Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Gru 2006, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:


:happy::happy::happy:...:strange: prisidedu prie tauriu pakelimo :wink::


Tai gerai, tai as begu silkutes papjaustyti :wink::happy:



uz kurybingus prasmingus izvalgius metus.. kad  butu  kuo daugiaau zmoniu su kuriais butu gera bendrauti :strange: be itampos :wink:.. ir t.t. ir pan.. :strange:

uz tai kad butu dar daugiau dziuginanciu zmoniu, pasiekimu, minciu, svajoniu :wink::wink:

uz islaisvinta energija :tongue: geriems prasmingiems darbams :strange::


Labai aciu.

Mano tostas butu toks:

Uz laika, kuris mus atnesa ten, kur mums gera, uz laika, kuris mums padeda i gyvenima ziureti filosofiskai, ne taip tiesmukai, uz laka, kuris mums nubloskia isbandymams, uz laika, kuris kuria viltis.

Uz mus, kad brangintume tai, ka laikas mums duoda.

Turbut brangiausi perlai, tai zmones su kuriais tiesiog gera.



tiesa o socionikoje vartojamos tokios kategorijos kaip energijos islaisvinimas...?:


Na dar neteko girdeti :happy:, bet cia galima tuoj isvedzioti.

Na tai kas yra ta zmogaus energija? Turbut laisvas savo stipriuju funkciju realizavimas, gaunant teigiama stimuliacija i aktyvacines ir apsauga silpnuju funkciju. Tada zmogus jaucia moralini pasitenkinima ir savo reiksminguma, jis laisvai reiskiasi taigi ir jo energija issilaisvina. :wink::happy:



o mane uzaktyvina vienatve.. as sau issitingiu  :happy::happy: tiek kiek man reikia, o tada jau galiu raitotis rankoves... :smile::


As taip pat megstu truputi pabuti su savimi, bet taip nevisikai tiesiogai. Sakykim smagu gerti kava atsisedus vienai kur knipzdete knipzda aplinkui zmoniu. Pabuti namie viena, bet zinoti, kad turiu tik ribotai laiko limita. Pasiblaskyti su fotiku po gamta viena, kad galeciau pajausti nuotaikas, bet po to jomis pasidziaugti su kazkuo. Vnz. smagu pabuti vienai, kad pajausciau save, gal kartais, kad pailseciau nuo kazko, bet perilga vienuma gimdo vienisumo jausma, tada reikia uzsiimti kazkokia malonia veikla. 



..o su saule.. kodel cia taip, pelene..:confused: uzminei man misle :strange:, ar del to, jog esi peledziukas.. :tongue:


Na, jei butu taip, kad mano organizmas gyventu nepriklausomai nuo gyvenimisku aplinkybiu, tai biologinis laikrodis gerokai pasisuktu vakarop. :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Sau 2007, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
:sad: kazkas jau nuuogavo uogaa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Sau 2007, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene raš?:


Tai gerai, tai as begu silkutes papjaustyti :wink::happy:


:happy::happy:

i savaites pabaiga man elementai iskrauna.. :) bet mielai atbegaui svecius uzsilikusios sventines silkutes :wink:


As taip pat megstu truputi pabuti su savimi, bet taip nevisikai tiesiogai. Sakykim smagu gerti kava atsisedus vienai kur knipzdete knipzda aplinkui zmoniu. Pabuti namie viena, bet zinoti, kad turiu tik ribotai laiko limita. Pasiblaskyti su fotiku po gamta viena, kad galeciau pajausti nuotaikas, bet po to jomis pasidziaugti su kazkuo. Vnz. smagu pabuti vienai, kad pajausciau save, gal kartais, kad pailseciau nuo kazko, bet perilga vienuma gimdo vienisumo jausma, tada reikia uzsiimti kazkokia malonia veikla. 


labai grazus tavo tostas, Pelene, kaip ir gera skaityti tai kuom tu uzsiimi :strange:.. jauti viska ko reikia.. tas blaskymsis su fotiku.. toks laukinis aistringas ir uzburiantis.. jau dabar isivaizduoju kiek daug galima pamatyti pabegus is miesto surmulio.. gamta..dangus, medziai jura.. ir tu toje gamtoje.. po beribiu atviru dangumi.. :wink:

man irgi patinka buti tarp zmoniu.. bel labiau su kazkuo.. drauge pvz.. :smile:.. man net nebutina bendrauti su tais zmonemis kurius matau, tiksliau uzkabina mano akys.. juos matydama tarsi zinau ju gyvenimus, vertybes... toks keistas jausmas.. o jei dar pasidalini su kitais nuojautomis :tongue::strange::strange::strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Sau 2007, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
i savaites pabaiga man elementai iskrauna.. :) bet mielai atbegaui svecius uzsilikusios sventines silkutes :wink:


Su silkute nieko nesigaus - pasvinko. :wink::happy:

Na, bet tavo garbei visada konservu turesiu. :wink::happy: Tikiuosi tavo isdidzioji sensorika nepasididziuos, bet visada bus "sviezia" :wink:...

