Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2007, 11:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
zanka rašė:
Liepa, sakei, kad Donai beveik apie jausmus nešneka, nebent per aplinkui. O kaip reaguotum jei žmogus, su kuriuo jau gana seniai kartu gyveni, t.y. tarp jūsų jau nustatyta meilė, imtų ir paklaustų "ar myli mane?". Ar lengvai atsakytum? Ar nesijaustum lyg verčiama bereikalingai atsakyti į klausimą (bereikalingai ta prasme, kad atsakymas ir taip turėtų būti aiškus)?

Kartu gyventi galėčiau pradėti tik su tokiu žmogum, kurį myliu ir kuris mane myli, t.y. su kuriuo JAU yra išsiaiškinta. Dar man svarbu, kad žmogus apskritai būtų apsisprendęs, kad nebūtų jokių kitų neužbaigtų neaiškių santykių ir pan. Apskritai, man keista kaip galima kartu gyventi - nežinant kokie santykiai tarp žmonių (neapibrėžti santykiai mane stresuoja). Į santykius žiūriu labai labai rimtai, ypač į intymius.

Jeigu po kurio laiko taip paklaustų - turbūt turėčiau nujausti, kas jį galėjo suneraminti ir pasistengčiau paaiškinti. Bet šiaip esame įpratę vienas kitam nuolat sakyti žodžius "per aplinkui" (kad gera kartu, kad laimė, jog Tu esi... ir įvairūs švelnūs kreipiniai (specifiniai). Turbūt nejausčiau bereikalingai atsakinėjanti - greičiau susirūpinčiau, kodėl žmogus taip pasijuto, gal mažiau dėmesio skiriu ir pan. Žodžiu, gal pradėčiau analizuoti savo išraiškas.

Kaip jau minėjau, vienoks elgesys "dera" mylint, kitoks šiaip draugaujant, dar kitoks neutraliai. Galbūt tiktai galvoje susiklosto tų santykių "modelis" pagal nerašytą abiejų žmonių susitarimą, bet jo paprastai laikomasi, išlaikomas maždaug vienodas lygmuo.

Bent jau man - santykiai turi savo hierarchiją, aš juos tarsi sudėlioju į apskritimus (prie pat manęs, šiek tiek tolėliau artimame žiede, ir "transuraninės planetos" - visai kaip Saulės sistemoje) :tongue:


Paskutinį kartą redagavo Liepa 10 Rgs 2008, 20:40. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Kov 2007, 11:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Liepa: a?i? už atsakym?. Tik aš kažkaip kitaip t? per aplinkui ?sivaizdavau:smile: "kokia laim?, kad esi" ir pn. manau yra pakankamai aišku, t.y. ne taip jau ir per aplinkui:smile:. Žodžiu ?sivaizdavau , kad tas per aplinkui yra labiau per aplinkui:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Kov 2007, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tarkim, man teko išgirsti tok? labai ?dom? klausim?: "Ar tu mane myl?si ilgai?:)".

Taigi, o klausimas b?t? toks: nu va, kokia b?t? j?s? spontaniška reakcija, jei staiga susilauktum?t panaši? klausim?? :).


"Tikiuosi, kad taip" ar "Nor??iau, kad taip b?t?" ar pan.



Aš ir pati labai m?gstu galvoti, kad myl?siu žmog? vis? gyvenim? ir vis? gyvenim? mes busim kartu, kai myliu. Man?s klausimas nekiek nenustebint?.

Emduk? labai man artimai paraš? - aš taip pat gal??iau atsakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2007, 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
Tarkim, man teko išgirsti tok? labai ?dom? klausim?: "Ar tu mane myl?si ilgai?:)".

Taigi, o klausimas b?t? toks: nu va, kokia b?t? j?s? spontaniška reakcija, jei staiga susilauktum?t panaši? klausim??




Panaš? klausim? gavau santuok? r?muose paduodant prašym?. Man?s paklaus? ar myl?siu savo sutuoktin? neži?rint joki? aplinkybi? vis? savo gyvenim?. Atsakiau klausimu:" Nejaugi prival??iau myl?ti j? net tada, jeigu jis staiga numirt? arba išeit? pas kit? moter?? Kaip j?s ?sivaizduojate meil? amžiams be atsako iš kito žmogaus?" Darbuotoja išvadino mane kažkuo nepamenu kuo ir tikino, kad nesugebu myl?ti. Bet ar meil?s jausmas yra vieno asmens reikalas?



K? sako socionikos mokslas apie tok? pragmatizm??  :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2007, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgp 2005, 15:29
Pranešimai: 121
Solanža raš?:
Man tiesiog kilo toks klausimas: kaip J?s reaguojate ? klausimus apie jausmus? Kalbas apie meil?? Tarkim, man teko išgirsti tok? labai ?dom? klausim?: "[i]Ar tu mane myl?si ilgai?:)"




Aš bandy?iau kažkaip išprovokuoti, kad klausimas b?t? prat?stas, nes ? tok? rimt? klausim? nor?t?si kažkaip labai s?žiningai atsakyti, o tam reikia žinoti, ko klausiama tuo klausimu.



?ia aš, aišku, išsisukin?ju, nes akivaizdu, ko klausiama tuo klausimu, bet tai yra kaip zen koanas, ? kur? atsakymai neatsikartotini ir tod?l katalogizavimui netinka



Nes kaip aš galiu pasakyti, kiek laiko degs laužas



Net ir žinodamas kokiam laikui mes turim malk?



Nes j? galima atsinešt iš miško.



Aš galiu pasakyt, kiek degs degtukas - jis degs tol, kol liepsna pasieks mano pirštus



Kurie k?renimui netinka, bet net ir iš degtuko vozgoritsja plamia, jei k?.



Bet šiaip jau atsakin?t tiesiogiai ? tok? klausim? yra prisiimt atsakomyb? už krentan?ias plytas ir d?žtan?ius mal?nsparnius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jausmai ir j? raiškos ypatumai
StandartinėParašytas: 10 Rgs 2008, 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Esu susidurus su tokiu klausimu. Atsakymas buvo pakankamai aiskus - tol kol tu noresi, kad as tave myleciau.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007