Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globai, noriu paklausti taves, kaip zmogaus, ziurincio TV: kokio tipo, tavo manymu, yra Zita Kelmickaite?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra: hugo turbut.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra: hugo turbut.




Kodel ne Napoleonas ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:
hugo turbut.


Kodel ne Napoleonas ?

[/quote]

Del to, kad racionali, :bethics: ir :wsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:
hugo turbut.


Kodel ne Napoleonas ?



Del to, kad racionali, :bethics: ir :wsensoric:[/quote]





Kame matai racionaluma?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
vakar buvau atrasiusi, bet kazkotai neiklijavo mano posto, antra karta tingejau kartotis, bet siandien pabandysiu.

Globas raš?:
Pelene: Prieš metydamasi tokiais vertinimais kaip "nesamone" truputi pagalvok. Galiu šiek tiek padeti:


Nesamone uztai, kad ir yra nesamone. Darkarta pagalvojau vistiek nesamone :tongue:



1. Jei yra du žmones, kuriuos tu vienodai gerai pažisti ir tie abu žmones yra artimi tau interesais, gyvenimo budu ir pan., ir iš kuriu vienas yra tapatus tau, o kitas - ne, tai geresnis supratimas bus su tapa?iu, nes del vienodu funkciju yra vienodas pasaulio suvokimas, ko mus ir moko socionika.


anksciau rasei:

Normaliai galima sutarti, visu pirma, su tapaciais.


Dabar pats gerai isiskaityk ka parases. Supratimas ir sutarimas tai ne vienas ir tas pats. Tapatus geriausiai supranta vienas kita, tai faktas ir niekas net nesigincija, cia jokiu argumentu net negali buti pries.

Sutarimas, tai gali buti kartais labai toli nuo supratimo. Sutarimui reikia kurkas daugiau, o su tapaciu daznai gali sutarimui daug ko pritrukti, arba buti perdaug, nes ko truksta - truksta abiem, ko perdaug - tai pas abu. Savirealizacija ribota, nes per abu gaunasi perteklius, kur reikia pagalbos kitas sunkiai gali pagelbeti, nes ir jam paciam ten reikia, truksta aktyvacijos, niekas nestimuliuoja i aktyvacines ar kurybines funkcijas, niekas neapsaugo ir nepagelbsti skaudziosiose funkcijose. Vieninte pagalba tarp tapatuku, tai psichologinis, intelektualusis, finansinis, ar dar koks nors kitoks pranasumas pries kita kuriuo gali pagelbeti to pacio tipo asmeniui. Bet cia yra zmogiskasis faktorius, bet ne socioninis. Supratimas, tai tik sutarimo sudedamoji dalis.





2. Tada tau telieka pateikti tyrimu duomenis, kuriuose matytusi tipu pasiskirstymas. Butu labai gerai, jei pateiktum savo, nes tai parodytu, kad tu šitais dalykais domiesi ir tavo nuomone šiuo klausimu nera tušcias švaistymasis emocijomis.


Jei atrasineciau i sita prasyma - kartociausi. Jau ne karta apie tai kalbeta ir rasyta. Jei labai domina pasiskaitinek foruma. Man visai nesvarbu, koki tu vaizda apie mane susidarysi kiek as socioniskai esu kompetentinga, issilavinusi. Kiekvienam aiskinimasis tikrai tuscias laiko svaistymas. Ir ne visada laikas ir kiekybe atspindi zmogaus issilavinima ar reikalo suvokima.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
Globai, noriu paklausti taves, kaip zmogaus, ziurincio TV: kokio tipo, tavo manymu, yra Zita Kelmickaite?


Nors ne man adresuotas klausimas, bet ji man gyvas grazus Napoleonkes pavyzdukas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:


Pelene, prisidedu prie besidziaugianciuju :wink:


:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Cassandra raš?:
Globai, noriu paklausti taves, kaip zmogaus, ziurincio TV: kokio tipo, tavo manymu, yra Zita Kelmickaite?


Nors ne man adresuotas klausimas, bet ji man gyvas grazus Napoleonkes pavyzdukas.





Mano nuomone visiškai sutampa su taviške :smile: Bet man dar labai idomu, kaip Globas argumentuos savo nuomone. Nežadu su juo gincytis, jis turi teise manyti savaip, bet išgirsti jo argumentacija labai noretusi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Pelene raš?:


Supratimas ir sutarimas tai ne vienas ir tas pats. Tapatus geriausiai supranta vienas kita, tai faktas ir niekas net nesigincija, cia jokiu argumentu net negali buti pries.

