Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2007, 22:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
tema gal ir ne visai i tema,bet as labai norejau rasyti prie lauzo liepsnos:happy: taigi siandien valentinas ir visos poros kazkur,.. bet ne cia:wink: greiciausiai romantiskos vakarienes,seksas menulio sviesoj arba zvaigzdziu tamsoj,kiekvienam pagal skoni..:smile: kas man butu idomu,tikiuos ne vien tik man.... kaip valentina svencia vienisiai? pateiksiu variantu kiek vaizduote leis,prasom papildyti jei dar prigalvosit:smile:...na ir aisku idomu nuomone kokiems tipams tie variantai galetu tikt,taipat kaip patys elgiates ar elgdavotes kai buvot vienisi.                                                                                                                                            1.-man si svente neidomi!  2.-is visu jegu apsimetu kad si svente man neidomi:smile:  3.-inirtingai ieskau iki paskutines minutes su kuo ja praleist-neradu...(1).-ir nereikia  (2).-griuvo pasaulis-ieskomi variantai pasauliui atstatyti:alkoholis,seksas,darbas,buitis,hobi...(3).-man si svente neidomi:smile::smile:  4.-kokia faina svente!! kitais metais jau gal ir as kazka turesiu!    5.-pasipiktinimas(uz poros dienu vasario 16-ta,o cia prisigalvojo jaunimas savo nepadoriu svenciu!! mano laikais taip nebuvo!!    6.-nuu valentinas, a bambali imam a puslitri?    7.- nuosirdumas(siuntineja pasveikinimus,dabinasi sirdutem...mintis apie save neateina i galva,arba meistriskai nuvejama)8.-aklas( nors ir vienas atsves taip tarsi turetu visa harema,sventimo pobudis priklauso nuo kulturos,gal pasidovanos sau dovana,gal(skaityti 6-ta:happy:)  9.-as vienas turbut ir liksiu vienas,net neverta ko ieskot,sekasi tik kitiems...10.-sedi internete,o kita diena jis visiems pasakos ne taip kaip atsvente,bet valentino dienos atsiradima ir istorija(uzsidarymas) tai tiek, norejau juokingai-gavos kaip visuomet:smile: prasom nekreipt demesio i lengva betvarke tekste,kitaip nemoku:sad:  laukiu diskusiju:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 00:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
rikis: darai apklaus?? :smile:



kadangi esu vienas toki?, d?l kuri? ?ia klausi, tai galiu savo mintimis ir pasidalinti :smile:



matyt, labiausiai tik?iau prie pirmojo varianto, nors ned??iau šauktuko atsakymo gale :smile: pastaruoju metu užgulus daugybei r?pes?i? iš vis? pusi?, ši švent? tikrai nublanko j? fone. praleidau vakar? labai gausiame renginyje, kur daug paž?stam? ir draug?, ir tiek :smile:



asmeniškai d?l jos tikrai nei  itin "pergyvenu", nei "kritikuoju" jos šventimo niekada, nes iš vienos pus?s, visos švent?s yra gerai, ir visos progos šv?sti taip pat, o iš kitos pus?s, tai b?t? beriekalingas sureikšminimas. kvaila kritikuoti, kaip ir kvaila pervertinti, nes tai diena kaip diena.



kita vertus, kai paži?ri visum?, gal aš tokioje terp?je gyvenu ir bendrauju, bet man toks susidar?s ?sp?ris, kad galb?t d?l šios švent?s yra daugiau skeptišk? bals? nei idealizuojan?i?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 01:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
liutauras: aha darau:happy: laukiu reakciju:happy:  as kazkaip pastebejau kad sia svente pernelyg idelizuoja per masines informavimo priemones,tai todel gal ir kyla tas skepticizmas,normalus zmones persisotina:happy:                                                                                                                                                                                                                                                                                  as tai save prie antru gal priskirciau:smile: bet kas per daug tas nesveika,ir tas pats el pastas,baisu atsidarinet siom dienom:neutral: o renginys vistiek ta proga buvo,taigi nori nenori svente itakoja,susitinki su draugais renginy,ne svente to nebutu buve...isvada svente geris,jei sventi taip kaip nori:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 01:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Riki, atsiprašau - perkonstravau Tavo tekst?, kad b?t? aiškesn? klasifikacija....

rikis raš?:


1.-man si svente neidomi! 

2.-is visu jegu apsimetu kad si svente man neidomi :smile: 

3.-inirtingai ieskau iki paskutines minutes su kuo ja praleist - neradu...

.......(1).-ir nereikia 

.......(2).-griuvo pasaulis - ieskomi variantai pasauliui atstatyti: alkoholis, seksas, darbas, buitis, hobi...

.......(3).-man si svente neidomi :smile: :smile: 

4.-kokia faina svente!! kitais metais jau gal ir as kazka turesiu!   

