Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Vartotojas 2 raš?:
Po toki? pasamprotavim?, prarandu vilt?, kad socionika kadanors bus laikoma mokslu. Nors po teisybei, viduje jau seniau praradau vilt?. Kažkaip ir nebekeista darosi, kod?l Lietuvos universitetai tokios išvis nepamini arba pamini kaip nereikšming? pseudomoksl? :sad:


O po toki? samprotavim? norisi atsigulti ? karst? ir numirti. Labai ?ia ? tem? parašyta apie energetik?. Vartotojas 2'o man atrodo labai jau silpna. Reikia kelti:smile:.

Jei rim?iau. Vartotojas 2, visokie znachariai, ar kaip juos ten, netrukdo vystytis medicinai, astrologija astronomijai ir t.t. Jei tu tiki lingvistika, tai vystyk ši? krypt?. Kaip sakoma "Flag vam v ruki". Mano "guru" - jo nikas yra Tipolog, tai aš taip ir vadinsiu, yra apraš?s aspektus ir funkcijas ir atidirb?s metodik? tipo nustatymo iš teksto. Jis si?lo distancin? kurs? "Aspektai ir funkcijos". Forume (teorin?je dalyje) aspektai irgi yra detaliai išnagrin?ti. O k? darai tu? Man atrodo, kad tik kitus kritikuoji ir platini pesimistines nuotaikas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža:

Aš ir esu retai kategoriška. Tik toj srity, kuri? (kaip man atrodo) išmanau. Ir seku aš neaklai. Aš priimu toli gražu ne visk?, k? jis sako. Aš ir su juo pasigin?iju, ypa? d?l žmogaus ir gyv?n? esyb?s. Be to, jo metodik? aš tikrinau, kaip jau sakiau. Kolkas man viskas priimtina (beveik viskas).

D?l racional?s - tau pasivaideno. Aš dar ta m?g?ja visk? atid?lioti iki paskutin?s minut?s. Ir ne tik tai.

Nelabai turiu laiko atsakin?ti ? j?s? klausimyn?. Turiu maž? vaik?.

Apie Balzakus gerai pasakyta, kad jie yra eruditai, ir mokinti - yra j? "???????? ???". Antra :blogic:.

Nematau jokio prieštaravimo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Užtenka jau vien to, kad tu atsiprašai, kad galb?t "kažkas ne taip". Loginiui tipui, kol nebus aiškaus pasakymo "kas ne taip", net mintis ? galv? nešaus atsiprašin?ti


Nesutinku. Aš irgi labai dažnai taip darau. Nebent mane etiku laikote.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Labai ?ia ? tem? parašyta apie energetik?. Vartotojas 2'o man atrodo labai jau silpna. Reikia kelti:smile:.





Nu blyn, tai paaiškins man kas nors šitam forume ar ne, kas tas yr energetika????? Bo aš tai paž?stu tik vienos r?šies energetik?, kurios išraiška žymima raidel?mis W, V ir A.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Užtenka jau vien to, kad tu atsiprašai, kad galb?t "kažkas ne taip". Loginiui tipui, kol nebus aiškaus pasakymo "kas ne taip", net mintis ? galv? nešaus atsiprašin?ti


Nesutinku. Aš irgi labai dažnai taip darau. Nebent mane etiku laikote.




Galb?t tai yra tiesiog išmokta. Mandagumo fraz?, tsakant.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

Prašau, kaip aš suprantu:

Energija (fizinio pasaulio dalis) - yra :bethics: aspektas. Žmogaus energijos lygmuo (kitaip sakant nuotaika) yra juodosios etikos, kaip funkcijos, taikinys (ar kaip ?ia pasakius?). Energetika (dar vadinama tonu) yra tokia maždaug pastovi (chroniška) žmogaus nuotaika. Vienas gali b?ti beveik visada entuziastingas (aukš?iausias balas), kitas - apatiškas (berods žemiausias). Tarp j? yra daug variant? - li?desys, agresija, nuobodulys, linksmumas ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, pagal šit? logik? visi Žukovai irgi Donai tur?t? tik gul?t užsiapatin? ir nejud?t, bo :bethics: pas anuos nelabai rasta. Bet gyvenime visgi yra kitaip. Tai aš kažkaip laikausi principo, kad jei teorija prasilenkia su realiu gyvenimu, tai nuo to blogiau teorijai, ne gyvenimui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai va, lauk? ?ia  iš man?s variant?:

m2 grei?iausiai yra Štirlicas.

1) visiškai nematau :bsensoric:. Antra funkcija pas žmog? yra aktyviausia, jos ne?manoma nematyti, jei ji yra

2) labai daug :wsensoric: Kaip tik Štiro antruk?

3) 5 funkcij? pas Štir? - :wethics:. Tod?l jai tokie svarb?s yra žmogaus etiniai principas. Štirlicas yra "užprogramuotas" ? savo dualo Dostoevskio etin? program?, tod?l tikisi to paties iš kit?.

m2, tik nesakyk, kad tavo vyras yra Štirlicas, tod?l tu nesi. Pasakyk konkre?iai, kas tau netinka. Ar skaitai rusiškai? Aš tau pacituosiu svarbius momentus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Rusishkai skaitau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra: tu man?s nesupratai. Ar blogai pasakiau. Bet koks tipas gali tur?ti bet kok? ton? (energetik?). Tiesiog juodieji etikai labai gerai t? jau?ia ir reguliuoja: jau?ia kit? nuotaikas ir lengvai jas kelia ir atvirkš?iai. Tai j? niša.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Bet etike ash, vienareikshmishkai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Reik?jo ?d?ti tik tas dvi pastraip?les:smile:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, visk? aš suprantu. Ir jei žod? "energetika" pakeistum ? žodžius "nuotaika", "psichologin? b?sena" - sutik?iau. Bet energetika???? Aš pripaž?stu kinetin? ir potencin? energij?. Elektros energij? taip pat. Energij? žmogaus k?ne skai?iuoju gaunamomis ir sudegintomis kalorijomis. Tai yra tai, ko d?ka žmogus juda ir veikia. K? tai bendro turi su nuotaikomis??? Jei kalb?ti apie tai, kas suteikia post?m? žmogaus veiklai, tai tie stimulai, v?lgi, kiekvienam žmogui yra be galo skirtingi: kažkam stimulas gali b?ti nuotaika, kažkam - id?ja, kažkam - naudos gavimas, kažkam - konkretaus rezultato pasiekimas. Ir v?l - k? tai turi bendro su energija??? Jei žmogus energingai siekia tikslo, reiškia jis tam išnaudoja nemažai savo resurs?, bet tai dar nereiškia, kad tie resurai turi b?ti emociniai. Galima išsisemti ir nusivaryti (t.y. prarasti energij?), vystant grynai login? proces?. Arba kasant griov?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



tai va,  isitikinau, kad tikrai ne Shtirlis. ish viso shito reikalo tinka tik ketvirta bei penkta pastraipeles, bet tai, kiek zhinau budinga ir Dreizeriui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
m2 raš?:
Bet etike ash, vienareikshmishkai.


Vienareikšmiškai ne:smile:. Papras?iausiai dichotomija etika-logika yra prastai aprašyta. Tod?l žmon?s su :blogic:, ir su :wethics: 5j ar 6j pozicijoj (kuriems santykiai yra labai svarbu) dažnai laiko save etikais.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007