Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 01:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
K? gi, pats metas pašnek?ti apie tai, apie k? niekam nesinori šnek?ti. Be jokios abejon?s, turiu omenyje... politik?. Noriu pasidalinti savo intuityviomis (taigi neb?tinai teisingomis) ?žvalgomis, kokiems tipams priklauso ?vair?s Lietuvos politikai. B?t? ?domu iš j?s? išgirsti pastabas ir nepritarimus, kur esate priešingos nuomon?s. Lygiai taip pat bus ?domu sulaukti koki? nors papildym?. Na, ir tuo pa?iu bus malonu, jei kur nors ir sutiksite :wink:



Taigi, pradedam:



Valdas Adamkus - Hugas

Algirdas Brazauskas - Hekslis

Vytautas Landsbergis - Štirlicas

Gediminas Vagnorius - Napaleonas

Andrius Kubilius - Džekas

?eslovas Jurš?nas - Hekslis

Antanas Terleckas - Napaleonas

Gediminas Kirkilas - Džekas

Kazimira Prunskien? - Žukovas

Art?ras Zuokas - Don Kichotas

Rolandas Paksas - Don Kichotas

Rolandas Pavilionis - Hamletas

Vytenis Andriukaitis - Hamletas

Viktor Uspaskich - Napaleonas

Art?ras Paulauskas - Tutanchamonas

Alvydas Sadeckas - Gorkis

Julius Sabatauskas - Balzakas

Algirdas Kaš?ta - Gorkis

Julius Veselka - Hamletas

Algirdas Gricius - Hekslis

Petras Auštrevi?ius - Robespjeras (?)

Dalia Grybauskait? - Štirlicas

Antanas Zenonas Kaminskas - Žukovas

Algis ?aplikas - Hamletas

Vytautas Bernatonis - Robespjeras (o gal Gorkis? - jei taip, tai gal AMB - Hamletas...)

Bronislavas Genzelis - Don Kichotas

Nikolajus Medvedevas - Hamletas



Kiti gars?s visuomen?s veik?jai:



Egidijus K?ris - Štirlicas

Raimunas Lopata - Žukovas

Vytautas Radžvilas - Balzakas

Lauras Bielinis - Hekslis

Vladimiras Lau?ius - Gorkis

Vytautas Žukas - Gorkis

Klaudijus Maniokas - Gorkis

Ar?nas Valinskas - Don Kichotas (kita versija - Žukovas)



Na tai tiek šiam kartui. Jei k?, v?liau k? nors pridursiu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 01:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Mes kažkokiom paralelin?m mintim gyvenam- gi k? tik ?d?jau link? su ?žymybi? pavard?mis ir sociotipais :happy: (kitoj temoj)



Bandau gal tiesiog rašyti savo versij? tik tiems, d?l kuri? daugmaž turiu id?j?.



Algirdas Brazauskas - Žukovas

Vytautas Landsbergis - Balzakas.

Gediminas Vagnorius - Balzakas.

Andrius Kubilius - Dreizeris.



Kazimira Prunskien? - Žukovas

Vytenis Andriukaitis - Hamletas

Viktor Uspaskich - Napoleonas

Art?ras Paulauskas - Hamletas (Jeska teisininkas? vargu bau..o hamletas su ugdoma logika)



Egidijus K?ris - Gabenas

Raimundas Lopata - Žukovas

Vytautas Radžvilas - Robespjeras

Lauras Bielinis - Hekslis

:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 02:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
Algirdas Brazauskas - Hekslis
Nu jomajo.. dar ir šitaip sugalvot galima. Jei jis Hekslis, tai aš tada artistas akrobatas ir šuolininkas su kartimi :confused: AMB - Štirlicas ar bent jau kažkas panašaus ? j?:

Grynas sensorikas. Užtenka pasiži?r?ti kaip jis reikalus dalykiškai tvarko ir kaip visus sugeba "prispausti". Joki? "lia lia" - konkre?iai ir aiškiai. Visu korpusu, ?kiškai, prieš žurnalistus atistoja ir tiesiai šviesiai iškala: "Valtis ne mano. Vila ne mano. Butas žmonos. Nieko nežinau. Viso gero." Logikas. Šaltai, logiškai, apgalvotai, kategoriškai: "Kai bus faktai, ?rodymai, tada galvosiu. Ko j?s ?ia panikuojat?". Toki? auksini? frazi?, pas j? pilna kolekcija. Pastaruoju metu ir d?mesio atkreipin?t nereikia, užtenka per žinias paklausyt jo atsakymus ? žurnalist? klausimus. Senas vilkas ?ia, veikia apgalvotai ir politinius metodus atidirb?s, nepaiimsi tokio lengvai..



