Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
as ir nelendu i rimtus pokalbius.tik keista,as studijuoju socionika 20 metu ir taip protingai negaliu diskutuoti.ne visada galiu socionika pritaikyti gyvenime,nors teoriskai zinau daug.labai sunkiai ji man eina.kame reikalas?
Socionika sunkiai sekasi praktiškai visiems, todėl ją pritaikyti gyvenime pavyksta arba iš dalies, arba visai nepavyksta.
Tie, kurie teigia, kad socionika jiems sekasi lengvai arba, kad jie socioniką puikiai pritaiko gyvenime, gali klysti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 12 Lap 2009, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as ir nelendu i rimtus pokalbius.tik keista,as studijuoju socionika 20 metu ir taip protingai negaliu diskutuoti.ne visada galiu socionika pritaikyti gyvenime,nors teoriskai zinau daug.labai sunkiai ji man eina.kame reikalas?
Socionika sunkiai sekasi praktiškai visiems, todėl ją pritaikyti gyvenime pavyksta arba iš dalies, arba visai nepavyksta.
Tie, kurie teigia, kad socionika jiems sekasi lengvai arba, kad jie socioniką puikiai pritaiko gyvenime, gali klysti.

bet as jau 20 metu ja studijuoju.o jin man reikalinga gyvenime pritaikyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 12 Lap 2009, 17:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as ir nelendu i rimtus pokalbius.tik keista,as studijuoju socionika 20 metu ir taip protingai negaliu diskutuoti.ne visada galiu socionika pritaikyti gyvenime,nors teoriskai zinau daug.labai sunkiai ji man eina.kame reikalas?
Socionika sunkiai sekasi praktiškai visiems, todėl ją pritaikyti gyvenime pavyksta arba iš dalies, arba visai nepavyksta.
Tie, kurie teigia, kad socionika jiems sekasi lengvai arba, kad jie socioniką puikiai pritaiko gyvenime, gali klysti.

bet as jau 20 metu ja studijuoju.o jin man reikalinga gyvenime pritaikyti.
Galima studijuoti ir 50 metų ir klaidingai ją taikyti.
O kam tau reikia socioniką taikyti gyvenime? Nori tinkamą vyrą susirasti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as ir nelendu i rimtus pokalbius.tik keista,as studijuoju socionika 20 metu ir taip protingai negaliu diskutuoti.ne visada galiu socionika pritaikyti gyvenime,nors teoriskai zinau daug.labai sunkiai ji man eina.kame reikalas?
Socionika sunkiai sekasi praktiškai visiems, todėl ją pritaikyti gyvenime pavyksta arba iš dalies, arba visai nepavyksta.
Tie, kurie teigia, kad socionika jiems sekasi lengvai arba, kad jie socioniką puikiai pritaiko gyvenime, gali klysti.

bet as jau 20 metu ja studijuoju.o jin man reikalinga gyvenime pritaikyti.
Galima studijuoti ir 50 metų ir klaidingai ją taikyti.
O kam tau reikia socioniką taikyti gyvenime? Nori tinkamą vyrą susirasti?

draizeri as jau suradau,net neabejoju.tik ka tai man pades.pas mane seima,pas ji.o draizeris niekad neisdris ka nors keisti,bet jei pakvies eisiu paskui ji.vyrai ,zmonos,vaikai,namai,kaip galima viska palikti.as pakliuvau i savo spastus.sakiau surasiu draizeri ir nusiraminsiu,o dabar nezinau.ner ko siekti,gal but vel karjera daryti.gamykla musu uzsidaro.problema-amzius.nelabai nori tokiam amziuj priimti i gera darba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
draizeri as jau suradau,net neabejoju.
O aš abejoju, ar ten dreizeris, bet neabejoju, kad tau reikia ieškoti ne dreizerio :smile:
Žinai, tu nesupyk, bet tas tavo lozungas "ieškau /suradau savo dreizerį" man skamba labai vaikiškai, juokingai ir jokiu būdu ne džekiškai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
draizeri as jau suradau,net neabejoju.
O aš abejoju, ar ten dreizeris, bet neabejoju, kad tau reikia ieškoti ne dreizerio :smile:
Žinai, tu nesupyk, bet tas tavo lozungas "ieškau /suradau savo dreizerį" man skamba labai vaikiškai, juokingai ir jokiu būdu ne džekiškai.

