusas :wlogic: kaip skaudžiajai f-jai; suranda gerą paisaiškinimą - :bethics: manipuliacijos patinka

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr ką veikti ar atvirkščiai?
Ieskau kokios nors fizines veiklos namie, jei nerandu jungiu chatta koki ir chattinu. :confused:
Budama viena sunkiai sugebu isnaudoti savo laika produktyviai. Pabuvus vienumoje jauciuosi labiau issekus, nei atsigavus.
būtinas :bethics: bendravimas, nelabai turi interesų, nesusijusių su bendravimu

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?
Komfortas man yra svarbus, tiek kiek jis gali palengvinti kasdienine buiti. Jaukumo per daug nevertinu.
:wsensoric: nėra stiprioji f-ja

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?
Kritikos nemegstu, taciau kartais vis geriau negu nieko. Svetimu kritika priemu kur kas lengviau, nei artimu, taciau i artimuju kritika esu labiau linkusi isiklausyti. Komplimentai yra gerai, jeigu tai nera melas.
neaišku

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: kompiuteris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?
Bandau pataisyti, mintyse galvodama, kad po 5minuciu viskas vel veiks. Po 5 minciu tampu irzli, taciau toliau bandau. Po 10 minuciu skambinu visiems is eiles draugams. Jei niekas negali padeti skambinu meistrui. Labiau nervuoja ne pats faktas, kad sugedo, bet faktas, kad ilga laika negalesiu tuo daiktu naudotis. Suzinojus tikslu laika kada bus pataisytas is kart jauciuosi geriau.
nervai, draugai... etika

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?
Esu pakankamai praktiska, kad galeciau visa gyvenima nugyventi viena. I tokius komentarus visiskai nereaguoju.
prieštarauja 4 atsakymui, kad vienumoje jautiesi išsekusi; praktiškumas tavęs nedomina - minusas :blogic:

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčyjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažysti neteisiu? Su pavyzdžiu.
Gincas, tai dvieju zmoniu nesutarimas, tam tikru klausimu ar klausimais. Lengvai issakau savo nuomone. Neteisia prisipazistu tik isgirdus daug svariu argumentu.
žiūrint, aks tas "svarus argumentas"

10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?
Paklausiu, kas atsitiko. Jeigu neatsako, tai nekreipiu demesio. Karts nuo karto bandau ji pralinksminti numesdama koki juokeli.
Jeigu atsako, kad jam reikia pagalbos tada bandau jam padeti kaip tik sugebu.
Jeigu zmogus tiesiog liudi, del kokio ivykio, visada zinau problematiskesniu ivykiu, kuriais mielai dalinuosi. :happy:
linksminimas, o ne problemos sprendimas - :bethics: reakcija

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?
Nuotaika nustatau pagal tai ka zmogus sneka ir kiek sneka... Is veido mimiku, elgesio... Nuotaikos pokycius pastebiu. Pacios nuotaikos kinta ne tiek daznai, kiek ekstremaliai.
stipri :bethics:

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl?
Nemegstu konfliktu. Stengiuosi viska issiaiskinti ramiai. Konflikto priezastimi gali tapti belekas. Stengiuosi aiskiai issakyti kas man nepatinka ir ko as noriu. Ar esu linkus pirma taikytis, priklauso del ko kilo konfliktas. Jeigu tai abieju ar vien tik mano kalte - taikysius, jeigu, mano nuomone, konfliktas kilo ne del mano kaltes - jokiu budu nesitaikysiu pati pirma.
neaišku

13. Ką jauti ir Ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.
Apsimetu, kad sumaisiau zodzius ar pradedu saipytis is saves. Jeigu zmogus vis dar atrodo isizeides atsiprasau. Jei ir tai nepadeda tada palieku ji ramybeje.
:bethics: manipuliavimas: pirma pajuokausim, jei nepadės, tada bandysim atsiprašyti

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl?
Pagal tai kiek zmogus man skiria demesio ir koks tas demesys suprantu ka jis man jaucia. Jei patinku dziaugiuosi. Jei nepatinku neliudziu, bet ir nesidziaugiu.
:bethics:

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?
Taisykles nera tokios svarbios, kaip zmogaus morale.
Sparnuotas teiginys, nes mėgsta :bethics: manipuliuoti. Tai kur čia moralė? :happy:

16. Kaip esi linkęs organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvieną atostogų detalę? Ar tik apmeti maždaug, ką reiktų per jas nuveikti, bet pasilieki laisvę vietoj nuspręsti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai būsi vietoje, tada ir nuspręsi?
Tiesiog imu ir isvaziuoju. Kur vaziuoju, tai zinau.
kaip bus, taip gerai; stipri :wintuition:

17. Apsipirkinėjimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui į priekį, ar eini į parduotuvę tada, kai kažko prireikia? Ar mėgsti sudarinėti pirkinių sąrašiukus? Ar turi savo nusistovėjusį vaikščiojimo po supermarketą maršrutą?
Einu kai kazko prireikia. Per visokius ispardavimus megstu ir siaip pavaikstineti...
neaišku

18. Kiek tau būdingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vieną užduotį ir imtis kitos? Ar labiau mėgsti pasiruošimą veiksmui ar patį veiksmą? Kiek tau būdingas atidėliojimas, užuomaršumas?
Nemanau, kad esu perfekcioniste. Lengvai palieku viena uzduoti ir imuos kitos. Nemegstu niekam per daug ruostis, tai turbut veiksma. Atidelioju, tai kas man atrodo neidomu ar neapsimoka. Uzuomarsa nesu, bet atsitinka.
kaip bus, taip gerai - stipri :wintuition:
Logika ir racionalumas visai nevertinama, sensorika - minimaliai, ryškiausios yra :bethics: ir :wintuition: f-jos. :bintuition: beveik nematyti, :wethics: - minimaliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 04 Gru 2009, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Nezinau ar cia susije su tipu, bet dar pridesiu - labai nemegstu rodyti liudesio aplinkiniams. Prie nepazistamu daug sypsausi, o salia artimuju galiu ir visa diena surugus sedeti.
:bethics: akivaizdi
Nepazistamiems net sunku prisipazinti, kad kazkas nepasiseke, tad dauguma zmoniu yra susidare nuomone, kad man viskas tiesiog idealiai sekasi visur ir visada. :confused:
čia yra forume tokia veikėja, kuriai viskas visada puikiai sekasi :tongue: ]
Dar del komforto....man jis neatrodo, kad yra labai svarbus, bet is kitos puses, tai kai seduosi ant suoliuko visada apziuriu kuri cia vieta svariausia. Autobuse tas pats- visada zinau kur noriu sestis. Viena karta jau ejau link savo vietos, o toks senis tiesiai man pries nosi uzlindo, nors buvo pilna vietu aplinkui, tai specialiai atsisedau priesais ji ir visa kelia piktai spoksojau. :happy:
:bethics:
Jeigu kazka skauda, tai zyziu visiems aplinkui.
:bethics:
Man patinka visokie priplauke zmones, kurie megsta pafilosofuoti, taciau kai pati bandau ka nors protingo suskelti dazniausiai baigiasi garsiu juoku. Manes tai netrikdo...
na taip, su logika tau ne pakeliui
Is viso, manes neerzina kai kiti zmones juokiasi is mano pasisakymu, bet va... jei kas kitas pirmas pradeda juoktis is manes daznai baigiasi smagiu pliaukstejimu. Tad daznai girdziu pasisakymus is aplinkiniu, kad esu "kietas" zmogus.
emocijų nevaldymas akivaizdus
Esu girdejusi, kad esu berniukiska... nelabai patiko. :D
rengiesi turbūt kažkaip atitinkamai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 04 Gru 2009, 16:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globai, o tu esi kur nors išvis gyvenime įžvelgęs :wethics: ?
nes man rodos, tu tos funkcijos išvis nematai. tuo tarpu, tipas turi 8 funkcijas, ir net pas bazinius ir kūrybinius :bethics: etikus, prasimuša kartais ir :wethics:

Tirpi tikrai :wethics: etikė. Tik klausimas, ar :bsensoric: bazinė, ar rolinė.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 04 Gru 2009, 18:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globai, tai kad tu puse mano atsakimu ne taip supratai! Ir jokia ten logika niekur nesikerta, tiesiog tu isiskaityt nemoki.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 04 Gru 2009, 19:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Labas, Tirpi,

gal galėtumei dar kai ką patikslinti.

