Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 00:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2 raš?:
[quote]Skarlet raš?:
[quote]O sensorikai  gal patenkina savo sensoriska poreiki rupintis ir globoti...

Man paauglystej patikdavo mazesnes ir is isvaizdos silpnutes merginos, as tada toks vyriskas jausdavausi... Daabr turiu dukra ir to nebesureiksminu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 00:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2 raš?:
Skarlet raš?:
O sensorikai  gal patenkina savo sensoriska poreiki rupintis ir globoti…
Na, teorinis, bet many?iau gan?tinai tolimas nuo ?kin?s realyb?s sakinys...

Kaip manai ar po darbo gr?ž?s, pavarg?s, "nusikal?s" sensorikas nor?s paglostyti šveln? katin?lio kailiuk?, atsipalaiduoti nuo jo murkimo ar eiti tvarkyti jo dvoken?i? d?žut?? Kas apskritai žmogui maloniau, džiaugtis gyvu padar?liu ar juo r?pintis (r?pinim?si aš suprantu tiesiogiai - maitinim?, valym?, tvarkym?, etc)?

Bet kokio gyv?no tur?jimas - reikalauja laiko, vargo, r?pes?io ir išlaid?. Gerai, jei s?di pensijoj ar šiaip pakankamai laiko turintis žmogus esi, ta?iau tie kas dirba, neturi laiko, žino, kad tam papras?iausiai n?ra kada ir n?ra j?g?, ypa? tai puikiai supranta sensorikai - tad gaila, bet neretai to grožio ir mielo kailiuko tenka atsisakyti.




As nejauciu vargo isplauti katytes tualeta, o sunes man nelabai zavi, tikriau reikia jiem salygu- kaip min. nuosavo namo. Visu pirma kailis dvokia ju. O kaip faina, kai gryzti pavarges, prisedi, ir atvaro murkianti katyte, prisiglaudzia issiilgus. Cia gal racionalam patinka kates, iracionalam sunes? Visgi manau kazkiek susije eu kazkuom tai, aisku, reik skirti ir veisles, vieniem patinka siamo kate (praktiskai suo) kitiem angora, vieniem patinka kaukazo aviganis, kitiem senbernaras (praktiskai miegantis katinas).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 01:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
ta?iau tie kas dirba, neturi laiko, žino, kad tam papras?iausiai n?ra kada ir n?ra j?g?, ypa? tai puikiai supranta sensorikai - tad gaila, bet neretai to grožio ir mielo kailiuko tenka atsisakyti.[/quote]

O kas tau yra darbas? Pajamos ir darbo kiekis nesusije, jei pervargsti ieskok kito darbo, juk tiek pat ar daugiau galima uzdirbti (arba padaryti) su mazesnem darbo sanaudom reorganizavus darba, tinkamai ji pasiskirscius, nezinau bent man visad pavykdavo dirbti maziau uz kolegas o padaryti ir uzdirbti daugiau, gal dalinai todel kad as ziurejau i darba ne tik kaip i uzduociu kruva o kurybiskai, negailedavau savo algos organizuoti bendrus vakarelius su uzsakovais, padedavau jiems isspresti kai kurias problemas, ir vietoj tiesioginio darbo su klientais as darbo metu vienam vaziuodavau nupirkti dazu buto remontui, kitam dar ko, o uzsakymus jie patys man telefonu sudiktuodavo, ir didesnius nei kitu budu buciau islupes, vietoj to kad man reiktu vaziuot ir juos spausti vietoj.

