Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 05:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2010, 21:55
Pranešimai: 8
sveiki,noriu nustapyti savo asmenybes tipa.pagal testa esu dreizere,bet kazkodel man iskilo klausimu.noreciau kad atsilieptu dreizeriai arba tie kurie juos gerai pazysta.labai domina tie ju doroviniai principai kaip jie juos suvokia?nes mano asmeniskai truputeli skirias nors as ir dreizere,ir aisku jeigu dreizere is tikruju???
aciu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 17:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Lina, tai gal pabandyk išdėstyti ir savo požiūrį. Kokie Tavo principai? Ko negali toleruoti. Kas piktina labiausiai kitų žmonių elgesyje. Na čia tik pavyzdys... Vis tiek diskusijai reikia nors šiokios tokios užuomazgos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 25 Spa 2010, 12:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
lina rašė:
sveiki,noriu nustapyti savo asmenybes tipa.pagal testa esu dreizere,bet kazkodel man iskilo klausimu.noreciau kad atsilieptu dreizeriai arba tie kurie juos gerai pazysta.labai domina tie ju doroviniai principai kaip jie juos suvokia?nes mano asmeniskai truputeli skirias nors as ir dreizere,ir aisku jeigu dreizere is tikruju???
aciu



Labas,turiu sese dreizere, taipat keleta bendradarbiu dreizeriu,pazystu siuos zmones neblogai.Moralines normos pas kiekviena vis kitokios,gan budinga sakyciau,kazkiek primesti savo moralines normas aplinkiniam ,ypac artimiesiem.Megsta parodyti zmogui jo klaidas,nederama elgesi,arba pavyzdziais arba tiesiai i akis.
Kaip jie juos suvokia ko gero per drasu man butu spresti,bet :wethics: pas juos bazine.Visas gyvenimas sukasi apie tai,zmoniu poelgiu vertinimus tiesiog pajunta,nereikia apie tai specialiai galvoti,doroves sargas toks butu galima sakyt :smile:
Kelios bendros savybes susijusios su moralinem normom.Dreiziariai gali vos ne nuolat pyktis su artimaisiais ir tuo paciu vistiek buti isitikine,kad santykiai geri,matyt pajaucia kas santykiam gali pakenkti,o kas ne.Kaip jie patys sako as nekreipiu i tai demesio :smile:
Istikymybe,pastovumas,artimuju saugojimas,namuose neitiketina svara ir tvarka.
na trumpai tiek,tikiuos padejau :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 00:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2010, 21:55
Pranešimai: 8
sigurdas rašė:
lina rašė:
sveiki,noriu nustapyti savo asmenybes tipa.pagal testa esu dreizere,bet kazkodel man iskilo klausimu.noreciau kad atsilieptu dreizeriai arba tie kurie juos gerai pazysta.labai domina tie ju doroviniai principai kaip jie juos suvokia?nes mano asmeniskai truputeli skirias nors as ir dreizere,ir aisku jeigu dreizere is tikruju???
aciu



Labas,turiu sese dreizere, taipat keleta bendradarbiu dreizeriu,pazystu siuos zmones neblogai.Moralines normos pas kiekviena vis kitokios,gan budinga sakyciau,kazkiek primesti savo moralines normas aplinkiniam ,ypac artimiesiem.Megsta parodyti zmogui jo klaidas,nederama elgesi,arba pavyzdziais arba tiesiai i akis.
Kaip jie juos suvokia ko gero per drasu man butu spresti,bet :wethics: pas juos bazine.Visas gyvenimas sukasi apie tai,zmoniu poelgiu vertinimus tiesiog pajunta,nereikia apie tai specialiai galvoti,doroves sargas toks butu galima sakyt :smile:
Kelios bendros savybes susijusios su moralinem normom.Dreiziariai gali vos ne nuolat pyktis su artimaisiais ir tuo paciu vistiek buti isitikine,kad santykiai geri,matyt pajaucia kas santykiam gali pakenkti,o kas ne.Kaip jie patys sako as nekreipiu i tai demesio :smile:
Istikymybe,pastovumas,artimuju saugojimas,namuose neitiketina svara ir tvarka.
na trumpai tiek,tikiuos padejau :smile:


