Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Emocijų ir santykių etika
StandartinėParašytas: 27 Spa 2006, 19:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Labai noriu pakalb?ti šita tema. Dreizerius gal lengviausia atskirti kaip baltaetikius- vis tie moraliniai vertinimai prasimuša:). O kaip gi visais kitais atvejais?

Nor?t?si pasiaiškinti ši? dviej? etik? ypatumus. Kaip skiriasi :bethics: ir :wethics: atstov? elgesys? Kokie yra b?dingi išsireiškimai? Etc. etc.......



Yra labai ?domiai sakoma, rus? k. skamb?s geriau: "?????? ????? ?????? ????????? ? ?????????? ???? ??????, ? ????? ????? ?????? ?????? ? ?????????? ?????????."



Kitaip tariant, juodieji etikai link? demonstruoti ištverm? tarpasmeniniuose santykiuose, bet yra link? primesti savo emocijas, o baltieji etikai- ištveria emocijas, ta?iau link? primesti santykius....



Nežinau, sunku man suformuluot ko noriu iš šios temos. Teb?nie laisva diskusija, rašykit kam kas ? galv? šauna, lyginkit kurie, baltieji ar juodieji etikai jums priimtinesni, etc. etc.....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2006, 22:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: kaip visada ?domios, bet sunkios temos :wink:



šiaip esu kažkada gyvai patyr?s skirtum? k?rybin?s etikos pasireiškime. kažkada ?jom ? kin? tryse: aš su heksle ir jesenine. filmas buvo smagus, bet ne kažkokia ten komedija, o šiaip nuotaikingas filmukas. anyway, jesenin? smagiai (ir labai gražiai) kvatojos, o mes - hekai - tyliai, garsiai emocij? nereikšdami ži?r?jom. ir kitais atvejais panašiai b?davo - jeseninai labai m?gsta juoktis ir tuo netgi (man toks sp?jimas) slapta sau pasig?ri, o hekai kažkaip šypsos labiau tyliai, nors šypsos paprastai ne mažiau :smile:



nu ?ia gal pradžiai. šiaip ?ia labai plati tema... apie bet k? gali šnek?t :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Spa 2006, 23:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
dar pagalvojau, kad :bethics: labiau žaidžia ir kalba intonacijomis, o :wethics: - žodžiais. arba dar kitaip, pirmieji bendraudami reiškia intonacijas (nuotaikas) žodžiais, o antrieji - žodžius intonacijomis. ir vieniems, ir kitiems svarbu pats kalb?jimas, jame naudojami žodžiai ir intonacijos, ta?iau skiriasi, kas yra tikslas, o kas - priemon? tam tikslui ?gyvendinti.



:wethics: svarbu, koks parenkamas žodynas, o :bethics: labiau ?sisamonin? "neverbalin?s komunikacijos" dalykus.



p.s. bet ?ia šiaip id?jos, neb?tinai teisingos. pam?stymai garsiai :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2006, 14:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tiesiog smagu skaityti etikus! Kiek daug niuans? pastebite!

Aš irgi esu pasteb?jusi t? dalyk?, kad ži?r?dami film? ar TV, reaguodami ? anekdotus, :bethics: etikai labai nat?raliai, nevaržomai reiškia emocijas. J? reakcija yra emocin?, o ne pritarianti turiniui (nors b?tent turinys sukelia emocijas). Jau nekalbant apie EGO blok?, bet jeigu :bethics: yra netgi rolin?je funkcijoje - tipai labai užkre?ian?iai juokiasi. Netgi b?dami vieni ir skaitydami anekdotus garsiai juokiasi.

Tipai su :wethics: reaguoja sant?riau, emociškai tarsi tyliau, labiau viduje. ? tuos pa?ius filmus, anekdotus reaguoja šypsena (tylomis), arba pritarimo žodžiais. B?tent daugiau žodžiais!



Labai taikl?s Liutauro pasteb?jimai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2006, 12:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Taip, Liutauro pasteb?jimai labai taikl?s, malonu skaityti.



