Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 17:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Pelene raš?:
Del tu "nusigrybavimu" :happy:, pasak taves, tikrai labai daug, kazkur net pati Dostojevski Hamletu nutipinta maciau. Manau, cia tik gryni teoretikai, nepatikrine faktu gyvenimiskai gali sitaip nustatineti ir dar viesai skelbti, kaip fakta.




Man irgi atrodo, kad tai tik teoretiku darbeliai :wink: Teorija - gerai, bet kaip jos per daug irgi nieko gero........... va taip ir sumutina zmones...........teorijos galybej  raso vienaip, o va pavyzdelius pakisa bile kokius  ir bile kaip  :confused: Na ir kaip poto  paprastam zmogelui tiket tokiais teoretikais ir dar ju teotrijom ? :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 21:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nejaugi bendravimas butinai turi buti tikslingas?

Visu pirma as nejauciu bendravimo stygiaus, vos speju aplekti laisvalaikiu senus draugus, kvietinet uzsakovus ar uzsakoves i baulinga ar biliarda, tad jei siai dienai ir noriu susitikti su dualu, tai tik patikrinti ar is tiesu tai butu to tipo zmogus kurio man reikia, ar bent kaip atrodo tas dualas, kaip ji atskirti is kitu. Juolab nesu patenkintas asmeniniu gyvenimu.

Nu, bendravimas aisku, nebutinai turi buti kaip poros, bet jei santykiai pakrypsta i ypac artimus, noretusi, kad nebutu ekstremaliu skirtumu.

Santykiai tarp zmoniu yra santykiai, neskirstau i seimyninius ar darbinius, juolab kaip tada pavadinti seimynini versla, ar draugus-bendradarbius, ar darbine pora uzmezgusia romana darbe, skirstau i artimus ir tolimus, nu gal dar i giminiskus, tevu-vaiku. O artimi santykiai, jei jie neperdega nuo per didelio artumo gali testis amzinai.



O jei visgi gyvenimas susiklosto kitaip? manau- Reiskia tai yra problema kuria reikia spresti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Geg 2005, 21:59
Pranešimai: 17
Ugne: Kivir?? tikrai b?na. Ta?iau dar n?ra buv?, kad nerastume bendro atsakymo, kad nepavykt? susitarti. D?l min?i? skaitymo... Tai tas efektas tikrai yra. :smile: Labai dažnai man užtenka tik pagalvoti kas ir kaip b?t? gerai... O mano gabenas tai pasako garsiai, arba atvikš?iai, jis pagalvoja, o aš pasakau. Mums ne problema pvz. nupirkt vienas kitam dovana, ar šiaip kokia smuklmen pradžiuginti vienas kit?, nes dažniaisiai aiškiai žinom , kas kitam labiausiai patikt?. :smile: Didžiausi gin?ai d?l vaik? aukl?jimo. Gabenas nuolat galvoja, kad aš per daug juos lepinu, nors kai jie buvo mauliukai tai jis juos lepino labiau, nei aš. Dabar gi jis nebenusileidžia nei trupu?iuko, o mano aukl?jimo b?dai liko tokie pat "minkšti". Štai ir gin?ijam?s... :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt rase:

"AS pirma dvejeta gavau, kai atsisakiau budamas pirmokas sneketi pries visa klase. Ir visa gyvenima stengiuosi bendrauti tik su vienu mazai pazystamu zmogumi vienu metu. Visa gyvenima vengiu tokiu situaciju kai reikia sneketi pries grupe zmoniu. Nors bendravimo problemu neturiu, esu stirlis. "



Bet kazkodel manau, kad darbiniais reikalais esant reikalui galetum kalbetis ir su daugiau nei vienu zmogumi is karto.

Bet, va su diem stipriom etikem - koketem (pvz.:Dostiku ir Dreizeriu) vienu metu..., gal tada situacija ir isslystu is Stirliciskos kontroles  :wink:.