labas,ka galiu atsakyti.retai moralizuoju zmones,na nebent mane be proto izeistu.ir tai pagalvociau kas ta zmogu sendiena isvede is pusiausvyros kad mane ar tai kita uzsipuole.mano darbe moterys man sako kad galeciau buti advokate nes labai jau linkusi visus pateisinti.o as manau nera blogu zmoniu juos gyvenimas ir aplinkybes vercia pasukti ar tai geru ar tai blogu keliu.nes jeigu aplinka butu teigiama,nejaugi uzaugtu tokie ziaurus zmones,nematytu blogio ir patys butu geri.kas liecia tvarka tai tikrai ja mergstu,svara tai pat.net kitiems galiu padeti kad man ir aplinkiniams butu gera ir teiktu geras emocijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
labas,ka galiu atsakyti.retai moralizuoju zmones,na nebent mane be proto izeistu.ir tai pagalvociau kas ta zmogu sendiena isvede is pusiausvyros kad mane ar tai kita uzsipuole.mano darbe moterys man sako kad galeciau buti advokate nes labai jau linkusi visus pateisinti.o as manau nera blogu zmoniu juos gyvenimas ir aplinkybes vercia pasukti ar tai geru ar tai blogu keliu.nes jeigu aplinka butu teigiama,nejaugi uzaugtu tokie ziaurus zmones,nematytu blogio ir patys butu geri.kas liecia tvarka tai tikrai ja mergstu,svara tai pat.net kitiems galiu padeti kad man ir aplinkiniams butu gera ir teiktu geras emocijas.


Malonu skaityti tavo posta :smile: poziuris artimas toks,tik gal maziau reiklus,svelnesnis, nei mano pacio.Tikrai klubiete ir ko gero kaip kazkas jau sake esi jesenine.Net jei ir ne jesenine butum ,saves siulyciau ieskoti tarp etiniu intuityvu.O testai kartais klysta,kaip ir klysta i klausimus atsakinedami zmones :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ir kas tokio jeseniniško joje?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Solanža rašė:
ir kas tokio jeseniniško joje?


Zmogui supykus daro isvadas kad kazkas ivyko anksciau,neskubama smerkti juk priezastys neaiskios..
Demesys aplinkybemis,stebimas ne momentas,bet bandoma aprepti laikotarpi.
Kalbama retoriskai nesikreipiant i nieka..ir ttt.

Sunku is keturiu eiluciu posto parasyti itikinama biblija,puse mano nuomones sudaro nuojauta.Galbut jei butum parasius kodel tau atrodo kitaip man butu lengviau paaiskinti..
Dabar turbut paklausi ir ka tas ttt reiskia? :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sigurdas rašė:
Solanža rašė:
ir kas tokio jeseniniško joje?


Zmogui supykus daro isvadas kad kazkas ivyko anksciau,neskubama smerkti juk priezastys neaiskios..
Demesys aplinkybemis,stebimas ne momentas,bet bandoma aprepti laikotarpi.
Kalbama retoriskai nesikreipiant i nieka..ir ttt.

Sunku is keturiu eiluciu posto parasyti itikinama biblija,puse mano nuomones sudaro nuojauta.Galbut jei butum parasius kodel tau atrodo kitaip man butu lengviau paaiskinti..
Dabar turbut paklausi ir ka tas ttt reiskia? :happy:


na ne, neklausiu :)

aš gal neturiu tiek laiko kiek norėčiau, kad įsigilinti, bet nejaučiu jesenino. tai.. nežinau, arba ji labai kitokia nei aš, arba ne jeseninė. neužtenka man ir teksto, kurį skaičiau, kad nutipuoti...kažkaip niekas nesuprantama, ką skaitau. ar nepriimtina....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
galbut reiketu ir man savo nuomone pasilaikyti,tiesiog net jei rasau spejima,tai nuskamba kaip negincijima nuomone daznai,stilius rasymo "stuobriskas" toks.. :confused:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man iš Linos jaučiasi gana stiprus racionalumas, tvirtas savo nuomonės konstatavimas, vertinimas "gerai"/"negerai" - tai ir skiriasi nuo Jesenino, kuris nepasako visko taip tiesiai, palieka erdvės tarpiniams niuansams. Jeseninas tarsi palieka svarstymo stadijoje, o ne teigia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
beto jeseninas tinginys,o draizeris daug dirba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
viktorija rašė:
beto jeseninas tinginys,o draizeris daug dirba.