Rašei:
Cituoti:
Komfortas man yra svarbus, tiek kiek jis gali palengvinti kasdienine buiti. Jaukumo per daug nevertinu.


kaip suvoki jaukumą ir komfortą? Kodėl jis tau vienas bent kažkiek svarbus, o kito nevertini? Kaip manai, ar tau pačiai lengva (net per daug nemąstant) susikurti tą komfortą/jaukumą, kokio tau norisi? Ar, priešingai, bevelytum, kad tuo rūpintųsi kažkas kitas, nes pačiai kur kas įdomesni kiti reikalai?

Cituoti:
Kritikos nemegstu, taciau kartais vis geriau negu nieko. Svetimu kritika priemu kur kas lengviau, nei artimu, taciau i artimuju kritika esu labiau linkusi isiklausyti. Komplimentai yra gerai, jeigu tai nera melas.


Čia klausimas buvo apie išvaizdą. Kaip manai, ar pati pasitiki savimi taip, kaip rengiesi ir kaip atrodai, ar kartais norisi, kad kas nors patartų iš šalies. Ar pati noriai dalini patarimus kitiems dėl jų išvaizdos, dažnai juos dėl to pagiri ar pakritikuoji?

Cituoti:
Nemegstu konfliktu. Stengiuosi viska issiaiskinti ramiai. Konflikto priezastimi gali tapti belekas. Stengiuosi aiskiai issakyti kas man nepatinka ir ko as noriu.


Rašai, kad konfliktų nemėgsti, bet tuo pačiu, kad konflikto priežastimi gali tapti bet kas. Kaip tai suprasti? Kaip apskritai dažnai sukonfliktuoji? Ir ar savo viduje dažniau įžvelgi savo kaltę, kad tas konfliktas prasidėjo, ar paprastai manai, kad čia kitų problemos? Ar esi linkusi į smulkius papriekaištavimus kitiems, jei jie elgiasi ne taip, kaip tau norėtųsi? Taip pat, kiek tau svarbūs tavo pačios interesai konfliktuojant? Ar apskritai esi gana nuolaidi ir nuosaiki, manydama, kad gerų santykių palaikymas paparastai duoda kur kas daugiau naudos nei "tuščias" savo interesų gynimas?

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 05 Gru 2009, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Globai, o tu esi kur nors išvis gyvenime įžvelgęs :wethics: ?
Tirpi tikrai :wethics: etikė. Tik klausimas, ar :bsensoric: bazinė, ar rolinė.
Įžvelgiau Liepoje, ALRIII.
Ar galima sužinoti kaip pasireiškia Tirpios galbūt bazinė :bintuition:?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 05 Gru 2009, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Globai, tai kad tu puse mano atsakimu ne taip supratai! Ir jokia ten logika niekur nesikerta, tiesiog tu isiskaityt nemoki.
O kodėl tu panašių pastabų nereiški tiems, kurie tave tipuoja į hekslius? Heksliams kaip ir jeseninams logika yra skaudžioji.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 05 Gru 2009, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
Tirpi rašė:
Globai, tai kad tu puse mano atsakimu ne taip supratai! Ir jokia ten logika niekur nesikerta, tiesiog tu isiskaityt nemoki.
O kodėl tu panašių pastabų nereiški tiems, kurie tave tipuoja į hekslius? Heksliams kaip ir jeseninams logika yra skaudžioji.


Todel, kad paskutiniu metu tik tau vienam visur Jeseninai vaidenasi. :wink:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Tirpi rašė:
Globas A rašė:
Tirpi rašė:
Globai, tai kad tu puse mano atsakimu ne taip supratai! Ir jokia ten logika niekur nesikerta, tiesiog tu isiskaityt nemoki.
O kodėl tu panašių pastabų nereiški tiems, kurie tave tipuoja į hekslius? Heksliams kaip ir jeseninams logika yra skaudžioji.
Todel, kad paskutiniu metu tik tau vienam visur Jeseninai vaidenasi. :wink:
Tu neatsakei į klausimą: ir heksliui, ir napoleonui, į kuriuos tu pati ar tave aktyviai tipuoja, logika yra skaudžioji, t. y. prastokai veikianti f-ja. Bet dėl tokio tipavimo tau problemų nekyla.
Tavo elgesys nenuoseklus, nedalykiškas, nelogiškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 18:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Globas A rašė:
Tirpi rašė:
Globas A rašė:
Tirpi rašė:
Globai, tai kad tu puse mano atsakimu ne taip supratai! Ir jokia ten logika niekur nesikerta, tiesiog tu isiskaityt nemoki.
O kodėl tu panašių pastabų nereiški tiems, kurie tave tipuoja į hekslius? Heksliams kaip ir jeseninams logika yra skaudžioji.
Todel, kad paskutiniu metu tik tau vienam visur Jeseninai vaidenasi. :wink:
Tu neatsakei į klausimą: ir heksliui, ir napoleonui, į kuriuos tu pati ar tave aktyviai tipuoja, logika yra skaudžioji, t. y. prastokai veikianti f-ja. Bet dėl tokio tipavimo tau problemų nekyla.
Tavo elgesys nenuoseklus, nedalykiškas, nelogiškas.


