Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: man irgi patinka linksmi paveiksl?liai, kokius pateik? Cassandra. Bet gi ne apie jos paveiksl?lius eina kalba. Nadios paveiksl?liai elementariai "nedaspalvoti", mano akimis. Nu gerai, d?l skonio nesigin?ijama.:) Jeigu jau tau jie nekelia estetin?s disharmonijos, nu tai reik pasidžiaugt už tave;)))

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, vos susilaikau, nepakomentavus socioniniu atžvilgiu:wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: padumaješ. eilin? syk? sukeisi jesenino rolin? su MPT. Nieko naujo nepasakysi. :tongue:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na tai va, reik?t? dar iškelti tem? apie MPT ir rolin?s skirtumus. Nes maišom. Punktas numeris 2.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Nadios paveiksl?liai elementariai "nedaspalvoti", mano akimis. Nu gerai, d?l skonio nesigin?ijama.:) Jeigu jau tau jie nekelia estetin?s disharmonijos, nu tai reik pasidžiaugt už tave;)))


Pardon, as galvojau, kad apie Casandros sneki. Bet Nadios menas :wink:, dar labiau isryskina Casandros gabumus.

O del manes asmeniskai, gali zmones reikstis kaip nori, juk ne pas mane namie ant sienu :happy::happy:

Kita vertus, o ka zmogui daryti, jei jo toks suvokimas ir grozis, arba tiesiog kiti dalykai jam aktualesni. O kai zmogus laisvai inprovizuoja, reiskiasi, save realizuoja labai daug info apie save pateikia, manau to gniausti nereikia. Na, gal cia tik man, kaip Dostikei tokia info svarbi.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene: pritariu. man tai visi piešiniai patiko, nes jie - saviti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pritariu ir ash Pelenei. Tiesiog zhmogus pateikia savo suvokima, isivaizdavima, ir ans nekaltas yr :smile: , kad tai neatrodo kitiems labai estetishka.

O Cassandrai didelis respectas uzh suteikta malonuma. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
A?i? visiems už gerus žodžius, bet nereikia man?s pervertinti - aš iš to duon? valgau. Na, ne visai iš paveiksl? piešimo, bet iš dail?s :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:
Pritariu ir ash Pelenei. Tiesiog zhmogus pateikia savo suvokima, isivaizdavima, ir ans nekaltas yr :smile: , kad tai neatrodo kitiems labai estetishka.

O Cassandrai didelis respectas uzh suteikta malonuma. :smile:




Taigi niekas ir nekaltina. :smile: Pasiklausiau, k? žmogus mano, jis man atsak?. Nesiparinkit :wink:

Aš irgi nekalta, kad man neatrodo tai estetiška, bet perdaryt gi neprašiau. O motyvai buvo paaiškinti. Už k? ir d?kui, tsakant.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Ne visada tai, ish ko zhmogus duona valgo, teikia aplinkiniams malonuma :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
m2 raš?:
Pritariu ir ash Pelenei. Tiesiog zhmogus pateikia savo suvokima, isivaizdavima, ir ans nekaltas yr :smile: , kad tai neatrodo kitiems labai estetishka.

O Cassandrai didelis respectas uzh suteikta malonuma. :smile:




Taigi niekas ir nekaltina. :smile: Pasiklausiau, k? žmogus mano, jis man atsak?. Nesiparinkit :wink:

Aš irgi nekalta, kad man neatrodo tai estetiška, bet perdaryt gi neprašiau. O motyvai buvo paaiškinti. Už k? ir d?kui, tsakant.




Na, tiesiog manau, kad Solanžai Nadios darbai pasirod? labai skuboti. Bet kokie.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Aš irgi nekalta, kad man neatrodo tai estetiška.


Niekas taves ir nekaltina :smile:.

Pagal tavo aprasyma irgi lavbai grazus paveiksliukas gavosi.

Cia ta, Casandra, gal visai ir ne kaip piesia :wink:, tai mes graziai paveiksla apraseme :tongue::happy:.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Šit?... mano paveiksl? gal tegu kas kitas piešia, bo nei šis, nei nei tas aprašin?ti, po to perpiešdin?ti. Be to jei ir pieš?iau iliustracij?, tai tik tam savo improvizaciniam tekstui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
K? gi, palyginu.

Iš pradži? lyginsiu tik paveikslo aprašymus, be improvizacij?.

1. Mano, Cassandros, mano vyro, liutauro.

:blogic: - objektai, objekt? dalys. Mano ir Cassandros aprašyme d?mesio centre yra objektai. J? pasteb?jimas, ?vardijamas, išvad? darymas.

Pati buvau nustebus, kai prad?jau aprašin?ti - trauk? b?tent pasteb?ti kuo daugiau objekt?, išsiaiškinti t? objekt? paskirt?, reikšm?.

