Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2006, 23:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nesuradau kur parasyti, tai sukuriau nauja tema. Man pasidare idomu, kai skaitineju dostikiu aprasymus socioniniu pazinciu saite, ten praktiskai visos dostojevskes pabreze kad megsta sokius, kaip taisykle lotynu amerikos, beje kurie ir man nieko. Beto kas penkta nusifotkinusi su kate ant ranku, butu idomu kokiu tipu zmogus labiau myli kates ar sunis, taip pat kokie hobiai pas ivairius tipus.

ESTJ


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tiesiog sp?jimas: kates labiau nei šunis m?gsta intuityv?s tipai....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 00:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Ane? Tai kod?l, kates m?gsta m?s? sensorikai - m2, Cassandra, cibulis ir many?iau nemažai kit? (tame tarpe ir aš)? Anyway, klausimas retorinis.



Po teisybei, tai hobis, pom?giai ir kiti tokio pob?džio dalykai nepriklauso nuo psichologinio tipo. Tai priklauso nuo asmenyb?s, individualiai. Arba galima sakyti, pla?i?ja šio žodžio prasme - charakterio.

Jei ir bandyti sieti tai su tipu, tai geriausiu atveju, viso labo tai gali b?ti šioks toks tipo polinkis. Bet vargu ar pagr?sta, kryptinga tendencija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:





Na, mano sese, Dostike, pagal viska irgi labai labai neabejinga katems :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 18:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
pritariu Vartotojas 2. O šiaip, apie hobius b?t? galima pašnek?t... gal ir išryšk?t? kokios tai tendencijos.

Kol kas tik toks pasteb?jimas:  intravertai leidžia laik? kiek pasyviau nei ekstravertai.:strange:

Ir bišk? keista, kad tos dostik?s taip masiškai šoki? m?g?jos. Kažin, ar ir lietuvait?s dostik?s tokios? :strange::smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Na jeigu apie shokius, tai nemanau, kad tai taip labai nuo tipo priklauso. Chia gal nuo to, ar zhmogus gerai jauchia savo kuna ir moka ji valdyti? O latino shokiai dabar tiesog visur ant bangos. Mada tokia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 19:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Teisingai, Vartotojas 2, pasteb?jai, kad tai gali b?ti tik polinkis.  Mes galime kalb?ti irgi tik apie tendencijas



Savo sp?jime vadovavausi tuo, kad kat?s yra mažiau prognozuojamo elgesio, j? taip neišdresiruosi kaip šun? - šeimininko nor? nevykdys. J? auginimo tikslas šiais laikais - tikrai ne apsauga nuo peli?; tiesiog šiaip sau - gana savarankiškas ir ambicingas ?namis.

Be to, auginantys šunis - savaime suprantama, turi prisiimti pareig? juos laiku pavedžioti ir t.t. Tam (kartais :wink: ) reikia valios pastang?, reikia ?pro?io visk? daryti planingai, nepriklausomai nuo aplinkybi? (blogo oro ar šal?io, pvz. :tongue: ).  O stipri? intuicij? turi - kaip taisykl? - iracionalai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2006, 22:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
"O stipri? intuicij? turi - kaip taisykl? - iracionalai "



Liepa: nujau, kur statistika ir skai?iai? Kas ?ia per taisykl? tokia? :smile: Štai, sako, Amerikoje- vyraujantis vyr? tipas- loginis intuityvus ekstravertas, t.y. Džekas. Ir Lietuvoj, niekas man neduoda pagrindo manyti, kad džek? mažiau, negu, tarkim, donkichot?. :strange:

Man rodos, šunis žmon?s renkasi ne tod?l, kad netingi j? vedžioti; kaip ir kates- ne tod?l, kad su jomis mažiau prieži?ros. Yra toki? katy?i? ir j? šeiminink?, vežiojan?i? jas ? parodas, kurios kainuoja pasiutusius pinigus, ir jas priži?r?ti- šukuoti, nagus karpyti ir t.t.- ne k? mažiau j?g? reikia atiduoti, nei pavedžioti kok? šun?k?. Man rodos, žmon?s tiesiog myli gyv?nus arba nemyli, man asmeniškai labai retai yra tek? matyti žmog?, kuris dievint? šunis, o ka?i? nek?st?, arba atvirkš?iai. Dažniausiai visi kažkur per vidur?, kaip ir aš pati... Tur?jau per gyvenim? du šunis ir du katinus, dar žiurk?n?, paukš?iuk? ir t.t. Mano žinomas džekas turi kat? ir du šunis bei akvarium? su žuvyt?mis, bet dievina b?tent paukš?ius. Mano iracional? mo?iut? turi šun? ir kat?. Mano paž?stama jesenin? laiko keturias kates ir vien? šun? (bokser?)....draug? heksl? dievina savo šun? ir ka?i? gyvenime n?ra tur?jusi...



