Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Napoleonai, Balzakai, Džekai ir Dreizeriai !

Jauskit?s ?ia kaip namie...  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Pirmam pokalbiui si?lau tem?:

Kuo man patinka mano dualas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2005, 16:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone: s?kming? kvadrini? pokalbi?, pamaniau, gal jie tokiems kaip aš, tai yra dar nenustatytiems tipams, pad?t? lengviau susivokti diagnostikoje.... pagal temas, d?stymo manier?, stili? ir skon?, ok ir pagal kvadros spalvas :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2005, 19:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
spalvota:  Sveika, jauskis kaip namie ,tarp sav?. Si?lau susigyventi su mintimi , kad esi irgi Napoleone :happy: Tiesa pasakius, nuo pirmuj? Tavo pasisakym? pajutau lyg kas rašyt? mano mintis ... O pamenu , kai tokia autoritetinga socionik? kompanija tipizavo man?j? person? , ir išgirdau "diagnoz?" - sakiau nesamon?. Jau ko ko , bet raudonos spalvos ( tada ji asociavosi su SSSR v?liava) , tai neken?iu. Ir kagi, pareinu namo , atidarau spint?, matau: paltas,švarkas, dvi suknel?s raudoniausios... Taigi , jei s?mon? gali priešintis , tai pasamon? , o tiksliau prigimtis padaro savo. Manau , net nick'as išduoda tip?...( buvo toks klausimas)

Napoleonai nemyli  purvin?, drumzlin? spalv?. Graži, skaisti spalva veido , daikto, dangaus tai reiškia ir ger? sveikat?, kokyb?, or?. Argi ne taip ???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Vas 2005, 23:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone:happy: jei ši kvadra raudona iš esm?s - ji mano  :smile:. Matai Napoleone, man neramu tik d?l vieno, t.y. to dualo, labai bijau jog jis tuomet turi b?ti toks supranti m?lynas, tikra ta žodžio prasme :happy:. Taigi, prieš pasirinkdama kvadr? labai nor??iau kažkaip populiariai išsiaiškinti d?l t? dual?, na esu kaip ir spalvota, tai kol nev?lu, tai gal??iau dar kažkaip persiorietuoti jei k? :smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
A kodel shita kvadra raudona?  :smile: Pionieriu ratelis?  :smile: Jeigu tarti, kad mumi Dreizere, tai chia kaip ir mano vieta. O Napalenu gyvenime tikriausiai nepazhistu, va tik intete dabar cielas tris zhinau - Napaleone, Voverike ir spalvota(?). Baisiai energingos jus man atrodot  :smile: Bijau, kad greit pavargchiau budama shalia in real. :smile: Nes mano energingumas pasireishkia stichishkai, ir ne taip dahnai. Bet kai jau uzhsivedu, tai einu kaip tankas, kol nugriunu  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2:



laba ir labos visos mergaites (kol kas be berniuku  :wink:).

Ale zinok esu labai ramus zmogus jei viskas gerai. Nesu strakalas makalas gyvenime, nors jei reikia tai tada veikiu pagal situacijas.... :smile: Bet jei reikia irgis galima tanku eit, shokt i aki ir pan.... Bet ramybes busenoj nereikia trukdytis....



O raudona spalva taigis geris... Nors shiaip visos spalvos grazios. ypach sodrios, gilios. Beigis itin vertinu.... kontrastus.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Apie raudona kvadra ir melyn? papildin? :)

Peržvelgus istorij?, tre?iosios kvadros atstovai buvo revoliucij? , siekusi? ?vesti demokratij? lyderiai ar vadovai (jauniausias pvz.Gorba?iovas) , o mumyse-  jei revoliucija, tai su raudona v?liava  :wink:

Šiaip tai raudona spalva paparastai m?gsta tik vienintelis kvadrininkas  :smile: Jo papildin? aprengti ryškiai ne?manoma- juk tai antra pus? PAv. kaip pov? porel?je - ryškus tik patinas.