5.-pasipiktinimas (uz poros dienu vasario 16-ta, o cia prisigalvojo jaunimas savo nepadoriu svenciu!! mano laikais taip nebuvo!!   

6.-nuu valentinas, a bambali imam a puslitri?   

7.- nuosirdumas (siuntineja pasveikinimus, dabinasi sirdutem... mintis apie save neateina i galva, arba meistriskai nuvejama)

8.-aklas (nors ir vienas atsves taip tarsi turetu visa harema, sventimo pobudis priklauso nuo kulturos, gal pasidovanos sau dovana, gal (skaityti 6-ta :happy:

9.-as vienas turbut ir liksiu vienas, net neverta ko ieskot, sekasi tik kitiems...

10.-sedi internete, o kita diena jis visiems pasakos ne taip kaip atsvente, bet valentino dienos atsiradima ir istorija (uzsidarymas)




Turiu savo "Valentin?". Bet kol dar netur?jau (kol visi buvo mano - visi ne mano :strange: ) turb?t labiausiai tiko 7 punktas... su 9-ojo prieskoniuku  (jei s?žiningai).  Bet tikrai nedarydavau sau tragedijos. Na neb?tinai verstis per galv? ir ž?t-b?t "tur?ti por?" su kuo šv?sti (kaip visi)... Kas netikra - tas giliai viduje palieka kart?l? ir tuštum?, ir vis tiek "išdegutuot?" t? saldži? švent?.  Svarbiausia - neapsimetin?ti, nemeluoti SAU!

Jei nori linksmai šv?sti - suteik malonum?, parodyk šiltus jausmus kitiems. Jei n?ra vienintelio didžiulio jausmo - tai juk yra nuoširdžios simpatijos! Argi jas reikia sl?pti? Simpatijai išreikšti labiausiai tinka šokoladas :wink: Tai ?ia atviras simpatij? prisipažinimas...

Galima susiburti su "likimo draugais" - ir visiems kartu tikrai gerai praleisti laik?,  nes kvaila po vien? t?noti atskiruose kampuose! Prisipažinsiu - sugalvodavom ir anonimišk? išdaig?. Kaip balandžio 1-aj?  ne nuod?m? apgauti - taip ir ?ia neišsiduoti - kas sveikinimo autorius. Esam pasiunt? pageidavim? per radij?, raš? atvirukus, duris apklijav? širdut?mis, ?met? pro duris bendrabutyje (dar studentaujant) katin? su kaspinu "Valentinas".  Ir linksma visai kompanijai - kaip žmogus sp?lioja, kas taip padar?!



P.S. Valentinas tikriausiai gi nebuvo pani?r?lis! :happy: (negird?jau, kad pats b?t? tur?j?s žmon? - jis tuok? ir laimino kitus - žinau, nes byyyyški griešijau ir pagal 10 punkt? :tongue: )



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 01:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Liepa: kur jau cia atsiprasau:happy: aciu...nesu toks jaunas kaip tu galvoji ir neliudziu nei kiek,buve-nebuve, na gal truputeli tik:neutral:  na tie mano punktai tai cia nerimti biski,bet malonu kad is to ka sugebejau rimtesnio isspaust,atradai tinkama:smile:  ha normalus punktai isgraibstyti,del kitu manau nieks neprisipazins:smile: o man su atvirumu kazkaip labiau geles asocijuojas,bet cia jau simbolika,kaip ir skonis tiesos nerasi...:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
riki, turb?t Valentinai išraiškai renkasi g?les, o Valentinos - šokolad? (merginoms labiau tinka g?les gauti!)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 02:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Vas 2007, 19:31
Pranešimai: 18
Liepa: logiska,ginco nesigavo,sutarem:smile: tik uztruko kol isiaiskinom ,kad kiekvienas apie savo lyti kalba:smile: po teisybei buvau kazkada ir sokolado dovanojes,po pagalbos per egzamina:happy:...na ka valentino diena isbuvom garbingai, iki galo,laikas miegot...labanakt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kadangi esu gimusi tais laikais, kai tikros meil?s r?šys tebuvo dvi - meil? Partijai ir meil? T?vynei - tai šito visuotinio marazmo su širdži? klijavimu ant kožnos k?no vietos nesuprantu niekaip. Kaip ir nesuprantu, kam išskirti 1 dien? metuose jausm? "demonstravimui". Kai jausmai yra , tai jie yra ir taip, kai j? n?ra - n? Valentinadienis nepad?s. Dar supras?iau, jei gyventume kokioje griežtos moral?s šalyje, kur viešai bu?iuotis negalima. O dabar...Komercializuota šita švent? stipriai ir tikr? jausm? ?ia n? su žiburiu nerasi.



