Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 16:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



....nu gal ash beviltishkai naivi, ale noriu, kad zhmogus su manim butu shvelnus ir demesingas ne todel, kad kazhkur, su kazhkuo prisidirbo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 18:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Ne naivi, m2, ne naivi.

Ale kartais daug ko mes norim. O išeina?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 19:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



...reikia tik labai noreti, pasistengti ir tiketi :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 22:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kaip smagu, kad prat?s?t diskusij?:)....



taip, normos yra slidžios,ir kiekvienam vis kitos. Bet man irgi nesuvokiama, kaip galima myl?ti du, apgaudin?ti, derinti visa tai....



Aš gal neaiškiai išsireiškiau vakar...nor?jau pasukti tem? tokiu aspektu: tarkim, yra vyras, gyvenantis su moterimi,ir atsiranda antra moteris. Mano galva, ta antra- ne priežastis, o pasekm?. Pasekm? nišos, kuri atsirado t? dviej? santykiuose. Juk jeigu gerai, argi atsirast? tre?ias?

Taigi. Ir ta tre?ia sužino, kad ji ne vienintel?, o...kažkoks tre?ias trikampio kampas. Tarkim, vyras sako, kad j? myli. O ji yra laisva (pasaka aptar? variant?, kaip b?na, kai abu turi po antras puses. Tai visa kas kita). Tai..kaip tada elgtis reik?t?? Remti vyr? prie sienos "skirkis su ja, ir b?k su manim, jei jau sakai, kad myli mane"; ar "eik ant trij? raidži?, kuily tu"? :smile: Ar "o kaip fainai, jis myli mus abi, ir toks d?mesingas, o aš nesu tikra, kad mano jo viso reikia...juk pasimatymai-tai visada švent?..."?:)



emduk?s poži?ris aiškus :wink: Bet vistiek ?domu padiskutuot...nea? :)


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Aha, diskutuoti yra apie ka :) Nesutikchiau, kad antra moteris visada yra pasekme. Kartais ji (manau dazhnai bent jau pradzhioje) - pabegimas nuo rutinos. Kodel statistishkai dazhniausiai pirma karta vyrai nuklysta i shona shiemoje atsiradus leliukui? Kai namie nera ramybes, pampersai, bemiegiu naktu, maitinimo nukamuota, visai nebepanashi i sekso deive zhmona. O shalia zhavi, kvepianti ne pienu, bet gerais kvepalais, laisva, intriguojanti, dar nepazhinta moteris :) Arba vadinamas vidurio amzhiaus krizes variantas - kai apima noras imti gyventi ish naujo, uzhbraukus praeiti. Psichologai sako, kad taip pasireishkia senatves baime. Ir vienu, ir kitu atveju antroji moteris yra tiesiog irankis. Budas pabegti nuo realybes. Aishku, pasitaiko ir tikros meiles atveju, ypach jei sheima buvo sukurta nemylint,o tiesiog  todel "kad taip reikia", del "netychiuko" ar pan. Bet tada net minchiu nekyla slaptytis ir apgaudineti, manau....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Na apie pasekmes jau ?domiau :smile:

Atsimenu vien? mint? iš seminaro: Vyro gyvenime niekada neatsiras kita moteris, jei jo žmonai nereiks sulaužyti idealizacijos..

Atrodo elementarno :strange:



O iš kitos pus?s, gal pasirodysiu beviltiška, bet na negi gaila? Juolab kad kitas žmogus n?ra ir niekada nebus mano nuosavyb? - taigi yra laisvas elgtis kaip nori. Jei jis d?l to laimingas - kas ?ia tokio?

Aš jau senokai t? mint? gvildenu. Na gerai, vyras turi žmon? ir turi draug?, ta draug? daro j? laimingu. Tai kod?l žmona negali priimti to kaip nat?ralaus reiškinio ir b?ti laiminga d?l to, kad jos vyras laimingas?



m2, prisiminiau kai viena mano draug? po gimdymo skund?si pašlijusiais santykiais su vyru. Sako, aš pati pagatava surasti jam meiluž?, kad tik prie man?s šiuo metu nel?stu.. Va ir suprask tas moteris.. :confused:



Pagrindas tame, kad viskas k? mes darome, darome d?l dviej? priežas?i?: iš baim?s arba iš meil?s. O visos kitos emocijos tik išsirutulioja iš ši? dviej?..