Klausimukas iskilo, kazi kur tie tavo elementai daugiausiai energijos iseikvoja, kur dizdiausi jos resursai suvartojami?



labai grazus tavo tostas, Pelene, kaip ir gera skaityti


Aciu. Susikuklinau.



tai kuom tu uzsiimi :strange:..


Sudetingas klausimas :wink::happy:



jauti viska ko reikia..


Visgi Dostojevskis esu, kaip ir tipistai tai duota. O dar plius kaip ir papildantys tipai esame (aktyvacijos santykis yra papildantis su tamtikrom islygom, sykiu ir aktyvuojantis), o dar  gali prisideti ir sielu panasumas :wink:.



tas blaskymsis su fotiku.. toks laukinis aistringas ir uzburiantis..


Aha. Vidinis jausmas tiksliai toks.



jau dabar isivaizduoju kiek daug galima pamatyti pabegus is miesto surmulio.. gamta..dangus, medziai jura.. ir tu toje gamtoje.. po beribiu atviru dangumi.. :wink:


Man svarbiausia ne tai, ka pamatyti, bet ka jauciu tai matydama. Kartais KAZKA pamatyti galima ir buityje arba labai nuobodzioje aplinkoje.

Bet visa tai yra vienas is mano hobiu.



man irgi patinka buti tarp zmoniu.. bel labiau su kazkuo.. drauge pvz.. :smile:.. man net nebutina bendrauti su tais zmonemis kurius matau, tiksliau uzkabina mano akys.. juos matydama tarsi zinau ju gyvenimus, vertybes... toks keistas jausmas.. o jei dar pasidalini su kitais nuojautomis :tongue::strange::strange::strange:


Cia turbut budingas bruozas musu kvadrai. Butinybe buti su, tarp, del zmogaus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 09:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Labas rytas,

ttttikiuosi trecias bandymas aprasyti energijos iseikvojimo budus bus sekmingas :tongue:

po tavo klausimo, Pelene, rimtai susimasciau, kur issieikvoja mano energija..:confused:

paskutiniu metu uzstrigus ties interesu suderinimu seimoje.. jeigu as prie savo stirlio taikausi - viskas ciki.. tik bandau pasakyti ko man reikia.. ojoj kiek man tai kainuoja..

o jeigu jauciuosi nesuprasta neisgirsta.. vat ir blogai.. viskas is ranku krenta.. kazkoks bejegiskumo jausmas kuris sako jog nieko negaliu pakeisti...

bet nelabai dar gaudausi.. :wlogic::bethics::wethics::blogic::bsensoric::wintuition::bintuition::wsensoric:

kuris is ju yra mano silpnoji vieta.. todel issamesniu paaiskinimu negaliu pateikti..

:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
na stai pelene, kaip taikliai kazkada pastebejai, reikia uzvesti nauja tema aktyvacijos klausimu :tongue:

tema uzvesta - dabar tikiuosi sulaukti bent vieno pasisakymo :happy::happy:

jei nepatingesi pasirodyk ir laisvosiose kategorijose :wink:..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2007, 19:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
ttttikiuosi trecias bandymas aprasyti energijos iseikvojimo budus bus sekmingas :tongue:



Tai cia skaitosi as jau trecia karta apie ta pati klausiu? :strange:  daug :strange: :confused: :strange: :confused: :strange: gilus :confused: ...

