Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Cassandra: zhinau, kad buvo negalima shvest. Ir vistik nepamenu to. Niekada NM nebuvo labai jau didele shvente, o vat Kaledos pas mochiute (kad ir mieste) - nuo pat kai save atsimenu. Pagrindine metu shvente. Na, ten visokie "seniai shalchiai" darzhelyje ir Girstupio rumuose (ish mamos darbo "kvietimas") budavo, bet esme - Kaledos pas mochiute. Pasnikas iki tol. :) Tada kepami "shlizhikai", deficitiniu zhirneliu ieshkojimas ir t.t. Ir kugelis su kiaules galva pechiuj... Nezhinau, pas mus gvazdoku nebuvo. Gal kad Kaunas? :wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
debesius, matai, aš gimus esu lapkrit?, tai mane klasiokai užversdavo gvazdikais ir chrizantemomis. Kaip kok? nabašnik?, blyn :strange: ir nieko nepasakysi, nes anuomet kitoki? g?li? neb?davo. Gal iš to širdies skausmo jau keleri metai gimtadienio nebešven?iu, šven?iu vardadien?, nes anas labai geru met? laiku yra - vasar? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Rgs 2005, 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Rgp 2005, 00:06
Pranešimai: 129
Pakartosiu iki skausmo žinom? ir tikriausiai ?augusi? ? krauj? fraz?- n?ra blogo oro-yra bloga apranga:happy::happy:



Man, kaip vandeniniam žmogui- geriausias oras- dargana:). Žinau, galit man?s nesuprasti, bet mane vasaros karš?iai varo depresijon. Ir niekada nevaikštau li?dnas rudeni. Šiemet buvo kuriozinis atvejis- atsisakiau kelion?s Turkijon (beveik nemokamos) vien tod?l kad ten buvo karšta:happy::happy::happy:



O štai rudenin?s spalvos- net ir pilka sunki švinin? mane visada džiugina. Gal tod?l ,kad gamtoj tada jau?iuosi patogiai ir, kaip dabartiniai civilizuoti žmon?s pasakyt?,komfortabiliai. Netgi kai rudeniniai v?jai nudrasko lapus nuo paskutinio ?žuolo- net tada man neli?dna. Žinau  kad ir gamta ir žmon?s t?sia savo gyvenimo epop?j? ir ko man daugiau reik:happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgs 2005, 00:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
cibulis: kad tu isivaizduotai, kaipash tave suprantu... Tik taip grazhiai susakyt nemoku. :smile: Rudens, spalvu, darganosklausimu man sielos broliu busit, garbusis..:happy:



Vat shiandien - pila kaip ish kibiro, o man dushioj taip gera, taip ramu ir .. saugu gal net? Nezhinau. Bet labai megstu lietu ir dargana. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Rgs 2005, 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
debesius, cibuli: nu net pavydžiu jumi entuziazmo šito rudeninio :wink:



Man tuo bjauresniuoju rudens periodu labai patinka naktimis pakylantis tirštas r?kas. Patinka net ir tas li?desys, kuris ?sismelkia sielon.



Galutinai padariau išvad?, kad oras ir nuotaikos neretai yra mažai susij? dalykai. Nebent susij? tiek, kad JEIGU yra bloga nuotaika IR dar blogas oras- lyja, apsiniauk?, gal tiesiog t? nuotaik? oras sustiprina. O kai nuotaika normali ir plius graži dienel?, kaip šiandien, tai ir dar šviesesn?s mintys, savijauta... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2005, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, kas man dar nepatinka ruden? - tai šaltis. Esu tragiška šal?mir?. Net ir vasar? mano gal?n?s dažnai š?la, o ruden? apskritai nebežinau kur d?tis nuo šal?io :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2005, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Kaip ash jumei suprantu :smile: Ash, va jau pizhaminiu kojiniu sezona atidariau :smile: Neuzhmiegu kitaip, shalta :shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2005, 15:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
o zinot bajeris su tom kojinem... esu pershalus... tai atemiau brangiojo mociutes ka tik numegztas vilnones baltas it gulbes kaklas "shkarpetkas". Tai musu maza katyte .... matyt mano kad jos yra gyvunai... Selina puola, kanda kaip turi but, pesha pukus ir kitaio bando nukauti. Ner gyvenimo "shkarpetkoms"... anei man po shkarpetkom....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2005, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vovere,kai dar tur?jau katinausk?, anas buvo mažum?l? iškryp?s: nebuvo kastruotas, nebuvo laukinis ir tod?l, matyt, jausdavo didel? meil? moheriniams megztiniams :strange: Syk? palikau savo rud? p?kuot? megztuk? ant k?d?s, par?jusi radau j? vis? sutasyt?. Tai nieko ir nebeliko, kaip "padovanoti' kacui poravimosi ritualams :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2005, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Na, manishkis katulis tai naktimis kompresu dirba :smile:, t.y., ishsirenka, su kuo ta nakti miegos, ir gula ant koju. Aaaaa, nors pas dukra tai ir ant pagalves isitaiso (nebijo, shkias....:))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2005, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Kažkokia neteisyb?, kod?l romantiškajame kampelyje n?ra Debesiuko temos apie rudens reabilitacij?, ji liko kyboti ypatingame gyvenime, kai kaip tik jos v?l tr?ksta, iš šios temos akivaizdu, kad pribrendo skubus reikalas j? prat?sti... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2005, 17:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: sveika sugr?žus :happy:



tame ir reikalas, kad šita tema nesidubliuoja:). ji ne apie reabilitacij?, o tiesiog šiaip, jaukiems pasiplep?jimams iš stiliaus k? gero veikt ruden? ir apskritai, kaip mes jau?iam?s rudeniop :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2005, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: nesakau, kad dubliuojasi. Sakau, kad anoji reikalinga atgaivinimui ir geriau turb?t tikt? ?ia...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2005, 02:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: na, anas blokas tai Casandros karalyst?, tai nieko ?takot negaliu jos sprendim? :wink:



...kasdien seku, kas vyksta gamtoje. JAU ima atsirasti gelsv? lap?. Pirmos nedr?sios rudens p?dut?s:). Šilto jaukaus, jauno ruden?lio. Koks malonumas, kad savaitgal? apie +20 žada laikytis!... Pati gamta šaukia pasidžiaugti paskutine šilum?le prieš tolesn? etap?.:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2005, 01:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


va tokio rudens...jau nor??iau...:smile::smile::smile:






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 82 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007