Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
Dalyvi.54, kada aprašysi funkcijas :bethics: ir :wsensoric: ? Jos labai svarbios Alfa kvadrai. Bent nurodyk tikslų adresą rusiško puslapio, kur tos funkcijos aprašytos, nes nerandu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008, 12:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Manau, kad tai nėra pažodinis vertimas - todėl ir nerandi...
Cassandra pirmojoje žinutėje yra nurodžiusi, kad
Cituoti:
Naudotasi http://www.socionics.org medžiaga.
, o šio puslapio pradžioje yra patikslinimas
Cituoti:
Čia ne mano kūryba, apibendrinta pagal Gulenką.

Apibendrindamas žmogus įdeda savo darbo ir laiko. "Gatavo ant lėkštutės" nėra kažkur tai pateikta - reikia "pasigaminti", t.y. surankioti po kruolelytę.

P.S. Man keistokai skamba toks "prašymo" tonas iš alfiečio lūpų... :strange: (labai panašu į "pseudorobišką") :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
O kas tame mano prašyme nerobiško? Nekantrauju sulaukti pradėto darbo pabaigos. Šiaip manau, kad Robespjero ir Gorkio struktūrinės logikos truputį skiriasi, kaip ir Robespjero bei Dostojevskio galimybių intuicijos. EGO bloko funkcijos turi įtakos viena kitai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008, 13:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Žinoma, kad skiriasi. Funkcijos juk veikia ne izoliuotai. Ir kūrybinė funkcija duoda netgi labai stiprų "atspalvį" bazinei funkcijai.
Jeigu priimsime nuostatą, kad žmogus veikia kaip "visuma" (kokybiškai nauja kokybė) - tai nagrinėjant modelio veikimą jis niekados nebus lygus paprastai jo struktūrinių dalių sumai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 09 Lie 2008, 17:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Turbūt reikėtų paaiškinti naujokui, kad šiame forume įvardinti kaip "dalyvis54" ar dar koks "dalyvis" tie žmonės, kurie išsiregistravę iš forumo ir nedalyvauja jo veikloje. Todėl šiuo atveju buvo pasikreipta į niekur. Beliks tamstai pačiam ieškotis informacijos.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 10 Lie 2008, 22:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Man keistokai skamba toks "prašymo" tonas iš alfiečio lūpų... :strange: (labai panašu į "pseudorobišką") :tongue:
Vel prasideda tipavimas kvadromis... Ar tik ne per smarkiai užsimota. Beje, o koks turėtų būti alfiečio klausimas.
P. S. Kompas su švedišku akcentu, tai nerandu klaustuko


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 11 Lie 2008, 12:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cituoti:
Vel prasideda tipavimas kvadromis... Ar tik ne per smarkiai užsimota.
Jei jau kyla reikalas tipuoti (arba pastebiu tam tikrus prieštaravimus) - tai tipuoju "visais frontais" iš karto... Neignoruoju nė vienos iš 8 funkcijų (kažkas kalbėjo, kad "pilnai pakanka" keturių). Turiu omenyje ir Reinino požymius. Išimties nedarau ir kvadrų vertybėms. Tai vyksta savaime - intuicija pati atsirenka, kas jai "užkliūva" visame "realybės mozaikos" plote, ką tikrinti ir kuo suabejoti.

Cituoti:
Beje, o koks turėtų būti alfiečio klausimas.
Alfiečių vertybėse yra :bintuition: :wsensoric: :bethics: :wlogic:
O šis tonas buvo panašesnis į antrąją arba trečiąją kvadrą, kurių vertybėse yra :bsensoric:
Kodėl sureagavau? Ogi Cassandra diskutavo ir pateikinėjo koncentruotą apibendrintą medžiagą labai geranoriškai, be jokio primetimo, tiesiog dalinosi savo darbo (ir laiko sąnaudų) rezultatais. Labai draugiškas poelgis! Ir toks klausimas su įsakinėjimo ar reikalavimo gaidele - man pasirodė (kaip čia pasakius?) su akibrokšto atspalviu... Cassandra jam ne pavaldinė, galų gale!

:wink: Beje "aristokratas" (pagal Reinino požymius) irgi galbūt labiau parinktų toną pagal etiketą, mandagumo taisykles ir pan.
Dar - toks bendravimo stilius labiau "įprastas" būtų tarp "agresyviųjų" ir "viktimų" - bet ne tarp "infantų" ir "rūpestingųjų". Tipuojant galima atsižvelgti ir į šias nuostatas...
Ar ne per "smarkiai", ar jau užteks? :tongue:

P.S. "Tipavimas" - per smarkiai pasakyta... Iš vieno sakinio ar atskirai paimto poelgio nedarau toli siekiančių kategoriškų išvadų. Tiesiog nenutylėjau - kokius matau prieštaravimus...
Na, bet bet kuriuo atveju - "viena kregždė - dar ne pavasaris". Ir čia tik dėmesio į neatitikimą atkreipimas, o ne kategoriškas konstatavimas. Jeigu tų "kregždžių" pasipils visas pulkas - tada darysim ir atitinkamas išvadas. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 11 Lie 2008, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Jei jau kyla reikalas tipuoti (arba pastebiu tam tikrus prieštaravimus) - tai tipuoju "visais frontais" iš karto...
O šis tonas buvo panašesnis į antrąją arba trečiąją kvadrą, kurių vertybėse yra :bsensoric:
Ir toks klausimas su įsakinėjimo ar reikalavimo gaidele - man pasirodė (kaip čia pasakius?) su akibrokšto atspalviu... Cassandra jam ne pavaldinė, galų gale!
Beje "aristokratas" (pagal Reinino požymius) irgi galbūt labiau parinktų toną pagal etiketą, mandagumo taisykles ir pan.
Dar - toks bendravimo stilius labiau "įprastas" būtų tarp "agresyviųjų" ir "viktimų" - bet ne tarp "infantų" ir "rūpestingųjų". Tipuojant galima atsižvelgti ir į šias nuostatas...
Ar ne per "smarkiai", ar jau užteks? :tongue:

1. Tu placiuju frontu kaip ir pasigendu tamstos saviraiskoje. Daugiausia toks kvadrinis priejimas, kaip sakoma; mano nuomone, pakankamai globalus ir tuo paciu netikslus.
2. O gal ketvirta :bsensoric: pasireiske, kaip kad man buna neretai?
3. Nesu tuo isitikines. Pvz hamletai ar zukovai etiketo daznai nesilaiko. Jie gi aristokratai, ar kaip? Trecia kvadra su etiketu daug geriau tvarkosi nei antra.
4. Bendravimo stilius labai priklauso ir nuo ne socioniniu veiksniu.
5. Vienos "smarkuoles" jau nebeliko forume, tai gal nespekuliuokime tuo zodziu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 15 Lie 2008, 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
Na ir sukėliau diskusiją su tuo savo prašymu. Net juokinga pasidarė. Tas prašymas atrodo kategoriškas tik iš pirmo žvilgsnio. Gaila, kad čia negalima išreikšti intonacijų. O intonacija būtų būdinga prašymui. Tiesiog netyčia gavosi toks pseudoįsakymas. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 15 Lie 2008, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
sirius rašė:
Na ir sukėliau diskusiją su tuo savo prašymu. Net juokinga pasidarė. Tas prašymas atrodo kategoriškas tik iš pirmo žvilgsnio. Gaila, kad čia negalima išreikšti intonacijų. O intonacija būtų būdinga prašymui. Tiesiog netyčia gavosi toks pseudoįsakymas. :smile:
Kai kas šitame forume mano, kad I kvadros atstovai negali įsakinėti iš principo. Aš manau, kad tokia nuostata yra klaidinga ir netgi žalinga :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 15 Lie 2008, 14:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Negali" ir "nebūdinga" - skirtingos sąvokos. Be abejo, priklausomos ir nuo situacijos. Pirmojoje kvadroje :bsensoric: labiau pasireikš nepažįstamoje aplinkoje (kaip apsidraudimas, atsakomoji gynyba arba kaip ribojančioji ar "autopilotinė" funkcija - kiekvienam atstovui savaip).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 15 Lie 2008, 14:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
sirius rašė:
Na ir sukėliau diskusiją su tuo savo prašymu. Net juokinga pasidarė. Tas prašymas atrodo kategoriškas tik iš pirmo žvilgsnio. Gaila, kad čia negalima išreikšti intonacijų. O intonacija būtų būdinga prašymui. Tiesiog netyčia gavosi toks pseudoįsakymas. :smile:
Tiesiog jeigu daugiau rašytum forume - dalyviai išmoktų pajusti (nujausti) ir intonacijas... Nors - tą (kaip pasakyta) pajausti labiau sugeba etikai, logikai didesnį dėmesį skiria prasmei (kas pasakyta). Aš, pavyzdžiui, kito dalyvio intonacijose pradedu gaudytis tiktai realiai su juo pabendravusi... o iki tol netgi veidukai mažai ką priduoda (juos nesąmoningai "peršoku" skaitydama tekstą).

P.S. O argi blogai diskusijos? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 15 Lie 2008, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Pirmojoje kvadroje :bsensoric: labiau pasireikš nepažįstamoje aplinkoje (kaip apsidraudimas, atsakomoji gynyba arba kaip ribojančioji ar "autopilotinė" funkcija - kiekvienam atstovui savaip).
Sirius ir yra jam nepažįstamoje aplinkoje (t. y. forume).
Be abejo, šie visi pasvarstymai jo tipo nustatyti dar kol kas neleidžia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 16 Lie 2008, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
Ne paslaptis, kad vienaip žmonės bendrauja per nuotolį ir dar anonimiškai, ir visai kitaip susitikęs žmogų akis į akį. Pastaruoju atveju taip gal ir nebūčiau pasakęs. O manęs lyginimas su Žukovu skamba kaip komplimentas : kiekvienas norėtų būti panašus į savo kontrolierių. :smile: Jeigu ką įžeidžiau savo prašymu, tai atsiprašau : aš logikas, ne etikas. Bet aš tikrai ten neįžiūriu įsakymo.
Aš esu Robespjeras. Pas mane :bsensoric: yra skaudžioji, bet ji vis tiek egzistuoja. Nes jeigu ji iš viso neegzistuotų, tai aš iš viso nieko nerašyčiau. Be valios neįmanoma žengti nė žingsnio. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aspekt? veikimas iš skirting? funkcij?
StandartinėParašytas: 16 Lie 2008, 11:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Apie Žukovą - nesupratau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007