Vytautas Landsbergis - Balzakas.
Kažkas nutipav?s, kad Gorkis. Gal ir yra teisyb?s... gal.

Egidijus K?ris - Štirlicas
Iš jo biografijos ir kt., susidariau nuomon?, kad gali b?ti Gorkis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184


Algirdas Brazauskas - Žukas

Vytautas Landsbergis - Gorkis

Kazimira Prunskien? - Štirlicas (viename rus? forume nutipinta)

Art?ras Zuokas - Don Kichotas

Rolandas Paksas - Robespjeras

Art?ras Paulauskas - Diuma



Ar?nas Valinskas - Don Kichotas

K?stutis Daukšys - Žukas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 12:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutaurai, kas ?ia zo apibendrinimai? :shocked:  Pvz. man apie politik? visada ?domu pašnek?ti, tik kad šitam forume mažai kas tokioms diskusijoms "pasirašo" :tongue:



Valdas Adamkus - ne Hugas, aristokratas Adamkus. Kažkur teko skaityti, kad Hekslis.

Algirdas Brazauskas - Hekslis. Nia!!!! Jokiais b?dais! Ans ?kinykas yr, kieta rankel?, tvirtos kojos, išstumtas "stal?ius", manau, kad racionalas. Teigiu, kad Štirlicas.

Vytautas Landsbergis - ne, jis baltalogikis, gerai strukt?r? mato, intravertas, Gorkis.



Kazimira Prunskien? - Žukovas arba Štirlicas

Art?ras Zuokas - tikrai ne Don Kichotas, Don Kichotas "padpolno" biznio nevarys, jis pasireng?s mirti d?l aukštesn?s id?jos. Grei?iau jau Džekas.

Rolandas Paksas - Hamletas.



Viktor Uspaskich - Napaleonas, ?ia turb?t dauguma sutinka.

Art?ras Paulauskas - intravertas loginis. Gabenas? Pakankamai gerai išlaviruoja sud?tingose situacijose, tod?l manau, kad sensorikas.





Dalia Grybauskait? - Štirlicas, moteriškas plieninio AMB analogas.





Ar?nas Valinskas -  nei Don Kichotas, nei Žukovas, nei Donas nei Žukovas neis ? šou bizn? vaipytis prieš publik?, kad ir už labai didel? pinig? sum?, nes tai sfera, reikalaujanti pastovi? etikos energijos s?naud?. Ir Žuk?, ir Don? tai išvargint?. Many?iau, kad jis - etinis. Gal koks Hugas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra



Algirdas Brazauskas - Hekslis. Nia!!!! Jokiais b?dais! Ans ?kinykas yr, kieta rankel?, tvirtos kojos, išstumtas "stal?ius", manau, kad racionalas. Teigiu, kad Štirlicas.



Kod?l tavo nuomone jis negali b?ti Žukas?



Kazimira Prunskien? - Žukovas arba Štirlicas

Radau viename rus? forume jos nuotruk? prie štirlic?:

http://tipolog.narod.ru/ShtirlicGenSL/1/photo.htm





Art?ras Paulauskas - intravertas loginis. Gabenas? Pakankamai gerai išlaviruoja sud?tingose situacijose, tod?l manau, kad sensorikas.



Man jis šiek tiek ? etin? panašus - daugumoj su šypsen?l?, su savo teigiamomis emocijomis ir t.t.







Ar?nas Valinskas -  nei Don Kichotas, nei Žukovas, nei Donas nei Žukovas neis ? šou bizn? vaipytis prieš publik?, kad ir už labai didel? pinig? sum?, nes tai sfera, reikalaujanti pastovi? etikos energijos s?naud?. Ir Žuk?, ir Don? tai išvargint?. Many?iau, kad jis - etinis. Gal koks Hugas.

[/quote
raš?:
[quote]



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
santa raš?:
Cassandra raš?:




Algirdas Brazauskas - Hekslis. Nia!!!! Jokiais b?dais! Ans ?kinykas yr, kieta rankel?, tvirtos kojos, išstumtas "stal?ius", manau, kad racionalas. Teigiu, kad Štirlicas.




Kod?l tavo nuomone jis negali b?ti Žukas?





