Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 21:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
as sau toks neatrodau ;D ir mano draugai ekstravertai etikai man tokie neatrodo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Narys rašė:
Naaa, turėjau tokį labiau kaip aurinį uždarą betos šeimyniškumą, kada tu stovi ant pasaulio krašto ir panašiai... Beje, maistas bei gėrimai taip pat labai svarbus betos susibūrimų faktorius, nėr ką suėst - baliaus nebus :D

Man tai Tarasovienė nepatinka neretai... Ji berods Hugo tipo atstovė. Kažkaip reiškias keistai, nuomonė jos kartais būna... lieva. Nu sunku kažką labai išskirti, bet yra toks biškį nepomėgis iš mano pusės...


Aukso žodžiai :happy: Ko einama į balių ? Gerai praleisti laiką. Ar galima gerai praleisti laiką tuščiu skrandžiu arba su pridegintais kotletais?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 13 Lap 2010, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
Žaviausi tai Žukovai.Vienas mano dėstytojas šio tipo.Kol isitikinau ,kad jis Žukovas praejo nemažai laiko ,bet iškart pajutau jam pagarbą.
Gerai pagalvojus tai žavūs atrodo ir Hamletai.Heksliai man taip pat labai patinka, nors teoriškai santykis neva ne koks, bet bendraujant praktikoje nesusidūriau su problemomis.
Hugo man atrodo veimainiai kartais. Visai jaukūs, bet kiek pastebėjau tai į veidą šypsosi žmogui ,o duris užtrenkus- apkalba.
Silpniausi atrodo Dostojevskiai ir Jeseninai.
.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 13 Lap 2010, 15:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Zavus Zukovai ir man labai.. Pazistu viena vokiete mokytoja, vienoj gimnazijoj dirba. Man patinka jos tiesus kalbejimo stilius, tas kietumas. :D labai issilavines zmogus, tris metus gyvena Lietuvoj, kai vaiksciojom po Nida (ten vokieciu toks projektas buvo), ta Zukove viska isverte, ka pasakojo LIETUVIU gidas!! :D Ta valia, uzsispyrimas, tiesumas labai zavi mane zukovuose...
Na taip, Jeseninai mazai logikos turi kartais, bet principu kai kurie - daugiau nei reikia :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 00:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Joldija rašė:
Narys rašė:
Naaa, turėjau tokį labiau kaip aurinį uždarą betos šeimyniškumą, kada tu stovi ant pasaulio krašto ir panašiai... Beje, maistas bei gėrimai taip pat labai svarbus betos susibūrimų faktorius, nėr ką suėst - baliaus nebus :D

Man tai Tarasovienė nepatinka neretai... Ji berods Hugo tipo atstovė. Kažkaip reiškias keistai, nuomonė jos kartais būna... lieva. Nu sunku kažką labai išskirti, bet yra toks biškį nepomėgis iš mano pusės...


Aukso žodžiai :happy: Ko einama į balių ? Gerai praleisti laiką. Ar galima gerai praleisti laiką tuščiu skrandžiu arba su pridegintais kotletais?


pritariu :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 00:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
veee rašė:
Silpniausi atrodo Dostojevskiai ir Jeseninai.
.


o kodėl?
išties, įdomu.
man atrodo, kad jeseninai (bent moterys, nes vyrų gal mažokai pažįstu kad daryti griežtas išvadas, tiksliau, ne mažokai, bet nepakankamai giliai) yra labai stiprus tipas. stiprus, nes lankstus. o kai lankstus, tai nežinau, kas turėtų nutikti, kad palūžtų. Jeseninai retai papuola į isterines būsenas. Būna, kad papanikuoja, patrizniuoja, bet visumoj, lengvai plaukia per gyvenimą ir išsivynioja iš sudėtingiausių situacijų, kadangi intuicija visuomet sako, kad yra išeitis, ir ne viena. Nesu mačius jesenino depresijoje- tik melancholijoje.
O inkščia jie tik tiems, kuriais pasitiki, kuriuos gerbia ir vertina. Tad jeigu tenka su tuo susidurti, reikia džiaugtis, reiškia jeseninas tavim pasitiki :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 01:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Je, kažkur irgi skaičiau (rodos rusų forume), kad Jeseninas labai stiprus tipas - nes sugeba būti atrama Žukovui (vienam iš "vyriškiausių" tipų).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 12:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Hm, jesenines moterys man irgi atrodo stiprios. Jos sugeba veikti RYZTINGAI. Galbut stresinese situacijose valdosi, pristabdo save ir pan. Bet jei bus ekstremali situacija, Jeseninas tikrai isgyvens.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 17:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Pritariu Solanžai, kad Jeseninų stiprybė slypi jų neįtikėtiname lankstume, sugebėjime prisitaikyti prie sudėtingų ir greitai kintančių aplinkybių.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 18:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
O kaip kūryba? Domėjimasis praktiškai nereikšmingais dalykais, kurie jiems suteikia pliusų, kurių kiti galbūt nesugeba įgyti? Intelektualumas? Emocionalumas, priverčiantis suklusti ir virpėti? Juk tai svarbiau už kažkokį prisitaikymą