Pasilinksminimui textelis iš vieno forumo, kur? reik?t? faktiškai d?ti ? "jumor?", bet tiks ir ?ia:



"as tai savo brangiausiajam vieninteliam vyrui triusikelius sirdelem ir inicialais musu issiuvinejau . ir raviolius sirdeliu formos lipinau. dabar saldytuve oi kaip laukiu vakarienes prie zvakiu sciesos. girliandu prikabinau ant lempu visur ir bordine medziaga uzdengsiu, kad intymiai nuteiktu, ir paciuliu aliejaus eterinio erotizuojancio i aromatine lempute prilasinsiu. miegamajame patiesiau toki prabangu pukuota kaili (pasiskolinau is drauges) primeciau pagalveliu visokiu, pristaciau vazu su vaisiais, vynuogem  ir sumustinukais ir medum, sampanu, vynu.....ir leduku prisaldziau zaidimams is roziu vandens 

sukurus namie tokia atmosfera dar galvoju zvakuciu toki taka padaryt nuo laukuju duru iki miegamo. tai jis ateis, o as lauksiu prie miegamo duru su korsetu, prisegamom kojinem ir aukstalulniais raudonais ir tokiais zodziais "tavo kekshele taip lauke taves, erzile mano" (cenzurines nesvankybes ji uzdega). nusivesiu i miegama pazaisim su vaisiais, medum, ledukais, padarysiu jam masaza, tada uzdesiu antrankius ir islaizysiu jo tarpupirscius ir intymias vieteles.   

paskui paliksiu ji ilsetis, nuoga atnesiu raviolius, gurmaniskai pavakarieniausim ir zaisim grozio salona. noriu jo plaukelius ten pasalinti. paskui nezinau dar neapsisprendziau gal jam striptiza sukot ar pasirengt sesele  , bet gal jau ekspromtu ziuresiu pagal situacija.

po visko padovanosiu jam kelnaites siuvinetas ir musu nuotrauka, kur mes pamerge ir pabroliu vestuvese vienose buvom,  60x40cm raudonuose remeliuose ir apklijuotuose sirdutem is aksomo



tai va  labai laikiu vakaro labai labai noriu matyt jo nustebusi ir patenkinta veiduka. zhiurkeniuko savo"



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 11:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



....chia mergina rimtai rashe, ar bajeravo??!! :)))))))))))))))))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2: visiškai rimtai :strange:



dar vienas



"O as tai netgi siandien atsiparasiau is darbo, kad nustebint savo mylimaji

O jo siurprizas laukia vakare, kai gris is darbo 

Taigi, viska jau pradejau ruosti nuo ryto. Namus apkabinesiu iv sirdutem, pripirkau sirdeles formos balionu - irgi visa buta iskabinesiu. Pagaminau ranka darytus plakatus ant sienos, ten nupiesiau visokiu smagiu paveiksliuku meiles tema ir didziausiom raidem parasiau Myliu Tave; Tu mano vienintelis; ir pan.

Pagaminsiu jam labai patinkanti patiekala, kuri jis tiesiog dievina 

Miegamajame padarysiu intymia aplinka: Uzdegsiu daug zvakuciu, padarysiu kambary prietema, kad butu labai intymiai.

O didziausias efektas jo lauks tada, kai jis paskambins i duris, o as ileisiu ji i buta tik su raudonais apatiniais  Ir taip viliokiskai ir sexualiai ka nors pasakysiu, pvz: "ar tu siandien nusiteikes...??"  Ar ka panasaus, na dar pagalvosiu.

Jis zinoma neteks amo. Zodziu po to, as ji nurengsiu, pasodinsiu prie stalo, pavakarieniausim ir sexualiai viliosiu i miegamaji.. "


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 12:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Mane vyruko vietoj infarktas trenktu :)



P.S. ....negi tokie Cosmopolitan'o stiliaus momentai ir banalybes tikrai kazhka vezha?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2007, 16:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, gal iš "Dvira?io šou" blondini? repertuaro nurašei? :shocked: :shocked: :shocked:

(priklijuotom blakstienom - klapt-klapt)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 13:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
rikis raš?:
tema gal ir ne visai i tema,bet as labai norejau rasyti prie lauzo liepsnos:happy:




Sveikintinas noras, prašom dažniau :wink:



Man priimtinas Liutauro poži?ris:



liutauras raš?:


asmeniškai d?l jos tikrai nei  itin "pergyvenu", nei "kritikuoju" jos šventimo, nes iš vienos pus?s, visos švent?s yra gerai, ir visos progos šv?sti taip pat, o iš kitos pus?s, tai b?t? bereikalingas sureikšminimas. kvaila kritikuoti, kaip ir kvaila pervertinti, nes tai diena kaip diena.




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 97 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007