Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa:  o tu daugiau J? paklausin?k, taip, kad išsiduot?... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 14:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
socion, prisipažinsiu kad Štirlis buvo pirmoji meil? (žalioje jaunyst?je) ir daugiau ant "to gr?blio" aš gal jau nebelipsiu.... Vis d?lto asimetrinis intertipinis satykis...

O kvazitapatyb?s santykis yra gana ramus - svarbu perprasti Džeko vertybes ir principus (t.y. išmokti priešingos kvadros "užsienio kalb?"). O kai jau b?ni šioks toks "poliglotas" - galima ir susikalb?ti.

Saky?iau ir Donas pasižymi panašiu jausm? išraiškos b?du - per aplinkui... ? ???? ????? ?? ?????????, ??? ??? ????? - ? ????  :wink::tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 14:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa:happy: :happy:  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Skaudi vieta d?l nežinojimo, kad nesp?s tai jiems nesvarbu, jie nerialiai daug užsikrauna darb? kr?v? ir jei pagal j? logiškai suplanuot? grafik? iškyla nelogiški nukrypimai, tada irgi egresija


Sitokiu savo elgesiu jie paspaustu Dostiko laiko reguliavimo rankenele, kuri susitvarkius situacijai vel atsileidzia ir atsijungia. Ir butu situacijos isaiskinimas, logisko isdestymo ir zmogiskojo faktoriaus ivertinimas ir suderinamumas.:smile:

Bet turi buti savas zmogus, svetimam nesikisa reguliuoti.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:
[b]socion[b] :happy: beto, jei jie ko nežino ir nesp?ja surinkt informacijos, apie tai, jiems kyla agresija
  Šit? situacij? traktuo?iau (motyvuo?iau) kitaip... Saky?iau jiems kyla vidinis nerim?stingumas - ir stengdamiesi j? nuslopinti (išvengti, grei?iau atsikratyti jo) jie pereina ? gynyb?. Ypa? - jeigu aktyviai ar su spaudimu reikalaujama atsakymo...  O kiti tai gali suprasti ne kaip gynyb?, o kaip agresyvum? iš jo pus?s.


Jie ten su gindamiesi, pradeda gincytis ir pyktis, ir isivaizduoja, kad kiti su jais pykstasi.

As cia apie Stirlius.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:


Myl?ti jie tikrai moka! Manau, kad tiesiog sunku išsireikšti, rasti tinkam? išraišk?...  Ir tie išraiškos b?dai yra pernelyg sant?r?s (etikams, žinoma, nor?t?si aiškesni?) :tongue:  Etikai gal laukia daugiau žodin?s išraiškos ir emocij? pademonstravimo...  O meil? yra vidin? b?sena (nuostata to žmogaus atžvilgiu) ir išreiškiama nuolatiniu r?pes?iu (o ne efektingais poelgiais).


Gal ir moka kokie atskiri individai, bet isivaizduoju, kad laaabi jau tokiu reta. Man juos stebint susidare ispudis, kad jie tik uzmezga santykius ir tai jau tarsi savaime aisku, kad ir toliau viskas klosis, kaip turi buti. Kad i santykius, kaip i klestinti versla reikia investuoti pinigus, laika ir demesi. Kitaip santykiai "bankrutuos". Manau, cia ju samonei svetima politika. Na nebent butu nuo mazens taip isaukletas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:
socion, prisipažinsiu kad Štirlis buvo pirmoji meil? (žalioje jaunyst?je)
.

Ir mano pirmoji meile buvo Stirlis. Buvo princas ant balto zirgo ir visas tooooks tobulas.:strange::happy:. Deje...likimas...

Bet kuo labiau pazistu Stirlius (na jie toli grazu nepanasus i mano buvusiji princa :happy:), kazkokie visai netobuli darosi, greiciau i varles, bet ne i princus panasus. :wink::happy:



p.s. tikiuosi Stirliai neskaito cia ir kad juos varlemis pavadinau neisizeis.:wink::happy: Na is pasakos zodziu neismesi. O realus gyvenimas toli grazu ne paska.:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2007, 19:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:happy: nee mano pirmoji meile ne Stirlis buvo ir tuo džiaugiuos. Šiuo metu esu patenkitas toks koks esu, o jei bu?iau užauges su logiku tai kas išman?s b?t? iš?j?? :happy:

Užtenka, kad t?vukas Džekas, tad jau 15m gyvenau kitame mieste, o nuo 16 savarankiškai duon? užsidirbdavau :happy: nes su superego.... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Pelene:happy: nee mano pirmoji meile ne Stirlis buvo ir tuo džiaugiuos. Šiuo metu esu patenkitas toks koks esu, o jei bu?iau užauges su logiku tai kas išman?s b?t? iš?j?? :happy:

:


O kodel tuo dziaugiesi, kad pirmoji ne Stirle buvo?:wink:

O kaip manai, kas is taves butu iseje?

