Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt rašė:
cia kazkoks psichologas navaitis atidare saita ''darni pora'' tgen jam galima uzduot klausimus, pakalusiau kai galima tiket testo klausimasi, atsako-
Gerbiamasis,

Anketos klausimai yra testiniai.
Todel atsakineti i juos , anot jusu " kaip zmones nori atrodyt" nera jokios
prasmes.
Todel nera atsitiktinai patekusiu i tarp Jums siulomu pazinciu

skaitau ir galvoju, ar cia as durnas ar jis, nei bek nei kriok, gal tikrai visi psichologai yra ligoniai, kaip man dar paauglystej sake pusesere, nesekmingai istekejusi (ir issiskyrusi) uz vieno is ju.


Na, tai nėra "kažkoks psichologas", o pakankamai gerai žinomas Lietuvoje psichologas, dalyvaujantis ir įvairiose laidose, ir rašantis straipsnius/knygas apie tarpusavio santykius.
Ir aš visai suprantu jo atsakymą. Jis nori pasakyt, kad jeigu jau žmogus užsiregistruoja į tokį puslapį, tai didelė tikimybė, kad jis tai daro su rimtais ketinimais (kam gi vargt, pildant ilgiausią testą, jeigu nieko neieškai?). O jei ketinimai rimti, tai savaime aišku, kad ir stengsis teisingai atsakinėt į testo klausimus- tikėdamasis, kad jam tikrai parinks tinkamiausius pažinčių variantus...

Aš pati dariau tą testą keliskart, nes buvo įdomu. Na tai suporavo mane su mano ex-gabenu :happy: ir su (dabar jau irgi ex) robiku. Su juo per ten ir susipažinom, ir atrodė, kad daug kas sieja, ir kalbėtis buvo apie ką. Deja, kaip pats Navaitis rašo, testai parodo tik tam tikrą procentinį suderinamumą, bet jie už mus nekuria tarpusavio santykių. Jie parodo tik tikimybę, kad su tuo žmogum bus lengviau susibendraut nei galbūt su kažkokiu kitu. Bet visą kelią turim nueiti mes patys, o čia jau arba pasiseka, arba ne.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2008, 00:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa, Navaitis netipuoja. Jis tiesiog kompiuterinės programos būdu bando poruoti žmones, nurodydamas seksualinį ir kitokį suderinamumą procentais. O toliau tie žmonės arba patinka vienas kitam, arba ne.
jei nori, pasižiūrėk, www.darnipora.lt, praeik tą testą,jei netingi. ilgas, apie pusvalandžio.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 05 Lap 2009, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
o as kiek bedaryciau testu,ne karto neisejau ant dzeko.kazkodel vis stirlicas.o paskutinis testas isejo gorkis.kur as klystu.negaliu suprasti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 05 Lap 2009, 15:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kaip tu supranti, kad :wsensoric: tau yra skaudžioji f-ja?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 08 Lap 2009, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
Kaip tu supranti, kad :wsensoric: tau yra skaudžioji f-ja?

tai kodel visada iseina,kad ji pas mane stipri.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 08 Lap 2009, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
viktorija rašė:
Globas A rašė:
Kaip tu supranti, kad :wsensoric: tau yra skaudžioji f-ja?

tai kodel visada iseina,kad ji pas mane stipri.
Atsakyk į klausimą iš pradžių :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
ALRIII rašė:
Cia taikot man?
Visi mes kartais "griešijam"...

Žinau forumą, kur fludas ar chatas pažymimas pilka fono spalva (adminas turi darbo) ir dalyviui skaičiuojamas fludo procentas nuo visų žinučių. Ir kai tas procentas viršija tam tikrą lygį - dalyvis šalinamas...  Bet, matyt, tokia priemonė disciplinuoja (kai matai augančius procentus). Pati turiu 2 proc. :tongue: už asmeninius klausimus ar atsakymus (ši žinute irgi būtų pažymėta pilku fonu)

o kas tai yra fludas.as dalyvau rusu forume ir daznai man rasydavo,kad as parasiau fluda.as zinoma visai nenorejau,bet tai savaime gaunasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
cia, atseit, forumo tersimas ne pirmos svarbos informacija. fludas - tai panasiai kaip ir spaminimas, tiesiog nieko doro neinesimas i foruma, siuo atveju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Narys rašė:
cia, atseit, forumo tersimas ne pirmos svarbos informacija. fludas - tai panasiai kaip ir spaminimas, tiesiog nieko doro neinesimas i foruma, siuo atveju.

o ka tai reiskia-nieko doro?kada jus cia vis gincijates,tai produktyvu?as zmogus praktiskas ir mane domina konkretus dalykai.noretusi suprasti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 17:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Flūdas yra "šiukšlės" - grubiai tariant. Tai ir įvairūs nukrypimai nuo temos, asmeniški pokalbiai (kurie liečia tik du dalyvius ir visiškai nevertingi VISIEMS), taip pat tarpusavio santykių aiškinimasis. Kai kas flūdu laiko labai trumpas emocines žinutes, pvz.: puikiai pasakyta!
Žinoma, toks požiūris atsiranda, kai forumo tema laikoma tarsi kokiu pranešimu konferencijoje, informaciją nešančiu disputu. Kai diskutuojama "informatyviais pasisakymais", o ne "trumpažodžiu emociniu chatu". Nes ir tikslas tada - kad dalyviai turėtų galimybę SKAITYTI TEMĄ semdamiesi informaciją. Tema turi išliekamąją vertę.
Flūdas tuomet yra vien tik emocijų reiškimas.

