Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



Ezoterika kazhkiek atidejau i shali todel, kad tai, kas man buvo svarbu-idomu, ishsiaishkinau. T.y., suprantu, kaip tai veikia. Tik nesureikshminu to :)

mes su Tavim skirtingai suvokiam savoka "pazhadas". Taip, pazhadeti, kad mylesi amzhinai, yra neimanoma. Ir naivu, tiketis, kad niekas laike nesikeis. Nesam mes aishkiaregiai, nezhinom, kas laukia uzh kampo :) Bet jei pasikeitimai tokie dideli, kad meiles nebeliko, kam klaidinti kita zhmogu, sudarant jam iliuzija, kad pazhadas tebegalioja? Ash esu uzh pagarba kitam zhmogui. O gerbti - tai nelaikyti jo kvaileliu, daliant savo meile kazhkam i kaire ir i deshine. Nebenori, nebemyli - pasakyk visu pirma tai savo partneriui, o toliau gyvenk, kaip isheina. NEGALIMA zhaisti kito zhmogaus jausmais ir pasitikejimu.



Aaa, ir dar prajuokino tas, kad toleruoji vedusio pasilakstymus pas dvi, o netoleruoji shiaip draugaujanchio :) Ar Tu manai, kad zhmonai ir meiluzhei konkretumo, aishkumo nereikia? Nevedes bent niekam nieko nezhadejo, t.y., jis yra laisvas. Su vedusiu (ar tiesiog pazhadejusiu kam nors kazhka) yra kitaip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


m2: ne ta prasme. Ved?s/?sipareigoj?s vyras tiesiog turi jas abi. O ne ieško kitos, kad ?sitikinti ar ana geresn? už jo žmon? ir apskritai išsirinkti kuri geresn?. Jis yra buvimo, o ne blaškymosi procese.



Žmogus bet kokiu atveju yra laisvas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2 raš?:
P.S. ....keik pastebejau, tokios tolerantishkos neishtikimiesiems buna netekejusios merginos. Vos ishtekejus, ju nuomone radikaliai keichiasi :)


Nepritariu. Manau, kad tai nepriklauso - ištek?jusi ar neištek?jusi.

Grei?iau tai išplaukia iš jausm? gilumo. Jei man žmogus labai svarbus, jeigu yra pagarba ir pasitik?jimas, jei sieja gil?s jausmai - tai nor??iau, kad jis su manimi b?t? atviras ir garbingas.



Dar buvo užsiminta apie "ne?pareigojan?ius santykius". Man ne?pareigojantys yra susitikin?jimai tik kavos išgerti. Ta?iau jei sieja artimi (intym?s) santykiai - tai jau ?sipareigojimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
pasaka raš?:


m2: ne ta prasme. Ved?s/?sipareigoj?s vyras tiesiog turi jas abi. O ne ieško kitos, kad ?sitikinti ar ana geresn? už jo žmon? ir apskritai išsirinkti kuri geresn?. Jis yra buvimo, o ne blaškymosi procese.



Žmogus bet kokiu atveju yra laisvas.







Man tai nesuprantama, kaip galima "tur?ti abi". Kaip tos "abi" gali gerai jaustis tokioje situacijoje? Jie ten, k? grafikus trise sudarin?ja, kada su kuria laik? leis ir kiek d?mesio skirs, ar k??



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Matai, man irgi tokie "neipareigojantys" santykiai nera priimtini. Bet dabartinis jaunimas ( :happy: ) zhymiai papraschiau i tai zhiuri. Dar, poroje buna taip, kaid mergina zhiuri i santykius rimtai, planuoja-svajoja, o vaikinas tiesiog buna kartu tol, kol ras geresne. Vartotojishka, bjauru? Bet taip buna....