Taigi vyras nueina ? šon? iš baim?s, ar iš meil?s?

Tai svarbiausias klausimas manau, ? kur? tur?tume atsakyti prieš imdamiesi smerkti/pateisinti.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
pasaka raš?:




O iš kitos pus?s, gal pasirodysiu beviltiška, bet na negi gaila? Juolab kad kitas žmogus n?ra ir niekada nebus mano nuosavyb? - taigi yra laisvas elgtis kaip nori. Jei jis d?l to laimingas - kas ?ia tokio?

Aš jau senokai t? mint? gvildenu. Na gerai, vyras turi žmon? ir turi draug?, ta draug? daro j? laimingu. Tai kod?l žmona negali priimti to kaip nat?ralaus reiškinio ir b?ti laiminga d?l to, kad jos vyras laimingas?







Jis ne mano nuosavyb?, bet ir ne bendraliaudin?, atsiprašant. Ir joki? ten laimingum? kvadratu. Laimingas arba su manim, arba su kita, tre?io pasirinkimo n?ra.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



Na, apie idealizacijas, tai shitie visi dalykai man jau praeitas etapas, t.y. priesh gerus 5-7 metus tuo intensyviai domejausi. O del gaila-negaila, tai man kvepia butent sudaiktejimu. Negalima zhmogaus lyginti su daiktu, tipo - nesusideves. Prie ko chia nuosavybe - nenuosavybe? Tai elementari pagarba shalia esanchiam zhmogui, ir sau pachiam, galu gale. Juk davei pazhada? jei nesugebi jo teseti - atsiimk ji, t.y., informuok zhmogu, kad tavo nusistatymai pasikeite. Jei vyra drauge daro laimingu, tai kam jam buti shalia zhmonos, kuri jo laimingu nedaro? Nesuprantu :) Nafig kankintis? Staltiesele kelias pas laime ir meile :) O toks slaptas begiojimas pasilaiminginti, vis grizhtant pas zhmona, kuri skanius pyragus kepa ir kojines ishplauna - vartotojishkas.

O del Tavo drauges, taqi isivaizduoju, kaip jai nelengva buvo, jei taip pasake - matyt turi visishkai nesupratinga, nejautru, o gal tiesiog infantilu vyra.



P.S. ....keik pastebejau, tokios tolerantishkos neishtikimiesiems buna netekejusios merginos. Vos ishtekejus, ju nuomone radikaliai keichiasi :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 13:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: o kaip tu pateisintum tok? atvej?, kai vyras susitikin?ja su dviem moterim, kadangi RENKASI?

Na, arba moteris- su dviem vyrais....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Pateisinu, kai renkasi, kol dar neishsirinkes :) , t.y. nesusizhadejaes arba nesusituokes. Jei jau - tada tegu ishsiskiria, ir renkasi, kiek tik shirdele geidzhia. Griezhtai ash chia, zhinau. Bet man taip atrodo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: bet gi teoriškai gaunasi, kad jis, nors ir nesusituok?s su n? viena iš j?, bet gi abiems joms yra neištikimas?:).



Gal mano interesas atrodo keistas, bet man kartais be galo ?domu suvokti, kaip m?sto baltieji etikai. Tod?l ir klausin?ju taip, ?vairiausi? variacij?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Jis negali buti neishtikimas, jei tos ishtikimybes nezhadejo. Jei zhada ir netesi, tada taip. O jei yra tiesiog neipareigojantys santykiai, tai apie kokia ishtikimybe gali eit shneka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


m2 raš?:
Na, apie idealizacijas, tai shitie visi dalykai man jau praeitas etapas, t.y. priesh gerus 5-7 metus tuo intensyviai domejausi.


?ia gal byški ne ? tem?, bet kod?l praeitas etapas, o dabar nebesidomi? :strange:



Taip, aš netek?jusi bet labai nuoširdžiai tikiuosi kad ir po vedyb? šita taip vadinama tolerancija išliks ir su laiku vis stipr?s.