Stirliai turi viena tokia savybe, poreiki issisneketi, issipasakoti apie savo planus, darbus, ivykius (ir Liutauro kitoje temoje apie tai klausiau). Vat idomu praktiskai, kaip ka veikia ta savybe ir kiek ji intensyviai pasireiskia?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 15:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene: :happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 15:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Pelene: :happy::happy::happy:


Ko tik taip kukliai sypsaisi? Negali atvirauti, nes busi Stirliu uzsektas?:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 16:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene: :happy:  beveik visi logikai yra taktikai, jiems racionalumas ir login? tvarka yra pasulio vaizdas. Kur mat?te kur kok? meninink?, dailinink? Štirl? ar Džek??

Visi iracionalus tipai yra daugiau strategai ir daugiau k?rybiški... tarp j? aš užaugau :wink:

taip, visi turi tam tikr? + ir - ži?rink koki? gyvenimo strategij? pasirenki...

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2007, 18:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Pelene: :happy:  beveik visi logikai yra taktikai, jiems racionalumas ir login? tvarka yra pasulio vaizdas.


Cia tai faktas. Tik va, buna, kad zmogiskasis faktorius pakisa koja ir kartais eina pries "sveika prota", vadinasi logika. :wink:

Kur mat?te kur kok? meninink?, dailinink? Štirl? ar Džek??:


Na as maciau , kuris mokesi meno (ir dar ne vienas), tik ar jie gali vadinti menininkais - kurejais :confused: ir ar po to sieja su tuo savo gyvenima :confused:?

Dar cia galima gilintis ka vadiname menu, menas nebutinai daile. Na man knieti panasia tema kada uzvesti, giliau pasigilinti.

Jei griztant prie Stirlico. Kodel jie negali buti menininkai? Na, gal jiems truputi fantazijos trukumas. Visada mato tik labiai "realu" (kiek kas realiau mato, cia jau butu is kitos srities tema) vaizda, o menininkas tarsi is savo pasaulio, is po savos saules mato savo realybe. Pojuciu, jausmu skale siauroka, ir nemanau, kad yra poreikis juos kazkaiptai isreiksti.

Gal visgi tarp Stirlio ir meno atsirastu salycio tasku, jei jau labai cia pasigilinus.:wink:



Visi iracionalus tipai yra daugiau strategai ir daugiau k?rybiški... tarp j? aš užaugau :wink::


Del strategijos sutinku. Bet del kuribingumo :confused::strange: Kas ka dar vadina kuribiskumu... :confused:



taip, visi turi tam tikr? + ir - ži?rink koki? gyvenimo strategij? pasirenki...

:happy:


Na cia tai jau negincijama tiesa. Bet man labai smalsu kiek ir kur tu + ,ir - turi Stirlis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2007, 18:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
[quote]m2 raš?:
kiek man teko Stirliu artimiau pazinti visi, kaip susitare pigiausio varijanto visur iesko.

Nesutinku, neiskau brangaus daikto vien del brangumo, bet tikrai dazniausiai jei tarkim daiktas kainuoja 7,9,12,30 ir 150 piniginiu vienetu pirksiu ta kur uz 12. Cia su auto detalemis as taip, bet ir apie kitus daiktus pirmiau ziuriu kokybes, patogumo o ne kainos. Nenesioju nei pigiu laikrodziu, nei telefonu. Apsiziurejau, ant stalo tik verbatimo kompaktai (kokia nauda is pigiu dvd, jei ju po pusmecio nenuskaito, ) Gal tik rubams dzin, bet ir tai cia jau ziuriu kad man butu patogu nesalta ar nekarsta su jais. Perku dazniausiai nepigius, bet jei man rubas patiko as nesioju ji iki 10 metu, nors jis jau ir atrodo kaip 10 metu.



[




Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2007, 16:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
svyt:wink:  dar ? Štirlio darža "Dieve išgelb?k mane nuo draug?, o nuo prieš? pats kaipnors..."

?ia apie Štirlio info pri?mim?, jam parodžius savo +santyk? (kuri reikia suformuot "užtikrint?") - jis tavo :happy: ir gali su juo k? tik nori "daryt"... :wink: 

Atsiprašau už tok? atvirum?, bet jei šnekame apie nuluptus "tipus"... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007