Liepa: tu specialiai pabr?žei "garsiai". Ar tai reiškia, kad logikai be emocij? etikos s?mon?s bloke garsiai juoktis nemoka? :shocked::wink:



Juokiuosi, bet...tiesos tame yra. Man visada svarbu, koks žmogaus juokas. Patinka jis man, ar ne, ar galb?t erzina. Ir atkreipiau d?mes?, kad nesu gird?jus gabeno juoko. Šypsen? ma?iau n+k kart?. O juokas- jau emocija, ir ....nedemonstruojama, kaip ir kai kurios kitos emocijos.

Džekai pakankamai dažnai ir nevaržomai juokiasi. Don? juoko irgi turb?t beveik nesu gird?jusi, tokio nevaržomo, garsaus.

Bet gi kaip ?domu- galb?t šis rodiklis (juoko garsumas) gali pad?ti tipavime ;).



Man rodos, Žukovai ir Štirlicai irgi moka juoktis pakankamai garsiai. Hekslius, turb?t, galima tuo užkr?sti- jei tinkama aplinka. Tarkim, jesenin? ir dium? apsupty ;). Nors po šiai dienai nesu tikra, kad mus juokina vienodi dalykai :strange:



Gal kiti tur?sit pasteb?jim? apie tai iš savo pus?s.

----------------------------------------------------------------



Žinot, man atrodo, kad emocij? etik? daug lengviau aprašyti ir paaiškinti, negu santyki? etik?. Bet b?t? ?domu išgirsti ir apie an? etikos r?š?. :smile:








_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2006, 13:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


Aš m?ginau lyginti šias etikos r?šis, ir kažkiek m?ginau ?sivaizduoti, kaip/ar gal??iau reikštis iš :wethics:.  Atsiprašau, tekstas bus kažkiek chaotiškas. Išties nelengva tema.



Supratau, kad liežuvis nesiver?ia kalb?ti taip, kaip kalba baltieji etikai, tarkim, heksliai...:smile: Be abejon?s, taip yra tod?l, kad saugome dualo skaudži?j? funkcij?. Ta?iau lygiai taip heksliai saugo savo dual?. Jie gali patirti ne k? mažiau emocij?, ta?iau tos emocijos nebus "?garsintos". O jeigu jos bus demonstruojamos, tai - daugiau spektaklio forma, kaip kad kitoj temoj pasakojo Liutauras.

Ir, aišku, baltiesiems etikams tur?t? b?ti lengva papasakoti žmogui, kaip jis j? priima kaip žmog?, negu kokias emocijas jam jau?ia. O mums, :bethics:- atvirkš?iai....



K? daro heksliai, jeigu jiems išsiveržia emocijos? Jiems darosi neramu, ar teisingai tos emocijos buvo suprastos, kad žmogus kažko kito nepagalvot?. Kitaip tariant, ? emocin? fon? m?ginama ?nešti aiškumo. Pradedama aiškinti, kas konkre?iai suk?l? kokias emocijas (pvz. verksm?, riksm?), priežasties ir pasekm?s ryšius. Atrodo, kad jie jau?iasi kažkiek kalti d?l t? emocij?. Jiems svarbiausia, turb?t, kad jos nepakenkt? santykiams.

Bet juodiesiems etikams, rodos, irgi tas pats r?pi. R?pi, kad santykiai b?t? graž?s, taikingi, ta?iau b?t? ?domu, malonu, gera kartu. Tod?l stengiamasi visaip riboti negatyvias emocijas ir ? aplink? skleisti tik teigiamas. Ta?iau....mes (na, aš) neturime supratimo, kaip kurti santykius. Man rodos, tai, kad visi etikai geba kurti santykius-mitas, o tiesa tai tik balt?j? etik? atžvilgiu.



Aš nesigaudau santyki? etikoje, kaip b?tent yra kuriami tie santykiai pagal j?. Juk santyki? etika, tai ne maloni? žodeli? ir dažn? šypsen? vartojimas? ?ia-išorin?s išraiškos kažkokios, bet kaip ten viskas vyksta žmogaus viduje? Man m?sl?. Galb?t m?sl? ir heksliams, kaip ekstravertams. Galb?t dreizeriams ir dostikams tai aiškiau tur?t? b?t gerokai.



