Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: ATSPARUMAS STRESUI
StandartinėParašytas: 11 Lap 2010, 13:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Nu kaip... Realiai kiekvienas tas dalykas galėtų visiškai mane išvesti iš kantrybės! Nepradėčiau, kaip sakant, muštis... gana susitvardantis esu; bet šiaip populiariai sakant - "karštakošis"... Balzakas pavadintų isteriku... :strange: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: ATSPARUMAS STRESUI
StandartinėParašytas: 13 Lap 2010, 17:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, čia visaip galima būtų atsakyt... Juk stresas labai daug priklauso nuo nuotaikos/savijautos/vidinės būsenos. Kartais net krenkščiantis žmogus autobuso gale per 5m sėdintis gali sunervinti, kartais nenervina niekas...
Na, o tu, Nary, kaip matau, daug surinkai, matyt, Hamletai ir šiaip labai emocionalūs, jei bloga nuotaika, tai prades taškytis ir susinervins kad ir dėl šulinio dangčio, ant kurio užlipo (pažįstu tokiu :D)
Taigi,
1. Labai susijęs su silpnąja pojūčių sensrika :wsensoric: Sulamdyto laikraščio ar knygos nepirkčiau, jei nebūtų kito pasirinkimo, paimčiau ir tai tikrai sunervintų ;) tik gal ne per daugiausiai.
2. Neerzina, nors tu ką, labai juokinga tiesiog :D
3. Jei tai žmogus, kurio nemėgstu, tai erzins, ir būtinai užsiminsiu, kad laikytųsi atstumo, tačiau, jei tai žmogus, kuriam abejingas arba mėgstu, tai visiškai nesvarbu..
7. Šitas gali labai sunervinti. Tačiau ne mane patį, jaučiu kartais atsakomybę už aplinką. Aš matau, jaučiu, kad tai gali būti (arba yra) nemalonu KITIEMS žmonėms. Todėl tai užakcentuosiu, manęs paties tai gali ir netrikdyti, ir neerzinti.
8. Žiūrint kas ir kokiu tonu. Jei aš pats tai sugebu, o "mokytojas" dirba prieš publika, tai erzins :D
9. Priklauso nuo priežasčių. Reikalausiu, kad praneštų, ir siūlysiu susitikinėt vėliau ar pan. Kad nešvaistytume veltui laiko, nebūtų nesmagumų laukiant ir nebūtų vėluojančiam nesmagu atsiprašinėti ;)
12. Nesinervinu, šiek tiek nusiviliu, atrodo, kad mažai rūpiu (jei žmogus brangus), bet retai pasitaiko, kad dovanotų žvakes, smilkalus, žaislinį drambliuką ar pan. :D
15. Neerzina, patinka :D
16. Žiūrint kokius žodžius, aš greičiau išsisaipysiu su pašnekovu kartu iš jo kalbos. :D Hey, dude, kaip sekasi? What's up? Kodėl nepadarei namų darbų, taigi čia visiskas easy's, simplis.. Ir t.t. :D
Manau, atsparumas stresui susijes konkrečiai su SuperId bloku, galbut EGO taip pat, ir maistas per šias f-cijas labai mobilizuoja, ypač per SuperID, bent iš patirties pastebėjau. Jei aplinkoj viskas aišku, konkretu, yra ŽINOJIMAS, tai duos tiek ryžto, kiek paprastai net ir neprireikia ;) ir po tos situacijos nesijaučia joks nuovargis, tik 'kaifas' ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: ATSPARUMAS STRESUI
StandartinėParašytas: 13 Lap 2010, 17:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pats surinkau 15 taškų, nors būdamas stiprioj stresinėj situacijoj, surinkčiau dar mažiau. Tada tampu kaip plienas :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007