Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 146 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Akela raš?:
gerb. damos, savojo asmens nepageidauju nutiiiiiiiiipinti  :wink:





Gerb.Akela, gali b?ti visiškai ramus, tipinam tik gražiai paprašiusius asmenis...  :wink:

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 11:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:


Pelene: kokis tai aktyvatorius Tau pasitaik?, tas akademikas, a?  :wink: :happy:




Na negalima atmesti ir šitos galimyb?s :happy: :happy: :happy:

Faktas, kad pas ji su etika labai silpnai ir intuityvumas, pasak ji pat? klažkur permoduliuotas. :happy: :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Dreiph raš?:
Kitas dalykas - kažkas, k? galima pavadint žukovo kauke, bet po ja gali b?ti bet koks tipas.




Taip, Žukovo elgesio modelio kauk? m?s? visuomen?je turi ger? vard?, labai jau sektina atrodo, gal tai ir yra priežastis, d?l kurios Akademikas visur aplink mato Žukovus...

Man pradeda panaš?ti ? matricos scenarij?...  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet, Solanža:

Labai ishminga Jungo mintis.

Na socionikoj ash suprantu bendrus principus, ale konkrechiai tai nenusimanau.

Psichologija, psichoanalize - mano didysis hobis  :happy:



Bet bet kuriuo atveju kai kalba eina apie zmogu, jo asmenybe etc - negali but jokio shimtaprocentinio kategorishkumo.

Kaip ir sprendimas pagal veido bruozus. Yra bendri bruozai, bet - jokio kategorishkumo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:




Taip, Žukovo elgesio modelio kauk? m?s? visuomen?je turi ger? vard?, labai jau sektina atrodo, gal tai ir yra priežastis, d?l kurios Akademikas visur aplink mato Žukovus...

Man pradeda panaš?ti ? matricos scenarij?...  :wink: :happy:




V?lgi, kaip ir faktas, kad jis logikas, visiškai nejau?ia santyki?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vovere:

tikrai taip, netgi atskiras tam tikras požymis nepriklauso kategoriškai tik tam tikram tipui, tip? apib?dina požymi? visuma.

Kas d?l socionikos princip? ir nusimanymo, manau Tu, kaip etinis tipas(kaip pvz ir Socion, ir Solanža, ir Pelene), tiesiog eini kitokiu pažinimo keliu- ne per loginius principus ir s?vokas, ir tai- lygiai toks pats geras ir patikimas b?das.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 49
Kolegos, džiaugiuosi, kad kai kurie iš j?s? randa tiek laiko praleisti forumuose. Aš nutaikau vos vien? kit? minut?.

Jus šokiruoja, kad, mano manymu, karvedži? 80%? O j?s norite proporcingo pasiskirstymo? Nesuprantu, kod?l. Žmon?s atsirado seniai. Per t? laik? vieni tipai gal?jo tapti vyraujantys, o kiti - nunykti. Kas ?ia keisto?

Beje, labai abejotina nuomon?, kad skirtingose tautose skirtingas tip? pasiskirstymas. Tautos susidaro maišantis senesn?ms tautoms ar j? liekanoms. Tai ir tipai po daug kart? persimaišo. Tod?l visur tur?t? b?ti vienodas pasiskirstymas. Tas ir matosi.

Kolegos, jei mano nuomon? jums nepriimtina, priimkite tai ramiai. Neži?r?kite kaip ? fantazij?. Mano asmenyb?s nagrin?jimas ?ia nepad?s. Gilinkit?s ? praktin? tip? nustatym?. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Socionikos_akademikas raš?:
Jus šokiruoja, kad, mano manymu, karvedži? 80%? O j?s norite proporcingo pasiskirstymo?

Nesuprantu, kod?l.




Ne, mes nenorime proporcingo pasiskirstymo. Mes norime daugmaž teisingo vaizdo.  :smile: Tu sutinki aplink save tokius, aš aplink save matau kitokius. Mano aplinkoje n?ra n? vieno Žukovo, išskyrus Casandr?, kuri? sutikau forume. Tod?l ir sunku patik?ti tokiais riebiais procentais.



