Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 145 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2005, 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: man tai kol kas niekas joje nesipjauna. Ar bent jau neradau nieko, kas kirst?si, b?t? labai neb?dinga man pa?iai. Kita vertus, nereikia pamiršti vis kartojamos Vartotojas 2o, ir mano nuomone, labai teisingos pastabos, kad reikia mok?ti atskirti, kur yra išsiugdyti ?pro?iai, charakterio bruožai, o kur grynai tipo duotos savyb?s.

Nors tarkim, d?l tvarkingumo... intuityvai visada bus netvarkingesni nei sensorikai, iracionalai- nei racionalai. Galb?t taip kategoriškai v?lgi, negalima lyginti, bet tam tikros tendencijos, ko gero esti.

Ai, nekreipk d?mesio, tiesiog garsiai m?stau.  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 09:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Liepa: o  labai idomu koki tipa man skirtum..ekstraverte turbut negaliu but, man gi nebutina buti su kitais, be to nuo bendravimo pavargstu kartais..ir neorganizuoju cirku kaip Hamletai, saves nedemonstruoju..bet kas zino jeigu mano tipa gal teveliai iskraipe..Mama Stirlico tipo, tevas Robespjeras,konfliktiniai ir uzsakymo santykiai, gal prisitaikiau..Cia man tiek sumaisties inese jusu abejones...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike: O kaip Tau sekasi su Tavo pa?ios, apranga, išvaizda ir pan.? Kiek Tau tai svarbu? Kiek sugebi susitvarkyti su naujais mad? v?jais ? ar m?gsti išbandytus dalykus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: nesiseka man su apranga nusiperku ka nors o poto suprantu kad visai negrazu ir atrodau kaip balta varna..o issirinkti beveik nieko negaliu, vis nepakankamai grazu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike: O kas Tau yra gražu? :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: kiekvienakart kai susiruosiu ka nors nusipirkt vis kitaip..vi neapsisprendziu del stiliaus.kartais noriu ryskiai vaikiskai, o kitakart elegantiskai brangiai..bet nemegstu paprastai kaip visi neidomiai, pilkai be jokiu pagrazinimu ir idomybiu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike: Aha...vadinasi, Tau priimtiniau yra b?ti ryškiai ir pasteb?tai (ar spalv?, ar kokyb?s, ar silueto prasme) nei kukliai savo apranga ?silieti ? aplinkini? gretas ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: kai perku tada noriu but pastebeta, o kai apsirengiu tai nesmagu kad nesiderinu prie visu.Siajp tai pastebejau kad rengiuosi taip kaip tie zmones kurie mane zavi, su kuriais noriu draugauti.ko gero nezinociau be ju kas yra grazu.Jie man patinka kaip zmones, ir seku ju pavyzdziu neretai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
nu ne sensorik?, ne....  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike raš?:
Cassandra: kai perku tada noriu but pastebeta, o kai apsirengiu tai nesmagu kad nesiderinu prie visu.Siajp tai pastebejau kad rengiuosi taip kaip tie zmones kurie mane zavi, su kuriais noriu draugauti.ko gero nezinociau be ju kas yra grazu.Jie man patinka kaip zmones, ir seku ju pavyzdziu neretai




Tai, rašai apie sekim? kitais ir tokie "perkry?iai"(noriu vienaip, rezultate gaunasi visai kitaip), tik patvirtina, kad sensorika n?ra Tavo stiprioji savyb?, t.y. negali b?ti nei 1, nei 2 funkcijos vietoje. Ta?iau d?l Tavo intravertiškumo/ekstravertiškumo dari abejo?iau: ekstravertai link? priešpastatyti save miniai, jei yra reikalas, o intravertai, priešingai, neišsiskirti iš kit?.



Dabar nebegaliu daugiau diskutuoti, vakarop atsirasiu. Gal dar gali atsakyti ? šiuos klausimus:



Ar Tau patinka logiškumas, login?s sistemos? Žmon?s, sugebantys, sudarin?ti logines schemas? Ar Tave žeidžia pasakymas/parodymas, kad Tu nesugebi logiškai m?styti, reikalavimas logiškai susid?lioti faktus ir daryti išvadas, remiantis jais? Kiek skiri vietos laiko ir d?mesio logiškai pagr?sti savo argumentus, bendraudama su kitais žmon?mis (ne pati sau) ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: oj ne nekenciu schemuu...reikejo per egza nubraizyti, visaj neikandama.bendraudama as klausau savo jausmu..be to as pastebiu zmoniu nuotaikas..Beje jus  jeseninu gimines atstovai, ar kada nors moketes sokti?Man tai yra nesuvokiama kur koja statyt, o jei dar ka nors prie to tai isvis neimanoma.Cia mano silpna 4 funkcija..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 22:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
lyrike: ži?rint, kas yra mokymasis šokti. Jeigu kalb?ti apie rimtus šokius, specialias šoki? pamokas, negaliu sakyti, kad man kažkas ten sek?si gero, bet... na ir neišsiskyriau iš kit? kaip kažkokia katastrofa. Aišku, kad tai n?ra ta veikla, kuri man labai sekt?si. Na, vals? polk? moku ir per balius to per akis.