Bet visdelto KODEL tu vengi tokiu situaciju, kada reikia sneketi pries grupe zmoniu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
granini raš?:


Man irgi atrodo, kad tai tik teoretiku darbeliai :wink: Teorija - gerai, bet kaip jos per daug irgi nieko gero........... va taip ir sumutina zmones...........teorijos galybej  raso vienaip, o va pavyzdelius pakisa bile kokius  ir bile kaip  :confused: Na ir kaip poto  paprastam zmogelui tiket tokiais teoretikais ir dar ju teotrijom ? :wink:





Manau, kad cia musu, ketvirtoji kvadra ir issiaiskina katros teorijos vertos demesio, katros tik siaip sau - paistalai  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Bir 2005, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt  :wink: :happy:



"jei siai dienai ir noriu susitikti su dualu, tai tik patikrinti ar is tiesu tai butu to tipo zmogus kurio man reikia, ar bent kaip atrodo tas dualas, kaip ji atskirti is kitu."

na, del "vaizdines priemones" gal ir sutinku :happy:, bet kaip tu suprasi ar butent tas tipas kurio tau reikia? Pagal ka? Ir kaip tai galima suprasti is pirmo zvilgsnio?

Na, nebent iskart kankoreziais metytis  :wink: :happy:

( Luka, as puikiai isivaizduoju tavo situacija ir kaip Granini sake, vat tie kankorieziai ir buvo visu kalciausi  :wink:, ale gerai, kad jie laiku pasitaike :wink:)

"Nu, bendravimas aisku, nebutinai turi buti kaip poros", va jau cia geriau, santykiuose reikia jaustis laisvam, kaip pauksciui, o jau kur, kas ir kada skris tegu likimas sprendzia :wink:. Na, pas Dostika turbut tas likimas daug ka ir nusprendzia :happy:.

Kaip Dostikas santykius skirstau kitaip: artimi, nesvarbu koki statusa uzimantys, svarbu gerai jauciuosi as ir esantis su manimi. Ir visi kiti, kurie gali tureti daugybe atspalviu. Manau butent tokio bendravimo, kuris atpalaiduoja visi etikai jaucia stygiu. Na sunku man apie santykius kalbeti, nes cia jau tokia plati tema, kad net nemoku "sutraukti" minciu.

"O jei visgi gyvenimas susiklosto kitaip? manau- Reiskia tai yra problema kuria reikia spresti." Tu Stirlis, tu taip ir sprendi, o va Dostikas perdaug minkstas, kad kazka greitai isspresnu ar nusprestu. :wink:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2005, 16:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Bet visdelto KODEL tu vengi tokiu situaciju, kada reikia sneketi pries grupe zmoniu?[/quote]

Atsakau - Gal kiek persmarkiai pasakiau, paprasciausiai manau, kad neturiu ka protingo pasakyti, nors paskutiniu metu tenka nemazai ta daryti, tai po truputi apsiprantu, kitaip tariant kai reikia galiu, kazkokio didesnio diskomforto nejauciu, tik negaliu kalbeti kai manes nesiklauso, pertraukineja... kad ir pries menesi buvo organizuojamas rygoje vakarelis, ir dingo organizatorius, tai as vienas pusvalandi pavadovavau triju autobusu grupei tarpusavy beveik nepazystamu zmoniu, kur ir kaip vaziuoti ir pan., be kazkokio pasiruosimo, nes prasidejo chaosas ir kazkam reikejo imtis atsakomybes. Atsistojau, garsiai pasakiau kad visi girdetu ka manau apie situacija, pasiulau sprendima, kurio niekas nenugincijo...

Beje, o Napoleonas yra zukovas... O kad Stalone yra stirlis irgi netikiu. O del abbos... Visu pirma tai dideli pinigai, ir neaisku ar spaudai yra pateikta teisinga info, be to kai buvo abba, vyrai gyveno su merginom, o dabar merginos turi savo kitus vyrus, gal elementariai "neisleidzia". As irgi nelabai noreciau savo zmona su eksu isleisti kazkur... beto kas ten su kuo gyveno, dabar nepamenu ar tikrai dvi dualu o ne aktyvatoriu poros. (kazkuris kazkuria buvo net vedes, kitas siaip kartu gyveno) Del modern talking, manau diteris bolenas ekstravertas, o tomas panasesnis is uzdara flegmatika. Jei jie dualai tai vardai sumaisyti. Nors ten tik tomo ex moteris maisesi, dabar lyg jie ir vel kartu, tai gal ir socionika neklysta siuo atveju.

