Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 14:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt: aš tai gird?jau apie šit? Vilniaus pažin?i? tarnyb?, kad ten tipuoja nepatikimai, tod?l visai neaišku, ar rasi t? dual?.:strange: Be to, kiek man pasakojo ten apsilankiusios, duomen? baz? maža, vyr? su aukštuoju išsilavinimu praktiškai n?ra, o man tai svarbu. Tad ver?iau jau dairytis kažkur savo aplinkoj ir ieškoti.:strange: Arba laukti geresni? laik?- kai Lietuvoj socionini? pažin?i? tarnyb? atsiras daugiau ir atsiras iš ko rinktis. :smile:



O Vover? ger? pasteb?jim? dav? :happy:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:[quote]svyt: aš tai gird?jau apie šit? Vilniaus pažin?i? tarnyb?, kad ten tipuoja nepatikimai, tod?l visai neaišku, ar rasi t? dual?.:strange: Be to, kiek man pasakojo ten apsilankiusios, duomen? baz? maža, vyr? su aukštuoju išsilavinimu praktiškai n?ra, o man tai svarbu. Tad ver?iau jau dairytis kažkur savo aplinkoj ir ieškoti.:strange: Arba laukti geresni? laik?- kai Lietuvoj socionini? pažin?i? tarnyb? atsiras daugiau ir atsiras iš ko rinktis. :smile:



Nebuvau ten, del tipavimo, kiek man pasakojo gali bandyt susitikinet kol pataikysi, beto ten nuotraukos yra.

O del aukstojo... Argi keicia zmogu tarkim jei jis issilaiko teises? tipo taip: "jei mergina neturi teisiu tai ji man visiskai netinkama. Apie ka as su ja snekesiu, juk musu tokie skirtingi lygiai" as kaip tik manau jei zmogus su aukstuoju ir nesugeba uzdirbti daugiau nei furos vairuotojas, tai ne ka sako apie jo sugebejimus prisitaikyti prie gyvenimo, as nebaiges, pakako keliu kursu, kad suprasciau jog man to nereiks niekad. Ir nieko gyvenu, neprireike, niekas netrugde kai norejau dirbti vienoje didziausiu imoniu telekomunikaciniu sistemu pardavimo vadybinku, (tiesa prisistaciau kaip su aukstuoju, diplomo neprase, ir itarimu niekam nekilo) kurti projektus ir pan. Tiesa alga kuri tenkina vaikinus su aukstuoju manes visiskai netenkino, uz 1300-1500 lt net tada (pries 5-7 metus) man buvo neidomu dirbti (nu dabar uzdirbciau kokius 1700-2300 lt, bet tai lubos algai). Beje as apie skaitytas knygas daugiau pasisneku butent su furistais, su kuriais man tenka daznai bendrauti, nei tuomet su kolegom, kuriu visos pramogos po darbo- alines, kasis ir biliardas. O dabar savas verslas, velgi tu matricu ne velnio nereikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 15:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Sveiki! As taip pat manau kad aukstasis - dar ne rodiklis. Cia grynai nuo pacio zmogaus priklauso. Kaip sakoma, kad aukstasis - tai tik gera pradzia, postumis toliasniam tobulejimui, na ir popierelis. Bet vien popierelio neuztenka, reikia nemazu pastangu kad kazko pasiekt. Na o kulturinis lygis - gal tai daugiau seimos, auklejimo dalykas? Ir as pazistu, kaip dabar isaiskejo, viena savo duala, Zukova, kuriuo visuomet zavejausi butent del sios priezasties. Zmogus pradejo nuo sunkvezimio vairuotojo, o dabar va direktoriauja, visa savo statybu versla isvystes, apie viska nusimano, puiku gyvenima savo seimai sukures. Vien pasnekejus su juo, toks jausmas, kad ko imsis - ta padarys, tusciai nesneka. Tiesa, jo zmona - mirazine, tai, - net idomu kaip tas dualo pojutis cia suvekdavo - kad po mano apsilankymu jai vis sakydavo kad as jai gera itaka darau:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 16:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Ugne: tu jau tikra, kad nebesi heksliuke? :shocked::strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 19:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Ugne: tu jau tikra, kad nebesi heksliuke? :shocked::strange:


Va ir as norejau uzduoti sita klausima.

Idomiai cia taip, labai jau kelia itarima cia tu Jeseninu gausa.:strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2006, 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene raš?:
Skarlet raš?:
Ugne: tu jau tikra, kad nebesi heksliuke? :shocked::strange:


Va ir as norejau uzduoti sita klausima.

Idomiai cia taip, labai jau kelia itarima cia tu Jeseninu gausa.:strange:





Man tai Ugn? tikras hekslis atrodo. Beje, teko skaityti, kad nereto tipo atstovai, kai jau?iasi depresuoti, nelaimingi, nusitipuoja ? jeseninus. Matyt, to tipo kauk?je jau?iasi saugiausiai....:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 18:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Chia jau manau nepriklausomai nuo socionikos visdaa padetu moterishkes pakvietimas kavos. Ar i koncerta. Ar prie arbatos pakalbet apie knygas.  [/quote]

Apie knygas... Pamini autorius kuriuos as pirma karta girdziu, toks kvailas pasijauciu, ir neturiu ka pasakyti. Nors as pats daug skaitau, bet tai kaip taisykle tokios knygos kaip Kijosakio "turtingas tetis ir vargsas tetis" arba "marketingas paparastai"; "Autosportas- kaip paruosti masina varzyboms"; "kaip lavinti intelekta" "radijas irr televizija- tai labai paprasta" ka daryti kai man mokslo populiarinimo knygutes idomesnes uz romanus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2006, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
[Ir as pazistu, kaip dabar isaiskejo, viena savo duala, Zukova, kuriuo visuomet zavejausi butent del sios priezasties. Zmogus pradejo nuo sunkvezimio vairuotojo, o dabar va direktoriauja, visa savo statybu versla isvystes, apie viska nusimano, puiku gyvenima savo seimai sukures.