tai tu netiki,kad galima surasti idealu vyra.as tikrai niekaip negaliu suaugti.man 48 metai,bet as visai neatrodau moteris balzako amziaus.as noreciau labai nusiraminti ir gyventi,kaip gyvena mano amziaus moterys,bet negaliu.as nepatenkinta savo gyvenimu,man truksta darbo,kuri as myleciau,man truksta vyro,su kuriuo as neziureciau i kitus.as tikrai visada ieskau draizeri ir tikiu ,kad yra mano antra puse.as pavydziu moterims,kurios sako as myliu savo vyra ir man niekas nereikalingas.ir vaikai atnesa dziaugsma ir anukai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
1. tai tu netiki,kad galima surasti idealu vyra.
2. as tikrai niekaip negaliu suaugti.man 48 metai,bet as visai neatrodau moteris balzako amziaus.as noreciau labai nusiraminti ir gyventi,kaip gyvena mano amziaus moterys,bet negaliu.
3. as nepatenkinta savo gyvenimu,man truksta darbo,kuri as myleciau,man truksta vyro,su kuriuo as neziureciau i kitus.
4. as tikrai visada ieskau draizeri ir tikiu ,kad yra mano antra puse.as pavydziu moterims,kurios sako as myliu savo vyra ir man niekas nereikalingas.ir vaikai atnesa dziaugsma ir anukai.
1. Argi aš taip sakiau? Aš sakiau, kad tau ne dreizerio reikia ieškoti. Silpna logika pas tave išlindo.
2. Tikrai negali suaugti. Pliusas intuityvumui.
3. Stipri :bethics: .
4. Sitpri :bethics: .
Viktorija, dėl tavo tipo man viskas aišku. Laikau tave jesenine, ir mūsų pokalbiuose tai nuolat pasitvirtina. Sorry, bet daugiau tavo tipo klausimais nediskutuosiu. Taip pat nebedalyvausiu pokalbiuose apie tuos tavo "dreizerius".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 13:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
1. tai tu netiki,kad galima surasti idealu vyra.
2. as tikrai niekaip negaliu suaugti.man 48 metai,bet as visai neatrodau moteris balzako amziaus.as noreciau labai nusiraminti ir gyventi,kaip gyvena mano amziaus moterys,bet negaliu.
3. as nepatenkinta savo gyvenimu,man truksta darbo,kuri as myleciau,man truksta vyro,su kuriuo as neziureciau i kitus.
4. as tikrai visada ieskau draizeri ir tikiu ,kad yra mano antra puse.as pavydziu moterims,kurios sako as myliu savo vyra ir man niekas nereikalingas.ir vaikai atnesa dziaugsma ir anukai.
1. Argi aš taip sakiau? Aš sakiau, kad tau ne dreizerio reikia ieškoti. Silpna logika pas tave išlindo.
2. Tikrai negali suaugti. Pliusas intuityvumui.
3. Stipri :bethics: .
4. Sitpri :bethics: .
Viktorija, dėl tavo tipo man viskas aišku. Laikau tave jesenine, ir mūsų pokalbiuose tai nuolat pasitvirtina. Sorry, bet daugiau tavo tipo klausimais nediskutuosiu. Taip pat nebedalyvausiu pokalbiuose apie tuos tavo "dreizerius".
aciu ir uz tai.nors as pasilikau prie savo nuomones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
aciu ir uz tai.nors as pasilikau prie savo nuomones.
daryk kaip tau geriau, bet kol kas tau negerai :sad:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 08:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
aciu ir uz tai.nors as pasilikau prie savo nuomones.
daryk kaip tau geriau, bet kol kas tau negerai :sad:

negerai,o tu man kaip su slapiu skuduru per galva.dar labiau supainiojai ir pabegai,vietoj padeti.jauciuosi,kad visas mano gyvenimas nuejo suniui ant uodegos.ner ko siekti ,ner ko ieskoti,nes viskas blofas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 16 Lap 2009, 10:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
negerai,o tu man kaip su slapiu skuduru per galva.dar labiau supainiojai ir pabegai,vietoj padeti.jauciuosi,kad visas mano gyvenimas nuejo suniui ant uodegos.ner ko siekti ,ner ko ieskoti,nes viskas blofas.
Pratinkis valdyti savo emocijas ir nesimėtyk nesąmoningais kaltinimais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 117 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007