:bsensoric:  (erdv?s t?ris, erdvin? objekt? priklausomyb?, j? dydis) - dominuoja mano vyro aprašyme. D?mesys sutelktas ? bendr? paveikslo vaizd?. Aprašoma objekt? erdvin? pad?tis, atst?mas, jud?jimo kryptis, dydis. Paveikslas dalijamas ? dalis (spalvin?s juostos), nurodyta val?i? jud?jimo kryptis, statin?s dydis, sal?, laivo atst?mas iki m?s? ir salos ir kt. Nemažai ir palyginim?, aprašant pad?t? (:wlogic:). Gaunamas erdvinis vaizdas neblogai sutampa su realiu paveikslu.

:bsensoric: ir :bintuition: - dominuoja liutauro aprašyme. Taip arba taip - variantai, galimyb?s. Val?i? jud?jimo kryptis ir kryp?i? palyginimas (palyginimas - :wlogic:), taip pat rib? išskirimas - horizontas, toliau uola, perskirianti du pasaulius (ribos - :bsensoric:), net laiko erdv?:strange:.

Kuo tr?ksta aprašymuose? Mano ir mano vyro aprašyme n?ra intuicijos aspekto (kadangi vykd?m gam konkre?i? užduot? - aprašyti paveiksl? - manau, reik?t? visgi dvigubos užduoties: aprašymo ir improvizacijos). liutauro aprašyme n?ra spalv? (:wsensoric:) ir objekt? (:blogic:), mano ir Cassandros - n?ra jud?jimo krypties, objekt? dydžio, erdvini? arba obekt? santykio palyginim? (:bsensoric: ir :wlogic:), Cassanda aprašo erdvin? santyk?, lyg tai b?t? plokštuma (tokiam ir tokiam plane, "Kilstel?jus akis šiek tiek aukštyn", aš visiškai neatkreipiu d?mesio ? erdvin? išsid?stym? (:bsensoric: nedalyvauja).

Mano vyro aprašyme spalvos pamin?tos, bet be jokio s?ryšio su nuotaika ar estetika (nedalyvauja :bethics: ir :wsensoric:). 



Improvizacij? palyginimai:

Dalyvauja intuicijos funkcija. Matosi, kad vienaip atrodo Solanžos ir Cassandros improvizacija (pasakojimas, siužetas, ?vyki? seka (:wintuition:) ), ir visai kitaip - liutauro, kur ?vardinta visa kr?va ?vairi? variant? be siužeto (:bintuition:).



Išvados, remiantis mano tip? versijomis:

labiausiai linkusios dalyvauti k?rybin?s (produktyvin?s) funkcijos. Mano 2 :blogic:, liutauro 2:bintuition: ir 4:bsensoric:, Solanžos 2:wintuition:, Pelen?s :bintuition: ir :bsensoric:, Cassandros 2:wsensoric: (kuriant m?s? vis? paveikslus). Gali dalyvauti ir bazin? (rolin?): Cassandros :blogic:, Pelen?s :wethics:.



Bendros išvados: aprašyme ir improvizacijoje dalyvauja s?moningo bloko funkcijos, metodika tinkama statikai/dinamikai nustatyti. Cassandros tipo versija reikalauja papildamo aptarimo.



Charakteringas ir Pelen?s aprašymas: jame v?lgi duominuoja jud?jimas ir kryptis, tos krypties palyginimas, variantai-galimyb?s (:bsensoric:, :bintuition:), ir netgi :wethics: - laivai, lyg gyvi žmon?s nutolsta vienas nuo kito, išsiskiria. "Pora zuvedru jau laukia parplukdanciu zuvies" (šiokia tokia ?žvalga :bintuition:).

Liepos improvizacija sud?tinga - bet yra abstrakcij? elementai " Debesys skuba pasivyti saul?, minkštai apklostyti" gal taip reiškiasi bazin? :bintuition:, yra :wethics: - "Reikia paskub?ti pas tuos – kurie laukia..". Bet nor?t?si išsamesnio aprašymo.

Pamiršau pamin?ti, kad Solanžos aprašyme dar reiškiasi :blogic: (d?mesys objektui ir jo paskir?iai - statinait?, kas jos vidui, kam ji ?ia?) ir :bethics: (žmoni? nuotaikos).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Rgp 2006, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
Šit?... mano paveiksl? gal tegu kas kitas piešia, bo nei šis, nei nei tas aprašin?ti, po to perpiešdin?ti. Be to jei ir pieš?iau iliustracij?, tai tik tam savo improvizaciniam tekstui.


Rasyti, tai ne piesti...

O Zalcio improvizacija bus ikunyta i vaizdini?:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 88 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007