Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2008, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Hamletas siekia save tobulinti - ir tos tobulinimo "programos" buna kažkokios idealistines....  Tiksliau tikslas, siekimas  - idealistinis
Aš irgi panašiai pastebejau, kad hamleto tikslai - idealistiniai, o balzako - ne. Nors greitos naudos balzakas neieško.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2008, 10:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sorry kad isiterpioju i ne etiku tema:).



Globas raš?:
Cassandra: O aš savo ruožtu esu ne karta mates, kaip balzakas kantriai užsiima savo asmenybes tobulinimu, labdaringa veikla, dar panašiais dalykais, ir mano, kad visa tai jam ateityje leis daug visko pasiekti.




Tikrai taip. Ir tas pramatymas liecia ir santykius: vienas balzakas man yra sakes, kad jam yra paprasciau karta per savaite savo draugei pasakyti, kad ja myli, kad toji pasijaustu rami ir tai teigiamai veiktu ju santykius (tiksliai nepamenu kaip jis ten argumentavo, bet esme ta, kad taip stabilizuojasi santykiai, kai ji jauciasi nesaugi. Ji - dreizere). Ta prasme, tas jausmu ispazinimas pas ji kyla ne is jo paties poreikiu, jis save kazkiek vercia kad tai pasakyti, bet pasako, nes suvokia, kad tai "apsimoka", "verta". Bet sykiu tokie loginiu mastymu paremti jo pasakymai nereiskia, kad jis manipuliuoja: jeigu nejaustu to, ka jaucia, tai tikrai neistartu tu zodziu.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2008, 10:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra: O aš savo ruožtu esu ne karta mates, kaip balzakas kantriai užsiima savo asmenybes tobulinimu, labdaringa veikla, dar panašiais dalykais, ir mano, kad visa tai jam ateityje leis daug visko pasiekti.




Berods, niekur nesakiau, kad Balzakas ir saves tobulinimas beigi labdaringa veikla - nesuderinami dalykai. Sakyciau, kad visai suderinami. Bet visvien jie yra pragmatikai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2008, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Globas raš?:
Cassandra raš?:
Dalinis idealistas gali buti Balzakas :smile:
Nežinau, kaip jis su tokiom neidealistinem f-jom :wintuition: ir :blogic: bus idealistas. Gal tik ta prasme, kad užsiimdamas idealistine veikla tiki, kad tai jam atneš nauda.
Pradines musu pozicijos yra cia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 153 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007