Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
akika: Na, turėjau minty, kai nėra rimtos priežasties. Nebūtinai skuduras, tačiau pirma mintis, kad jis yra menkas ir netvirtas. O tai vyrui netinka.

Kai yra rimtos problemos - tuomet visai kas kita.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Verkiantis žmogus...Hm...Jei matyčiau, kad vyriškis kur nors užsimaskavęs paslapčia nubraukia vieną ar dvi ašaras (ne dėl savižeidos, savigailos ar pan., o reaguodamas į objektyvią situaciją), visais būdais stengdamasis neatkreipti aplinkinių dėmesio, nuspręsčiau, kad jis - tiesiog jautrus žmogus ir palikčiau su vidinėmis emocinėmis audromis tvarkytis pačiam. "Skuduru" tikrai nelaikyčiau, galbūt net daryčiau prielaidą, kad toks vyriškis yra pakankamai jautrus tiems, kuriuos myli. O tai jau pliusas.

O va visokių viešų rankų grąžymų, pažadų žudytis ir kitokių isterinių priepuolių nepakenčiu "juodai"

Visada stebiuosi, kaip kitos moterys leidžiasi šantažuojamos, kad kažkoks nevykėlis, jei jos jį mes, baigs savo dienas virvėje. Pabandytų koks toks man taip pasakyti, mano reakcija būtų konkreti: "Aha, muilas - apatinėje lentynoje." Gal ir ciniška ir žiauru, bet nepakenčiu apsiseilėjusių.
Tai tiek apie vyrus.

Apie moteris.
jei verkia - prienu ir klausiu, kas atsitiko. Jei matau, kad verkia isteriškai, laukiu, kol baigs. Jei nebaigia - trinkteliu žandan. Isterijos atveju tai padeda, nes žmogus pats susivaldyti nepajėgia. Bet iš tiesų tai pasitaiko labai retai (per visą mano gyvenimą gal kokie du tokie atvejai buvo). Kai baigia verkti ir pradeda šnekėti - klausau, paskui nušviečiu padėtį iš savo "varpinįs" ir pasakau, kaip elgčiausi aš.

Jei matau, kad verkiama dėl "verkimo", t.y. į argumentus nereaguojama, o laukiama chorinio raudojimo balsu, sakau: "Raminiesi, jei nori, kad su tavim kalbėčiau". jei tai nepadeda - "pasiplaunu", su užuomina "Užeisiu, kai baigsi".

Turbūt dėl to kai kas mane laiko nejautria ir "kietaskūre".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O man patiko, kaip Vartotojas 2 Dostoevskius apraš?. Labai daug tiesos. Gal anks?iau bu?iau pasipiktinus, bet ir pati tur?jau patirties su viena šio tipo atstove... B?ti j? draugais yra gerai, bet priešais... Ir labai jau lengvai pas juos ?vyksta tas persim?timas iš vieno lagerio ? kit?.



Cassandra, prašom dar :wintuition:.

Hamletas iš j? - "aštriausias", na ne kaip špaga, o kaip jos blizgesys saul?je.

Tuo tarpu Hekslis - tarsi šilko šalik?lis,  besiplaikstantis v?jyje: jud?jimo daug, bet jis "lengvas",

o Tutikas yra švelnus pien?s p?kas: auga sau ? akis per daug nel?sdamas, kai pastebi j? - gražu paži?r?ti, taip ir norisi paliesti. Neliesi - tup?s prie savo pien?s, pap?si - nuskris. Ir gaudyk tada j? 

Vat galvoju, kaip Dostikus apibr?žti...dinamikos juose nematau, lengvumo, irgi. beje. Jie man turb?t kaip r?kas - pradžioj mielas,  minkštas, sušvelnininantis kont?rus,o v?liau iškraipantis daikt? apybraižas, kartais varantis drebul? savo dr?gme ir trukdantis susiorientuoti. Bet, ?ia, matyt, konfliktinis santykis pasireiškia.


Pasteb?jai, kad berods vien tik j?s su Solanža taip k?rybiškai pasireišk?t, duetas:smile:.

Solanža net skund?si, kad n?ra daugiau forume k?rybing? žmoni?. Solanža, ne vis? gi tokia stipri :wintuition::wink: kaip j?s? abej?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, pamiršti paprast? dalyk? : aš esu dailinink?, tod?l man sukurti žodin? paveiksl? yra labai lengva. Nes tokius dalykus darydavom studij? metais - vienaip ar kitaip perteikti vaizduojamo žmogaus charakteristik?, naudojant simbolius, fakt?ras, alegorijas ir t.t. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: na žinoma, tik :wintuition: tipo žmon?s ir gali b?t k?rybingi :))))))))))

Sensorikai tai n? knyg? neraš? turb?t, n? paveiksl? netap?. Vieni intuitai!