Panaši taisykl? ir kitoje dual? poroje Dr-Ln. Dreizeris - dažniausiai - nuosaikus , Ln -  neteikia didel?s reikšm?s tokiai "smulkmenai" kaip spalva , jis visada sprendžia globalias problemas.

D?l energijos - iš tikro visa kvadra yra pati "energingiausia" - ne veltui revoliucijas k?l?  :wink: Tik visu keturi? "energijos vektoriai" savo absoliu?iu dydžiu b?t? didžiausi socione , o kryptimi  tikriausiai sudaryt? sudaryt? kryži?. t.y. vienas kitam neleist? nul?kti praž?tin.



 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Raudona m?s? kvadra- tas tai tikr? tikriausiai. Ir ta spalva žinoma nuo Napoleon(i)? atsklidusi...  :wink: Bet Balzak? ne m?lynai spalvin?iau, o juodai m?lynai, joje geriausiai matosi raudona... Kiek tik paž?stu Balzak?, visi dievina juod? spalv? ir raudonus akcentus ( ypa? šalia einan?ius  :smile:)... savo vaikus raudonai m?gsta rengti, jei tie nesipriešina...  :wink: :smile:

Ech, gerai savo kvadroj... Galima pasuokti, kokie mes nuostab?s ir kokie m?s? dualai, aktyvatoriai ir veidrodukai patys pa?iausi... nes iš tikr?j? taip ir yra...  :wink: :smile: :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Na ash i raudona spalva tik paskutiniu metu pasineshiau  :smile: Ir tai, rubuose megstu ne pati radikaliausia raudonos atspalvi, o burgundishko vyno... :smile: Na, bet vis i ta puse.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: va va, gal sugr?žti ? savo tikr?j? tip?, nat?ral?ji?  :wink:



O dar gi yra ne tik kvadros, bet ir oktavos. Visas socionas skirstomas ? demokratus (pirma ir tre?ia kvadra) ir aristokratus (antra- ketvirta kvadra). Manau ir tokie oktaviniai pasis?d?jimai visai neblogai. Taigi, m2, net jei tu Diuma, visvien ? m?s? oktav? ?sipaišai...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: d?kui T A U  labai man žodis Napoleonas patinka, taigi ok b?siu Napoleonas, juo labiau ir Napoleone ir Voveriuk? lyg ir savos, dar ?tariu ir Mantos ?ia (3 kvadroj) vietel?  :smile:

TAIGI SVEIKI VISI, aš Napoleon? ir dar šaul? ir dar ožka  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2:



burgundishkas vynas.... Liux. Labai ishlaikyta ir daili spalva.



O man tai dabar geltonos, oranzines ir visos zalios. Ypach shiltos.... Liux veza. O geriausia  - ryshkus akcentai. Nors nesenai pastebejau, kad neturiu raudono golfo (ash rubelius kas sezonas perkratau ir viska, kas kelia abejoniu, ar nebuvo pajudintas pusmeti - negailestingai atiduodu giminams arba ishemntu. Vietos taupymas. na ishskyrus ypatingus drabuzius, turinchius istorija ir pan.) tai pajklaikau ir greitai duodiu zema starta pirkiniams....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet:



demokratai.... tieisiog shirdziai malonu girdet  :happy:



Spalvota:



na va, o ash sunkiai taikiausi. Man "napaleonas" asocijuojasi su mazu zmogu, su kompleksu, turinciu antsvorio problema pilvo srity  beigis pasidabinusiu savo trumpas kojas "golfe" kelnemis ir pasipuoshes balta juosta su medaliai beigis su zele susishukaves plaukus....

Va - kazkaip nelabai. Bet ka - tokia realybe, reikia susitaikyt. Nors shiaip gudras anas buvo  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Vovere: o tu ži?r?k ? t? napoleon?ik? kaip ? pranc?zišk? karaliuk?, tada visai gal ir nieko bus, kaip manai?

Va d?l t? tamsiai m?lyn? dual?, tai jau kiek sud?tingiau bus man.

Vover, tau oranžai pagal nik? priklauso  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007