Jeseninai iš ties? tik "tveria" santykius. Glaisto partnerio neigiamas emocijas, siekia "?p?sti" teigiamas; perduoti optimizm?, ger? nuotaik?. Ta?iau visiškai nesprendžia tarpusavio problem?. Jeigu tik gali nespr?sti. Ta prasme, spr?st sprendžia, bet nem?gsta šios veiklos. (Pagal mane toks pats modelis b?dingas ir diumoms). Jie daug savyje m?sto, ir jei kas nepatinka, visgi tikisi, kad tai pasikeis, jeigu jie patys bus šveln?s, malon?s, geri savo partneriui. Stengiasi nedemonstruoti savo li?desio, arba išvis atsiriboja, persikelia kažkuriam laikui ? savo vidin? pasaul?. Arba ima kurti savyje šviesias iliuzijas, kad kažkas savaime pasikeis ? gera.

Iliuzijos tos nesiremia ? tuš?i? pagrind?. Jos remiasi ? kito žmogaus žodžius, žvilgsnius ir pan. Tai yra, kadaise buv? kažkokie pozityv?s dalykai, atrodo, kad ir šiandien niekur neišnyko. Jeigu kart? buvo pasakyta, kad taip yra (pvz. kad myli) - reiškia, taip yra ir šiandien. Oj, bet ?ia nemažai ?takoja ir :wintuition:



Žodžiu, b?t? ?domu pasiklausyti :wethics: atstov?, kaip gi j?s kuriate tuos santykius? Ar ?sivaizduojate, per kok? maždaug laik? iki kokio suart?jimo etapo tur?t? b?ti prieita? Ar KAIP viskas vyksta jumyse?.....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2006, 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Dar pagalvojau. Jesenino-Žukovo, Dono-Diumos porose santykius kuria logikai. Jie nusprendžia, kada laikas pereiti prie kokio santyki? etapo. Arba aiškinasi, kur problemos. Jeigu partnerio elgesys ima nepatikti- užduodami ties?s, konkret?s klausimai. Su savo puikia :wlogic: bet kuri problema gražiai sustrukt?ruojama ir neretai apskritai nustoja b?ti problema. :)

O jeseninai išreiškia savo jausmus, atsidavim?, d?kingum? partneriui už jo param?, buvim? kartu. Kitaip tariant, reguliuoja emocin? fon?, kad jis b?t? abiems malonus. Dažnai žodžiais ar romantizmo išraiškomis: ?vairiomis :wsensoric: staigmenomis. (Diumos, turb?t, šiek tiek kitaip.)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Labai idomi tema, bet pradzioje net nezinojau apie ka rasyti, nes kaip ir nera kabliuku, vnz., tas pats, kaip kad i kokia puse nukreipti objektyva ir kur ji sufokusuoti.

Jei kalbant neapibendrintai.

Jesenine, kuri labai daug dirba su zmonemis, viskas lyg ir ok, bet kai susiduria su problematisku zmogumi, ar tiesiog neikerta kodel tas zmogus elgiasi taip, o ne kitaip, arba is pirmo zvilgsnio pasirodes "fainas" paskui pasidaro nesuprantamas praso manes, kad as i ji "paziureciau", tada as papasakoju, ka as matau, kaip man atrodo, na ir Jeseninei "prasvieseja situacija".

Mano isitikinimu :wethics: mato zmogu, koks jis, jo savybes uztad ir aisku, kaip su kokiu zmogum elgtis.

:wethics: moralisnis aspektas butu tame, sakykim: jei zmogus pasakoja ir smerkia kita zmogu uz kazkoki poelgi apversti, zodziais sukurti situacija taip, kad pasnekovas isijaizduotu save jo vietoje ir kaip jis tada elgtusi ar jaustusi, pvz.: Dreizeris apie Dzeka: "koks jis nesupratingas, kaip jis nesupranta, kad man nemalonu tai girdeti ir t.t." As: "isivaizduok, tau reikia sukaupti daug info, padaryti logines isvadas ir t.t. kaip tau lengva butu?"