Tod?l, kad jo veiksmuose n?ra iracionalui b?dingo lengvumo, permainingumo ir šiokio tokio chaotiškumo. Iracionalai yra "lengvi", kintantys, pvz. Adamkus turi t? lengvum?. Tuo tarpu AMB varo savo vag? n? per milimetr? nenukrypdamas ? šon?, jokios aplinkyb?s neprivers jo pasukti. Jis aplinkybes privers tarnauti sau. K? stengiasi padaryti visi racionalai. Tuo tarpu, Žukovas, kaip iracionalas, stengiasi ne priversti aplinkybes tarnauti sau, pagal iš anksto numatyt? plan?, o stengiasi iš kintan?i? aplinkybi? išspausti maksimum?, pats prisitaikydamas prie j? kitimo. Jei nenaudinga - Žukovas lauks, jei naudinga - ims šturmu. Jei palanki? aplinkybi? nebus, jis jas sukurs, bet Žukovas "pra?iuoš" lengviau nei Štirlicas. Aplinkiniai ne visada susigaudo, kaip ?ia taip ?vyksta, kad jau yra taip, kaip Žukovas nusprend?. Ir, rodos, su j? pa?i? sutikimu. Vienžo, Štirlicas yra daugiau tiesiaeigis, o Žukovas - manevringesnis. Kariuomen?s vadas turi b?ti operatyvus ir manevringas, vien su buku užsispyrimu m?šio nelaim?si :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: na tiesiog esu baisiai nusteb?s, kaip tokia visiškai ne?domi ir nuobodi tema šitiek sulauk? jau atsakym? :tongue:



Na, o jei rimtai, tai ir tik?jausi, kad d?l Brazo ir iškils daugiausiai prieštaravim?. Beje, viena pakankamai kvalifikuota socionik? (tik nepamenu jos pavard?s) irgi buvo kažkada nusta?iusi jam Hekslio tip?, tad ta versija n?ra tokia jau iš piršto laužta, ir Unix ramiausiai gali imti mokytis akrobatyst?s meno :tongue:



Kita vertus, pats (dar niekieno atsakymo nesulauk?s) lovoje jau atsigul?s dar galvojau ir pri?jau išvados, analogiškos Cassandros padarytai, kad Brazas yra racionalas. Tik vat štai d?l funkcij? link?s b??iau pasigin?yti. Gal ir paradoksalu, kad taip galima kardinaliai priešingai manyti apie vis? paž?stam? asmen?, bet aš maty?iau intuicijos-etikos linij? nei sesnsorikos-logikos. Bent jau etika jo, man rodos, išties stipri - jis sudaro šilto žmogaus ?sp?d?, visada šypsosi, yra artistiškos nat?ros, genialiai puikiai moka bendrauti su žurnalistais, ir savo emocij? nesistengia sl?pti. Jis niekada neleis sau netaktiškai apkaltinti priešinink? ar užsipulti be reikalo (kaip, pvz., pastoviai t? daro Landsbergis), ir yra išlaikytas, subtiliai jau?ia takt?. Užtai j? žmon?s taip ilg? laik? myli ir visas nuod?mes atleidžia. Kita vertus, jis nuolat laviruoja, nuolatos nenori išsakyti savo pozicijos, ir sm?giui paduoti laukia tinkamo meto ir laiko - manau tai išvystyto intuicijos jausmo išraiška. Kitaip tariant, galb?t išties (kaip buvau t?kart pažym?j?s sklaisuteliuose) jis yra Hamletas. Tai, beje, gali, beje, paaiškinti, kod?l artimiausi? žmoni? kompanijoje atsiduria tokie veik?jai kaip Kaminskas (Vyriausyb?s kancleris, Žukovas) arba Bernatonis (sp?ju - Gorkis). Lygiai taip pat noriu atkreipti d?mes?, kad Uspaskichas ne kart? yra išreišk?s nuošird? susižav?jim? Brazu (o tas ? j? visad ži?r?jo susierzin?s). Taip kad... kod?l AMB negal?t? b?ti Hamletas?



Dar d?l kit?... d?l Lansbergio štirlicicyst?s šiek tiek suabejojau... gal jis išties gorkis, nors man tai sudaro ekstravertiško žmogaus ?sp?d?, ir tas, beje, gal?t? paaiškinti, kod?l Vagnoriui (pagal mano versij?, Napaleonui) taip ilgai pavyko j? už nosies vedžioti.



Kad K?ris yra Štirlicas - man nekyla n? menkiausios abejon?s. ?ia tai jau b?siu kategoriškas. Dar neteko, matyt, tokio "suktuko". Apsigim?s devyndarbis darboholikas su štirlico kvapeliu.



