Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas:

:happy: :happy: :happy: :happy:

Jau daugiau nei juokinga :happy:

Kad Žukovai palaikomi Diumais, Jeseninais ir Dreizeriais, jau ?ia toks apsurdas.

Nors fantazija nesiskundžiu, bet niekaip negaliu isivaizduoti, kaip puikiai laike besigaudantis Jeseninas, b?t? pavadintas visiškai laike nesusivokusiu Žukovu. Kaip puikiai santykiuose su žmon?mis manipuliuojantis Jeseninas b?t? laikomas diktatoriumi Žukovu.

Kaip gal?t? Diuma, tur?damas tokia jautria darbin? logik?, su kantrybe ir be jokio nuovargio kažk? tai vis irodinet? ir aiškint?.

O gerai žmoni? santykiuose susivok?s, jausmingasis, labai gražiai ?iulb?ti mokantis Dreizeris b?tu laikomas, tokiuose reikaluose savo skaudži?j? etik? beslepiantis Žukovas.

Na, o kad Štirlica ir Naoleona su Žukovu sieji, tai dar galiu isivaizduoti :happy:

Na, o Džekas, turi toki? puiki? k?rybine intuicija, o pas Žukov? ji paskutinioji. Na ir ?ia nelabai susimaišysi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Panagrin?jau ?ia paskelbt? 20 met? senumo tip? pasiskirstym?. Esm?, aišku, ne metuose. Išeina, kad vyr? logini?/etini? santykis 60/40, o moter? - 30/70. Suprask, moterys - etin?s, vyrai - loginiai. Naivu! Moterys moka bendrauti maloniau ir švelniau negu vyrai, bet tai nereiškia, kad jos etin?s. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas



/Pagal tavo statistik? etini? tip? >50%. Labai abejoju. M?s? visuomen? labai jau login?./



Vat panašus pasiskirtymas ir yra. Bet kolkas lietuvoje viešai dmonstruoti savo etiškum? nepriimta, tu tiesiog priverstas mastyti ir nepasiduoti emocijoms, bet tai dar nereiškia, kas pavirsti i logik? ar Žukov?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene raš?:
Socionikos_akademikas:

:happy: :happy: :happy: :happy:

Jau daugiau nei juokinga :happy:

Kad Žukovai palaikomi Diumais, Jeseninais ir Dreizeriais, jau ?ia toks apsurdas.



!  !Si?ly?iau neskub?ti su panašiais vertinimais.



Nors fantazija nesiskundžiu, bet niekaip negaliu isivaizduoti, kaip puikiai laike besigaudantis Jeseninas, b?t? pavadintas visiškai laike nesusivokusiu Žukovu. Kaip puikiai santykiuose su žmon?mis manipuliuojantis Jeseninas b?t? laikomas diktatoriumi Žukovu.



!Žukovas yra diktatorius daugiausia tik socionikos knygose. Tikrov?je toki? n?ra daug. Gal tik j?gos strult?rose. Gyvenime jie dažnai b?na subtil?s diplomatai ir labai taktiški. Aišku, dažnai ži?ri sau naudos.



Kaip gal?t? Diuma, tur?damas tokia jautria darbin? logik?, su kantrybe ir be jokio nuovargio kažk? tai vis irodinet? ir aiškint?.



! Žukovas dirba rezultatui. Jei reik?s, iš sav?s bet k? padarys.



O gerai žmoni? santykiuose susivok?s, jausmingasis, labai gražiai ?iulb?ti mokantis Dreizeris b?tu laikomas, tokiuose reikaluose savo skaudži?j? etik? beslepiantis Žukovas.



!Gal??iau supažindinti su ?iulban?iais karvedžiais.



Na, o kad Štirlica ir Naoleona su Žukovu sieji, tai dar galiu isivaizduoti :happy:

Na, o Džekas, turi toki? puiki? k?rybine intuicija, o pas Žukov? ji paskutinioji. Na ir ?ia nelabai susimaišysi.



!?ia kaip tik vienas populiariausi? maišym?, atseit, Prunskien? ir Zuokas - londonai.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na ir su tuo teiginiu, kad moterys daugiau etik?s, o vyrai logikai nesutinku. Moteris, kad ir logik?, ji vistiek jautresn? švelnesn?, nei to paties tipo vyras.

O vyras etikas, tai dar toli gražu ne koks moteriškas pleibojus.



Gaila turiu b?gti, bet ?ia galima ir išsipl?sti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene:

Parodysi savo statistik? pagal lytis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene:

Puiku! Sutariam, kad neteisingi duomenys, kad vyrai labiau loginiai, o moterys - labiau etin?s. Po truput? sugriausim mums t? pateikt? 20 m. senumo statistik?. Sakoma, kad j? k?r? socionikos korif?jai, bet jie irgi žmon?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2005, 14:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Socionikos_akademikas:

Visgi man m?sl?, kaip tau gaunasi tiek daug žukov? aplink. Kaip tu nusprendi, kad tai žukovo tipas. Nu netikiu ir viskas, kad tau kliuvo tokia aplinka, kur devyni žukovai vien? socionikos akademik? pjauna :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Akademike, aš vis galvoju, koks gi tu tipas ištikr?j? esi, kad ne Žukovas, tai jau faktas, nesigavo tau ? j? transformuotis :wink: :happy:, ? Analitik?, irgi jau nelabai panašus daraisi, mažokai aš juos nat?roje paž?stu, na bet jie kitokie, kitokia forma savo tiesas ?rodin?ja. Bet, va Kritiku nuo tav?s, tai jau labai dvelkia  :wink:. Tu be išankstin?s nuomon?s ir nusiteikimo, pasigilink i Balzako tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Dreiph:

Nemaža dalis žukov? turi intuityvi? išvaizd?: ploni, blyšk?s. Kiti gana etiškai bendrauja, dalis moter? yra labai emocionalios, ypa? iš provincijos. Kai kurie labai intravertiški, per vis? vakar? gali pasakyti tik por? žodži?. Bet nepaisant viso šito, žukovas bendrauja laisvai. Man tai pasak? prieš kelis metus draugai, kurie domisi socionika. Aš prad?jau ži?r?t atidžiau. Man dar pasak?, kad žukovai daugiausia pasiekia iš vis? tip?. Po truput? man prad?jo aišk?ti, kad dauguma vadov? ir žymi? žmoni? - žukovai. Tik vadovaujantys žukovai dažniausiai atitinka j? vadov?linius aprašymus: stamb?s, aktyv?s, valdingi - Brazauskas, Prunskien?, Uspaskichas, Blinkevi?i?t?, taip pat ?vair?s policijos ir prokurat?ros vadovai - labai tipiški, o mažiau ?takingi arba inteligentiški žukovai atrodo papras?iau - Adamkus, Valinskas su Valinskiene, Steponavi?ius, Kernagis. Tai va. Paskui prad?jau atidžiai steb?t naujus žmones, ypa? tai naudinga išvažiavus ? užsien?. Taip man paaišk?jo, kad žukov? bent jau 50%. Kuo toliau, tuo daugiau j? ?žvelgdavau. Dabar manau, kad j? nemažiau kaip 80%.     


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 15:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene:

Visgi esu analitikas. Analitikai dažnai arba bijo reikštis, arba labai jau teorin?s j? diskusijos. Kadangi žinau socionik?, tai stengiuosi, kad silpnosios funkcijos man netrukdyt? gyventi. Aš seniai siekiau (kai dar nieko nežinojau apie socionik?) išlipti iš analitiko r?m?. Daug met? buvau rimtos jaunimo organizacijos vienas iš vadov?. 90% ten buvo žukov?, ir man nebuvo lengva vadovauti, nes nesu žukovas (jie mane vadino pilkuoju kardinolu, nes kaip intuityvas jiems atrodžiau paslaptingas). Esu dirb?s ?vair? darb?: finansininku, mokytoju, biurokratu, dabar - projekt? vadovu. Nuolat tekdavo imtis atsakomyb?s ir iniciatyvos. 

Aš kritikuoju, nes nebijau to daryti. Man n?ra autoritet?. Šiais laikais net siauroje srityje b?ti autoritetu n?ra paprasta, nors daug kas mano priešingai.

Tikrai nesu balzakas. Aš racionalus. Beje, nepatar?iau nustatin?ti tipus pagal j? aprašymus. Aprašymai yra labai stereotipiniai.   


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Socionikos_akademikas: Kurk nauj? tem?, kurioje gal?sime aptarin?ti tavo Žukov? teorijas. Nes dabar per kelias temas offtopic varai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 19:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Akademike, aš niekaip ne?sivaizduoju, kaip tu b?damas revizuojanasis, gal?jai šitokiems tuntams kietuoli? Žukov? vadovauti ir nenuprot?ti. Na, aš isivaizduoju, kaip kolektyve yra visoki? tip?, vieni - alina, kiti - stimuliuoja, treti - supranta, dar kiti - pilka mas?, o tavo atveju visi revizuojantys.

Tu rašai, kad tau n?ra autoritet?, kad net siauroje srityje buti autoritetu n?ra paprasta. O kod?l tu taip sakai?

Ar tau pa?iam labai svarbu b?ti kažkokiu autoritetu kažkam?

Kartais gyvenimo išminties pilna, pla?iai mastanti kaimo mo?iute, gali b?ti autoritetu teoretikui mokslininkui...

Autoriteto neišsikovosi, tu tiesiog arba tampi arba ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2005, 23:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Akademike, ta?iau pagal k?, kuo remdamasis tuomet priskiri žmones Žukovo tipui? Pagal j? roles?

Bet juk roles galima atlikti ?vairiai. Kiekvienas tipas atliks kitaip. Ir tai nereiškia, kad visi vadovai, pvz., yra vieno stiliaus. Bet kuris tipas gali dirbti vadovaujant? darb? - jis suburs savo komand?.

Kas, Tavo nuomone, nusako tip??









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Sau 2005, 16:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene:

Gal teko gird?ti, kad kontrol? kartais apsiver?ia, t. y. kontroliuojantysis ir kontroliuojamasis susikei?ia vietomis?

Man nesvarbu, ar aš autoritetas, ar ne, bet tai nereiškia, kad autoritetai yra nepajudinami.

Jei kažkam reikalingi autoritetai, galite juos tur?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 122 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007