Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2006, 15:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: tai jeseninui. Aš dreizerio k?rybos nem?gstu :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
as esu "parases" kelis eilerascius savo galvoj, tokius tipo ironiskus, ala stilingus, nejausmingus. vienas buvo apie barbe per matematikos pamoka :happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2007, 14:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
Laba. Nor??iau savo šiandieniniu k?rin?liu pabandyti "prasitestuoti". Taigi j?s? kantryb? bandysiu pasakos skaitymu.



Pasaka apie Kaman?



Kart? gyveno Kaman? po vyšnios kr?mu. Dar iš rudens ji buvo ?sitaisiusi puik? b?st? po išlindusia šaknimi. Kaman?s urvelis buvo tikrai labai jaukus. Sienos ?ia buvo išpuoštos pernykš?iais vyšni? lapais. Baldus Kaman? visus pasidar? pati iš vaško. Palei sienas stov?jo išrikiuotos vaško lovel?s su mikštu?iukais žiedadulki? patal?liais. Kiekvienoje lovel?je gul?jo po vien? kiaušin?. Greitai iš j? tur?jo ristis mažos bitut?s- Kaman?s vaikeliai.

Kaman? vaikš?iojo ant piršt? galiuk? po kambr?l? ir ži?r?jo ar jau bunda jos vaikeliai. Greitai visose lovel?se šypsojosi mažos p?kuotos galvel?s.



Ta?iau Kaman? nežinojo, kad iki jos namelio maisto sand?liuko prasikas? urvel? piktasis Kirminas. Jis aptiko medaus puodyn?. Kirminas buvo didelis besotis ir su?d? medut? per kelias dienas. Kai Kaman? pamat?, kad beliko mažai medaus, ji surado pl?šik? ir išvar?. Bet vaikeliams jau nebebuvo k? valgyti.



Tada Kaman? išskrido ieškoti pražydusi? g?li?. Lauke buvo šalta ir g?l?s dar nežyd?jo. Kaman? pasiguod? Zylutei. Tai buvo Kaman?s kaimyn?, gyvenusi gretimo medžio drev?je. Zylut? pažad?jo pažadinti pavasar? ir kartu visas g?les. Ji gražiai giedojo vis? dien?, kol g?l?s neištv?r? ir atsimerk? pasiži?r?ti kas ?ia taip gražiai gieda.



Kaman? pamat? pražydusias g?lytes ir išskub?jo rinkti medaus. G?l?s buvo labai geros. Jos dav? ne tik medaus, bet ir žiedadulki?, kad mažieji vaikeliai gaut? ir duonel?s. Tik Kaman? mok?jo iškepti iš žiedadulki? labai skani? duonel?, nuo kurios visi vaikeliai augo labai greitai.



Kaman?s šeimyna pad?kojo Zylei, kad pažadino pavasar? ir išk?l? didel? puot? po vyšnios kr?mu. Smalsuolis Kirminas irgi išlindo paži?r?ti. Galvojo, kad v?l ras k? su?sti. Bet ?ia j?  pagavo vikruol? Zyl? ir sules?. Visi dabar buvo sot?s ir laimingi.



O Saulel? šild? vis stipriau ir stipriau iki at?jo vakaras. O dabar labanakt visoms smalsioms akel?ms, kad augt? vaikeliai dideli dideli ir greiti kaip Kaman?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bal 2007, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tekste dominuojan?ios funkcijos - :wintuition:, :wsensoric:, :blogic: (s?moningos funkcijos).

Vient?sa nuosekli ?vyki? grandin? (:wintuition:), daug ?vairi? darb? pamin?jimo ir atlikimo (:blogic:), nemažai estetini? detali? ir poju?ii? (:wsensoric:).

K?rin?lio motyvas (mintis) - kai atsitinka nelaim? ir užpuola priešas, atsiras kažkas stiprus ir geras, kas pad?s ir susitvarkys su priešu (:wethics:, :bsensoric: - superid bloko funkcijos).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Smilga pasaka graži, tik pabaiga nevisai teisinga:



Smalsuolis Kirminas irgi išlindo paži?r?ti. Galvojo, kad v?l ras k? su?sti. Bet ?ia j?  pagavo vikruol? Zyl? ir sules?. Visi dabar buvo sot?s ir laimingi.




