Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 18:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš ne etinis tipas - užtat ir smalsu ?ia pasinagrin?ti, KAIP jau?ia etiniai. Loginiai tipai ir s?di - smalsauja labiausiai.

Bendraudamas su tapa?iu ar panašiu - gali pasimokyti iš daugiau patirties turin?io. Jei patirtis panaši ar mažesn? - atrodo tarsi viskas žinoma, nieko naujo.

O kai bendrauji su kitokiu tipu - sužinai tokius dalykus, kuri? pats nepatirsi (t.y. savoji patirtis vistiek kitokia bus). Taip žinojimas tampa ?vairiapusiškesnis, spalvingesnis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 11:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas raš?:


Kažkas pasiilgo etišk? plepaliuk?? Kur tau j? bus, jei beveik vieni loginiai forume s?di! O mano, kad etiniai.




Tai jau mane logine išvadinai? :happy:, na a?i? už kompliment?. Bet turiu tave nuvilti, aš iš t? tavo likusiu 10%  :happy: ir esu toli gražu ne Žukovas, o Dostojevskis, labai jau etiškas žmogus ir kažkod?l n?ra noro ? niek? transformuotis, o jau tuo labiau ? Žukov?. :wink:

Aš nieko prieš Žukovus :wink:, tiesiog b?dama tokia kokia esu man daug lengviau su jais pa?iais, panašiais ? juos ir labai besiskirian?iais nuo j?. :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 11:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy:  Kad suzinoti siuo metu kiek procentu dominuoja vieno ar kito tipo REININO KALKULIATORIUS  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Aš vis bandau isivaizduoti Akademiko "atradima".

Taigi gyvena vieni žukovai (beveik), kas tada ivyksta ?

Visi kovoja už savo viet? po saule, o šalimais etikams atsirasti, kaip ir n?ra iš kur, nes j? papraš?iausiai n?ra. Jau jie kaip ir neturi silpn?, miel? b?tybi?, kurie r?pinasi jais, o tuo pa?iu ir Žukovai dar labiau sukiet?ja. Galiausiai - karas :happy:.

Na tur?t? b?ti ir teigiam? dalyk?. Žukovai nesuka sau galvos d?l kažkoki? tai emocini? dalyk?, taip juos mažiau puola depresijos, jie kovotojai, jiems net netur?t? kilti noras pakelti ginkl? prieš save. Taigi, m?s? visuomen? gal?t? džiaugtis, kad n?ra joje tiek daug savižudži? ir tiek daug emociškai ken?ian?i?.

O kas mat? grynuol? Žukov? ašarojant?? Na, man neteko.

Manau ir kyla daugelis problem? iš to, kad žmo?s nori pavisti kažkuo kietu, nepalenkiamu, o galiausiai to neištveria...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
A?i? už kalkuliatori?. ?domus išradimas. Maždaug aiški id?ja kaip jis veikia. Ta?iau ?vertinti visuomen?je dominuojan?ias vertybes, kuriomis paremtas kalkuliatoriaus veikimo proncipas, yra sunkiau nei nustatyti, pavyzdžiui 100 žmoni?, tipus. Tai ar tikrai tas kalkuliatorius labai patikimas?

Dabar d?l Pelen?s pasisakym?. Tu esi mano pagrindin? puol?ja šitame forume. Etikos mažai ten randu, nors, panašu, kad etika pas tave ne paskutin? f-ja. Tai yra, tavo logika ne tokia kieta kaip mano, nors ir nesilpna. O štai Socion panašesnis ? etin?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Pelene, tu labai teisingai aprašei visuomen?, kur dominuoja karvedžiai. Mes ir gyvename tokioje visuomen?je. Taigi, mano atradim? gali po truput? traukti iš kabu?i?.

Mes kažkada juokavom su viena drauge, kuri irgi domisi socionika, apie žv?ri? tipus: vover?s - tai entuziast?s, meškos - karvedžiai, kat?s - diuma, šunys - hamletai. Bet, atrodo, prisikarks?jom, nes žmon?s - tai karvedžiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Skaiciuokles autorius: G.Reinino puslapis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas:

Na jau aš tav?s tikrai nepuolu. Aš jau kelis kartus rašiau ir dar parašysiu, tu man labai patinki :wink: Man tiesiog kli?va tavo mastymas ir tokie kategoriški pareiškimai. Tu rašai savo nuomone, aš rašau - savo.