Bet vistiek tingiu skaityti ka rasemes anksciau :wink::happy:

Kaip ten bebutu, gyvenimas vieniems greiciau, kitiems leciau, bet vistiek juda i prieki, o su judesiu klazkas kinta, keiciasi. Kas buvo aktualu vakar, siandien gali tapti mazareiksmiska, ryt visai prarasti prasme.



po tavo klausimo, Pelene, rimtai susimasciau, kur issieikvoja mano energija..:confused:

paskutiniu metu uzstrigus ties interesu suderinimu seimoje.. jeigu as prie savo stirlio taikausi - viskas ciki.. tik bandau pasakyti ko man reikia.. ojoj kiek man tai kainuoja..:


Ot baisuoklis tas tavo Stirlis, ryzkiai jam reikia Dostisku moralu :wink:

Speju, kai tu bandai pasakyti ko tau reikia jis tai priima, kaip kova, kaip issuki, nes gi jis uz visus "zino" kam kas geriau ir kaip viskas turi buti. As tavo vietoje pasakyciau, ko as noreciau, reiketu, o ne reikia, as taip net nemoku. Pradeciau ji "vartyti" galimose isivaizduojamose situacijose atitinkanciose esama situacija ir paklausciau, kaip po to jis jaustusi. Speju jam butu sunku, susipainiotu, po to jis ilgai ir nuobodziai turetu ka pamastyti.

Bet tu ne Dostikas...

Jei ne paslaptis, kur tu prie jo taikaisi, o ar nera kitu budu, kad nei nesitaikyti taip jau labai, bet ir energijos pernelyg neiseikvoti?

O tie interesai, kodel turi buti suderinti, o negalimas toks kelias, kad kiekvienam savo?



o jeigu jauciuosi nesuprasta neisgirsta.. vat ir blogai.. viskas is ranku krenta.. kazkoks bejegiskumo jausmas kuris sako jog nieko negaliu pakeisti...:


Galiu paguosti tik tuom, kad siame santykyje kazkokio supratimo gali labai ir nesitiketi, na jau  pasisitengti reikia, kad tikas jaustusi suprastas, bet ar tas kitas nores stengtis, del to, kat tu butum suprasta? :confused: Dabar tavo jausmui reikia pasakyti, arba as taikausi prie situacijos, tiesiog susigyvenu su tokiu gyvenimu, arba ne, tikrai nemanau, kad kazka radikalaus galima cia pakeisti.

Velgi, jei nepaslaptis, kiek laiko jus kartu?

Siame santykyje galima viena priemone juos pataisyti, jums reiktu, tiksliau geriausiai butu Heksliukas, ar Dostojevskiukas, nors, kol jis inestu savo indeli dar pavargtumete, nors jam vargseliui supratimo tai truktu...



bet nelabai dar gaudausi.. :wlogic::bethics::wethics::blogic::bsensoric::wintuition::bintuition::wsensoric:


Na tai kas, as ir be to puikiai suprantu ka tu sakai :wink:, na nebent gal tu kartais ko nesupranti :happy:.

kuris is ju yra mano silpnoji vieta.. todel issamesniu paaiskinimu negaliu pateikti..

:strange:


Paaiskinti galima ir paprastai, nebutini zenkliukai, jie tik trumpina kalba, kai nori kazka pasakyti ir kad nereiktu daug pliurpti, idedi zenkliuka ir viskas aisku apie ka kalba. Teoriskai man ir taip is esmes aisku, kurkas idomiau praktiskai, gyvenimiskai, individuliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Sau 2007, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
:sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2007, 23:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene raš?:
:sad:




tuk-tuk :smile:



ko li?dim? :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2007, 21:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
ko li?dim? :wink:


Parsiboginai :wink:.

O cia persona panasi i tavo duala buvo uzejusi. Prasilenkete. :wink:



O liudesys tada mane sueme, nes uzsimaniau paveiksliuka priklijuoti ir nesigavo, nors viska dariau taip, kaip reikia.

Gal dar kokio Stirlio, ar siaip ekstraverto pasiilgau :wink:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2007, 22:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene raš?:
Parsiboginai :wink:.




aha :smile: trupu?iui :wink:



O cia persona panasi i tavo duala buvo uzejusi. Prasilenkete. :wink:




buvau pasteb?j?s :smile: bet nenor?jau trukdyti - labai jau jaukiai ten šnek?jot?s apie štirlius ir kitka :smile:



nors šiaip mes su uoga susitikome ir labai smagiai pasibuvojome tiesiogiai :smile: na, irgi tu t? visk? puikiai žinai :smile: tik, dabar gi, kokie tai piktavaliai niekad?jai bando j? pergabenti ? "alf?" :shocked: blin, nu gi negerai kažkaip... daryti kažk? reikia, kovot, gintis, kad neatimt? po to jos mums su visam.