atsirado laisvo laiko rinkti informacija apie alternatyvias galimybes ir galu gale emiausi savo verslo, dirbu daug, gal daugiau nei siaip darbuotojas, bet laiko randu viskam kas man idomu, malonu. Visu pirma ipratau miegoti kelias valandas diena, tas labai pakelia darbinguma. Galu gale kam toks darbas, jei po darbo viskas ka sugebi padaryti tai beziurint krepsini isgert buteli alaus ir varyt miegot; ar ne geriau pradeti nuo to, kad dirbti maziau ir daugiau mastyti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Smirda tik neprizhiureti shunys. Ir dar, gal shunis labiau megsta ekstravertai, o kates - intravertai? Nes shunys reikalauja nuolatinio bendravimo, o katems pachioms reikia ramybes?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, aš -ekstravert?, bet šun? nem?gstu. Vis? pirma, aš nuo maž? dien? nem?gstu j? lojimo, antra, man gaila savo laik?, kurio paprastai amžiais tr?ksta, skirti šunio prieži?rai, pvz. išvedimui ? lauk?, nes anksti keltis apskritai man - peilis, jei n?ra tam objektyvios b?tinyb?s. Tiesa, laik? skirti katino prieži?rai - negaila :strange: Nežinau. Vaikyst?je šun? labai bijojau ir niekada nebuvau pajutusi jiems simpatijos. Galb?t d?l to.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



O ash i senatve :smile: darausi toleranrishkesne shunims. Net yra veisle, kurios shuneli norechiau auginti. Pomeranai vadinasi, o atrodo va taip:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nu gražus, nieko nepasakysi. Bet snukutis tai tikrai ne šuniškas, katiniškas daugiau, ne kampuotas, o apvalainas :tongue::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Matyt del to ir patinka. Lapiukai jie tokie :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 15:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 raš?:
Ir dar, gal shunis labiau megsta ekstravertai, o kates - intravertai? Nes shunys reikalauja nuolatinio bendravimo, o katems pachioms reikia ramybes?




Aš vistiek pasikartosiu :wink: Man rodos, n?ra jokio statistiškai reikšmingo :wink:, patikimo ir aiškaus ryšio tarp turimo gyv?no r?šies ir jo šeimininko. Bent jau kas lie?ia pasirinkim? kat? versus šuo :smile:

Bent jau tarp ekstra-intravertiškumo ir gyv?no r?šies tai tikrai neatseksim jokios tarpusavio priklausomyb?s.



Turiu prielaid?, kad galb?t galima pam?ginti paži?r?ti grynai pagal kiekvien? tip?, ar yra tokios tendencijos. Pabandom?



Turiu sp?jimus tokius, kad

- donai retai laiko gyv?nus, bet labiau m?gsta šunis

- diumos irgi retai laiko, bet irgi prioritetas šunims. (gal logiška? gi dualai)

- hugo labiau ka?i? myl?tojai

- robikai - ? ne?sivaizduoju.



- jeseninai m?gsta visokius gyv?nus, išskyrus pap?gas ir kitus triukšmingus padarus (kaip intravertams, reikia daugiau tylos, kaip nesensorikams mažiau svarbu pap?gos plunksn? grožis, kaip iracionaliems- sunku pastoviai priži?r?ti),

- žukovai - gal labiau ka?i? myl?tojai. bet yra ir šunis toleruojan?i? atstov?. bet ?ia..mažai empirikos pas mane dar:wink:

- gorkiai - kates

- hamletai- kates



- džekai m?gsta visokius gyv?nus. labiau gal šunis, bet sunku kategoriškai teigti.

- dreizeriai - analogiškai.

- napoleonai kates ir šunis

- balzakai labiau m?gsta šunis,



- štirlicai?

-dostikai?

- heksliai: ka?i? myl?tojai. bet šiaip, m?gsta visokiausius gyv?nus.

- gabenai- ?



Vienžo, man taip švie?ias, kad visi galima bandyt daryt atskyrimus:

- etiniai intuityvai iracionalai. jie mažiau d?mes? visgi kreipia ? gyv?no pasirinkim? (konkreti veisl?, r?šis ne tiek svarbu. gyv?nas atsiranda "nety?ia": ?jo, priglaud?, kažkas padovanojo....). Nors gal ?ia ir etiniams sensoriniams iracionalams b?dinga gali b?ti.:strange:



Gal dar kas mato koki? tendencij? savo aplinkoj?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 15:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
heksliai: ka?i? myl?tojai. bet šiaip, m?gsta visokiausius gyv?nus.