Beje, pastebejau dagelio mano draugu, draugu tevu nugyvenusiu daug metu issirenka labai artima pora pvz- dostojevskis su dzeku (as pats pagal testus daznai dzekas gaunuosi, bet kaip minejau, tuomet nesusidelioja santykiu puzle), robespjeras su diuma, jie isoriskai daznai buna labai panasus i papildini, matyt intuityviai zmones ieskosi papildinio, bet kiek prasauna, o meile is pirmo zvilgsnio, nu tokia kiek ilgiau nei pusmety trunkanti, manau tik su aktyvatorium gaunasi (tiesa cia ir dabar daug ka rasau, pagal savo nuomone, kuria susidariau pastebejes keleta issifruotu zmoniu, o siaip as socionikoj silpnokas tai galiu daznai ir klysti)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2005, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
na, del "vaizdines priemones" gal ir sutinku :happy:, bet kaip tu suprasi ar butent tas tipas kurio tau reikia? Pagal ka? Ir kaip tai galima suprasti is pirmo zvilgsnio?



Nu maciau daug dzeku ir diumu, juos dabar jau atpazystu gan nesunkiai, manau pamacius kruva dostiku, ir juos sugebesiu pazinti, tai nors viena noriu pamatyti gyva :-). O pagal ka atskiri kitus tipus? As ir iki siol grupuodavau zmones pagal panasuma i savo tipus (cia petraicio jono tipas su juo reiks elgtis kaip su petraiciu, cia jau jonaicio tipas) ir man tas daznai padedavo, senai kazkokiam psichologijos seminare (darboviete buvo nusamdzius) psichologas aiskino, tik pas ji tipu buvo gal tik trys ar keturi, atsimenu tipiska dzeka ir diuma ir kaip su jais rekomendavo elgtis, nu dzekui patarinejo produkta pristatyneti kaip paty geriausia, o diumai apeliuoti i draugiskuma, patoguma, servisa. Tai as kaip ir siek tiek su kai kuriais tipais susipazinau dar nezinodamas socionikos, o ir dabar nepasakyciau kad ja labai domiuosi, ji man idomi tik is praktines puses, kaip ir visa psichologija, bet kaip ten bebutu mano darbe kiekviena diena tenka bendrauti su klientais, serviso darbuotojais, vairuotojais ir is vienu reikia moketi isreikalauti, is kitu issidereti, trecius darbingai nuteikti, o cia vien sausais faktais neissisuksi.



"Manau butent tokio bendravimo, kuris atpalaiduoja visi etikai jaucia stygiu. Na sunku man apie santykius kalbeti, nes cia jau tokia plati tema, kad net nemoku "sutraukti" minciu."



Nu kazkokio atsipalaidavimo perdaug neieskau, mano ir isegines buna su veikla (ezeras, saslykai, giminiu bei pazystamu lankymas, teisejavimas ralio varzyboms) arba isvis, jei nusikales guliu prie teliko ir nenoriu jokio bendravimo... Nors gal tuomet ir isivaizduoju, kad kazkas idemiai manes klausytu, kai as komentuoju tai ka matau per telika :-))) Tiesa telika ziuriu isviso gal tik kokias 5 val per savaite.



"va Dostikas perdaug minkstas, kad kazka greitai isspresnu ar nusprestu."