Kolegos, jei mano nuomon? jums nepriimtina, priimkite tai ramiai. Neži?r?kite kaip ? fantazij?. Mano asmenyb?s nagrin?jimas ?ia nepad?s. Gilinkit?s ? praktin? tip? nustatym?. 




D?koju, kad nurodote kryptis, ? k? gilintis. Kitaip vargiai ar žinotume, pasiklystume ir nuklystume ir atgal nebesugr?žtume jau....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Skarlet:

na taip. Grynu tipu nera: visi esam kazkiek logishki, kazkiek etishki. Chia jau kai kam geriau, patogiau. Gal kai apie santykius, saveika tarpusavyje (chia labiau zmoniu santykiai, asmenybes) geriau spresti etiniu budu, apie veikimo principus, sekas (technika, gamtos desniai, kt. desningumai) - loginiu. Nors vel - kaip kam, kaip kas  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Socionikos_akademikas:



tamstos nesiekiau izeisti ar pan., jei ka.

Bet, remdamasi savo patirtim, nuolat bendraujat su ivairiais zmonemis, vedant derybas ir shiaip savo galva pasukus, galiu ramiai ir atsakingai pareiksht:

ne maziau svarbu negu "ka sako" yra "kas sako" ir "kaip sako".

Tiek patys zodziai viena reishkia ir vienaip skambetu Hitlerio lupose, L. Donskio ir N. Ozelytes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socionikos_akademikas:



Najau, nepervertink sav?s, kad jau tu ?ia sugeb?jai kažkuo šokiruoti.

O norai, kas koki? tip? persvaros nori, ?ia niekuo d?ti, nuo tikr? gyvenimo realij?.

Keista ?ia yra tik tai, grei?iau juokinga, toks tavo isitikinimas, kad kur pažvelgsi - Žukova užmatysi.

Tavo nuomone priimame labai ramiai, tiesiog su pasim?gavimu  :happy:, o jau kaip mes nor?sim - taip ži?r?sim, m?s? akys, m?s? protai, vat nor?sim ir ži?resim, kaip ? paistalus :happy:

Vat nor?sim ir tavo asmenyb? panagrin?sim, turb?t tavo nuostabai, su socionika tai labai siejasi :happy:

Gilinam?s ir ? praktin? tip? nustatin?jima, gilinam?s ir ? santykius su jais. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Taigi, potipiai. Versti ? lietuvi? kalb? - ne tik kad tingiu, bet tie aprašymai praras didel? dal? žavesio. Jei kam ne?veikiama rus? kalba - kažk? reiks daryt. Pirminio šaltinio nepavyko nustatyt, iš dviej? forum? surinkau tuos aprašymus, jie aiškiai vieno autoriaus, gaila, kad jis ne apie visus tipus paraš?. Kadangi negaliu ?ia ?d?t rus? kalboj - surašiau ? wordo dokument?:

http://www.gallery.top-servers.net/sandeliukas/potipiai.doc



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Dreiph, skaityti ?domu. Ta?iau nelabai aišku, pagal k? išskiriami potipiai - pvz., Diuma moter? netgi 5!  Koks tokio skirstymo pamatas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
D?l visuomen?s tipiškumo... Ar jums kartais neatrodo, kad dabartin? visuomen? - pernelyg vyriška  :happy:  Galb?t visiems, kad išgyventi, reikia b?ti tokiais kaip jie? (tik abejoju d?l išgyvenimo perspektyv? tada)  :wink:

Na, ?ia buvo retorinis klausimas, jei k?...



Sutinku, kad tam tikroje profesin?je srityje galima sutikti daugiau tam tikr? tip? atstov?. Profesiogramoje ?vardinamos savyb?s, kurioms teikiama pirmenyb?. 

Tiriant konstruktori? biuro darbuotojus vyraus vieni tipai. Jeigu b?t? tiriami geriausi? restoran? vir?jai - b?t? kitokie rezultatai.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2005, 16:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Liepa:



del patriarchaliniu vertybiu - jup. Tik va dabar demokratishkejame, tai jau nera taip ryshku ar aktualu....



Et o iki mano potipiu dar toli... oj toli...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 146 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 123 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007