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 18:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Narys rašė:
O kaip kūryba? Domėjimasis praktiškai nereikšmingais dalykais, kurie jiems suteikia pliusų, kurių kiti galbūt nesugeba įgyti? Intelektualumas? Emocionalumas, priverčiantis suklusti ir virpėti? Juk tai svarbiau už kažkokį prisitaikymą


Na, dabar tu man pasakyk, ar kūryba, intelektualumas ir emocionalumas yra vien tik jeseninų privilegija :strange: ?

Kūryba gali užsiimti absoliučiai visi tipai. Intelektualumas irgi nuo žmogaus tipo nepriklauso. Emocionalumas...na, bent pusė iš visų tipų yra pakankamai gerai įvaldę savo emocijų raišką.

Taigi, kokia yra tavo klausimo esmė ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Apie stiprumą tipo vystosi mano klausimas ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 21:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Narys rašė:
Apie stiprumą tipo vystosi mano klausimas ;)


Tai ar aš tada teisingai supratau, jog ankstesniu klausimu teigei, kad Jesenino stipriosios pusės yra kūrybiškumas, intelektualumas ir emocionalumas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 21:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:10
Pranešimai: 69
Tai norit pasakyt ,kad Jeseninas už Žukovą stipresnis?
Jei reikėtų įsivaizduoti šiuos du tipus kaip materiją, tai Žukovas man būtų tarsi akmuo ,o Jeseninas kaip pienės pūkas...
Gal čia kiekvienas kitaip suvokia tas pačias sąvokas,bet man jautruolis romantikas su stiprybe neasocijuojasi.

Pažįstu nemažai Jeseninų. Vyrai ,išvis ne vyrai- švelnūs, jautrūs, greit įsižeidžia. Taip ,lengvai prisitaiko prie aplinkos ir pokyčių, taigi lankstūs. Nesiginčysiu ar čia gerai ar blogai,bet prie ko čia stiprybė?
Pats Jeseninas juk gyvenimą baigė savižudybe,vargu ar tik iš melancholijos.Man regis jeseninai itin priklausomi nuo nuotaikos ir emocijų. Ar tai stipraus žmogaus bruožas -nežinau.
Be to žalingi įpročiai irgi ,regis, labai mėgsta Jeseninus .Būtent tie, kuriuos pažįstu yra per jauni ,kad užklijuoti etiketę alkoholikas ar narkomanas, bet bene potencialiausi tokiais tapti.Ar tai sutapimas- vėl gi nežinau :)
Taip ,kad nematau aš čia tos stiprybes daug.
Na ,pvz, kuris žmogus jums atrodytų silpnesnis:Grybauskaite ar Marilyn Monroe. Žinau ,kad ne pats geriausias sugretinimas ,bet dabar niekas kitas nešove į galvą. Ir čia ne apie pasiekimus ar charizmą kalbu,bet apie patį žmogaus būdą. Minkštą arba kietą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Idealizuojami tipai musu akimis
StandartinėParašytas: 24 Lap 2010, 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Pritarciau kad Jeseninas tikrai vienas is stipriausiu tipu..atlaiko faktiskai bet koki psihologini spaudima (ne teorijos apsiskaites sakau).O pagrindine ju savybe padedanti isgyventi bet kokiom salygom sakyciau izvalgumas.Kritinese situacijose labai gerai mato ko galima tiketis is zmogaus ir emociju pagalba tarsi didina/mazina itampa..ir nors tiesioginio konflikto patys nepradeda,randa kitu budu kaip pasiekti tiksla.

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007