P.S. aš tame forume užsidirbau "pilką foną", kai po autoriaus ištraukos iš konferencijoje skaityto pranešimo ir ruošiamos spaudai knygos, paklausiau kada išeis ta jo knyga ir kur platinama. Užskaitė kaip asmeninį pasišnekučiavimą ne į temą...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
mhm, o ka jei tiesiog neina kitaip? kaip man tas savo emocijas atfiltruoti. tai kaip ir netgi ne logiska. juk maliesi po tas emocijas ir ieskai tiesos. atrodo tarsi, forumus ir diskusijas isrado logikai ir tik tiems tai skirta, kas sugeba viska atfiltruoti ir sudeti i logika.

o del isliekamosios vertes, taigi visada egzistuoja tas dalykas, kad kazka suprastum reikia gerai pazinoti ta laikmeti, kitaip gali velniai zino ka ten izvelgti, toj senoj informacijoj ar mene.

kitas dalykas. kur yra parasyta, kas yra diskusija, ir kas kaip turetu buti? reiketu vengti tam tikru, galimu pavoju, taciau jei del to prarandamas realumas(?), santykis su gamta, tiesiog su naujom galimybem, tai reikia kazka permastyti. be to, niekada neitiksi visiems. vieniems bus per daug filosofiska ir idiotiska, kitiems bus per daug ne konkretu, kvaila, dar gi kitiems siaip emocijos trukdys. zodziu bus per auksto ar per zemo lygio turinys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 17:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Narys rašė:
atrodo tarsi, forumus ir diskusijas isrado logikai ir tik tiems tai skirta, kas sugeba viska atfiltruoti ir sudeti i logika.
Yra tiesos :wink:
Iš kitos pusės - chatus tikriausia išrado etikai - kad atsipalaiduotų ir paprasčiausiai pataisytų nuotaiką. Nuotaika kuriama čia ir dabar, pačiame dalyvavimo procese. Logikams svarbiau atitrauktai, kada beužėjus pasiskaityti ir gauti informaciją.

Beje, dabar tame forume yra du skyriai "rimtasis sausasis" ir "lengvasis emocinis". Jei tema rimtajame - tai ten toleruojami tiktai "pranešimai" (rus. доклад), jei tema lengvajame - tai laisvi pašnekesiai, dalijimasis įspūdžiais. Matyt, stengiamasi kuo mažiau kliudyti vieni kitiems. Bet dalyviai, kiek pastebėjau, gana dažnai "vaikšto į svečius" (žinoma, neprimesdami savo "vienuolyno įstatų") :happy: Gerbiama teritorijos šeimininkų teisė į komfortą


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
nors ir nemaloniai skamba, bet gana teisingai.. teisingai.. LOGISKAI!(?) :strange: :tongue:

tiesiog, ar tame visame kame yra kazkas tik emocinio pagrindo? (as matau galimybe, bet klausiu taves).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 10 Lap 2009, 18:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Narys rašė:
nors ir nemaloniai skamba, bet gana teisingai.. teisingai.. LOGISKAI!(?) :strange: :tongue:

tiesiog, ar tame visame kame yra kazkas tik emocinio pagrindo? (as matau galimybe, bet klausiu taves).

Man tenai patinka tvarka. Aš irgi mėgstu užeiti tai vienur, tai kitur. Bet jeigu ieškau informacijos apie kažką - einu į rimtąjį forumą - ir tenai pagal temas gana greitai galima rasti tai, ko nori. O "lengvojoje" dalyje man labai įdomu stebėti įvairių tipų reakcijas, įspūdžius, susižinoti, kaip ir kas suvokia tam tikrus poelgius ar posakius. Dar patinka tai, kad žmonės išsako tiktai savo požiūrį, emocijas, bet neužsipuldinėja, nekaltina dėl kitokio reagavimo. Tai tikrai labai gera kitokio požiūrio šaknų, priežasčių aiškinimosi vieta. Mes juk žinom, kad mums svarbu IŠSIAIŠKINTI, o ne BŪTI TEISIEMS. Svarbiausia - suprasti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: pasitikrinkite, ar Jusu psichologinis tipas yra teisingai nu
StandartinėParašytas: 11 Lap 2009, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
as ir nelendu i rimtus pokalbius.tik keista,as studijuoju socionika 20 metu ir taip protingai negaliu diskutuoti.ne visada galiu socionika pritaikyti gyvenime,nors teoriskai zinau daug.labai sunkiai ji man eina.kame reikalas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 108 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007