Pasaka , o gal tas jaunuolis irgi tiesiog buna su dviem, o ne renkasi? Na, patogu jam taip. Kaip ten liaudis sako: "gudrus vershis dvi karves zhinda". Tiesiog noriu pasakyti, kad situacijos identishkos jausmine prasme. vedes vyras, beje irgi kartais ilgaiiiiii svyruoja, kol nusprendzhia, su kuria ish moteru jam geriau. Kaip rodo statistika, dazhniausiai nusveria zhmona. Ypach kai tokie dvigubi santykiai tesiasi ne metus ir ne du. Praeina hormonu audros, ir ramus sheimos zhidinys vilioja labiau, nei "antraja zhmona" tapusi meiluzhe. Isimylejimas yra labai smagu ir grazhu....bet, deja, nesitesia tai amzhinai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:

Va va, zhiuriu, kad shiuo klausimu musu nomones identishkos. Gal chia taip juoda sensorika veikia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 18:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Žinot merginos dar k? pagalvojau, iš ties? visada daugiau ir lengviau bendraudavau su vyrais nei su moterimis, o pas juos viskas gi kažkaip kitaip. Ypa? kai jie tavimi pasitiki, kaip tarp m?s? berniuk?, kartais toooki? dalyk? ta tema pripasakoja. :shocked: be to aplinkoje daugyb? neištikimyb?s atvej?. Taigi supratau, kad man neištikimyb? pasirodo yra taip pat elementarno kaip ryte praustis ar susitikus sakyti labas. Ta prasme pati taip nedarau, ta?iau poži?ris ? "paklydimus" susiformav?s kaip ? nat?ral? dalyk? ir kolkas nuoširdžiai tame problemos nesugebu ?žvelgt.



Va :confused:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 18:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man neb?t? malonu, jei mano... kad ir dant? šepetukas ar koks nors "biusthalteris" :tongue: , pavyzdžiui... "klydin?t? pas kitus"... 

Aš automatiškai nusto?iau jais naudotis - tegu tada ir lieka  "nuosavybe" t? kit? (kuriems "elementarno" komunalinis ?kis).



P.S. To netaikau draugyst?s atvejams. Labai miela, kai draugai yra bendri, arba bent jau paž?stami tarpusavyje, sveikinasi susitik?. 

Kažkuriam forume ma?iau išvest? formul?: MEIL? = DRAUGYST? + SEKSAS.

Iš ?ia išeina, kad: DRAUGYST? = MEIL? - SEKSAS.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 19:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



Ash irgi visa gyvenima daugiau su vyrais bendrauju, nei su moterimis, pradedant tuo, kad augau kieme, kur mergaichiu beveik nebuvo (tekdavo buti vado zhmona arba arba sesele nuolat) :), ir dirbu nuolat grynai vyrishkuose kolektyvuose. Ir geriausias mano draugas irgi yra vyras. Bet visai nenorechiau buti "savu bichu". Ash moteris,ir tai man patinka :) Tachiau man neishtikimybe nera elementaru. Kaip ir tiems vyrams. Nors pasishnekam ivairiausiomis temomis. Gal tiesiog musu aplinka skirtinga? Arba amzhiaus skirtumas (kad ir ne toks jau didelis) turi itakos? Tiesiog, kiek tenka stebeti, dabartiniai 25-echiai zhymiai papraschiau zhiuri i viska, kaip patys sako: "nesiparina". Nors....gal chia ir nuo auklejimo, ir sheimos modelio matyto vaikysteje priklauso.

O, kad probleomos "paklydimuose" neizhvelgi, tai chia grynai hekslishkas bruozhas :) Ne viena heksli toki pazhistu. Ir tai man juose tikriausiai pats nemaloniausias dalykas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2006, 14:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Man patiko Liepos išsireiškimas. Perfrazuosiu:

"Man neb?t? malonu, jei mano [draugas, vyras, gyvenimo partneris] "klydin?t? pas kitas"... 

Aš automatiškai nusto?iau juo "naudotis" - tegu tada ir lieka  "nuosavybe" t? kit? (kuriems "elementarno" komunalinis ?kis).



Yra tas poj?tis, kad tarsi purvinas tas žmogus, pabuv?s su kita/kitu lovoje.

