Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 17:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Pasakysiu tiesiai šviesiai - nusišneki.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
labanakt, Vartotojas 2 :smile:

Aciu uz malonu pokalbi, bet manau neturim ka sneket, sekmes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2004, 22:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na nereikia ?ia taip jau reaguoti. Gal tik vert?t? prieš paspaudžiant "Skelbti", perži?r?ti savo post? ir kur reikia, rašyti j? kiek objektyviau. Tai tiek.



Labos, miegok ramiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 15:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
M?gstu planuoti - d?lioti maždaug porai meteli? ? priek?.

Suprantama, tai strateginiai "planai" (per garsiai pasakyta), kuriuose detal?s kinta vis, aš vos sp?ju paskui jas, ale vis ? t? suplanuot?j? pus? judu, o gal gyvenimas su manim juda :happy: nžn.

?ia kaip tam dokumentiniam filmuke apie Mek? "Niujorkas - mano šuo":

ar žmogus prisiriša prie miesto kaip šuo, ar miestas prie žmogaus...









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 17:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Gyvenime tam tikram laikotarpiui gali buti vienas tikslas, kurio igyvendinimui galima planuotis veiksmus net keleitui metu i ateiti. O siaip.. gyvenimas taip greitai juda, taip keiciasi kad tenka ji vytis :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lap 2004, 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Tokiam ilgam laikotarpiui, kaip keli metai, tai tik galima numatyti tam tikras gaires, bet planuoti nelabai. Labai jau dinamiškas ir kintantis yra gyvenimas. Tie planai dažniausiai sprogsta, kaip muilo burbulai, itakojami šalutini? ir nenumatyt? arba neivertint? veiksni?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2004, 00:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250


Žalty, viskas taip: ir su tom gair?m ir su tais sprogimais, ypa? jei tai lie?ia ne darbo srit?  :happy:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 02:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kokia gera ir sena tema....

liaudis, o gi mes jau ?ia du metai. kaip b?ga laikas! :strange:

paskaitaliojau. atrodo, mes su debesium ?ia susipažinom;)



visgi, pati baisiausia situacija- kai vienas žmogus blaškosi tarp keli? pasirinkimo objekt? ir sukelia neapibr?žtumo jausm? tiems objektams. ?ia jau keliems "objektams" kyla "nenoras dalintis", kaip sako temos pavadinimas.



Man kyla klausimas: gal tada net melas geriau? Jei stabilumas/ištikimyb?/monogamiški santykiai ir b?t? iliuzija, tai bet kol gyventum toj iliuzijoj, gal bent jaustumeis laimingas? :strange:



Kaip ži?rit ? tai? Kas geriau, saldus melas ar karti tiesa? Kai myli žmog?....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Man geriau karti tiesa. Tada gali rinktis - priimti situacija tokia, kokia ji yra, ar ja keisti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aš irgi melo netoleruo?iau. Man geriau tiesa, tada bent žinai, kas yra kas ir k? toliau pati žadi su tas situacija daryti. Nes dalinimasis...ne, tikrai ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 14:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Solanža: jei jau blaškosi, tada žinoma geriau aiški tiesa, kuri išlaisvint? nuo to blaškymosi visus susijusius objektus. Juk tarkim jei vyras jau blaškos, moteris dažniausiai pajunta, kad kažkas ne taip. Ir abejoja, ?tarin?ja, jaudinasi. Ir vyras taip pat abejoja, jaudinasi. Abu sirz? - harmonijos santykiuose nevidat.. Be to išsiaiškinus pad?t?, jei myli žmog?, gali jam ir pad?ti apsispr?sti ar šiaip pasielgti taip, kaip jis pats b?t? laimingiausias..



Bet jei nesiblaško.. Manau tas nesidalinimas irgi kyla iš m?s? mielo draugelio EGO, tipo MANO draugas ar MANO draug?. Ir užtat sunku priimti net mint?, kad jis/ji gali b?ti ne tik MANO. Ir pasirodo kaip sunku iš to išsilaisvinti.. :sad: Visi neapken?iam melo, neapken?iam kai mus apgaudin?ja. Bet kažkod?l dažnai bet kok? mel? galime atleisti, randame b?d? kaip pateisinti, tik ne š?..