Tai tiek šiam kartui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Hmmm...Na, kad Brazius ne Hekslis, tai net ir man aishku :smile: Man va, Valinskas labiau hekslishkas atrodo. Toks strakals makals, savimi besipuikuojantis :happy: ir ish to naudos sugebantis pasidaryti. Ir morales perdaug neprislegtas pilietis. Kubilius man i Robika panashus. O Zuokas i Hamleta.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
na tiesiog esu baisiai nusteb?s, kaip tokia visiškai ne?domi ir nuobodi tema šitiek sulauk? jau atsakym?
Kod?l ne?domi? Istorija, istoriniai procesai ir j? analizavimas bei diskutavimas - labai ?domus dalykas, deja, šiame forume propoguotuj? regis minimumas. O politika, nuo istorijos neatsiejama ir tikrai ne nuobodi, jei nagrin?jami jos procesai.



Beje, viena pakankamai kvalifikuota socionik? (tik nepamenu jos pavard?s) irgi buvo kažkada nusta?iusi jam Hekslio tip?, tad ta versija n?ra tokia jau iš piršto laužta, ir Unix ramiausiai gali imti mokytis akrobatyst?s meno :tongue:
?ia ne argumentas, vis? pirma. Antra - po tokio tipavimo, abejoju jos kvalifikuotumu. Tre?ia - hm, o pagal kokius kriterijus, socionikas tampa "kvalifikuotas"? (?ia galb?t retorinis klausimas, pam?stymui) :smile:



Bent jau etika jo, man rodos, išties stipri - jis sudaro šilto žmogaus ?sp?d?, visada šypsosi, yra artistiškos nat?ros, genialiai puikiai moka bendrauti su žurnalistais, ir savo emocij? nesistengia sl?pti.
Pagal tok? m?stym?, kiekvienas malonus, kult?ringas, išsilavin?s ir mokantis bendrauti žmogus tur?t? b?ti etikas. Ta?iau tai pagrinde žmogaus bruožai, o ne tipo. Štirlicas - aristokratas, su ugdoma emocij? etika. Jo sakiniuose jokios etikos, apart logini? ir kategorišk? (sensorišk?) frazi? nematyti. O per paskutinius skandalus, žurnalist? paklaustas "nepatogi?" klausim?, o kaip piktai ir susierzinusiai (visgi truput? galv? paskaud?jo, opozicijos d?ka) atr?ždavo.

Jis niekada neleis sau netaktiškai apkaltinti priešinink?
Heh? Naiv?s ?sitikinimai. Nors kita vertus - taip, jis ne kaltina, jis papras?iausiai išmeta lauk, kas jam neparanku :wink:

Kita vertus, jis nuolat laviruoja, nuolatos nenori išsakyti savo pozicijos, ir sm?giui paduoti laukia tinkamo meto ir laiko
Dalykiškas laviravimas - yra sensorika. O nenori sakyti savo pozicijos, ne d?l kažkoki? tinkam? laik?, o d?l labai elementaraus, loginio supratimo - papras?iausiai tai ne vieša ir kai kuri? dalyk? n?ra reikalo žinoti žurnalistams ir paprastiems žmogeliams. Intuicijos pas j? nerasta ir su žiburiu...

Uspaskichas ne kart? yra išreišk?s nuošird? susižav?jim? Brazu
:happy: Nuošird?? Jei jis ir stebis, tai nebent seno vilko sugeb?jimais suktis valdžioje. B?tent ta jo sensorika, kurios kolkas niekam nepavyksta pranokti. Ta?iau tai ne tas žav?jimasis, o tiesiog konkurento ?vertinimas, kurio jam nepavyko "paimti".

Žodžiu, etinis-intuityvus tokiam poste vargiai ar išs?d?t?, o jei s?d?t? - tai opozicija, o šioje situacije ir tie patys koaliciniai "bendražygiai" - švelniai tariant "užkast?" tok? prime minister.



P.S. UNIX® yra The Open Group registruotas prekinis ženklas. Mano pseudonimas Unex :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:


Na, o jei rimtai, tai ir tik?jausi, kad d?l Brazo ir iškils daugiausiai prieštaravim?. Beje, viena pakankamai kvalifikuota socionik? (tik nepamenu jos pavard?s) irgi buvo kažkada nusta?iusi jam Hekslio tip?, tad ta versija n?ra tokia jau iš piršto laužta,




Neatmetu kit? iškelt? versij? tol, kol jos nesipjauna su mano pa?ios versijomis. Ta?iau kai yra akivaizd?s prieštaravimai elementariai logikai, esu linkusi remtis savo pa?ios išvadomis. Tod?l "kvalifikuota socionik?" - man ne rodiklis. Ji gal?jo ir suklysti. Be to, kaip teisingai pasteb?jo Vartotojas 2, toks tipavimas kelia abejoni? d?l jos kvalifikacijos.



liutauras raš?:
Gal ir paradoksalu, kad taip galima kardinaliai priešingai manyti apie vis? paž?stam? asmen?, bet aš maty?iau intuicijos-etikos linij? nei sesnsorikos-logikos.