Teoriškai atrodo, kas ?ia tokio, gi nusipraus? po to ir...?ia tik k?nas, svarbu jausmai, ir...daug visoki? kitoki? argument? galima rasti. Ypa? vyrai link? save teisinti, kad tai pas juos kraujuje, instinkt? lygmeny, ir atseit sau nepavald?s patys....



Bet vistiek nuo to neišsitrina mintys apie tai, kad jis bu?iavo j?, sak? jai kažk? švelnaus ir gero, o dabar t? pat? sako man. Kartais net ir draugaujant "paeiliui" - t.y. kai su vienu baigtas romanas ir prasideda kitas, - b?na, kad vaikinas pavydi buvusiajam, arba mergina- buvusiai merginai. O k? kalb?t apie paraleliai egzistuojan?ius santykius.....

Gal visgi tas pavydas kyla tod?l, kad mes laikome t? žmog? "savo" žmogumi (kalbu ne apie šeimas, o apie draugystes) - tarsi paties sav?s dalimi, puse? Ir nesinori kad su juo, (tarsi) mano k?no dalimi elgt?s prieš mano vali? taip, kaip nenoriu? Vidiniai ?ia kažkokie psichologiniai mechanizmai suveikia....:strange:



Aišku, yra ir visai kitoki? atvej?, kurie glaudžiai susij? su tuo, k? kalbu. Paimkime tok? reiškin?, kaip svingeriai. Nežinantiems (jei toki? yra) : ten vyras ir žmona/draug? ateina ? tam tikr? uždar? klub?, kur susirenka tokios pat poros, ir jos kei?iasi partneriais. Turb?t tai galima daryti ir savo vyrui prieš akis, o gal kitam kambary (nesigilinau ? detales). J? argumentas yra tas, kad tai jokia neištikimyb?, kadangi nuo partnerio NESLEPIAMA pergul?jimas su kitu žmogum. Viskas- pagal ABIPUS? susitarim?.....

Galvo?iau kad ? tokius dalykus veda rutinos ?sigal?jimas, gilesni? emocij? stoka. Ta?iau visgi, remiantis tokios praktikos paplitimu, turb?t galima galvoti, kad ne visiems žmon?ms b?dingas partnerio "savinimasis" ir polinkis ? monogamiškus santykius?

Aš suprantu, gali b?ti,kad ir aukl?jimas kaltas, ir dar kažkokie aplinkos poveikiai, buv? formuojantis asmenybei. Ta?iau man atrodo, kad ta ištikimyb? moteriai tur?t? b?ti tarsi ir kraujuje....Tad ar galima daryt išvad?, kad ? svingeri? klubus stoja tik iškryp?liai ir amoral?s?




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2006, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:





Ash manau, kad i svingeriu klubus stoja zhmones turintys prichologiniu problemu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2006, 17:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Gal visgi tas pavydas kyla tod?l, kad mes laikome t? žmog? "savo" žmogumi (kalbu ne apie šeimas, o apie draugystes) - tarsi paties sav?s dalimi, puse? Ir nesinori kad su juo, (tarsi) mano k?no dalimi elgt?s prieš mano vali? taip, kaip nenoriu? Vidiniai ?ia kažkokie psichologiniai mechanizmai suveikia....:strange:


Turb?t yra truput? kitokie niuansai.... Tai n?ra nei savinimasis, nei pavydas.  Abu žmon?s yra visiškai laisvi. Aš pvz., nieko negal?siu paprieštarauti, jei man pasakys "nebemyliu, išeinu pas kit?". Bet jeigu žmon?s - b?dami visiškai laisvi - vis d?lto gyvena greta, ir jiems abiems tai yra geriausias variantas - tai rodiklis kažkokio TIKRUMO.  Aš pasitikiu b?tent tokiais jausmais, kurie yra neprimesti, neišmaldauti, neišreikalauti.



