Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Cassandra raš?:
Šit?... mano paveiksl? gal tegu kas kitas piešia, bo nei šis, nei nei tas aprašin?ti, po to perpiešdin?ti. Be to jei ir pieš?iau iliustracij?, tai tik tam savo improvizaciniam tekstui.


Rasyti, tai ne piesti...




Nu man tai lengviau nupiešti...Tik man ir taip aišku, kaip aš ?sivaizduoju, Man ?domiau, kaip ?sivaizduoja kiti.



Zalcio improvizacija bus ikunyta i vaizdini?:smile:





Eeee...jei yra pageidavimas - bus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
Nu man tai lengviau nupiešti...Tik man ir taip aišku, kaip aš ?sivaizduoju, Man ?domiau, kaip ?sivaizduoja kiti.


As galiu nupiesti zodziais ir toki ispudi, kuris dabar isliko, jau po kurio laiko perskaicius:



Baltas fonas, su pilkomis detalemis, tai darbine aplimka, paskendusi i antra plana. Ryskesne mastanti zmogysta. Ir tarsi nepagrindinis objektas, bet pakankamai ryskus (odandzinis) - paveikslas, visgi jo itakota, ar jame paskendusi zmogaus mintis.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia, tai visgi budingai savo tipui aprasiau ir imrovizavau? Dostiskai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Žal?io vizija:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 18:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Mano iliustracija mano improvizacijai (ne aprašymui):





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 18:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: o kiek daug ženkliuk? privarei... mirga marga :smile:



sakai, kad mano :bintuition: ir :bsensoric: yra 2 ir 4 funkcijos. bet žinok, ne taip yra. jos - 1 ir 3 :wink:



dar padarei atatinkam? išvad?, kad aprašymus generuoja produktyvin? 2 ar kažkas pan. (t.y. pirmosios funkcijos ?taka jau?iama mažai). šiaip b?t? išties ?domu apsvarstyti, kaip b?t? aprašin?jama pvz., iš :wethics: taško :strange: pagal mano žem? supratim? tur?t? b?t? toks panašus sakymas: "štai valtel?j plaukia žmon?s. j? tiek daug! ir kaip jie visi gražiai sutaria! vietos gi mažai valtel?j, bet ne, nesipyksta, viens kito už borto nem?to, kaip puiku, kokia santarv?!" arba dar kitaip: "oi koks piktas tas laivas su bur?m. kaip r?s?iai jis atrodo. jei aš b??iau irgi laivas, aš su tokiu n? už k? nedraugau?iau, ojei tai dar laivel?, tai tikrai nesiženy?iau!"



:smile: ...



šiaip nežinau gal kas panašiai taip ir šnek?t?, bet tik ne su 2 o bazine :wethics: funkcija. bet ?ia man tik šiaip atrodo.



šiaip jau, mano supratimu, aplinkos vertinimas pirmiausia turi pereiti per bazin?s funkcijos prizm?, nes tai yra to tipo programa. tai esmin? funkcija surenkant ir apdorojant informacij?. o produkuoti realiame gyvenime ir elgesyje galima, žinoma, ir kai k? jau kita. bet su reiškini? ir objekt? interpretacija, matyt, pirmoji b?t? labiau susijusi...



nu tai tiek to buitinio išmanymo pas mumi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassanda aprašo erdvin? santyk?, lyg tai b?t? plokštuma (tokiam ir tokiam plane, "Kilstel?jus akis šiek tiek aukštyn", aš visiškai neatkreipiu d?mesio ? erdvin? išsid?stym? (:bsensoric: nedalyvauja).

.




Koki? tu dar erdv? ir t?r? nori išpešti iš paveikslo, kuris iš esm?s j? neturi? Paveikslas pats yra plokštuma. ?ia tau ne skulpt?ra, ne instaliacija, ne ansambliažas, ne architekt?ra, kur iš ties? yra žaidžiama erdv?mis ir t?riais. Paveikslas kaip ir buvo taip ir liks plokštuma. Tam tikromis tapybin?mis išraiškomis priemon?mis galima tik sukurti erdv?s regimyb?, ta?iau iš ties? jokios erdv?s ten n?ra.



Joks profesionalas, nagrin?damas paveiksl? neoperuos tokiomis s?vokomis kaip "Paveikslo erdv?". Visada yra turima omenyje paveikslo plokštuma ir planai (artimas, tolimas, vidurinis ir t.t.), kurie sukuria erdv?s regimyb?. Bet ne pa?i? erdv?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 22:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
"štai valtel?j plaukia žmon?s. j? tiek daug! ir kaip jie visi gražiai sutaria! vietos gi mažai valtel?j, bet ne, nesipyksta, viens kito už borto nem?to, kaip puiku, kokia santarv?!" arba dar kitaip: "oi koks piktas tas laivas su bur?m. kaip r?s?iai jis atrodo. jei aš b??iau irgi laivas, aš su tokiu n? už k? nedraugau?iau, ojei tai dar laivel?, tai tikrai nesiženy?iau!"
:happy::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 10:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
šiaip b?t? išties ?domu apsvarstyti, kaip b?t? aprašin?jama pvz., iš  taško :wethics: pagal mano žem? supratim? tur?t? b?t? toks panašus sakymas


liutaurai, labai graž? pvz jau pademonstravo Pelene - laivai tolsta vienas nuo kito, išsiskirymas, li?desys.