D?l etikos mažumo. Gyvenimiška patirtis parod?, kad kur yra savo muomon?s d?stymas, ten emocijoms, jausmams ne vieta. O nat?raliai gyvenime savo etika galima truputi ir teigiamai pasidemonstruoti, vardan to, kad pastimuliuoti koki miela logik?, na o jei dar ir sensorikas :wink:...

Bet etika, ne vien jausmai ir emocijos. Nat?ralus gyvenimo matymas, žmon?s, santykiai tarp j? ir t.t.

Na, dar kartel? a?i? už komplimntus d?l logikos. Bet ji - mano silpnoji, bet mastymui, man netrukdo :happy:

Va, logik? didžiausia sprada, kad jie vadovaujasi, dažniausiai, nuoga teorija.

Taigi, rašyk daugiau, smagu su tavimi "pasigin?yti" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas: Man jau net smalsu pasidar?, kokioje terp?je tu užaug?s, gal koki? karinink? šeimoje?

O tavo aplinkoje verkian?i? žmoni? pasitaik??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas

/Pelene, tu labai teisingai aprašei visuomen?, kur dominuoja karvedžiai. Mes ir gyvename tokioje visuomen?je. Taigi, mano atradim? gali po truput? traukti iš kabu?i?./





Ne, netrauksiu iš kabu?i? :wink:

Gal daugelis to ir siekia, bet tikrai, mes negyvename tokioje visuomen?je. Aš visiškai sutinku su ta teorija, kad dauguma užsideda Žukovo kauke, tai yra pastebima, etiškomis akyt?mis :wink:

Bet, etinis žvilgsnis toks skavarbus, kad kuo puikiausiai matosi, kur kauk?, o kur "natur produk" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Aš užaug?s KGB rezervo karinink? šeimoje. (Chi-chi...)

Šiaip nesuprantu: tu manai, kad jei verkia, tai etinis, jei neverkia - tai loginis? Kaip tik loginiai, kai neišlaiko nervai, rodo gana bjaurias emocijas. O etini? emocijos reiškiasi nat?raliau. Tik j?, vargšiuk?, mažai lik? m?s? laikais.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Na, tu ?ia visiškai teisus, kad jei loginiai neišlaiko, jie rodo labai bjaurias emocijas, jie kaip žv?rys gali pulti ant kit?, j? manymu kalt?, nes juk jie patys kalti niekada neb?na :happy:

Na, bet žinok, Žukovo ar Štirlico toks siaut?jimas, Dostojevskiui ar Jesenimui, tai, kaip uraganas, bet svetimoj šaly :happy:

Na, etini? mocijos daugiau jausmingos, daugiau iš beviltiškumo, nuoskaudos, bet tik ne iš iniršio.

Bet turiu tave nudžiuginti, yra dar t? etik? yra :wink:

O visgi, jei verkia logikas, tai d?l ko? Man idomu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 13:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: Matau, kad jums sunku issiaiskinti  :happy:  Idedu IM modelio isskleidim?. Cia parodytas isskleistas Tipas, žmon?s kurie supa atitinka siuo metu J?s? problematika, ar poreikius ar....

Bus idomu - pamatysite kodel susidaro nuomones kad vienu daugiau kitu maziau  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
?ia išskleistas - Don.Kichotas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Sau 2005, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Kažkas ?ia ne visai taip...  :confused:

1. Tipams nustatyti ir apib?dinti taikomos labai sud?tingos metodikos. Išeit?, kad kuo sud?tingesn? metodika, tuo didesni niuansai atskleidžiami, kurie lyg tai labai reikšmingi. Tuo pa?iu lyg ir preziumuojama, kad sunku atskirti vien? tip? nuo kito.

2. Kita vertus, socionikos k?r?jai teigia, kad vienas tipas nuo kito labai skiriasi. Jeigu taip, atskirti netur?t? b?ti sud?tinga.

!Akivaizdus prieštaravimas.





Pelenei: manau, kad loginiai ir etiniai verkia d?l t? pa?i? dalyk?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 125 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007