Mano draugas/vyras/gyvenimo partneris gali laisvai nueiti išgerti kavos su kitomis draug?mis, gali jas apkabinti, paguosti, apsikeisti bu?kiu, pašokti vakar?lyje.  Tai nat?ralus žmogiškas bendravimas.  Prisiminkite, k? mes patys sau leidžiame su draugais... 

Aš skiriu draugyst? ir skiriu meil? (artimus, intymius ryšius). Draugyst? (nors draugus mes irgi savotiškai mylime) - tai dvasinis, id?jinis, pom?gi? bendrumas, nepretenduojant per daug ? kitas sritis. Meil? - visapusiškesn?, visaapimanti, ji sujungia žmones ir jie jau?iasi vienu (nepainioti su savinimusi! - saviniesi tai, kas n?ra tavo, kas nesi tu pats). Mano supratimu, myl?ti (turiu omenyje meil? tarp vyro ir moters) galima tik vien? žmog?. 

Meil? neužbraukia žmogaus draugys?i?. Tai egzistuoja paraleliai - nes bendravimo lygmenys visai kitokie, ir nesikerta.

P.S. ir ten kalb?dama apie daiktus tur?jau omenyje artumo su k?nu lygmen?. Neskolin?iau niekam apatini?, dant? šepetuko ir pan. Megztuk?, knyg?, šalik? - prašau! Tai jau kitas (tolimesnis) lygmuo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2006, 18:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Va kaip Liepa grazhiai, ishsamiai, logishkai paaishkino. Ash taip nemoku :) Bet suvokiu meile labai panashiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


m2 raš?:
Ash irgi visa gyvenima daugiau su vyrais bendrauju, nei su moterimis, pradedant tuo, kad augau kieme, kur mergaichiu beveik nebuvo (tekdavo buti vado zhmona arba arba sesele nuolat) :), ir dirbu nuolat grynai vyrishkuose kolektyvuose. Ir geriausias mano draugas irgi yra vyras. Bet visai nenorechiau buti "savu bichu". Ash moteris,ir tai man patinka :)


Matai, m2, ne tai kad "savu bi?u", tiesiog man visada ?domiausia b?davo suprasti kaip žmon?s elgiasi, kod?l jie taip elgiasi, kokios motyvacijos vedini tsakant, kaip jie jau?iasi vienaip ar kitaip pasielg? ir t.t. Tokiam tikslui gali ir savo moteriškum? "atid?t? ? šal?", ir pasmalsauti šiek tiek :wink:

O kuo daugiau informacijos surenki, tuo labiau supranti žmones ir lengviau priimi, pateisini j? poelgius. Ir pla?iau ? visk? ži?ri tada. Po teorijai, gal ir grynai Heksliškas bruožas.. :strange:



Bet man vistiek j?s? pozicija ne iki galo aiški, tai kas tadum yra didesn? vertyb?: šeima ar asmeninis egocentriškumas? Ar vien d?l kažkokios (na.. konkre?ios šiuo atveju, išduoti galima ir kitais, kur kas baisesniais b?dais) išdavyst?s verta nusispjauti ? šeim?, vaikus ir pasi?sti j? po velni?, vien tod?l kad jis neva pasižad?jimo nesilaik??

Ar tokiu atveju supratimas, s?moningas siekimas išlaikyti šeim?/santykius n?ra svarbesnis ir labiau gerbtinas už asmenin? ?sižeidim??.. :confused:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



Sheima yra vertybe tol, kol ji tokia yra :) Galima, aishku samoningai saugoti "sheima", kai gyvenama kartu tiesiog todel, kad taip patogu. Ir nevadinchiau egocentrizmu poreikio buti gerbiamai. O pazhadu tesejimas yra vienas ish pagarbos parodymo budu. Nes kitaip ir iki grindu skudurelio lygio netoli :) Graudzhiai juokinga stebeti, kai moteris del visko kaltina tik save, ir pasiruoshusi vyrui kojas nuplauti ir vandeni ishgerti :) O tas puchiasi, kaip varle priesh dalgi, ir giriasi, kad jo nepasidalina....Fu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 63 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007