Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Mano bloko apipavidalinimas.



Arena

?ia virtualus kraujas liejasi laisvai. Tik ?ia gav?s ? kail?, neužpyksi ir neliksi skolingas savo oponentui. Aistringos diskusijos ir karai tarp  sensorini? ir intuityvi?, logini? ir etini?.



O tema tur?t? b?ti pirmoji apie taisykles. Apie tai, ko mes ?ia susirinkome. O kod?l tur??iau b?tent aš j? galvoti? Gal??iau tada, jei žino?iau kažk? konkretesnio. Kol kas man per abstraktu, o tas cinizmo apibr?žimas blokuoja min?i? keli? mano smegen? vingiais. Sensorikams nebaisu- tai patys ir galvokit.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
o tas cinizmo apibr?žimas blokuoja min?i? keli? mano smegen? vingiais
Taip ir susižvengiau... :happy:

Na, matau cinikai tave veikia. Gerai, kaip su taisykl?mis tada? Apsibr?žkit kas nors, nes manau yra visa eilut?, kuriems ?ia yra labai piktas, amoralus ir baisus reikalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: labai gerai apiforminai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
tai taisykl?s vistiek gal?s b?ti pa?iam bloko viduje kaip anonsin? tema. tu jas buvai suformulav?s:



Tokios pa?ios, kaip ir forumo taisykl?s, išskyrus vien?:

- pasisakymai prieštaraujantys bendražmogiškoms moral?s ir etikos nuostatoms; Arba kitaip sakant: LR ?statym? nepažeisdin?kit, ne?žeidin?kit per asmeninius/individualius/konfidencialius dalykus ir nesikeikit. O visa kita - valiai.




šiaip Liepa ?ia stipriausia manau d?l t? taisykli?.

o ir apie viktorinas nebloga jos id?ja buvo, gal?t? detalizuoti.



Skarlet, a?i?  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Galima kalb?ti ir apie cinizm?. Kas tai yra, kaip mes j? jau?iam, kuo jis atgr?sus, o gal progresyvus, revoliucingas?

Ta?iau kautis ciniškais metodais nesutinku, nes jie nepripaž?sta joki? taisykli?, joki? ?sipareigojim?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 19:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aš manau, reikia parinkti toki? tem?, kuri b?t? vertinama visuomen?je kontraversiškai, kurioje gal?t? vieni eiti už, kiti prieš. Cinizmas DAUGELIO akimis yra negatyvus reiškiinys, tai nesigaus d?l ko gin?ytis abiems pus?ms. Arba gal ?ia tik aš nesuprantu, kaip kitaip praktiškai ?gyvendinti ši? id?j?.  :confused:



Liepa, tai k? apie viktorinas visgi?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 20:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, viktorinos ?ia gal nelabai pritaikomos... Pasiži?r?kit patys - nuspr?skit....

Esu dar su dviem dalyviais organizavusi viktorin? "Dienos klausimas" (Tako forume). Dienos klausimas buvo papras?iausia viktorina - individuali, konkretus klausimas - konkretus atsakymas. Klausimus galvoti yra labai sunku. O visi atsakymai praktiškai yra internete surandami.



Esu dalyvavusi "Žirg? lenktyn?se" (Užuov?jos forume). "Žirg? lenktyn?s" buvo komandin?s.... Taisykl?s buvo ?ia

http://www.uzuovejos.puslapiai.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=426&postdays=0&postorder=asc&start=0

Varžybos vyko ?ia:

http://www.uzuovejos.puslapiai.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=464&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ži?rov? lož? ?ia:

http://www.uzuovejos.puslapiai.lt/phpBB2/viewtopic.php?t=442&start=0



Deja, visa tai mums tai nepritaikoma.



?dealiausias variantas - Pelen?s pasi?lyta  "etiniai pokalbiai be login?s cenz?ros". Logikai ten visvien kaišiojo nos?  :happy:

Reikia surasti bendr? "vežan?i?" tem? ir joje diskutuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 20:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Supratau, viktorin? esm?- kad viena komanda sugalvoja klausimus kitajai, ir toji turi atsakyti bei užduoti savus sud?tingus klausimus.



Na bet Liepa, tas karas tarp logik? ir etik? d?l jausm? išties tada pavyko, visiškai ekspromtu. Gal visgi reikt? kažk? panašaus ir galvoti ?ia?



Belieka sugalvoti tem? apie savybes, kurios b?dingos tik sensorikams, arba tik intuityviems?



Arba tik logikams, ar tik etiniams?

Nes tik tokiu b?du gal?sime užtikrinti, kad asmenys atstovaut? savo barikad? puses....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 20:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tai intuityvi?j? stovyklai gali atstovauti:

:bintuition: Don Kichotas, Robespjeras, Dostojevskis, Hekslis

:wintuition: Hamletas, Jeseninas, Džekas, Balzakas

Sensorik? stovyklai gali atstovauti:

:wsensoric: Diuma, Hugo, Štirlicas, Gabenas

:bsensoric: Maksimas, Žukovas, Dreizeris, Cezaris



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 22:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aš vis galvoju...kaip rasti tai, kas bendra tarp vis? intuityvi?j? ir tarp sensorik?, arba kitaip- kas skiria juos vienus nuo kit?? Ar yra kažkokios aiškios, konkre?ios temos, vertyb?s, poži?riai, kur tokia tip? gausa gal?t? aiškiai susitarti ir palaikyti priešingas stovyklas?



