Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2006, 20:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Taigi, nusprendžiau aš pasisakyti apie mano mylimus gorkius :smile:



tai išties labai intelektualios asmenyb?s. teko sutikti vos vien? kita šio tipo atstov?, kuris nesidom?t? platesniais gyvenimo klausimais. tiesa, kartais j? ?žvalgos mano akiai b?na pernelyg tiesmukos, bet tai, kaip beb?t?, jokiu b?du nesugadina j?, kaip plataus akira?io žmoni?, ?vaizdžio.



be jokios abejon?s, j? samprotavimai visuomet logiški, pagr?sti gausiais faktais. gali pateikti labai ?domi? ?žvalg?, jei jie tikrai ir iš širdies domisi vienu ar kitu klausimu. gorkiai - stipr?s ir fiziškai. praktiškai nema?iau n? vieno gorkio, kuris b?t? sugleb?s ar silpnos išvaizdos. jie moka pasir?pinti savimi ir savo k?nu. taip pat tai realistai, tvirtai stovintys ant žem?s. tai yra labai gerai, jei nori susišnek?ti d?l ko nors. ? svai?iojimus ir spekuliacijas jis nelink?s, tod?l jei gali paprastai išaiškinti reikal?, visuomet rasi bendr? kalb?. o tai labai palengvina pat? bendravim?. gin?ytis be reikalo nereikia. prisitaikyti prie jo lengva dar ir d?l to, kad iniciatyvos santykiuose retai rodo, tod?l galima jaustis gana saugiai, palaikyti tinkam? pokalbio lyg?, tai, kaip tau reikia.



galiausiai, kas man dar labai teigiamo juose ?strigo, tai kad, jie moka planuoti savo gyvenim? ir - svarbiausia - tai ?gyvendinti! daugelis mano amžiaus paž?stam? gorki? jau pasiek? praktiškai sunkiai tik?tin? dalyk?, ir pirmiausia jiems tai pavyko ne vien tuš?i? ambicij?, o kruopštaus ir stropaus darbo d?ka. o to, ties? sakant, aš - vis beplaukiantis pasroviui - jiems labai pavydžiu :smile:



tai tiek.



p.s. visas šitas atsiliepimas toli gražu nereiškia, kad man su gorkiais bendrauti (ypa? artumoje) labai lengvas dalykas. ne, anaiptol, reikia nemažai lankstumo ir prisitaikymo, nors vis tiek santykiai neretai b?na šiek tiek šaltoki ir oficial?s, nepaisant artimos distancijos (o gal kaip tik d?l jos?). šiaip pabendrauti su jais visada ?domu, ir labai ?domu, k? nors naujo sužinoti, k? jie sau tyliai bem?stydami yra prigalvoj? :smile: bet ilgesniam bendravimui tikrai nepasiryž?iau... sunku b?t? išk?sti j? pedantiškum?, pernelyg griežt? ?vairi? proced?r? laikym?si, ir skirting? poži?r? ? šalia pat esan?ias ateities perspektyvas.



p.p.s. labai b?t? ?domu išgirsti, k? kiti mano apie savo konfliktukus :smile: juk neretai sakoma - kad konfliktukus slapta žavi vienas kito savyb?s ir taip, kaip jie visiškai skirtingai susidoroja su panašiomis problemomis :smile:



nu tai tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2006, 00:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
O, faina tema, Liutaurai. :smile:



K? gi. Mano mielieji štirlicai...



Jie kažkuo panaš?s ? liutauro konfliktinius gorkius: taipogi tvirtai stovintys ant žem?s, žinantys, ko nori. Labai veikl?s, darbšt?s žmon?s. Gab?s administratoriai. Nuolat sugalvojantys, kokiais papildomais verslais užsiimti. Turintys savo gyvenimišk?j? filosofij?, kurios pagalba visada geba argumentuoti savo veiksmus ir pasirinkimus. Viena štirlic? geba šalia darbo valstybin?je ?staigoje, dar ir užsiimti savo priva?ia veikla, ta?iau daro tai legaliai- išsipirkusi patent?. Tai vis d?l meil?s taisykl?ms, tvarkai. S?moningas pilietis, kas savotiškai smagu, kai aplink tiek daug tik ir ieškan?i?, kaip apeiti ?statymus...

Mane žavi j? veiklumas; tai, kiek jie daro d?l savo šeimos, savo ir artim?j? gerb?vio.

Tai labai r?pestingi žmon?s. Moterys štirlic?s gali elgtis kaip "savi bi?ai", ta?iau vistiek išlikti velniškai gundan?iomis, patraukliomis, kadangi aristokratiško b?do taip lengvai nepasl?psi. Vyrai štirlicai geba pasir?pinti moterimi, suteikti jai saugumo poj?t?. J? išvaizda: kažkiek griežtoka, klasikin? apranga, neretai - "uniforminis" stilius. J? k?nas ir r?bai labai švar?s, tvarkingi, priži?r?ti. Kaip taisykl?, jie liekni, lankst?s, gracingi it leopardai. Seksual?s. :wink:



Štirlicai tvirti, valingi, nedvejojantys. Atrodo, jiems neb?dingi blaškymaisi savo pasirinkimuose. Blaiviai, logiškai apsvarstoma ir sprendimai ?gyvendinami.

D?ka savo rolin?s etikos geba b?ti ir švelniais, ne tik diktatoriškais. Pasakyti graž? kompliment?.