Kur pažvelgsi, visur BALTA...:wintuition: :wintuition: :wintuition:



:happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: man  rodos, nematai (nes nenori matyti :wink: ) tokio nuostabaus dalyko kaip papildymas :smile: :smile: :smile:

Gal nesi gyvenime ma?ius dualini? santyki? iš arti? :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: gal Nadia ? žod? "k?ryba" ?deda ypating? prasm?, kokios tik tu ir Cassandra pasirod? vertos :smile:



iš kitos pus?s, reikt? tada išsamiau pasiaiškinti, k? reiškia tipo "k?rybin?" funkcija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 14:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nu Solanža, nu nereika taip kabin?tis:smile:. K?ryba yra skirtinga. B?tent tokia, kaip j?s? pirmose žinut?se (tipo k?rybingi vaizdiniai, asociacijos) - yra baltaintuityvi k?ryba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
O man patiko, kaip Vartotojas 2 Dostoevskius apraš?. Labai daug tiesos. Gal anks?iau bu?iau pasipiktinus, bet ir pati tur?jau patirties su viena šio tipo atstove... B?ti j? draugais yra gerai, bet priešais... Ir labai jau lengvai pas juos ?vyksta tas persim?timas iš vieno lagerio ? kit?.




Supratot !!!!

Su manimi bukit draugais, o kitaip jums bus sakes !!!!

:happy::happy::happy:



Nes gi Dostikas nesiaip koks humanisktas, gerus santykius su visais palaikantis ir visada zinantis kaip tai padaryti...

:happy::happy::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 20:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man atrodo, k?rybos negalima susiaurinti iki vieno aspekto.  Vistiek bet kokia k?ryba (jeigu ži?r?sime labai grubiai, tiktai ryškiausius bruožus) bus iš bloko - su kito aspekto atspalviu (tandemas). 

Pvz. Dono ir Heko :bintuition:  skirsis.  Dono ji bus su :wlogic: atspalviu, t.y. daugiau globalin?. Heko - su :wethics: atspalviu - daugiau paremta artimiausia aplinka.



P.S. Dual? blokai tarpusavyje labai tampriai bendradarbiauja ir tas papildymas perauga ? BENDR? k?ryb?.  Kam teko bendrauti su dual? pora - turi pasteb?ti, kad jie suaug?, persipyn? (?aug? ? vienas kit?). 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 08:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
m2 raš?:
Hmm...Man kazhkodel tipus apibudnti isheina skirstant i temperameno tipus (aishku, chia mano subjektyvus pozhiuris):

Sangvinikai - Diuma, Hekslis, Dhekas, Shtirlicas (?)

Cholerikai - Dreizeris, Napoleonas, Zhukovas, Hamletas

Flegmatikai - Gabenas, Balzakas

Melancholikai - Jeseninas, Dostojevskis



Kitu tipu nepazhistu, tad sunku juos priskirti kuriam nors pogrupiui.







atradau tipu klasifikacija pagal temperamenta:



cholerikai: :bethics::wsensoric:, :wethics::bsensoric:, :bsensoric::wethics:, :wsensoric::bethics:;

melancholikai::bintuition::wlogic:,:wintuition::blogic:,:blogic::wintuition:,:wlogic::bintuition:;

flegmatikai: :bethics::wintuition:, :wethics::bintuition:, :bintuition::wethics:, :wintuition::bethics:;

sangvinikai::bsensoric::wlogic:, :wsensoric::blogic:, :blogic::wsensoric:, :wlogic::bsensoric:.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
migle, gal parašyk pavadinimais, nes taip sunku šifruoti. Be to, norint cituoti, reikia iš naujo ženkliukus ?statin?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Turb?t yra ?vairi? klasifikacij?... Bet kad Diuma cholerikas - nepagalvo?iau...

Aš turiu išsisaugojusi straipsn? - reik?t? paieškoti autoriaus. Jo klasifikacija tokia:



                    Nuostata/

/Temperamentas              Valdytojai    Tyrin?tojai    Socialai    Humanitarai



Cholerikai                              :blogic::wsensoric:          :blogic::wintuition:            :bethics::wsensoric:          :bethics::wintuition:



Flegmatikai                            :wlogic::bsensoric:          :wlogic::bintuition:            :wethics::bsensoric:          :wethics::bintuition:



Sangvinikai                            :bsensoric::wlogic:          :bintuition::wlogic:            :bsensoric::wethics:          :bintuition::wethics:



Melancholikai                        :wsensoric::blogic:            :wintuition::blogic:          :wsensoric::bethics:            :wintuition::bethics:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Migle, o Tu tikrai nesupainiojai klub? su temperamentais? Kaip pateikei, tai visi valdytojai yra sangvinikai, visi tyrin?tojai - melancholikai, visi socialai - cholerikai, o visi humanitarai - flegmatikai....

Ta?iau klubuose tur?t? b?ti po vien? vis? temperament? atstov? - tai b?tina s?lyga, kad jie aktyvuot? vienas kit?, palaikyt?, skatint? o kur reikia pristabdyt? (klubuose vyksta pa?ios ?domiausios diskusijos).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Bet man sitas skirstymas nelabai atitinka realybes, na nebent cia velgi viskas suvokiama, kaip itra/ekstaversijoje, visiskai ne taip, kaip realiai atrodo.

Realiai gyvenime as (ir keli mano matyti Dostikai) visimai nepanasi nei i melancholike, tuo labiau i flegmatike.

Filatovios paskirstymas man labiau primena realybe.

Bet velgi, is katro kampo i viska pasiziureti, jei Dostika numesti i sausai logine, abstrakcia, filosofine-teorine su kovos elementais aplinka jis ne tik flegma, bet ir mumija gali tapti :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007