Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Kov 2006, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Užtikau ?ia t? Solanžos ?mest? deviz? rinkin?. ?domu. Iš savo kvadros ypa? sau pritaiky?iau:



DELTA: "O K? KONKRE?IAI J?S NOR?TUM?T IŠGIRSTI?"



DELTA: "?IA, BET NE DABAR".



Bet kiek mažiau: DELTA: "K? SU VISU ŠITUO DARYTI?"



ir visiškai ne - tai: DELTA: "Šitas žmogus - ne iš M?S? sm?lio d?ž?s..."



Bet šiaip labai ?domu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 01:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nutariau, kad b?t? galima ir ?ia padiskutuoti.

Apie betos ir deltos tarpkvadrinius skirtumus dar kart?.



*Pas mus vyrauja emocijos, jos yra toleruojamos, j? perdaug nelabai gali b?ti:). Gali b?ti verkiama, gali b?ti garsiai juokiamasi, gali b?ti labai aktyviai, karštai, aistringai diskutuojama. Nelabai r?pinamasi- KAIP pasakyti. Esm?- K? siekiama perduoti, informacijos esm?, o ne forma. Ir geri ketinimai:).

*Kas lie?ia asmenin? erdv?, žukovas visada žino, kam kur vieta, ir t? viet? parodo, tam tarpe ir jeseninui, kuris tuo metu stov?jo ant kelio. Pasakys- s?sk ten. Ir visiems labai gerai. Nes pa?iam sau viet? erdv?je rasti sunku, s?dies kažkur ant kraštelio, regis pavirstum besvoriu debes?liu:))).

* Vyrauja karai. Kas ne su mumis, tas - prieš mus. Šita dalis man svetimesn?, man norisi ramint kariaujan?ius, nors...kam nepatinka pergal?s;).



Deltoje vyrauja daugiau gal siekis atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, išsikalb?ti tiek, kiek pats nori...joki? invazij? ? vienas kito teritorij?, pagarba asmeninei erdvei. N?ra savininkiškumo, žmon?s tarsi patys sau. Net nesuprantu, kas juos laiko kartu? Grei?iausiai, dostik? ir heksli? sugeb?jimai b?ti gerais psichologais.



B?t? ?domu palyginti šias dvi kvadras. Gal delta daugiau k? pasakytum?t?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 09:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
*Pas mus vyrauja emocijos, jos yra toleruojamos, j? perdaug nelabai gali b?ti:). Gali b?ti verkiama, gali b?ti garsiai juokiamasi, gali b?ti labai aktyviai, karštai, aistringai diskutuojama.


Deltoje butu galima pasakyti vyrauja teigiama emocine atmosfera (sunku pasakyti, kas ten vyrauja, kai nera Dostiko su Heksliu :happy:) Juoku ir nuotykiu tikrai netruksta is etines puses atstovu, per issiblaskyma, per dideliu darbu uzsigriebima pastoviai kas nors nutinka, zinoma cia Hekslis pirmauja:wink:

Diskusijos ne karstos, bet gilios, bent jau tarp Dostiko su Gabenu, su Stirliu jau ne tokios gilios, bet informatyvios, Herslio su Dostiku, kaip ir Stirlio su Gabenu gali diskusijos ir labai ikaisti, tik skirtingoje plotmeje, bet reziume nesusipykstama. Gaila, visoje kvadroje vienu sykiu neteko buti, bet bunant Dostikui tarp Gabeno ir Stirlio saugu, visada bus pasirupinta poreikiais ir kas Dostikui svarbu, ta prasme labai vertina, jo norai tama visu tikslu, o norai ka nors pamatyti, ismokti, suzinoti, issiaiskinti.

Nelabai r?pinamasi- KAIP pasakyti. Esm?- K? siekiama perduoti, informacijos esm?, o ne forma. Ir geri ketinimai:).?


Teko ne karta stebeti kaip Jeseninas NETAIP nusako minti ir kaip Zukovas reaguoja:smile: Sakyciau stebint is sono, Jeseninas supainioja Zukova logikoje, tuo ji teigiamai uzkaitindamas.