Gal reikia formuoti klubus? Liepa sako, kad yra tokie klub? variantai:

Tiksliukai - sensoriniai logikai : Gorkis, Žukovas, Gabenas, Štirlicas.

Suskai?iuojam: Vartotojas 2, Casandra, granini, svyt.

Humanitarai - intuityvus etiniai: Jeseninas, Hamletas, Dostojevskis, Hekslis.

Solanža, lyrik?, Pelen?, Ugn?.

Tyrin?tojai - intuityv?s logikai: Donkichotas, Džekas, Robespjeras, Balzakas.

Liepa, Skarlet

Socialai - sensoriniai etikai: Diuma, Hugo, Dreizeris, Cezaris.

socion, m2, vover?

Liepa si?lo: Tiksliukai prieš Humanitarus ir Tyr?jai prieš Socialus



K? manot, Vartotojas 2, Skarlet, kiti?



Hm... realiai perme?iau, k? konkre?iai turim iš t? klub?, gavosi po pora žmoni?, ir tai neaišku, ar visi nor?t? dalyvauti  :confused:

Tad vargu ar gausis klubais, bent jau šiuo metu.




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2005, 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Tiksliukai - sensoriniai logikai : Gorkis, Žukovas, Gabenas, Štirlicas
Tai valdytoj? klubas ir nelabai jis panašus ? tiksliukus. Tiksliukai/tyr?jai/mokslininkai yra loginiai intuityvai.



Šiaip klubai diskusijoms yra labai gerai, nes klubo viduje yra daugmaž panašus ir visiems suprantamas poži?ris, tod?l jie kaip viena visuma, tik kadangi su platesniu poži?rio spektru, tai galinga visuma :wink:



Mhm.. bet liaudies tai tr?ksta :sad: Jei Valdytojai prieš Humanitarus, tai pakanka, tik ?domu ar gražiai ten ta diskusija rutuliosis. Na gal. O kaip tada tem? išrinkti?



Gal pradžiai si?ly?iau pam?ginti sensorikai vs intuityvai, arba etiniai vs loginiai. Bus papras?iau, dalyvi? daugiau ir paži?r?sime, koks rezultatas iš to gausis. Galb?t išvis nieko nesigaus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 02:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Ar pasisedejimas suprantamas kaip noras suformuoti bent viena socionini kolektyva gyvai? Man idomus sios diskusijos tikslas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintarai: Skarlet, o gal kiti jau raš? kažkur, kad "pasis?d?jim? kvadrose", tikslas- kad naujokas, at?j?s ir aiškiai nežinodamas savo tipo, paskait?s atskir? kvadr? temas, gal?t? pajusti, pasirinkti, kurioje kvadroje (temoje) jam jaukiausia. O ši tema t?ra ?žanga ? tai.



D?l gyv? kolektyv? ?ia dar kol kas niekas nekalb?jo, kol kas visus tenkino virtualus bendravimas. Tu pirmasis, kuris taip aktyviai skatini galimyb? pereiti ? realyb?.



Iš dalies Tavo id?j? apsunkina tai, jog kai kurie šio forumo dalyviai gyvena užsienyje ir retai lankosi Lietuvoje, arba jei lankosi, tai ne tokiais tikslais.



Na, kas d?l man?s, esam dar? tok? susitikim? su šio forumo žmon?mis, du žmon?s iš alfos ir du iš betos, pakankamai smagiai pra?jo. žukovas, jeseninas, donas ir robespjeras. Man asmeniškai ?domu buvo atsirasti tarp dualo ir miražinio, steb?ti savo aktyvum? vieno ir kito atžvilgiu. Kiti gal kitoki? patyrim? ?gavo. Bet... bent aš asmeniškai, nepajutau bent kokio didesnio skirtumo, tarp bendravimo virtualyb?je ir realyb?je.



Kaip beb?t?, tur?t? b?ti ?domu patirti pilnos kvadros susitikim?, ar dar kok? variant?.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Bir 2005, 12:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža  :happy:

Tikrai ?domu palyginti santykius. Kaip rašei su dualu ir miražiniu, arba veidrodiniu ir dalykiniu....



Apskritai, kol mes bendraujame individualiai - santykius matome tik iš savo varpin?s. Ir žmogus tame santykyje atsiskleidžia tik iš vienos pus?s (tarkim, "?iupin?dami" savo konfliktin? tip? galb?t ?sivaizduojame gyvat? - nors iš ties? lie?iame dramblio straubl?). Šitaip bendraujant kvadromis arba klubais labai ?domu b?t? steb?ti ne tik savo, bet ir kito žmogaus bendravim? - jo atsikleidim? pvz. dualiniame santykyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasisėdėjimai kvadroje
StandartinėParašytas: 01 Spa 2010, 09:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Labai idomiai issivyste si diskusija... pries penkis metus. ;) Man asmeniskai butu labai idomu pamatyti bendraujant revizijos zieda. ;) is astuoniu zmoniu, po du to paties tipo atstovus, arba pilna revizijos zieda, su dualais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 114 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007