?ia gal netgi nuo darbo grafiko priklauso, kas daugiau laiko turi, dažniau ryžtasi tur?ti šun?. Arba dar nuo šeimos nor?, nuo vaik? ?geidži?... Vienu žodžiu, aš galvoju, jeigu mes apklaustume vis? Lietuv?, skirtumas tarp šun? tur?toj? racional? ir iracional? b?t? tikriausiai visai nežymus. Bent jau kaip sakau, nematau svaraus pagrindo galvoti priešingai.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Naminiu gyvuneliu pasirinkimas ir socioninis tipas visgi manau daznai susije, tik jokiu budu ne tam tikro gyvunelio turejimo faktu, o tuo, kaip ir kodel tam tikras gyvunelis isigyjamas ir kaip su juo gyvenasi.Iracionalai gal dazniau vadovajausi momento impulsu, ziurek jau pagailejo kokio benamio katinelio ar susizavejo begalinio mielumo sunyciu, ir tempia namo. Racionalai dazniausiai pasirinkima gerai apgalvoja, renkasi toki, kuris “isipaisytu” i seimos dienotvarke ir pritaptu prie bendro namu ritmo. Pvz. judraus ir triuksmingo naminio sesko draugyste neatnes dziaugsmo loginiems intravertams…  :strange:

Jei apie katinus, man atrodo mes juos mylim visi del skirtingu priezasciu. Sakyciau, kad intuityvai juose labiausiai vertina ju dieviska murkima ir kailiuko svelnuma, kurie magiskai gerai veikia silpna ju pojuciu sensorika. O sensorikai  gal patenkina savo sensoriska poreiki rupintis ir globoti…

Neskatinu vadovautis kaip desniu, bet jei atejus i svecius pamatau ant sofos gulinti dideli, ilgaplauki, nejudru kaip iskamsa, visu tampoma katina, esu beveik tikra, kad siuose namuose gyvena intuityvai (bent jau ju dauguma turi sprendziamaji balsa), o jei pasitinka savim pasitikintis, puikiai saugantis savo teises, smalsus ir zvitrus katinas, namuose vyrauja sensorikai! :happy:



O Latino sokiai- tai tiesiog mada, ir daugiau nieko. :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Skarlet raš?:
O sensorikai  gal patenkina savo sensoriska poreiki rupintis ir globoti…
Na, teorinis, bet many?iau gan?tinai tolimas nuo ?kin?s realyb?s sakinys...

Kaip manai ar po darbo gr?ž?s, pavarg?s, "nusikal?s" sensorikas nor?s paglostyti šveln? katin?lio kailiuk?, atsipalaiduoti nuo jo murkimo ar eiti tvarkyti jo dvoken?i? d?žut?? Kas apskritai žmogui maloniau, džiaugtis gyvu padar?liu ar juo r?pintis (r?pinim?si aš suprantu tiesiogiai - maitinim?, valym?, tvarkym?, etc)?

Bet kokio gyv?no tur?jimas - reikalauja laiko, vargo, r?pes?io ir išlaid?. Gerai, jei s?di pensijoj ar šiaip pakankamai laiko turintis žmogus esi, ta?iau tie kas dirba, neturi laiko, žino, kad tam papras?iausiai n?ra kada ir n?ra j?g?, ypa? tai puikiai supranta sensorikai - tad gaila, bet neretai to grožio ir mielo kailiuko tenka atsisakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 15:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Na, kaipo sensorike auginanti katina, bandysiu paaishkint. Ash katina turiu todel, kad man patinka shios rushies gyvunu charakteris. Kailiukas gerai, bet ne tai svarbiausia :) Nors tiesa sakant, jei galechiau, tai turechiau vsa zoologijos soda.....Vieninteliai nepatinkantys gyvunai -vorai. Visa kita toleruoju. O rupinimasi gyvunais galima racionaliai susiplanuoti taip, kad tai neatimtu tiek daug laiko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
"pasitinka savim pasitikintis, puikiai saugantis savo teises, smalsus ir zvitrus katinas, namuose vyrauja sensorikai! "



Skarlet: pas mane b?tent toks katinas, bet n? vieno sensoriko n?ra namuose :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aš irgi manau, kad gyv?n? auginimas susij?s su j? charakteriu. Man katinai visada buvo mielesni už šunis, nes jie "inteligentiškesni", tylesni, gražesni? form? (apskritimas ir linija, kai tuo tarpu šunys - laužt? ir trapecija) ir ?domesnio charakterio.



Solanža, na tavo katin?lis tikrai n?ra labai žvalus ir judrus, daugiau ramus ir solidus. Maniškis, kai ateidavo poni? kompanija, rengdavo pasirodymus, šokin?damas ant dur? viršaus, viršutini? lentyn? ir pan., stengdamasis atsirekomenduoti:"Štai koks aš šaunuolis".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: tu nematei mano katin?lio tada, kai jis buvo nekastruotas ir nenutuk?s! :happy: O pagaliau, nereikia pamiršti, kad ir met? jau jam daug dabar.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 01:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: anglai sako, kad išimtis tik patvirtina taisykl?... :wink: Na, bet ?ia dar (kolkas) ir ne taisykl?, tiesiog pasikartojantis pasteb?jimas.



Vartotojas 2, vis? pasaulio darb? visvien nenudirbsi, kad ir nemiegosi, ir katin?lio nepaglostysi... Tu pats bet kokiu atveju esi svarbesnis už bet kok? darb?, o ir patik?k juodalogiki? išmintimi- netep?s nevažiuosi, tik ne korupcijos prasme, o paprasto žmogiško poilsio ne tik k?nui, bet ir išvargusiam protui. Manau pamaitin?s katin?l?, pasteb?j?s kaip jis gardžiai trauškia žuvyt?, paglost?s jo kailiuk?, nuimant? darbo sukelt? ?tamp?, tu kurkas labiau atsipalaiduotum ir gerokai efektyviau dirbtum kit? dien? nei iškart lysdamas ? lov? ir vis? nakt? sapnuodamas skai?iukus ir eilutes... :wink: 







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 93 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007