O liudesys tada mane sueme, nes uzsimaniau paveiksliuka priklijuoti ir nesigavo, nors viska dariau taip, kaip reikia.




o gal kažkas ne taip buvo? :smile: o gal reikia dar kart? pam?ginti? :smile: arba Cassandros paprašyti pakoreguot?, kad norimas rezultatas b?t?. manau, su malonumu pad?s :smile:



Gal dar kokio Stirlio, ar siaip ekstraverto pasiilgau :wink:.




neli?d?k, bus t? dar štirli? :smile: o ekstravert? jau yra :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
buvau pasteb?j?s :smile: bet nenor?jau trukdyti - labai jau jaukiai ten šnek?jot?s apie štirlius ir kitka :smile:


Dar graziausiai. Tu savo namuose gali kazkam trukdyti?:wink:



nors šiaip mes su uoga susitikome ir labai smagiai pasibuvojome tiesiogiai :smile: na, irgi tu t? visk? puikiai žinai :smile: tik, dabar gi, kokie tai piktavaliai niekad?jai bando j? pergabenti ? "alf?" :shocked: blin, nu gi negerai kažkaip... daryti kažk? reikia, kovot, gintis, kad neatimt? po to jos mums su visam.


Teisingai pastebejai, tik piktavaliai ir niekadejai taip gali padaryti, Gabena Diuma isvadinti :wink: :happy:. Va del kovos tai sunkiai cia mudviem su ta :bsensoric: :sad:. Bet zinau, kaip Gabenus privilioti, reikia jaukios, nuotaikingos, kokios baltai etines terpes, su :blogic: apraiskos trukumu, kur vis reiktu jo paprasyti pagalbos, nuomones, kaip ka padaryti ir t.t.. Juos erzina kovinga atmosfera.



o gal kažkas ne taip buvo? :smile: o gal reikia dar kart? pam?ginti? :smile: arba Cassandros paprašyti pakoreguot?, kad norimas rezultatas b?t?. manau, su malonumu pad?s :smile:


Bandziau kelis kart, bet tiekto, ne is paveiksliuku laime susideda :wink: Gal kada vel pabandysiu, kai uzsimanysiu ka parodyti, bet aiskintis ne mano stichija, vat cia man Stirlis, Gabenas laabai reikalingi.





neli?d?k, bus t? dar štirli? :smile: o ekstravert? jau yra :wink:



Visa laime, kad tu ekstravertu yra :wink:.

Man kazkaip atrodo, kad ir tu turi pazistamu Stirliu, tai norejau paklausti, ar ir tie megsta viska pasakoti apie save, ka jie veike, kur buvo, ka dare ir t.t.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
hmm :strange: gudruciai..:happy::happy::happy::happy: skaitau ir negaliu nesisypsoti.. .. nei pietauti nenoriu eiti nei dirbti :happy:

o man stirliams jau alergija.. noreciau kad mano stirlis pavirstu heksliu .. :strange::strange::strange:

juokauju zinoma :tongue::wink::wink: bet vis tiek kazkokie ledukai pradeda tipti kai sutinki protinga svelnu demesinga zmoguti.. :strange:.. Liutaurai sis postas tau :happy::happy:

del gabeniskumo.. :) kai labai daug perskaitysiu apie socionika.. (bet cia kada nors :strange:).. tik tada bus galutinai aisku su tais tipazais..:tongue:  galu gale svarbiausia pats zmogus :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
o del paveiksliuko, galetu admin kaip strukturini  pavyzdi imti is kitu forumu.. nes sitame forume nera net aiskaus kelio kaip ji ikelti.. :sad::neutral::tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa,

Zinoma, pats zmogus yra pats svarbiausias, kad ir tinkamiausio tipo bus, jei zmoguje nebus zmogaus, jokio malonumo nei moralinio, nei jokio kito pasitenkinimo paip pogi nebus :wink:.

Zinoma, savo tipa turi atrasti tik tu pati, niekas kitas uz tave pacia geriau nezinos kaip i ka tu reaguoji, kas tave stumia, ar traukia...

Visa esme yra ta, kad as neblogai pazistu tiek Diuma, tiek Gabena, zinau, kaip jauciuosi su jais bendraudama, zinau, kaip mane veikia ju minciu destymas, kiek ju zodziai man informatyvus, kiek erzina ir t.t.

Tu dazniau cia uogyte pasirodyk, tai mudu su Liutauru visus tavo ledukus atitirpinsim :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007