Vat ir man iš tikr?j? kaip Solanžai panašus klausimas iškilo, negi sakysit, kad santykiai prasideda po parašo/pažado? Tipo iki to galima su keliais objektais bendrauti, o po to jau nebe? Man nelabai suprantama k? tada kei?ia tas pažadas? Jeigu gera kartu - b?nam kartu, ir tam nereikia nei parašo, nei palaiminimo.



O tas vadinamas rinkimasis, man atvirkš?iai, visiškai n?ra priimtinas. Manau mane tai žeist?. Ir ?žeist?. Gerokai taip. Jei tau gera su manim - faina. Jei tau taip pat gera su kuo nors kitu, k?gi, tavo reikalas. Bet kad m?tytis ar ?ia gera ar ?ia ne ir lyginti mane su kitom, idant išsirinkti kuri ?ia dabar geresn?.. na atsiprašau.. Tegu eina velniop ir sugr?žta kai susitupi. Vienareikšmiškai. (nebent aš visiškai nesieju joki? plan? su juo, man šiaip smagu šiai dienai ir tiek, tada tai tegu jis blaškosi kur nori ir kiek nori, man?s tai nelie?ia)



Solanža, jei tau ?domu praktiškai, tai manau man reikalingas aiškumas, konkretumas. Ne tai, kad pasižad?t? iki grabo lentos tsakant - aš apskritai kone paniškai bijau pažad? visada, amžinaiir pan., bet kad pa?iame santykyje b?t? aiškumas kas ko siekia ir kaip jau?iasi ?ia ir dabar. Atvirai ir nuoširdžiai. Ir jeigu šiuo atveju tiesa b?t? kartoka, k?gi - aš j? priimu, pasistengiu suprasti ir jei išeina tai padaryti - statome santykius ant pasitik?jimo pamat?.



Na ?ia iš esm?s tok? labai subtil? klausim? paliet?m, ir tikrai ?domu pasteb?ti, kaip skirtig? tip? ar tiesiog asmenybi? nelie?iant socionikos, poži?riai skiriasi. Tik jeigu kartais kiek grubokai savo nuomon? išd?stau, atsiprašau, tikrai nenoriu ?žeisti priešingos nuomon?s :wink:

Beje, o kod?l vyrai neužsuka visai ? š? kampel?? Visai ?domu b?t? išgirst priešingos lyties pozicijas.. :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Na nerimstu aš šiandien :smile:

Gal man kaip iracionalui, bet labai keista, kaip apskritai galima k? nors žad?ti. K? žmogus gali žinoti, k? veiksi, kaip gyvensi ir ko nor?si rytoj, jau nekalbu kad po daug daug met?...



Ir kaip gali žad?ti jausm? (o pas mane dag kas jausmais paremta). Tarkim kaip gali žad?ti žmogui, kad myl?si, gerbsi j? po met?, jei, na maža k? - gali ir nebemyl?t. Kaip tada.. Anks?iau savo draugui b??iau prisižad?jus k? tik nori, buvau ?sitikinus kad taip kaip yra dabar ir bus per amžius. Vat prab?go keletas met?, abu pasikeit?m, aš palinkau link ezoterikos, anas link l?bavimo ir ži? - net neb?ra apie k? kalb?tis. Visiškai. Arba jei kalbi, tai gin?yjies d?l priešingo pasaulio suvokimo. Tada ramiau tyl?t. O kiekgi gali santykius išlaikyt vien geras seksas? Vien? dien? pagalvoji, ar man to reikia? Ir lyg akmuo nuo širdies nukrenta, išgirdus neigiam? atsakym?.. Tada susirenki daiktus ir dumi kiek kojos neša - vat tuo metu, jokie pažadai kada beišsakyti nebetenka prasm?s. Taigi ar verta buvo išvis žad?ti?



Ai, ?ia šiaip pasipergyvenau, užtemimas gal veikia.. :sad:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
P.S. ....keik pastebejau, tokios tolerantishkos neishtikimiesiems buna netekejusios merginos. Vos ishtekejus, ju nuomone radikaliai keichiasi :)


Labai pritariu šiai min?iai. Iš asmenin?s patirties:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007