Bet tarkim klube pašokti visai m?gstu, ir mano nuomone, šoku papras?iausiai normaliai: ne kažkaip klišai ir be ritmo, kad žmones g?sdin?iau  :happy:, bet ir ne taip ?sp?dingai, kaip kartais tenka matyti šokant kai kurias kitas/kitus.



mano subjektyvia nuomone, džekai šoka pras?iau  :wink: Tutanchamon? sensorika gi praugdoma....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Geg 2005, 22:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Šokis, tai b?t? - savo k?no jautimas erdv?je, koordinacija. Man rodos, tai sensorin? savyb?. Be to, plastiškais, minkštais, apvaliais judesiais išsiskiria iracional?s tipai bendrai. Racionalai - labiau kampuoti, statiški.



O d?l ekstravertiškumo ir intravertiškumo - nepainiokim su komunikabilmu. Komunikabilumas - tai etika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Geg 2005, 10:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: kaip cia yra su ekstraversija: intravertam labiau rupi jie patys, kad kiti jais dometusi, o ekstravertai pasirupina visais aplinkiniais.noras but pastebeti gali btu del :bsensoric:funkcijos pati geriau jauciuosi kai kiti  manim pasidomi, ivertina.beje kartais turiu tokia nevykusia nuostata nekalbinti zmogaus, kol jis pirmas manes neuzkalbins :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Geg 2005, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveika, lyrike, ekstraversiją/intraversiją neblogai apibūdino Liepa:
Liepa rašė:
Tutanchamonas ir Hekslis skiriasi intra/ekstra -vertiškumu

Ekstravertas.
    Mūsų supratimas apie pasaulį apjungia sąvokas apie objektus (tame tarpe - ir apie žmones) ir santykius tarp jų. Ekstravertas su dideliu dėmesiu ir pagarba elgiasi su objektais, santykius gi laiko antraeiliu dalyku ir lengvai pakeičiamu. Kai atsiranda konfliktas jis nelinkęs prisitaikyti, keisti save (todėl, kad jis taip pat - objektas) arba partnerį (laikydamas, kad šis turi teisę būti pačiu savimi). Užtat jis aktyviai stengiasi paveikti susidariusią santykių sistemą. Ir bendrai jis - veiksmo žmogus.
    Paprastai, lengvai įsitraukia į bendravimą. Greičiau randa kontaktą su žmonėmis. Garsiai ir atvirai kalba apie tai, ką galvoja, neslepia savo nuomonės. Trumpai tariant, mėgsta iniciatyvą, atsakomybę.  Nemėgsta, tiksliau, blogiau supranta pareigos sąvoką. Jis nuolat abejoja, ar kitų žmonių santykis su juo geranoriškas. Todėl rodo iniciatyvą, kuri yra ne kas kita, kaip kitų žmonių gerų jausmų provokacija.

Intravertas.
    Prieštaravimų tarp savęs ir pasaulio atveju linkęs keisti save, prisitaikyti. Nevengia užsiimti ir kitų žmonių perauklėjimu.
    Gerbia ir vertina susiklosčiusius santykius. Neišmušamas iš vėžių kai daro tai, ką laiko savo pareiga. Sunkumai užmezgant naujus santykius daro jį labai prieraišų savo artimiesiems - nemėgsta keisti darbo, šeimos, draugų. Nusileidžia ekstravertui ekspansyvume, naujų sferų užkariavime. Ir atvirkščiai, sublizga, kada kalba eina apie tobulėjimą ir privedimą prie idelo to, kas turima, su  kuo dirbama.

Jeigu ekstravertas kūrybiškai elgiasi su santykių sistema, tai intravertas kūrybiškai elgiasi su objektais. Intravertas - žmogus kuklesnis ir ramesnis, mažiau tiki reikšmingumu ir svarbumu to, ką daro, labiau savikritiškas. Ir tuo pačiu - labiau egocentriškas.

VIZUALINIS NUSTATYMAS.

        Posakis "atviras veidas" būdingas ekstravertui, jis betarpiškiau reaguoja į tai, kas vyksta, linkęs bendrauti, aktyvus.
        Intravertas  įsiklauso tarsi ne tiek į objektą, kiek į tuos jausmus, kuriuos jam tas objektas sukelia. Sunkiau įsitraukia į bendrą kompanijos emocinį lauką, tai kartais pastebima grupinėse nuotraukose (emocijos autonomiškos).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 145 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007