O aš už meil?. Nepateisindavau neištikimyb?s, kol nepama?iau keletos pavyzdži?, kaip žmon?s turi tiek meil?s savyje, kad gali jos duoti daugiau nei vienam žmogui. Ir svarbiausia, nei vienas nelieka nuskriausias: d?mesio, r?pes?io, pagarbos stoka. Svarbiausia - pagarba (man tai apskritai visa ko pagrindas). Moteris visa širdim myli SAVO vyr?, ta?iau taip pat myli ir svetim?. Nesišlaisto kur papuola ir su kuo papuola. Tiesiog vienodai myli DU VYRUS. Aišku, prisikabinsite, kaip galima vienodai du myl?ti, ta?iau myli ir tiek - vien? vienaip, kit? kitaip, bet myli. Ir tas kitas vyras j? myli, bet kad jau abu ?sipareigoj? tenka DŽIAUGTIS tiesiog buvimu kartu. Ir kas keis?iausia, visiškai nematau tame nieko bloga. Nei vieno iš t? keturi? susijusi? asmen? atžvilgiu..



Sakyti kas geriau, tiesa ar melas, nedr?stu. Manau pagal aplinkybes. Kartais tikrai geriau nežinoti, o kartais geriau visk? išsiaiškinti idant tiesa dar labiau suartint?. Kai tikrai gerbi ir myli...

:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
pasaka:



Tavo aprashyta situacija galima pateisinti tuo atveju, jei ir likusios ketverto dalys tai situacijai neprieshtarauja. Tachiau garantuoju 100%, kad jie tiesiog nezhino apie savo antrapusiu meiles pertekliaus nuleidinejima shone. Todel tai - negarbinga ju atzhvilgiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


m2: taip, negarbinga. Bet meluoti, kad už suknel? mok?jai 100 lt o ne 600 lt, skaityti sms žinutes partnerio telefone kai anas namato, suvaidinti kad skauda galv? kai kažkur labai nenori su juo išeiti ir pan. taip pat negarbinga, ta?iau dauguma taip elgiasi - ir tai laikoma norma. Tipo, vardan šventos ramyb?s :wink:

Tai gal kartais ištikimyb? tiesiog stereotipas, visuotin?, o ne asmenin? ideologija?



O iš tikr?j? gal aš šiek tiek pavydžiu.. :strange: Pati nemoku ir negaliu b?ti neištikima. Negaliu ant tiek per save perlipt. Atrodo jei jau taip ?vykt?, gr?žusi išd??iau vyrui vis? ties? iškart, kitaip negal??iau gyvent.. Užtat ir gražu man, kai kiti žmon?s (proto ir pagarbos ribose) elgiasi taip, kaip aš pati nesugebu....



Akys nemato, šird? neskauda kai sakant.. Be to, m2, manau kartais tos likusios ketverto dalys netgi išlošia ta prasme, kad anie ne tik pertekli? nuleidin?ja kaip sakai, betgi pasikrauna pozityvo ir energijos, o gr?ž? namo b?na (na, nes gal jau?iasi šiek tiek "kalti") žyyymiai švelnesni, r?pestingesni, paslaugesni ir t.t. O ypa? jei namiškis apie tai visiškai net nenujau?ia, jam jokio sterso - o d?mesiu žymiai labiau apr?pintas.

Ai, turb?t kiekvienam pagal sugeb?jimus....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
pasaka raš?:


m2: taip, negarbinga. Bet meluoti, kad už suknel? mok?jai 100 lt o ne 600 lt, skaityti sms žinutes partnerio telefone kai anas namato, suvaidinti kad skauda galv? kai kažkur labai nenori su juo išeiti ir pan. taip pat negarbinga, ta?iau dauguma taip elgiasi - ir tai laikoma norma. Tipo, vardan šventos ramyb?s :wink:

Tai gal kartais ištikimyb? tiesiog stereotipas, visuotin?, o ne asmenin? ideologija?







Ne visai supratau, kam reikia meluoti, kiek mok?jai už suknel? :confused:, skaityti SMS žinutes, nu ?ia, žinote, atsiprašau :shocked: pati neskaitau ir b?t? šak?s tam, kuris man?sias be atsiklausimo pabandyt? perskaityti. Kai turiu rimt? priežast? kur nors neiti - aš j? ir pasakau. Ir neinu. Nesuprantu, kam reikalingi tokie žaidimai?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Cassandra, tu nesupranti, ir aš nesuprantu. Bet matau, kad daug kad šitaip elgiasi. Vardan ko? Kaip sako vardan šventos ramyb?s, ger? santyki? išlaikymo ar smalsumo (žinu?i? skaitymas).

Bet jiems tai norma. O kai kam gal ir neištikimyb? yra tiesiog norma.

Tai ir sakau, kiekvienam pagal sugeb?jimus ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 361 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 78 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007