*Kas lie?ia asmenin? erdv?, žukovas visada žino, kam kur vieta, ir t? viet? parodo, tam tarpe ir jeseninui, kuris tuo metu stov?jo ant kelio. Pasakys- s?sk ten. Ir visiems labai gerai. Nes pa?iam sau viet? erdv?je rasti sunku, s?dies kažkur ant kraštelio, regis pavirstum besvoriu debes?liu:))).?


Na, nepastebejau, kad taip Zukovas reguliuotu Jeseninui su kuriuo kartu gyvena, cia Jeseninas gali likti ir nepatenkintas jei per prastai jam pasiulys :wink:, zinoma, tuo vel "uzkurdamas" Zukova. Bet sveciams Zukovas gali "baksnoti" kur sestis, nepatinges ir is kito kambario foteli atvilkti, bet speju, kad cia tik dualizuotas Zukovas toks "jautrus" kitu poreikiams.

Jei imant Stirli su Dostiku, Stirlis visada viska zino, kur sudeti daiktai, tiesiog viska pastebi, Dostikui tai labai svarbu, nereikia gaisti laiko niekams:wink:, bet taip pat labai svarbu, kad nesikistu i asmenine erdve, o jau kokia ta asmenine erdve priklauso nuo zmoniu artumo.



Deltoje vyrauja daugiau gal siekis atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, išsikalb?ti tiek, kiek pats nori...joki? invazij? ? vienas kito teritorij?, pagarba asmeninei erdvei. N?ra savininkiškumo, žmon?s tarsi patys sau. Net nesuprantu, kas juos laiko kartu? Grei?iausiai, dostik? ir heksli? sugeb?jimai b?ti gerais psichologais.?


Turbut tas labiausiai ir laiko :smile:, labiausiai ir alina tarp zmoniu atsirades savininkiskumo jausmas, kiekvienas zmogus asmenybe ir tram pam pam...:wink::happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2006, 12:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:


ir visiškai ne - tai: DELTA: "Šitas žmogus - ne iš M?S? sm?lio d?ž?s..."





Liutaurai, o gal gal?tum pagal anas analogijas sugalvoti, koks tikt? deltai devizas apie sm?lio d?ž?? Jei sakai, kad šitas visiškai netinka.

Na ?domu suvokti,kod?l netinka. :)



Pelene: taip gražiai papasakojai apie jesenino-žukovo santykius...:happy: Išties, logikoj supainiot mums neproblema:))).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 00:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: ger? tem? užvedei, bet man sunku k? komentuoti. bendrauji gi su žmon?m, ne su kvadrom, tai sunku jas kaip nors tiksliai aprašyti. ?ia, manau, daugiau teorijos dalykas. kažkur praktikoje, žinoma, tas atsiliepia, bet labai miglotai. gal? gale vien tik kvadrini? susitkim? retokai b?na. vis tiek kas nors ?simaišo. be to, daug lemia bendros paži?ros, vienodi interesai, panašus gyvenimo b?das ir pan. o tai nuo kvadr? tikrai ne daug kas priklauso.



vertinant t? pasakym? "šitas žmogus - ne iš M?S? sm?lio d?ž?s", tai nežinau, tam tikru momentu gal ir gali jis prad?ti tikti, bet ne pradiniu. na, bent man kaip hekui visuomet b?na nenumaldomas noras bet kuriuos norin?ius pakviesti ? rat?, pasveikinti, pasidalinti id?jomis ir pan. visada pasiruoš?s sutikti ir ?traukti ? bendr? pokalb?, supažindinti su kitais ir panašiais. ir nemanau, kad kiti kvadrie?iai tam priešint?si. iš kitos pus?s, jei vienas ar kitas prašaleivis pradeda pažeidin?ti nusistov?jusias bendravimo taisykles, ? jas nekreipti d?mesio, susisvarbinti ar kaip nors kitaip daryti intervencij? ? jaukaus bendravimo erdv?, tada kyla nat?ralus noras tok? žmog? atskirti, arba pasakyti jam - keiskis, arba bus problem?. na, tokiu atveju, tai jau b?t? kažkas panašaus ? t? pasakym?, tik va kitas klausimas - ar tokiu atveju toks pasakymas tinka išimtinai deltos kvadrai.



kalbant apie savo patyrim? bendraujant su sava ir kitomis kvadromis, tai galiu pasakyti, kad lengviausiai pavyksta susieiti be savos su alfa, ypa? jos iracionalais - pirmiausia gal d?l to, kad b?tent visuomet tokioj terp?j gyvenau. bet ir su racionalaus alfie?iais palyginti gerai susieinu - tiek hugas, tiek robas savo laiku buvo geriausiais mano draugais.