Nu...nepaž?stu nei vieno racionalaus intuityvo - praktiko ir "?kininko". Pvz. Džekas - praktiškas, apskai?iuodamas naudos gavim?. Bet juodo konkretaus praktinio darbo jis nedirbs, o Brazius - "artoj?lis", jis tikrai to nesibodi.



liutauras raš?:
Bent jau etika jo, man rodos, išties stipri




Jo etika yra ugdoma, normatyvin?. nepasaky?iau, kad labai lanksti. Bet yra, ir tik tiek.



liutauras raš?:
- jis sudaro šilto žmogaus ?sp?d?,




Tai subjektyvus tavo paties vertinimas. Pvz. kalbant apie mano subjektyv? vertinim?, man jis sudaro 'buldozerio" ?vaizd?. dar kito žmogaus bus dar kitoks susidarytas ?vaizdis.



liutauras raš?:
visada šypsosi




šis bruožas b?dingas daugumai politik?, beje, šypsotis miniai, tod?l iš esm?s tai nieko nesako



yra artistiškos nat?ros, genialiai moka bendrauti su žurnalistais




kažk? praži?r?jau? Aš tai tik matau vieno aktoriaus spektakl? "Nieko nežinau, nieko neprisimenu, viso gero!" O benefisas buvo apie penkiasdešimt met?, ištarnaut? Lietuvai ir iš j?  - penkiolika nepriklausomai.



Jis niekada neleis sau netaktiškai apkaltinti priešinink? ar užsipulti be reikalo




ilgamet? politin? "zakalk?".



Užtai j? žmon?s taip ilg? laik? myli ir visas nuod?mes atleidžia.




Taip yra tokia kategorija rink?j?. Ypa? j? gausu kaimuose tarp vyresnio amžiaus moteriški?. Bet tai juk - dar ne visa Lietuva :wink:





Kita vertus, jis nuolat laviruoja, nuolatos nenori išsakyti savo pozicijos, ir sm?giui paduoti laukia tinkamo meto ir laiko - manau tai išvystyto intuicijos jausmo išraiška.




N? velnio! Sensorika tai.





Apie Braziaus satelitus - kit? kart?. ? nekatruos reikia mažum?l? atidžiau ?siži?r?ti, kad ir ? t? kancler?. Kažkaip niekuom man ans ne?patingas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
O mums su santa Brazauskas vistiek ? žukov? labiau panašus :tongue::smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, d?l man?s tai j?s galit galvot kad ir žem? yra ?emodano formos, jei jums nuo to geriau :tongue:



Bet esm? tame, kad ne Žukovas jis. Nematau jame daug ko, b?dingo Žukovui. Ir daug kur jo veikimo metodai yra kritikuotini iš Žukovo pozicij? ži?rint.  O tapatus tapataus paprastai nekritikuoja. Supranta ir atjau?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: gal ir teisyb?, d?l tapa?i?. Nors aš esu steb?jus tarp žukov? kai k? ir priešingo. Kažk? panašaus ? konkurencin? kov?, ar tiesiog nem?gim? tapataus. Nors ne visus tapa?ius galima pam?gti, suprasti ar toleruoti...arba, gal tu ir teisi, kartais tas tapatus tik primeta tok?, o realiai yra visai kitas tipas.:strange:



Politikus tikrai sunku nutipuoti, visgi elgesys daug kur gali b?ti iškreiptas, išmoktas. Šiaip Štirlicai, kiek teko susidurti, kelia nepaaiškinam? susierzinim? ir nesupratim?, yra link? gyventi pagal taisykles ir kitiems tas taisykles primesti, vertinimai taipogi yra kardinaliai priešingi- vienžo, ne?manoma susikalb?ti ir labai šlykštus jausmas apima (tiesa, šie mano pasteb?jimai tik apie vyr.lyties štirlicus, su moterim kažkaip kitaip yra). Gal tod?l ir galvoju, kad jei brazas b?t? štirlis, b??iau pajutus jam kok? stipresn? neprielankum?. :strange:

Na bet kita vertus, turb?t yra ir išim?i?, ir su amžium gal ir tie patys štirlicai darosi lankstesni, gudresni, malonesni....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Sau 2006, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, o tu asmeniškai su juo bendravai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007