Aišku, kaip ir liutauras pažym?siu, kad tik taip atrodo, jog viskas gerai šiuose santykiuose. Yra, kas labai išvargina. Ta?iau tai objektyvios priežastys: skirtingos vertyb?s, skirtinga gyvenimo filosofija, sutinkamai su kuria elgiamasi....tad negalima pykt vieniems ant kit?:). O kai neini ? artimus santykius, periodiškas bendravimas net labai smagus b?na. Be to, žinant socionik?, galima labai pasilengvinti tuos santykius. Aš išmokau, kad turiu b?ti labai konkreti laiko atžvilgiu ir žinoti tam tikras taisykles, proced?ras, o ne klausin?ti apie jas pas štirlic? (antraip, matyt, sulauk?iau nuostabos kupin? žvilgsni?).

O štirlicai, turb?t, su laiku ?pranta nesisteb?ti jesenino "plavin?jimu", nekonkretumu. O kai bendro gyvenimo n?ra, daugiau kaip ir neužkli?na niekas.



Visgi šie santykiai kartais primena vaikš?iojim? peilio ašmenimis. Kadangi kartais neprošal patirti nedidel? doz? aštresni? emocij?, tai periodiškas pabendravimas- visai malonus. Žaviuosi tais žmon?mis it kažkokiomis paslaptingomis b?tyb?mis, kurios, rodos, net ir atsiverdamos, išsipasakodamos, vistiek ne k? mažiau paslaptingomis išlieka. Visada atrodo, kad jose pilna kažkoki? tamsi? kerteli?, sl?pini?.

Jesenin? d?l prigimtinio smalsumo neretai domina tokie nepaž?stami,nesuprantami žmon?s- tad motyvacij? bendrauti jis turi. Tiesa, galb?t asmeniniam, šeimyniniam bendravime ta iliuzija "užmušt?" - vis atrodyt?, kad ?manoma b?ti be galo artimais, ir vis paaišk?t?, kad mes- tik dvi plaukiojan?ios salos laiko j?roje, neturin?ios pritvirtinimo prie dugno, tod?l kiekvienas priart?jimas- tik iliuzija. O nutolimas- nat?ralus.



:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie konfliktinius - gerai arba nieko ;)
StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 17:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Gabenai:

Labai savai erdvei istikimi zmones - seima auksciau visko, didele pagarba savo tevams, aukletojams,tiems, kurie ji myli ir linki jam gero (nors ir dazni isdaigininkai). Labai gina savus, nors emociju nerodo, stengiasi isgauti kuo daugiau informacijos pries imdamasis veiksmu (ribojancioji-stebincioji valios sensorika). Daznai tai jaukus, tingus tipas, kuris neuzsiima niekuo, kas nebutina. Megsta jaukuma, isipatoginima, skanu maista, miega - sensoriniai pojuciai gerina jo nuotaika ir duoda jam energijos. Tai yra zavu.

Mane zavi Gabenu nuosirdumas ir tiesumas - jie ukiskai sako, ka galvoja. Nepagrazina (arba labai nedaug) ir pasako esme, tai, ka mano, nors nesiekia konfliktu. Nemegsta konkurencijos, issilaiko sesely. Is tikruju kai parodo emocijas, galima labai dziaugtis, nes tai rodo ne kiekvienam. Ir ju dziaugsmas buna toks nuosirdus, kad neimanoma nesidziaugti kartu.

As sita tipa labai gerai isivaizduoju kaip Tomo Sojerio, didziojo isdaigininko geriausia drauga, kuris megsta juokauti, yra viduje vaikiskas ir linksmas, taciau isoreje sargas.

Manau, tai labai protingi ir salto proto zmones, kurie nepasiduoda emociju itakai. Jie mato pasauli realiai, toki, koks jis yra, o ne GALETU buti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie konfliktinius - gerai arba nieko ;)
StandartinėParašytas: 05 Lap 2011, 22:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Hamletai (?):

Man jie nė velnio nepanašūs į kažkokius neonacius, kaip bando piešti socionikos stereotipuose. Atkaklūs, nors daug dejuoja, bet daug ir padaro. Tas dejavimas jiems padeda, tada užsidega ir veikia ryžtingai. Atrodo tokie romantiški ir gilūs, kai pasineria į save. Primena Jeseninus, tik Hamletas toks konkretesnis, iš jų greičiau sulauksi ko nori. Patinika, kad jie gana praktiški laiko atžvilgiu. Negyvena "laikas pasakys" principu (kaip Jeseninai). Patys organizuoja ir planuoja savo reikalus. Gali mėtytis pirmyn atgal, skraidyti padebesiais, bet vis tiek atliks savo.
Parašysiu daugiau kokį kartą...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie konfliktinius - gerai arba nieko ;)
StandartinėParašytas: 05 Lap 2011, 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Labai tiksliai apibūdinai. Tarp kitko, tas padejavimas yra jėgos palaikymo stoka, gauna niuksą per :bsensoric: ir viskas vėl susitvarko, tik iš Gabenų jo tenka palaukti.. :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie konfliktinius - gerai arba nieko ;)
StandartinėParašytas: 12 Lap 2011, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
O Gabenai silpni jėgos sensorikoj ar kaip yra, kad nesulauki? Manai juos lengva išprovokuot, daryti spaudimą? Kokio spaudimo jie bijo ir vengia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Apie konfliktinius - gerai arba nieko ;)
StandartinėParašytas: 12 Lap 2011, 17:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gabenas nespaus, jeigu dėl to kitas blogai jausis - tos ribos neperžengia. Nors šiaip visada, atrodo, jaučia ko reikia, gali diktuoti - tik labai subtiliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007