labai taiklus pasteb?jimas :smile: iš tikr?j? teikiu pirmenyb? kat?ms, nes šunys man kažkokie kvaili - pastoviai be reikalo loja. Bet kita vertus labiausiai tai nor??iau tur?ti v?žl? arba pavyzdžiui varn? ar apuok? :wink: kad išsiskir?iau daugiau :smile:



bet tikriausiai viskas ?ia ir liks svajon?m, bo labai sunku tuos gyv?nus priži?r?ti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
- donai retai laiko gyv?nus, bet labiau m?gsta šunis




Ko gero, taip. mano paž?stamas Donas d?l šun? svaigdavo, o ? kates - taip sau:confused:



- balzakai labiau m?gsta šunis,




m?gsta ir šunis, ir kates, panašiai, ko gero, bet labiausiai tai ne savo bute :happy:



- gabenai- ?




Mano paž?stamas gabenas ka?i? visai nem?gsta, labiau m?gsta šunis. Iš proto kraust?si d?l paukšteli? -kanar?li? ir zyli?. Par?j?s iš darbo, pirmiausiai b?gdavo pasiži?r?ti, ar kanar?l? turi lesalo, tada pasisveikindavo ir su šeimyna.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Labai retas shuo loja be reikalo. Tai, kad be reikalo, gali atrodyti zhmogui. O shunelis tiesiog bendrauja. Ekstravertas :)



Dabar del apuoko - ano namie auginti neimanoma, nebent invalida. O vezhlys....man butu nuobodoka - shliauzhioja sau ir tiek. O zhiema ishvis miega. Varnoms simpatizuoju - protingi, gudrus paukshchiai. Bet - ju nameliai laisvej...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 17:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Megstu visus gyvunus, bet jei galiu rinktis - renkuosi buti kuo toliau nuo shunu. Nemegstu ju. Nemegstu ju uzmushanchio paprastumo. Uzmushanchios ishtikimybes, jokios savigarbos vienzo.Teko tureti auginti, net dresuoti. Sekesi puikiai, shunys mane dievino o ash ju kaip nemegau taip ir nepamegau. Kaip dziaugiausi kai ji pagaliau atidavem ..... Ir shuniui geriuao ir man tai tikrai :)

Ir ish vis nemegstu shunu, voru, tushchiu kalbu, romantikos ir pavepusiu,  letu bei neorganizuotu zmoniu. Pastaruju dabar labiausiai nemegstu. Uch, sunervino....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
aj va dar - labai megstu pauskhcius - ypach didziuosius varninius ir papugus. Nerealus padarai.

beu dar megstu ashtuonkojus ir gyvates. kartais tas noras koki smaugli parsitempt i namus sunkiai nugalimas :)

o kas stebi statistika, tai ash Napaleone matyt :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
kai skaitineju dostikiu aprasymus socioniniu pazinciu saite, ten praktiskai visos dostojevskes pabreze kad megsta sokius, kaip taisykle lotynu amerikos, beje kurie ir man nieko. Beto kas penkta nusifotkinusi su kate ant ranku, butu idomu kokiu tipu zmogus labiau myli kates ar sunis, taip pat kokie hobiai pas ivairius tipus.


As irgi myliu kates, labiau nei kitus gyvunus. Labiausiai patinka tokios pasiutusios , kaip lusikes, vnz.:"sunkaus charakterio":happy:. Zinoma paniurkyti katineli malonumas. Jeigu sieti su tipu, o gal su zmogum, tai gal del tos pacios priezasties patinka, savarankisko mastymo zmones, kuriuos sunkoka sutramdyti, bet tai subtiliais budais tai padarai jauti didesni malonuma :wink:. Suniukai nieko padarelis, bet jiems reikia isakineti, o tai man labai nepatinka.

Lotynu amerikos sokius ir as dievinu. Ir ne mada cia jokia, tiesiog situos sokius sokant gali islieti visa savo temperamenta ir etiskuma, ko siaip Dostikas turbut pernelyg nedemonstruoja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 93 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007