beta - na, nepasaky?iau, kad labai jau komplikuoti santykiai. gal bendroj betie?i? grup?j, jaus?iaus kiek nejaukiai, suvaržytai, bet atskirai bendraujant, bendr? kalb? ne taip jau ir sunku surasti. kažkaip su gorkiais ir jeseninais visai normaliai pavyksta sueiti (bent jau trumpiems pabendravimams), ir su žukovais (jei bendraamžiai) gali b?ti produktyvu, ir su klubie?iu hamletu - taipogi. problemos kilt?, jei santykiai b?t? ilgesni, glaudesni, ir taip pat jei b?t? ne pavieniai, o keli? asmen? grup?. iš kitos pus?s, s?džiu jau vos ne du metus vienam kabinete su gorke, ir dar n? karto nesipykom, ir palaikom visai neblogus santykius, nors, žinoma, ?tamp?l?s šiek tiek yra.



na, o su gama kažkaip keistai. trump? susižav?jim?, slapt? (ar perdaug atvir?) miražini? simpatij? santykiai. bet kad labai b?t? easy nepasaky?iau.  vis kažkokia tai trintis. nu nežinau. bendros vertyb?s ko tai mažokai sutampa, nors visokio patrauklumo b?ta. ir yra, tik daugiau ne iš mano, o kitos pus?s.



o su delta - mažiausiai problem?. b?tent tokia mano su ja patirtis. :smile: jauti tok? ramum?, bendr? susižav?jim?, j?g? antpl?d?, savitarpio supratimo jausm? ir pan. bet ?ia kadangi kelet? sen? deltie?i? paž?stu, tai tas, matyt, irgi ?takos nemažai duoda. kita vertus, tai rodo, kad tokia draugyst? b?na labai patvari. tai tikrai sk?stis negaliu. kas mane ?ia labiausiai žavi, tai sant?rumas, šioks toks geras ironijos jausmas (reikalingas heko juokams suprasti), santyki? vertinimas, nekategoriškumas, geras skonis ir pan. bet tai tik per subjektyvi? prizm? aš galiu sakyti, nes teoriškai kvadras man sunku apibendrinti, ?ia esu labiau link?s skaityti ir klausyti, o po to tuos pasteb?jimus lyginti su savaisiais. nors šiaip gana kebloka taip tas kvadras išskirit. šiaip su visais gali sueiti, tad ir tos kvadros pernelyg netur?t? maišyti. štai, kad ir ?ia - forume pirmiausia vyrauja beta, bet tikrai sk?stis negaliu - viskas ?ia ?iki piki, ir problem? nekyla :smile:



nu tiek :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Kalbant apie kvadras, bendravimas su ALFA yra lengvas. Su Donu yra ?domu diskutuoti apie gyvenim? :happy:, ta?iau ilgiau pabendravus, atsiranda varžybos, kuris perims reikalo kontrol?. Su diuma labai malonu bendrauti visokiomis lengvomis temomis, vaikš?ioti po parduotuves apsipirkin?ti ir pan. Ir tik tiek. Atpalaiduojantis bendravimas, ta?iau rimt? darb? nudirbti kartu neišeina. Robai sudaro proting? ir ?domi? žmoni? ?sp?d?, ta?iau jie kaip tie išdid?s paukš?iai ežiukai, kol nepaspirsi - neskrenda. Hugus paž?stu mažiausiai.



GAMA - puikus bendravimas su Balzakais, jausmas, kad yra savitarpio supratimas iš pus?s žodžio. Galb?t kartais pritr?ksta emocin?s išraiškos situacijos vertinime. Ta?iau su tuo gyventi galima. Napoleonai - ?domus ir naudingi pašnekovai. Tiesa bendravimas toks "ant trump?j?" - ir šnekamasi, ir baramasi, bet santykiai neblogi. Bendraudama su Džekais ir Dreizeriais, kažkur kažk? uždarau. Nesu visiškai savimi. Daugiau bendrauju j? stiliumi, taip, kaip jie iš man?s tikisi. Bendravimas dažniausiai paviršutiniškas. Jei pabandau "kastis giliau" - jau?iuosi arba nesuprasta, arba suprasta neteisingai. Geriausi santykiai išlaikomi tuo atveju, kai bendraujama ne per giliai ir "mandagiai".