Iš esm?s šitas paveikslas yra netinkamas :wethics: raiškai. Reikia parinkti tok? paveiksl? kur gyv? ir negyv? b?tybi? proporcija b?t? maždaug vienoda. Ne tik skaitmenin?, bet ir erdvin?.



Koki? tu dar erdv? ir t?r? nori išpešti iš paveikslo, kuris iš esm?s j? neturi?


Aš nieko nenoriu išpešti. Aš palyginau, kaip apraš? vieni žmon?s (erdv? aprašoma) ir kaip kiti (erdv? n?ra aprašoma). B?tent t? konstrukcij? "toks ir toks planas" - taip, galima paaiškinti tavo profesin?m žiniom, bet tik t?. Joki? kryp?i?, joki? dydži?, joki? atstum?, jokio suskirstimo ? dalis, joki? rib? pravedimo, joki? objekt? išsid?stymo vienas kito atžvilgiu (kas b?dinga :bsensoric: ir :wlogic: funkcijom) tavo aprašyme n?ra.

Tavo improvizacijoje taipogiai n?ra joki? variant?-galymybi?, bet yra ?vyki? seka (:wintuition:, o ne :bintuition:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
?domi mintis, tik improvizacija man susijusi su pakyl?tu jausmu, kurio šis paveikslas nesukelia, neužgauna jokios jautrios stygos... :wink:

Pavadin?iau j? "oranžin? kasdienyb?". Kaip žinia, saul? teka rytuose, tod?l pagal Vezuvijaus pad?t? saky?iau pavaizduotas ryto metas, gražus oranžinis saul?tekis, pranašaujantis v?juot? dien?. Bet s?dintiems valtyje ner?pi jo grožis, tai- eilini? ital? žvej? eilinis rytas, kasdienin? kelion? ? j?r?, tikintis vakare parsitempti vis? t? statin? geros žuvies. Ir tiek. :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 10:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
liutauro aprašyme n?ra spalv? (:wsensoric:) ....



Mano vyro aprašyme spalvos pamin?tos, bet be jokio s?ryšio su nuotaika ar estetika (nedalyvauja :bethics: ir :wsensoric:)......



Išvados, remiantis mano tip? versijomis:

labiausiai linkusios dalyvauti k?rybin?s (produktyvin?s) funkcijos. [....]

Cassandros 2:wsensoric: (kuriant m?s? vis? paveikslus).

[...]

Solanžos aprašyme dar reiškiasi :blogic: (d?mesys objektui ir jo paskir?iai - statinait?, kas jos vidui, kam ji ?ia?) ir :bethics: (žmoni? nuotaikos).




Nadia, ar gal?tum aiškiai atsakyti, kas priskiriama :wsensoric: sri?iai, ir KAIP žmogus tur?t? aprašin?ti paveiksl?, kad gal?tum pamatyti stipri? :wsensoric: ?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža:wsensoric: atstovaut? turb?t tokie išsireiškimai kaip "vanduo atrodo toks šlapias, žmon?s valtyje drebantys nuo šaltos dr?gm?s" arba atvirkš?iai- "žmon?s valtyje šiltai ir jaukiai susisup? ? mešk? kailius", "bangel?s tekš tekš blaškosi nerasdamos vietos"... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 11:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:
Solanža:wsensoric: atstovaut? turb?t tokie išsireiškimai kaip "vanduo atrodo toks šlapias, žmon?s valtyje drebantys nuo šaltos dr?gm?s" arba atvirkš?iai- "žmon?s valtyje šiltai ir jaukiai susisup? ? mešk? kailius", "bangel?s tekš tekš blaškosi nerasdamos vietos"... :wink:




Skarlet: a?i? :wink:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža,

:wsensoric: aspektas (elementas) - yra paviršiai. Šis paveikslas yra netinkamas šitai funkcijai pasireišti, kadangi ?ia beveik n?ra gerai ?ži?rim? pavirši? - bet yra erdv?s.

Vos ne vienintelis paviršius yra j?ros paviršius.

:wsensoric: - tai yra poju?iai, gaunami nuo pavirši?: poju?iai "prisilietus" prie pavirši? akimis (j? spalvos, j? suderinamumas, kaloritas, raštas), poju?iai prisilietus (pavirši? švelnumas/kietumas, grubl?tumas, temperat?ra ir kt), tai pat skonio jutimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Rgs 2006, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, iš kur ištraukei t? mint?, kad :wsensoric: - paviršius, o :bsensoric: -erdv? ir t?ris?



paskutiniai postai iškelti ?IA


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007