Speju, kad jau teorinis situaciju kurimas ir vartymas kaip jau ir :bintuition: pagalba, nes kitu atveju Dreizeris tokiu rupesciu neturetu :wink:

Dreizeris, kaip ir Dostikas mato zmogu KOKS jis, tik Dreizeris tai greiciau, ryskiau tai uzfiksuoja, Dostikas orentuojasi i galima perspektyva, ar galimas situacijas.

Santykis su zmogumi. Zinai, kaip su kokiu zmogum reiketu elgtis, tik iskyla kitas klausimas ar tu gali (tipiniai resursai leidzia) taip elgtis, ar ne perdaug energijos bus atiduota, ar yra tam prasme. Pokalbio, santykio eigoje, jei iviksta koks nukrypimas ir zmogu "uzgavai", ar jis taves nesupranta - iskarto jauti, naturaliai, be jokiu pastangu (kartais geriau nematyti, tada maziau galva skauda :happy:)



Del logiku ir as pastebejau, kad butent jie linke rupintis, kurti, islaikyti butent jiems svarbius santykius. O gal delto taip matosi, nes butent pas juos ir yra tas vien arba dvimatiskumas siuo atzvilgiu.



Del emocionalumo ir zodziu raiskos, Liutauras gerai issireiske. Del paciu emociju raiskos labai itakoja ir kiti elementai, etikos spalva ir jos vieta.

Kazka malonaus patyres Jeseninas aikcios visas svytedamas, Hekslis bus kurkas santuresnis, nors abieju etika kurybine, bet nusakys, kaip jam bus malonu ir gera. Hekslis labai moka linksminti kitus pasakodamas apie jo, ar su juo susijusiu kitu zmoniu nutikusius ivykius (Dostikas taip pat taip gali, tik jis tingi kartotis n- taji karta :smile:), taip pat ir Dreizeris, man regis ir Napoleonas (senokai bendravau). Sie tipai pasakodami istorijas moka zaisti kito zmogaus emocijomis, kaikur padramatizuoti, kaikur komiskumo prideti, tarsi "pasarpinti" nuotrauka, vardan to, kad klausytojui butu idomiau. Heksliai taip pamanipuliuoti gali ir savo naudai (apie Napus nezinau, bet butu galima speti, kad taip turetu buti). Dreizeriams ir Dostams manipuliuoti sunkiau, tarsi "sazines kodeksas":smile: neleidzia. Uztat puikiai "uzuodzia" tuos zmones, kurie manipuliuoja kitais.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
Del logiku ir as pastebejau, kad butent jie linke rupintis, kurti, islaikyti butent jiems svarbius santykius. O gal delto taip matosi, nes butent pas juos ir yra tas vien arba dvimatiskumas siuo atzvilgiu.


Aš nelabai suprantu, kas yra "svarb?s santykiai". Man rodos, kad logikai (bent jau intuityv?s) santykius palaiko d?l INTERESO. Jei su tuo žmogumi sieja bendras interesas, bendras hobi, bendra tema - bus paalaikomi ir santykiai. O štai santyki? "naudingumo" prasme - nieko neišeina, nemokama palaikyti "nauding? ryši?", nes atrodo nes?žininga to siekti, jei n?ra bendro intereso (nerandama bendros kalbos)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: gal priklauso nuo logiko bazin?s. Donams b?dingas toks idealizmas, o gal visai pirmai kvadrai. Bet vargu, ar visiems logikams t? pritaikysi.:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža,  teisingai pirmosios kvadros logikai - teoretikai. Jiems b?dingas abstraktumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: manau, sakydama "svarb?s santykiai" (kur tu cituoji) Pelen? kalb?jo apie santykius su brangiais artimais draugais ir "antromis pus?mis".