DELTA - enigma pilna to žodžio prasme. Aiškiausi atstovai - Gabenai ir Heksliai. Su pirmaisiais išlaikomas taikus samb?vis bendros veiklos s?skaita nesigilinant ? vienas kito b?sen?, o antrieji - labai žav?s savo m?stymo b?du, elgsena bei jumoro jausmu. Apie Štirlius net nežinau k? pasakyti - nei iš teigiamos nei iš neigiamos pus?s: yra, gyvena, netrukdo, nedomina. O Dostai...Jie labai ?dom?s, j? m?stymas labai ?domus, labai originalus. Bet man su jais bendraujant geriau patyl?ti, nes jie kažkod?l ant man?s vis "užsiputoja". T? pasteb?jau ne su vienu Dostu :wink:



BETA - su Jeseninais bendrauti lengva d?l savaime suprantam? priežas?i?. Hamletus paž?stu gana paviršutiniškai, bet su jais man asmeniškai smagu ir ?domu. Gorki? pasaulio suvokimas yra labai artimas ir suprantamas, ir veiklos metodai. Tik kartais atrodo, kad jie dešin? bat? bando siauti ant kair?s kojos ir atvirkš?iai. Tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 03:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liutaurai, Cassandra: fainai kaip apraš?t. Mano pasteb?jimai...



Geriausiai pavyksta susikalb?ti su pavieniais atskir? kvadr? atstovais, priklausomai nuo tarptipinio santykio. O pa?i? kvadr? politik? svarbu tiesiog suvokti. Tada ir bendrauti eisis.

Štai alfie?iai aišk?s man, su savo tiesos ir lygyb?s idealais. Žinoma, kažkiek tie idealai truputuk? ir juokingi atrodo (tokie kovojimai su v?jo mal?nais), ta?iau žavi don? ir rob? strukt?rin? logika, ji yra galingas instrumentas ir labai ?domi? informacij? galima gauti, o dar kai derinyje :bintuition::wlogic:.... :smile: Diumos- geros draug?s, pleput?s, relaksator?s. Bent jau žymiai papras?iau su jomis nei su hugo, kuri? pl?šym?si per milijon? darb? man sunku suprasti, o kur dar tos emocijos kaip iš gausyb?s rago...



Betie?iai- nat?raliai savi. Na savi ir tiek. :wink: Su visais ?domu padiskutuot, pabendraut, pab?t kartu. Kaip taisykl?, labai gerai sutariu su tapatuk?mis, greitai sueinam ? kontakt? ir susidraugaujam. Gaila tik, kad mažai betie?i? pavyksta sutikti realyb?je.:strange: Štai gorki? ir žukov? praktiškai nežinau. Išskyrus Cassandr?, su kuria ilgai ir maloniai bendraujame:). Hamlet? yra keletas aplinkoje, ?domus santykis, ypa? jei ne per dažnai. Su jais niekada neb?na nuobodu. :happy:



Gama suprantama savo verslininkiškomis vertyb?mis. Gal kad užaugino t?tis balzakas ir gerai sutariau su mo?iute napoleone. Nuo vaikyst?s tenka klausytis :blogic: tem?, o kadangi skaudžioji juoda logika pas mane, tai kažkaip ir stengiesi nekritiškai absorbuoti vis? t? gaunam? informacijos sraut? bei v?liau panaudoti, jei bus panašios s?lygos. Žodžiu, santykiai su balzakais visada vertingi, prasmingi, ?dom?s. Ypa? jeigu negyvenant kartu. Simpatijos abipus?s,didel?s, tarpusavio supratimas geras. Su džekais stengiuosi pastaruoju metu visais b?dais vengti kontakt?, išskyrus Skarlet:). Bet ji žino socionik?, ir nepriver?ia pasijusti nesaugiai. Panašiai pasaky?iau apie dreizerius,kad išskyrus m2:). Ta?iau kit? dreizeri? savo aplinkoje kaip ir neturiu...(yra giminaitis, bet ten retai matom?s ir nelabai kreipiu ? j? d?mes?. gyvent nemaišo ir tiek). Kiek teko realyb?je sutikt šio tipo atstov?, paprastai jie mane intuityviai atstumia. Matyt, pajuntu, kad santykis nepalankus, ar k?. :strange: Napoleon? mažai tek? matyti. Sprendžiant pagal teorij?,tur?t? b?ti neblogas santykis, ta?iau ko nežinau tai nežinau. Moterys napoleon?s man patinka, man ?domu j? klausytis, jas steb?ti, b?ti j? aplinkoje. Bet kaip b?t? su napoleonais vyrais, nžn. :strange:



Na ir delta lieka:). Štirlicai iškart krenta ? ak?. Savo verian?iu žvilgsniu, ž?rin?iomis akimis. Žav?s tipai, ir vyr? išvaizda- visai mano skonio:))). O dar taip protingai, logiškai d?sto savo mintis...:smile: O dar tas sensorinis r?pestis...:). Vienžo, yra kuo žav?tis:). Nors tik trump? laik?, arba vengiant artimesn?s distancijos. Kadangi reakcijos ? bet kokius laiko pakeitimus, lankst? laiko derinim? ir pan.- išvargina. Kaip ir j? racionalus juodaloginis žinojimas, kaip k? kada man reik?t? daryti. Žodžiu, žinant socionik?, santykis visai neblogas, bent jau neblogai užaktyvuojantis, suteikiantis smagi? emocij? trump? kontakt? metu. :smile: Dostikai... oj, tikrai, žmon?s-šuliniai:)))). Na, tokie nenusp?jami, tokie paslaptingi, tokie giliamintiški, neskubr?s... :). Ne viskas man juose patinka, bet visgi ?domumo iš j? tikrai neatimsi :happy:. Heksliai šioje kvadroje patys priimtiniausi, ko gero. Jie faktiškai nesugeba užgauti niekaip, ir regis, yra visiškai suprantami tiek savo pam?stymais, tiek paži?romis.... Nors tos paži?ros kartais ir labai išsiskiria. Bet kadangi kaip intuitai vistiek normaliai logiškai nesugebam argumentuot, "kod?l mano paži?ros geresn?s už jo" :happy:,tai po trump? plykstel?jim? viskas staigiai pasimiršta, ir gyvenimas eina tolyn. :)). Ir v?l bendravimas malonus ir lengvas.:). Na aišku, kai nori, galima prie bet kokios smulkmenos prisikabint (kaip pvz. hekslio pasakymas: "atrodai li?dna. gal tau k? skauda?" tuo momentu, kai ?temptai dirbu ir visgi galvoju, kad ne jo reikalas, k? aš t? akimirk? m?s?iau), ta?iau kai geriau pagalvoji- neverta:) (juk pvz. mano minimu atveju mintys ir tikrai buvo t? akimirk? ?  kažkoki? li?dn? pašalin? tem? persimet?. Kaip gi galima nervintis, jeigu žmogus šitaip pajuto tok? subtil? nuotaikos persimainym?, kurio niekaip net neverbalizavau...). O šiaip, su draug?mis heksl?mis-labai malonus, abipusi? "pasiglostym?" santykis, kuomet heksl?s dalija komplimentus, o aš, pvz.,  joms ir j? veikloms piešiu šviesi? ateit? ir raminu, kaip gerai ir gražiai viskas tur?t? b?t:).

Na ir gabenai. L?ti meškin?liai tokie jie man. Gerie?iai. Šypsosi, m?gindami pridengti savo jautrum?, o gal demonstruodami geranorišk? išankstin? santyk? su visu pasauliu:). Minkšt? judesi?, kaip katinai, labai žavu steb?ti b?tent jud?jim?, n? vienas iš tip? n?ra toks katiniškas, man rodos:). Taikingi, darbšt?s. Vienžo, geri žmon?s. Ta?iau truput? vargina negeb?jimas persiorientuoti emocin?se b?senose, ir jei nežino?iau socionikos, turb?t kartais nor?t?si leptelt k? nors,kas turb?t ?žeist?. :strange: Ir be abejo, ilgiau bendraujant mane gali persotinti :blogic: informacija bei galimi nedideli sužeidimai per :wsensoric: aspekt? (kai man atrodo, kad iš man?s reikalaujama daugiau matiškumo, nei manišk? dvimat? sensorika sugeba man duoti; kai klausin?jama sensorini? detali?, nors bet koks galvojimas apie tai vargina. Daugiau baltasensorin? veikl? aš darau, nei bevely?iau apie j? kalb?ti.). Bet ?ia jau m?s? tarptipinio santykio specifika. Viena, k? Pelen? teisingai sak? anks?iau,- labai malon?s superego komplimentai vienas kito adresu.