Siaip teko gyvenime matyti ir atvirksciai.Gyvena ten pasaulyje koks 0,5mljrd. jeseninu,nedrysciau as ju visu vadinti tinginiais :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 20:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
tai jesėninai nėra tinginiai, jie dirba savo galvoj ;) paklauskit psichiatrų - tai sunkus darbas! :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 22:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2010, 21:55
Pranešimai: 8
Solanža rašė:
ir kas tokio jeseniniško joje?

Labas,Solanza,
as ir pati stengiuos suzinoti kas esu.truputi apibudinsiu save placiau.nes mazai informacijos ir sunku ka pasakyti sita as suprantu.tik iskarto visu atsiprasau kad nesuprantu simboliu,bet stengiuos juos isidemeti gal pavyks:)gavau is liepos ju paaiskinimus tai dabar studijuju.DIDELIS ACIU,LIEPAI:)
dreizeris apibudinamas,kaip moralistas su stipria dorove ir principais.todel man ir idomu kaip jie ja supranta.as pati gal visikai kitaip ja suprantu.cia vienas vaikinas rase kad jis pazysta kelis ir pas visus ji skirtinga.vadinas kiekvienas dreizeris turi savo individualia dorove kuri tik jam vienam budinga ir suprantama:)
man yra sunku buti moraliste nes kaip ir rasiau galvoju apie priezasti kodel del kokiu priezasciu zmogus blogai pasielge.blogai visiems kurie tai sako,bet gal visai ne man.pagalvoti galiu ai gal koks konfliktinis pasnekovas pasitaike,tai kaip ir suprantama kad ji isvede is kantrybes,o juo labiau jeigu zmogus etinis tai kurgi emocijos gali verstis per krastus,nevisi moka jas valdyti:)nesakau kad tai gerai kai sunervini dar ir aplinkinius ir visiems paskui skauda galva ne tik jam,bet is kitos puses nutylejimai ir kaupimas savyje pykcio sukelia stresa,o steras ir dar daugiau stersu ir pasekmes liga.
namuose manau reikia kalbetis kad nebutu nesusipratimu,o kas liecia darba sudetingiau.as manau kad reikia dirbti taip kad iejai i darba ir palikai uz duru savo seimos problemas,o parejai namo ir pamirsti darbo problemas.man atrodo tai yra profesionalu,pvz:mano exs vyras Napalionas jeigu tik aisku as ji gerai nutipavus buvau.Zodziai:) AR TU KADA SUPRASI KAD AS VIRSININKAS AR NE?atsakymas:NORIU NAMUOSE TURETI VYRA,TEVELI BET NE VIRSININKA:)))))
Dar keletas savybiu.Niekaip neiseka neveluoti,atrodo lygtai susiplanuoji kad suspesi bet kazkodel man vis kaip tycia kas nors atsitinka ir as paveluoju,mano gyvenimas kazkaip susikloste kaip ne pas visus amzinai visokie neteketumai ir tenka keisti planus.Man labiau patinka dirbti kai nera griesto grafiko ir griezto laiko,nes paskui as nekaip jauciuosi pavesdama zmones.Nes ir paciai nepatinka kai tenka ilgai kitu laukti.visa tai as tycia nedarau stengiuos kad suspeciau laiku.Kaip ir kazkiek apibudinau save kaip manot panasu i dreizeri ar kaip???ACIU


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Dorove pagal dreizeri
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 22:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2010, 21:55
Pranešimai: 8
Labas,aciu uz palaikyma.pavadinciau save darboholike,nes dirbu dviejuose darbuose po 10val per diena.nemanau kad tinginys tiek istvertu:)dar megstu ranku darbus o ypac zemes,megstu krapstytis sode nes mane tai ramina:)svajoju isejus i pensija kraustytis i kaima o gal i soda,o gal isigysiu kokia fazenda kad buciau arciau gamtos.nusipirkiu molberta ir pradesiu tapyti savo malonumui:)toki isivaizduoju gyvenima kai busiu pensijoj bet iki jos reikia dagyventi.ai ir dar noriu kad begiotu anukai aplinkui,nes labai myliu vaikus :)

Siaip teko gyvenime matyti ir atvirksciai.Gyvena ten pasaulyje koks 0,5mljrd. jeseninu,nedrysciau as ju visu vadinti tinginiais :smile:[/quote]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007