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Artimus santykius kuria turb?t ne logikai, o j? partneriai. Logikui labai svarbu, kaip jis "priimamas", jie orientuojasi ? emocin? santyki? pus?, kuri? kuria etikai. Jei santykiuose išnyks emocin? šiluma - logikas papras?iausiai sutriks. Ir, ko gero, nemok?s atstatyti. ?vykus krizei pirmojo žingsnio laukiama iš partnerio. O logikas gali tyliai kankintis vienas. Galb?t ir pasiryžt? pabandyti atnaujinti kontakt? - bet labai svarbu emocinis pri?mimas, atsakas ? š? bandym?. Jei priimama šiltai - viskas tvarkoje. Ta?iau jei šaltai ar abejingai - logikui "šak?s". Daugiau nebeišdr?s....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene raš?:
Mano isitikinimu :wethics: mato zmogu, koks jis, jo savybes uztad ir aisku, kaip su kokiu zmogum elgtis.

:wethics: moralisnis aspektas butu tame, sakykim: jei zmogus pasakoja ir smerkia kita zmogu uz kazkoki poelgi apversti, zodziais sukurti situacija taip, kad pasnekovas isijaizduotu save jo vietoje ir kaip jis tada elgtusi ar jaustusi, pvz.: Dreizeris apie Dzeka: "koks jis nesupratingas, kaip jis nesupranta, kad man nemalonu tai girdeti ir t.t." As: "isivaizduok, tau reikia sukaupti daug info, padaryti logines isvadas ir t.t. kaip tau lengva butu?"





Pelene: labai puikus ir išsamus pasakojimas, a?i?. O šit? situacij? apvertim? ir aš vartoju kartais. Manau,visos stipriosios (trimat?s, keturmat?s) funkcijos geba va šitaip "išvartyt", ir ?vertint ?vairius niuansus.



(pvz. pasteb?jau, kad draugas Balzakas taip daro per logik?. Pvz. aš jam pasakoju situacij?: "Koks košmaras yra gyvenimo planavimas. Štai X pasak?, kad "svarbiausia, jog viskas b?t? suplanuota", pridurdamas: "-?sivaizduoji, kaip b?t? baisu, jeigu aš suplanavau su tavim eiti gerti kavos, o tu užsimanytum mane ? lov? ?sitempti? Juk tai nebuvo suplanuota!"". Balzako reakcija: - o tu gal?tum, susitikus su juo, pasakyti: -koks siaubas! Aš taip nor??iau su tavim permiegoti, bet negaliu- tu negal?si gerti lovoj kavos, jei aš nor?siu. Nes tai nebuvo suplanuota". Nesu tikra, kad absoliu?iai tiksliai persakiau, bet jis dažnai apver?ia taip situacijas, ?domiai jam tai gaunasi :smile: )




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:
Artimus santykius kuria turb?t ne logikai, o j? partneriai. Logikui labai svarbu, kaip jis "priimamas", jie orientuojasi ? emocin? santyki? pus?, kuri? kuria etikai. Jei santykiuose išnyks emocin? šiluma - logikas papras?iausiai sutriks. Ir, ko gero, nemok?s atstatyti. ?vykus krizei pirmojo žingsnio laukiama iš partnerio. O logikas gali tyliai kankintis vienas. Galb?t ir pasiryžt? atnaujinti kontakt? - bet labai svarbu emocinis pri?mimas. Jei priimama šiltai - viskas tvarkoje. Ta?iau jei šaltai ar abejingai - logikui "šak?s"




Toli gražu nesu tikra, kad visi logikai šitaip. :strange: Sutinku, kad emocinis klimatas svarbus. Ta?iau jeigu tas klimatas kei?iasi, logikas gali ir tiesiai m?ginti aiškintis problemas, užuot tyl?j?s ir kankin?sis vienas. Arba imtis dr?stišk? žingsni?- m?ginti nutraukti santykius ir pan. Ta?iau tai IRGI santyki? k?rimo proceso dalis. Šitu žingsniu logikas signalizuoja, kad yra NEGERAI. Taip aktyvuodamas etik? atitinkamiems veiksmams. :strange: Bent jau žukovas taip elgt?si, manau. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 95 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007