Aš taip pam?ginau dabar apibendrinti, tai gavos kad:

- labiausiai pastebima man :blogic:. O jeigu pas žmog? ši funkcija k?rybin?, tai neabejotinai, su juo mane trauks ir dažniau pabendrauti, pasisemti informacijos.

- ne mažiau ?domios diskusijos su :wintuition::blogic: - per intuicij? iracionaliai plaukiojama nuo vienos temos prie kitos, prigeneruojama šimtai, t?kstan?iai ?vairi? tem?, ir nesugeba atsibosti:).

- geras, malonus laisvalaikis- su k?rybiniais ir baziniais bendrakvadrie?iais :bethics: ir su :bintuition::wethics:,

- labai informatyvios diskusijos, pasitarimai, konsultacijos su :bintuition: :wlogic: , ypa? vertinga j? geranoriška pagalba.



Kaip matote, visiškai n?ra minima :bsensoric:, :wsensoric: ir beveik n?ra :wethics: Tai tod?l, kad mizernai mažai turiu bendravimo su ši? aspekt? tur?tojais realiame gyvenime....



Selektyvus mano bendravimo pasirinkimas, vienok. :strange: Ir dar :blogic: "rulez foreva".:strange:




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 25 Bal 2008, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Radau įdomios informacijos apie santykius kvadrų viduje. Autorius A.S. Deviatkinas.
Jis santykius pirmosios kvadros viduje (atmosferą, bendravimo pobūdį) prilygina tapatumo santykiams.
Antrojoje kvadroje - aktyvacijos
Trečiojoje kvadroje - veidrodiniams
Ketvirtojoje kvadroje - dualiniams.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 26 Bal 2008, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
O kokie argumentai dėl tokio kvadrų priskyrimo konkrečiai santykių rūšiai?

p.s. sveiki! prisijungiau ir aš :happy: :wink: Ačiū Naiptol :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2008, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža rašė:
Liutaurai, Cassandra: fainai kaip apraš?t. Mano pasteb?jimai...

Na ir delta lieka:). Štirlicai iškart krenta ? ak?. Savo verian?iu žvilgsniu, ž?rin?iomis akimis. Žav?s tipai, ir vyr? išvaizda- visai mano skonio:))). O dar taip protingai, logiškai d?sto savo mintis...:smile: O dar tas sensorinis r?pestis...:). Vienžo, yra kuo žav?tis:). Nors tik trump? laik?, arba vengiant artimesn?s distancijos. .:strange:


Aha, man jeskes irgi patinka, ir grazios, ir siaip idomios kaip ir su jeskom vyrukais padraugauju, visai normalus zmones ir santykai, bent kol nedarbiniai ir ne seimos. kvadrom neskirstau, nes labai skirtingi zmones, siaip napoleonai ir zukovai mane ikvepia entuziazmu, salia ju bet kokia veikla atrodo lengva, zukovai kiek uzknisa savo iracionalumu, pas juos kaskart vis kitaip, ir amzinas gincas su jais, isdesto ka, pa savaites desto atvirksciai, kai primenu, moko lankstumo ju supratimu, nu siaip viskas ok, neliudna su jais, dirbt kartu galeciau, jei tai ne bendrasavininkas, napoleonai... nz, ilgai neteko su jais bendrauti. dzekai man labai daug duoda vertingu patarimu verslo ar gyvenimo klausimais, su jais man miela bendrauti neformalioj aplinkoje, nezinau kuom bet as dzekam irgi matomai patinku kaip pasnekovas- draugas, nes bent du is geriausiu draugu dzekai. su robikais sutariu normaliai, bet as jausmas kad jie su manim kaip su vaiku sneka, kazkaip isklauso, teviskai pataria, pateikia argumentus, bet be galimybes gincytis, visus kontraargumentus nugesina kaip nereiksmingus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2008, 21:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
diumos man dideli vaikai, tokie stengiasi atrodyti rimti, grizti, nors matos is sirdies geri zmones, tik uzknisa savo santykiu reguliavimais- su tuo draugauk, su tuo ne, ir labai nervinasi jei kas su kuo bedrauja ne su ju palaiminimu. delta nu viskas gerai su ja, iracionalai knisa savi iracionalumu, visa kita ok, gabenai ramus, heksliai savo spontaniskumu ir azartiskumu man kiek nesuprantami, su dostikais savaime suprantama viskas, su stirliais irgi geri santykiai kol ner interesu nesutapimo, o tada vaizdeli ne silpnanerviams, ir siaip, visad jausmas kad kazkuris is musu yra auksciau manes arba zemiau manes, ir bendravimas kazkoks iskreiptas, nelygiavertis, jauciu arba mane laiko per zemai ar per aukstai kad isileistu i artimesnius santykius, o ta aristrokratiskumo barjera permusti abipusiai bijom, o pirmo zingsnio abu negalim padaryt, ypac jei tai tos pacios lyties santykiai, jei bandysiu verztis i draugus dar ne taip supras, su stirlem paprasciau siuo atveju. su kitais tipais mazai esu ju nutipins ir is keliu egzemplioriu isvadu nenoriu daryti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 11 Rgs 2010, 00:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Donai :bintuition: :wlogic: mano siustuvai, su jais bendravimas idomus, idomios diskusijos, tik sunku labai pripazint kritika, siaip labai zavi savo logika ir supratingumu, su Diuma :wsensoric: :bethics: labai komfortiski santykiai, kai bendraujama didesneje grupeje, po to seka aptarimas, idomu kalbetis pasaliniais dalykais, vaiksciot, linksmintis ir pan. Kas antro hugo :bethics: :wsensoric: nemegstu, per daug savimi patenkinti ir nuobodus, atrodo pasikele, nors neturi ko keltis ir tas erzina, Robespjerai :wlogic: :bintuition: idomus, tik atrodo pazeidziami. Kyla noras palaikyt, santykiai turi gilias temas, bet pavirsutiniska pobudi.

Beta kvadroje su Hamletais :bethics: :wintuition: sutariu labai ivairiai, kai kurie santykiai labai nuobodus, norisi ju tiesiog vengt, nes tapatukai, taciau su kai kuriais nepaprastai idomu ir smagu, su Gorkiais :wlogic: :bsensoric: santykiai deja nedomina, nors ir dualiniai. Zukovai zavi tvirta valia, taciau santykiai igauna pavirsutiniska pobudi, Jeseninai idomus tik etinio subtipo.

Gama kvadroje Napoleonai yra idomus ir kai kurie tiesiog zavi, nors ir imtuvai, Balzakais kyla noras rupintis, Dzekai - bendrazygiai, asmeniniai santykiai nedomina, Dreizerio nepazistu nei vieno. Butu idomu susipazint.

Delta kvadroje bendravimas su Stirlicais veza :blogic: :wsensoric: (superego santykis), su Dostojevskiais labai sunku, jauciu pastovu gesinima vien bunant tam paciam kambary esant daugiau zmoniu, Heksliai pakankamai idomus zmones, didelese kompanijose su jais labai linksma, o Gabenai atrodo kompleksuoti ir super-uzdari.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 01 Vas 2011, 20:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
alfa. Rimtesnė kalba gaunasi su Diuma ir Robu. Donų nelabai pažįstu. Hugo - nepakenčiu. Greitai išvargina, emocijos liejasi per kraštus. Bandau atrasti logikos, kad suprasti ką nori pasakyti, bet man tai nelengva. Alfa požiūris atrodo kiek naivokas ir kartais juokingas, bet man gana priimtinas. Diuma - plepus, bet ne taip erzinančiai kaip Hugo. Atrodo viskuo patenkinti. Pagirtinas optimizmas. Bet iš kitos pusės, bėgimas nuo problemų. Netaikau to visiems Diumoms, tik kuriuos pažįstu.