Idomu tada, tai kaip stirlis gali su dostiku- stabdziu sutarti? Apskritai kai pasiskaitau aprasymus, dostikas turetu buti labai namiseda, kaip jam su dinamisku stirliu sutarti? Galu gale man nieko nereiskia pakeist gyvenama vieta del verslo ar asmeniniu reikalu, nors tiesa pasakius prie namu prisirisu, jie man kaip tvirtove, ir ilgesniam laikui nesu niekur isvykes, nu maksimum savaitei... Bet manau, kad galeciau ir ilgesniam laikui :happy:



Cia buvo teisingai pastebeta, sprendimus, iskaitant radikalius priimu zaibiskai. Nebijojau niekad nei keitineti darbu, mane supanciu zmoniu, nei uzsiimti viena ar kita veikla.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2005, 21:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nu as cia pats su savim pradejau susirasineti, dar kilo minciu apsilankius kitu kvadru stalely ir stabe kazkokios nudnos kalbos apie nieka, primala daug, o skaityti neidomu, o cia tokios idomios diskusijos gaunasi, nu ir zmones turintys ka aiskaus pasakyti renkasi... bent man taip atrodo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2005, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
svyt: Teisingai, bent jau as jeigu neturiu ka aiskaus pasakyti tai ir nesakau nieko :wink: :happy: Na man idomu tavo postus skaityti nes daug zmoniu pazisti ir kalbi apie juos, ju tipus ir kaip jie pasireiskia. As niekad taip nebuvau nutipinusi vos ne visu aplinkiniu. Taip kad tikrai ne pats su savim kalbiesi, yra tokiu kurie klauso :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2005, 21:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt:wink:, na jau tikrai nekalbi pats su savimi, o jei kada ir uzsimanytum, butinai taip ir daryk, tikrai yra kas tavo "pakalbejimus" su malonumu perskaito :wink:.

Man, kaip ir tau, ir manau, kaip ir visai likusiai musu kvadrai musu pasnekesiai patys idomiausi ir cia gaunama informacija pati vertingiausia. Todel ir buvo kilusi mintis, kad padaryti atskirus kvadru stalelius, namelius... kad galetum jaustis patogiausiai, o tarp savu ir labiausiai taip jautiesi. O sioje idejoje yra dar vienas dalykelis, kad naujai atejes zmogus susiratu kvadra, kurioje jam idomiausia, taip jis labiau atpazins "savus".

Taigi, musu kvadroje - jaukiausia mums, o kitiems jaukiau ten, kur ju teritorija. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


O del abbos... Visu pirma tai dideli pinigai, ir neaisku ar spaudai yra pateikta teisinga info, be to kai buvo abba, vyrai gyveno su merginom, o dabar merginos turi savo kitus vyrus, gal elementariai "neisleidzia". As irgi nelabai noreciau savo zmona su eksu isleisti kazkur... beto kas ten su kuo gyveno, dabar nepamenu ar tikrai dvi dualu o ne aktyvatoriu poros. (kazkuris kazkuria buvo net vedes, kitas siaip kartu gyveno)




Jau baigiu susidaryti ispudi, kad jei jau ABBA buvo musu kvadros, tai jau spauda maziausiai gali zinoti tikrasiais isirimo priezastis. Bet kiek as zinau, bet negaliu garantuoti ar teisybe, kad visgi poros buvo pasiskyrste ne dualu poromis, o aktyvatoriu. O tai jau kitokia stabiliumo padetis. Na i aktyvacijos santyki irgi butu galima pasigilinti, jis mano akimis ziurint nera vienareiksmiskai geras, ar vienareiksmiskai vel kazkoks kitoks, kad papildantis, tai faktas, bet tame santykyje yra dar kazkas, kazkas kas gali griauti. Cia islaikyti gyvibinguma butina pasaline energija, t.y. dar vienas sitos kvadros zmogus, arba kazkokia vezanti bendra ideja.



Ir visgi, Svyt kodel tu taip nusiteikes:"As irgi nelabai noreciau savo zmona su eksu isleisti kazkur..."

Kodel? Tu kazko bijotum? Sakykim gyveni su moterimi, kuri nori, ar jei reikia bendrauti su "ex", tu jai uzdrausti jokiu budu negali, tokiu dalyku civilizuotame pasulyje nera. Manau santykiai turetu buti kurkas tvirtesni, kad susitikimai su "ex", kaip ir su bet kokiu kitu vyru tau taptu bereiksmiai ar bent mazareiksmiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
"Idomu tada, tai kaip stirlis gali su dostiku- stabdziu sutarti? Apskritai kai pasiskaitau aprasymus, dostikas turetu buti labai namiseda, kaip jam su dinamisku stirliu sutarti?"