Visi laimingi??? O kirminas irgi laimingas? Argi jis, nabagas, kaltas, kad kirminu gim??



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236


Man aiškiai matosi tik logika. Bet manau, kad tok? tekst? gal?t? parašyti ir etikas. Kas d?l :wintuition: dominavimo - manau, kad :wintuition: yra b?tina pasakose ir visokiuose pasakojimuose tam, kad jie b?tu aiškus, ypa? jei skirti vaikams.



Smilga, o Tu kartais savo k?rini? nespausdini?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 19:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
zanka:



Nespausdinu, nes nedariau joki? tam reikaling? žingsni?.

?ia kaip loterijoje "niekad neišlošiau, nes nepirkau bilieto"

O Kirmino daug kam gaila ir taip turi b?ti. Jo turi b?ti gaila. ?ia tam, kad paskatinti mažojo klausytojo k?rybiškum?. Kad b?t? galima istorij? perrašyti kitaip.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 21:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Smilga raš?:
:

O Kirmino daug kam gaila ir taip turi b?ti. Jo turi b?ti gaila. ?ia tam, kad paskatinti mažojo klausytojo k?rybiškum?. Kad b?t? galima istorij? perrašyti kitaip.:wink:




Hmm man atrodo, kad paskutinis sakinys "visi buvo sot?s ir laimingi" gali ne tik paskatinti k?rybiškum?, bet ir paskatinti stereotipo susiformavim? - kirminai yra blog? ir tam, o tas kas juos naikina yra geri.

Nieko neišmanau apie vaik? psichologij? ir mokym?, tod?l ?ia tik mano nuomon?.

Bet šiaip, jei tur??iau vaik?, nor??iau skaityti jiems tokias pasakas. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2007, 21:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
zanka: Reiks apgalvoti kaip ten su tuo stereotipu. Gal tikrai verta pakoreguoti Kirmino likim?.



Pvz: O kirminas, suprat?s savo klaid? ir labai labai  susig?d?s,  ?m? vyti aplink save si?l?. Vyniojo vyniojo, kol visai pasisl?p?  iš g?dos mažame baltame kokon?lyje. Saulut?, supratusi Kirmino graužat?, švelniai pabarbeno ? kokon?. Kirminas prabudo, bet jis jau buvo pasikeit?s. Dabar jis tur?jo sparnus. Visi džiaugsmingai sveikino nauj?j? draug?...:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2007, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Smilga: labai graži pabaiga:happy:, man labai patiko:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 08:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
zanka: Buvo malonu bendradarbiauti.:wink:



Kažin ? kokio tipo r?mus sutilpau.:strange: Ar tai buvo nors kiek hamletiška? Kaip tai abejoju. O gal tai buvo labiau džek?s plepaliukai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Smilga: ir man malonu :smile:



Nežinau, ? Džek? man visai nepanašu:confused:, ? Hamlet? - nežinau.... nepaž?stu nei vieno...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 11:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
zanka:  Tai gal pasiskelbkime paž?stamomis?:happy: Sako, kad esu hamlet?. Tokia šiek tiek apgraužta, bet...:happy:

Man buvo malonu ?ia apsirodyti iš vis? pusi?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 11:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Smilga raš?:
zanka:  Tai gal pasiskelbkime paž?stamomis?:happy: Sako, kad esu hamlet?. Tokia šiek tiek apgraužta, bet...:happy:

Man buvo malonu ?ia apsirodyti iš vis? pusi?.




Oj, Hamletas:happy::happy::happy:? O aš kaip tik "matuojuosi" Gork?... gal ne veltuj man Tavo pasakait? tokia "prie d?šios" pasirod??:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2007, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
beje, o Tu atsakin?jai ? forumo klausimyn?, b?t? ?domu paskaityti Tavo atsakymus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 81 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 66 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007