beta. Šioje kvadroje jaučiuosi suvaržytai. Kodėl, negaliu žodžiais paaiškinti. Vienintelis, su kuriuo be didesnių bėdu galiu palaikyti santykius - Gorkis.
Hamletas linksmas ir rūpestingas. Labai jautrus fiziškai. Pvz. nukrenta netikėtai lašelis nuo stogo, tai taip išsigąsta ir net riebiai nusikeikia. Man tai atrodo juokinga (geraja prasme) bet iš šono kitiems matant, apgailėtina reakcija i ji. Netrukdo man tas jautrumas beveik nei kiek, tiesiog dalinuosi smulkesniais ispūdžiais.
Jeseninas. Greitai užsiveda, emocingas ir geranoriškas, kol nesijaučia paskutinis ar silpniausias. Santykis be įtampos, bet praktiškai nenaudingas nei man, nei tikriausiai jam. Žukovų vengiu. Iš realios patirties nieko gero ir nieko blogo neturiu ką pasakyti.

gama Dreizeris. Suprasti jų siekius man nesunku. Geranoriški, bet labai nelankstūs. Dažnai užgaunu juos per skaudžią. Nemažai mokytojų būtent Dreizeriai. Seniau nesuprasdavau, kodėl jie taip liguistai jautriai reaguoja į mano kalbas, minčių dėstymą. Kol neatradau socionikos. Pats santykis varginantis ir gana įtemptas. Balzakas visai kas kita. Labai įžvalgus, supranta netiesiogias mintis, mėgsta grubiai pajuokauti. Pragmatiškas kaip ir Dostojevskis, bet didesnis "skūpas" jam svarbiausia piniginė nauda, o ne idėjos, kurios duoda naudos. Napoleonų ne tai kad nemėgstu, bet vengiu kontakto, dėl aiškiai suprantamos funkcijos. Jie linksmi, optimistiški, bet labai nepastovūs ir erzinantys. Džekų nesu tipavęs.

delta Štirlicas geras patarėjas, kartais grubokas, bet labai saikingai. Linkęs būti pirmu, bet nesijaučia pykčio kai jį aplenkia ar kas nors užima aukštesnę pareigą. Priešingai nei Žukovas ar Jeseninas.
Hekslių nelabai atpažįstu. Iš pirmo žvilgsnio susidaro Napoleono įspūdis, bet pabendravęs suprantu, jog tai kur kas gilesnė asmenybė.
Su Gabenais būnu šaltas kaip ir jie patys. Geraširdžiai, nors tą įžvelgti tikrai nelengva. Labai praktiškas, nors dažnai gali atrodyti apsileidęs. Racionaliausias iš visų man žinomų iracionalų.

Galėčiau plėstis ir plėstis, bet jokios iš to naudos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 02 Vas 2011, 22:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kalafijoras rašė:
alfa. Hugo - nepakenčiu. Greitai išvargina, emocijos liejasi per kraštus. Bandau atrasti logikos, kad suprasti ką nori pasakyti, bet man tai nelengva.

Balzakas "skūpas" jam svarbiausia piniginė nauda, o ne idėjos, kurios duoda naudos.

Galėčiau plėstis ir plėstis, bet jokios iš to naudos.


Nelabai norėčiau ginčytis, nes visgi tai tema "Kvadros MANO akimis", taigi leistinas subjektyvumas. Tik keletas pastebėjimų.
Reikėtų tau susipažint su socionu (hugo), įdomu, ar tebeliktų toks pats įspūdis, ypač kas liečia emocijas :smile:

Balzakui svarbu piniginė nauda, bet nesutinku, kad jam nesvarbu idėjos. Ypač jei tos idėjos duoda naudos. Pvz. idėja pastatyti vėjo jėga varomą el.energijos stotį... ji galėtų būti balzakui įdomi, kaip ir bet koks kitas verslo projektas. Bet be abejonės jis parengtų projektą, pasiskaičiuotų išlaidas ir pajamas. Arba idėja lavinti save dvasiškai kokiu nors būdu: joga, meditacija, įdomių knygų skaitymu.
Ar tu kitaip supranti idėjas, kurios duoda naudos?

Ir dėl paskutinio sakinio. Kodėl jokios naudos? Man pvz. buvo įdomu paskaityt. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 02 Vas 2011, 23:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Hugo visai neseniai mane erzindavo, dabar kuo toliau, tuo labiau jais zaviuosi. Ju stiprus palaikymas. ;)
Apskritai, praktiski, zemiski, zavus zmones ;)
O socion nesimeto emocijom? :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 108 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007