Nepazystu zukovu kurie butu iskart po mokyklos stotu i aukstaji, bet paprastai jie nelieka nuskriausti nevykeliai. Daznas sulaukes 30 stoja studijuoti. Arba turi versla, ir diplomo nebutina. O del kulturingumo tai labiau priklauso nuo tevu issilavinimo (koki pavyzdi tevu draugu-suaugusiuju matydavo vaikas vaikysteje) nei nuo nuosavo kazkodel.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Tavo ishvardintos knygos nera mokslo populiarinimo. Tai vadinamos "savipagalbos", saves lavinimo  knygos. Man ish shito knygu tipo patiko E.Goldrato trilogija Tikslas I, Tikslas II ir Tikslas III.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 11:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
:wintuition:


Paskutinį kartą redagavo Globas A 21 Gru 2008, 17:04. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 12:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Paradoksalu, bet su ja gali kalbėti daugiausia tik apie ją pačią - bandymai plėtoti kitas temas labai greitai baigdavosi, nes ji neturėdavo ką pasakyti. Visgi norisi kartais pakalbėti ir apie kultūrą, žemės ūkį etc :smile: , o ne tik apie asmenines žmogaus patirtis.
Aš nesiečiau to su socionika... Paprasčiausiai, gal Tu jos klausinėjai visai ne apie jos tiesioginį darbą, ne apie tuos "2 aukštuosius", ne apie jos hobio ar domėjimosi sritis - t.y. ne apie tai, kur jinai "turėtų ką pasakyti". Dar gali būti, kad ji pamanė, kad apskritai klausinėjimo procesas susijęs su Tavo susidomėjimu ja pačia ir jos vidinėmis patirtimis... :tongue:

Man, pvz., kartais būna, kad kalbinančiajam aš "neturiu ką pasakyti" - nes nenoriu apskritai kad mane kalbintų, verčiau tegu laiko "zanūda" ir kuo greičiau atšoka... Net jeigu klausinėja apie hobį - gal aš BŪTENT JAM nenoriu atsiverti, nes instinktyviai (nenustatinėdama tipo) jaučiu antipatišką santykį - tai reiškia, kad instinktyviai nepasitikiu, abejoju ar gautą iš manęs informaciją jis panaudos padoriai ir sąžiningai (o galbūt apvers 180° ir dar apkaltins)...

Apskritai, bendravimas yra DVIPUSIS procesas. Galima tikėtis, kad kitas bendraus taip, kaip Tu norėtum, atsakinės kaip TU norėtum. Bet... jis gali turėti SAVO (netgi priešingų) norų...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
:wintuition:


Paskutinį kartą redagavo Globas A 21 Gru 2008, 17:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 13:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
tenorėjau pasakyti, kad nuomonės apie VIENĄ žmogų negalima suabsoliutinti iki VISŲ intuityvių introvertų... Aš iš savo patirties - galiu apie Jeseninus teigti priešingai. Tai man irgi apibendrinti "intuityvius introvertus"?
Aš pažįstu Robus, Hamletus, Dreizerius - kurie LABAI vieni nuo kitų skiriasi asmeninėmis sąvybėmis. Ir netgi tas pats, pvz. konfliktinis, santykis pasireiškia nevienodai... Skiriasi žmonių nuotaika, gyvenimo sąlygos, patirties nuostatos... Kai kuriuos kompleksus priskirčiau gal net "patologijoms", kai žmogus "užsiciklinęs"...
Tolstikovas viename savo straipsnyje vaizdumo dėlei pateikia pavyzdį (maždaug): "tipas yra kaip medžio rūšis - kalninė pušis ir išlaki aukšta liekna pušis: vis dėlto yra pušis, o ne klevas". Galbūt kalninė pušis kai kam pasirodys kaip krūmas - bet negalima visų mauti ant vieno kurpaliaus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
tenorėjau pasakyti, kad nuomonės apie VIENĄ žmogų negalima suabsoliutinti iki VISŲ intuityvių introvertų... Aš iš savo patirties - galiu apie Jeseninus teigti priešingai. Tai man irgi apibendrinti "intuityvius introvertus"?
Galbūt kalninė pušis kai kam pasirodys kaip krūmas - bet negalima visų mauti ant vieno kurpaliaus.
Prašom, apibendrinkite. O aš, beje, neapibendrinau, o tik atkreipiau dėmesį, kad būna ir tokių. Rašiau: "kai kada int-intr negelbsti nei aukštasis išsilavinimas".
Įžiūriu pastangas žut būt man paprieštarauti tiek čia, tiek kitoje temoje, netgi pernelyg neįsigilinus į tekstą. Suprantu, kad yra "senos sąskaitos", bet kur gi tas išgirtasis :wlogic: -inių objektyvumas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kaip sutikti antrą pusę?
StandartinėParašytas: 02 Spa 2008, 14:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Suprantu, kad yra "senos sąskaitos", bet kur gi tas išgirtasis :wlogic: -inių objektyvumas?
Jokių sąskaitų su niekuo neturiu - nei naujų, nei senų.
:strange: o gal ir tiesą sakote - su kai kuriais introvertais "nėra apie ką šnekėtis"?.. :wink: Kiekvienąkart bandydama iš naujo, vėl ir vėl tuo įsitikinu. Gal pradėt laikyt dėsningumu ir tikrai įrašyti į kokius nors pastovius "sąrašus"? (gerą mintį pasiūlėte!)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 121 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007