Tu cia mano nervus tikrini?

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 18:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
actekas rašė:
Labas, Tirpi,

gal galėtumei dar kai ką patikslinti.

Rašei:
Cituoti:
Komfortas man yra svarbus, tiek kiek jis gali palengvinti kasdienine buiti. Jaukumo per daug nevertinu.


kaip suvoki jaukumą ir komfortą? Kodėl jis tau vienas bent kažkiek svarbus, o kito nevertini? Kaip manai, ar tau pačiai lengva (net per daug nemąstant) susikurti tą komfortą/jaukumą, kokio tau norisi? Ar, priešingai, bevelytum, kad tuo rūpintųsi kažkas kitas, nes pačiai kur kas įdomesni kiti reikalai?

Cituoti:
Kritikos nemegstu, taciau kartais vis geriau negu nieko. Svetimu kritika priemu kur kas lengviau, nei artimu, taciau i artimuju kritika esu labiau linkusi isiklausyti. Komplimentai yra gerai, jeigu tai nera melas.


Čia klausimas buvo apie išvaizdą. Kaip manai, ar pati pasitiki savimi taip, kaip rengiesi ir kaip atrodai, ar kartais norisi, kad kas nors patartų iš šalies. Ar pati noriai dalini patarimus kitiems dėl jų išvaizdos, dažnai juos dėl to pagiri ar pakritikuoji?

Cituoti:
Nemegstu konfliktu. Stengiuosi viska issiaiskinti ramiai. Konflikto priezastimi gali tapti belekas. Stengiuosi aiskiai issakyti kas man nepatinka ir ko as noriu.


Rašai, kad konfliktų nemėgsti, bet tuo pačiu, kad konflikto priežastimi gali tapti bet kas. Kaip tai suprasti? Kaip apskritai dažnai sukonfliktuoji? Ir ar savo viduje dažniau įžvelgi savo kaltę, kad tas konfliktas prasidėjo, ar paprastai manai, kad čia kitų problemos? Ar esi linkusi į smulkius papriekaištavimus kitiems, jei jie elgiasi ne taip, kaip tau norėtųsi? Taip pat, kiek tau svarbūs tavo pačios interesai konfliktuojant? Ar apskritai esi gana nuolaidi ir nuosaiki, manydama, kad gerų santykių palaikymas paparastai duoda kur kas daugiau naudos nei "tuščias" savo interesų gynimas?


Komfortas, tai geros gyvenimo salygos. Nezinau kaip tiksliau issireikst. O jaukuma galima sukurti ir neturint geru gyvenimo salygu... cia nuo daug smulkmenu priklauso i kurias gilintis as nemegstu, tad komforta man yra zymiai lengviau sukurti aplink save nei jaukuma...

Megstu kai kiti pataria kaip rengtis ir panasiai, bet as savo skoniu pasitikiu... ir man daug draugiu yra sake, kad jei apsipirkineti, tai tik su manimi, nes visada sugebu ka nors gero parinkti... :)

Nesakyciau, kad as labai nuolaidi. As labiau charakteringa, bet pati TO NEPASTEBIU. va cia problema ir yra... negaliu atsakyti, nes nematau saves is salies...sitais klausimais. Daug kartu buvau apkaltinta uz 'nesanturuma' tiek konfliktinese, tiek nekonfliktinese situacijose...

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai kas as?
StandartinėParašytas: 07 Gru 2009, 18:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tirpi, Globas tikriausiai mano, kad visi tipai, kurių stipri etika (o logika silpnesnė funkcija) - turėtų labai SUSIPROBLEMINTI ir pradėti aiškintis, kad jie ne "mirtinai užkrėsti"... :happy:
Na tikrai susidaro įspūdis, kad visus išvadinus "jeseninais" pasaulis ružavesnis pasidaro.
O argi gaila? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 102 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007