Sutarimas, tai gali buti kartais labai toli nuo supratimo. Sutarimui reikia kurkas daugiau, o su tapaciu daznai gali sutarimui daug ko pritrukti,

Supratimas, tai tik sutarimo sudedamoji dalis.



Man visai nesvarbu, koki tu vaizda apie mane susidarysi kiek as socioniskai esu kompetentinga, issilavinusi.



1. Žiurim, ka tu parašei: a) supratimas, tai tik sutarimo sudedamoji dalis; b) tapatus geriausiai supranta vienas kita. Vadinasi, sutarimas neimanomas be gero supratimo, kuris geriausias yra tapatuku atveju. Tai kaip toliau? Išeitu, kad kažkokie kiti (ne tapatus) vienas kito nesuprasdami gerai sutaria.

Logine nesamone parašei.

2. Man tu visai nesvarbi, aš tavo postus nagrineju tik socionine prasme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
1. Žiurim, ka tu parašei: a) supratimas, tai tik sutarimo sudedamoji dalis; b) tapatus geriausiai supranta vienas kita. Vadinasi, sutarimas neimanomas be gero supratimo, kuris geriausias yra tapatuku atveju. Tai kaip toliau? Išeitu, kad kažkokie kiti (ne tapatus) vienas kito nesuprasdami gerai sutaria.

Logine nesamone parašei.


Pelenes žinute - SUPER! Pritariu. Ir dar labai aiškiai ir argumentuotai išdestyta.

Globai, nesuprantu, i ka Tu ziuri. Man skaitant Tavo žinutes susidaro panašus ispudis, kaip skaitant koki nors Hamleta...  kur logika kazkokia pritempta, labai formali ir paviršutiniška, asociacijos tarp nesuderinamu dalyku (nepagaunama esmes).



Paprasciausiai tapatuku supratima/suderinamuma palygink su dualu supratimu/suderinamumu.  Dualas gali ir nesuprasti, bet jis JAUCIA, kaip Tau padeti, užstoti silpna vieta. Jis tiesiog ima ir daro nieko neisiaškindamas.  Jis DERA su Tavimi



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Kame matai racionaluma?


Kapotumas ir tiesmukiškumas.

Napoleonas yra minkštesnis, aptakesnis, subtilesnis ir ne tokiu ryškiu emociju.

Be to, napoleone neleistu sau taip atrodyti.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Pelenes žinute - SUPER! Pritariu.

Dualas gali ir nesuprasti, bet jis JAUCIA, kaip Tau padeti, užstoti silpna vieta. Jis tiesiog ima ir daro nieko neisiaškindamas.  Jis DERA su Tavimi



Iš jusu žinutes aišku, kad jus manote, kad sutarimas imanomas be supratimo. O Pelene mano kitaip. Tai kam jus pritariate?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
[quote]Cassandra raš?:

Kame matai racionaluma?

Kapotumas ir tiesmukiškumas.




To nepakanka daryti išvadai, kad tai racionalus tipas. Napoleonas irgi gali b?ti ir kapotas, ir tiesmukiškas, jei mano, kad to reikalauja situacija, nes :bsensoric: pasireiškimo galimyb?s iš bazin?s yra labai pla?ios - nuo katin?lio leten? minkštumo iki rimbo išsitraukimo.



Napoleonas yra minkštesnis, aptakesnis, subtilesnis ir ne tokiu ryškiu emociju.




Pvz. Ala Puga?iova :wink:



Be to, napoleone neleistu sau taip atrodyti.:wink:




Savo amžiaus grup?je ši moteris visai neblogai atrodo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 13:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:


Napoleonas irgi gali b?ti ir kapotas, ir tiesmukiškas, jei mano, kad to reikalauja situacija,

Pvz. Ala Puga?iova :wink:

Savo amžiaus grup?je ši moteris visai neblogai atrodo.



1. Gali, bet tik kartais. Hugo - dažnai.

2. Seniai jos nemaciau.

3. Merginos, isidemekite, napoleone visada atrodo gerai. Jokiu "neblogai savo amžiaus grupeje":smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 72 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007