Nei jau Dostikas toks stabdis, nei jau jis namiseda  :wink:, tiesiog Dostikas daugiau kokybes , o ne kiekybes megejas.

Kartais man regisi, kad Stirliai stacia galva daro, skuba, net nesusimaste kuriems galams toks skubejimas.

Teko aptureti ilga kelione i kita sali su Stirliu, kai jau kelioneje buvo visai besibaigianti, pasiklydome, nusukome ne i ta miesteli, kokio mums reikejo. Stirlis, aisku susinervavo, kad gaistame veltui laika nors niekur kazkur konkreciai nevelavome, o man tai malonus nuotykis, ispudis,pasizioplinejimas pro langus. Kai galu galiausiai pradejau nesuvokdama stebetis, na ir ko cia nervintis del nieku, tai visai malonus nuotykis ir ne kokioje neizengiamoje girioje pasiklydome, o civilizuotoje salyje, kur vistiek anksciau ar veliau surasi reikiama kelia, o ir sugaista papildoma valanda nieko nenulems, vaziuojam gi porai savaiciu pailseti...

Po kurio laiko ir Stirlis atsipalaidavo ir paciam problema pavirto nuotrykiu.

Manau Stirliui Dostikas is pirmo zvilgsnio gali atrodyti stabziu butent del to, kad Dostikas labiau naudojasi savo kurybiniu elementu, galimybiu intuicija, apmasto galimus varijantus labiau teoriskai, issirenka labiausiai tam momentui tinkama varijanta ir daugiau mato iseiciu is tam tikros situacijoso, nepuola stacia galva.

Bet visgi radikalius, daug lemencius sprendimus tikrai padaryti sunku.

Cia jau Dostikas derinasi prie aplinkybiu, arba prie kitu zmoniu sprendimu.



Musu kvadra praktikai, taigi, mes ir socionika labiausiai naudojame praktiskai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Va, dar prisiminiau viena dalykeli, cia gal daugiau Dostika su Stirliu liecia, bet gal ir kitiems idomu.

Yra toks romanas Dzeine Eir ir pagal ji pastatytas filmas. Pirma karta, kaip pamaciau si filma - serijala, o tai buvo pakankamai seniai, paliko didziuli ispudi, perskaiciau knyga, ji man taip pat labai patiko. po kazkiek laiko suzinojau, kad butent Eir ir Rocesterio pora, tai Dostiko ir Stirlio diada ir aktoriai pakankamai tiksliai parinkti pagal tipaza. Dar maciau pastatyta kurkas naujesni, grazesni filma, bet jis toli grazu netspindi nei charakteriu, nei atmosferos, kuri buvo pakankamai tiksliai atkurta senajame (1983 metu) filme, o pagrindiniai aktoriai jau visai neatitiko tipu.

Taigi pagal pati romana ir senaji filma galima isivaizduoti butetn kaip gali suveikti Dostiko ir Stirlio santykis.



http://www.timothydalton.com/

Va, cia Rocesteris is to filmo :wink:, oiiii vertas grieko Stirliciukas :wink:.

Jam labai patinka zvejyba ir apie ja jis sako:

" kad jam patinka todel, kad taip jis patenkina savo naturalius medziojimo instinktus, o stebeti vandeni, sroves ir bandyti nuspeti kur galetu buti zuvis yra labai dimaniskas darbas"

Mano manymu jis cia ugdo savo intuicija :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 15:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Kur buvus, kur nebuvus, ir velk ash chia  :smile: Bet gal labai nebarsit, kaip ne kaip esu Shtirlio zhmona , ir turiu geriausia drauga Gabena :smile:

Va Timothy Daltonas, tai iki pat dabar (nuo to mini serialo) ishlieka patrauklaus vyro etalonu. Nors ishorishkai i ji tai mano pazhistamas Gabenas labai panashus, o ne Shtirlis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007