Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 30 Spa 2009, 21:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Spa 2009, 14:14
Pranešimai: 28
mes su drauge manom, kad horoskopo zenklas kzk itakos turi, ir iskelem sau usdawiny, pwz ar po liuto zenklu gali buti gimes diuma arba jesenenas? o gal toks yra?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 01 Lap 2009, 20:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Zodiako ženklą irgi reikėtų nustatyti TIKSLIAI. O ne vien aklai "durti pirštu" tiktai pagal gimimo mėnesį ir dieną.

Atsakant konkrečiai į klausimą - taip gali. Mano draugės (Diuma) horoskopo ženklas yra Liūtas (nors kosmogramos Saulė - Vėžio ženkle).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 02 Lap 2009, 16:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
bet čia jokio ryšio nėra...
mano draugės diumos viena jautis, kita vėžys.
arba, turiu daug draugų hekslių ir balzakų. tai heksliai: dvyniai, vėžiai, jautis, ožiaragis. balzakai: liūtai, svarstyklės, žuvys ir t.t.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 10:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
man atrodo,stirlicas turi buti mergele.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 11:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mergelė gal daugiau susijusi su logika...
Apskritai man teisingiau atrodo Zodiako ženklų siejimas su aspektais ir kitais atskirais požymiais.
Pvz. Mano kosmogramoje - Žuvys, horoskope - Mergelė. O Saulė yra egzaltacijoje ir ugnies ženkle. Gaunasi intuityvus loginis ekstravertas. Manau, kad atitinka - žiūrint į visumą... :strange:

Bet tai Mergelės ženklas gali būti labai įvairiuose variantuose (kaip sudedamoji dalis)
O Liūtas man atrodo susijęs su pojūčių sensorika arba kūryba, kuri eina iš laiko intuicijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Darykite horoskopo ženklo ir tipo priklausomybės tyrimą. Paaiškės, ar yra priklausomybė, ar ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Siūlymas būtų visai geras, jei žmonės galėtų pateikti savo rektifikuotus gimimo horoskopus. Be jų neįmanoma nustatyti horoskopo ženklo.
Jei žmogus "atsimena" savo gimimo laiką bent jau valandos tikslumu - galima kalbėti tiktai apie kosmogramą. Mėnulis yra tikras "sprinteris" - per parą nubėga 12-14 laipsnių...
Nemanau, kad šiame forume yra daug žinančių savo horoskopo ženklą. Daugiausia (kalbant apie astrologiją) turimas omenyje tiktai Saulės Zodiako ženklas (o jis ne visada yra patikimai svarbus, t.y. bent jau 1,5 karto stipresnis už kitus Zodiako ženklus... o būna, atvejų, kai tenka priskirti netgi prie silpniausių ženklų).

P.S. Astrologijoje niekas neteigiama "iš akies". Tai labai ir labai tikslūs skaičiavimai, grafikai, radiusai (įtakos galiojimo ribos).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 03 Lap 2009, 23:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
As turiu savo asmenini horoskopa...jeigu remciausi juo, manyciau, kad as Hamlete. :happy:
Nors gal ir ne... Ten daug ir :wethics: jauciasi.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 11:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Jei būtent horoskope vyrauja :wethics: elementai - rodytų gal kūrybinę funkciją? Nes horoskopas - tai santykis su aplinka, prisiderinimas ir aplinkos veikimas. Kosmograma yra daugiau vidinė šerdis.
O paskui reikia žiūrėti jau atskirų dalykų stiprumą, išreištumą, žodžiu, "ypatingas" padėtis, kurios turėtų prasiveržti, atsispindėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Turiu draugą, kuris gan neblogai tas kosmogramas daro, pagal gimimo laiką ir vietą.
Ar pas mane kas nors su Robespjero tipu siejasi?
Silpna sensorika (kiek dar atsimenu) gan akivaizdžiai matosi - pagrindiniuose aspektuose labai trūksta "raguotų", agresyvių ženklų, jie yra kituose aspektuos. Vyrauja kūrybiniai aspektai.
Daugiau nelabai atsimenu. Mėnulis (jausmai) - avino ženkle. Rodo tiesius jausmus.
Bet aš tam gyvenime neteikiu daug reikšmės, tiesiog prisiminiau. Reikia ne analizuoti savo "startines pozicijas", bet ir ugdyti, ko gyvenime trūksta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Vaidas101 rašė:
Reikia ne analizuoti savo "startines pozicijas", bet ir ugdyti, ko gyvenime trūksta.
Šitame forume toks ugdymas nepripažįstamas, jei pastebėjai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 13:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tuomet keista, KODĖL Tamsta šiame forume? :tongue:
Dar nenusibodo š.... ant visų? Ar tiesiog toks ir yra tikslas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 14:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Tuomet keista, KODĖL Tamsta šiame forume? :tongue:
Dar nenusibodo š.... ant visų? Ar tiesiog toks ir yra tikslas?
Reikia pradėti skirti kritiką nuo š... Tai bus nedidelis, bet teisingas žingsnis saviugdos srityje.
Daug kas šitame forume nepripažįsta nors kiek žymesnio f-jų vystymosi ir kur kas labiau domisi savo startinėmis pozicijomis. Tai yra teisingas pastebėjimas.
Aš esu šitame forume dėl to, kad man įdomu diskutuoti socionikos temomis. Jau labai daug kartų buvo išreikštas noras, kad grupelė draugų neprimetinėtų visiems savo domėjimosi socionika pobūdžio ar mastymo būdo kaip vienintelio teisingo.
Ir nekeltų tokių "globalių" klausimų kaip kitų asmenų dalyvavimas forume, nefantazuotų apie forumo užgrobimus ar įvairias provokacijas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 04 Lap 2009, 20:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Liepa rašė:
Jei būtent horoskope vyrauja :wethics: elementai - rodytų gal kūrybinę funkciją? Nes horoskopas - tai santykis su aplinka, prisiderinimas ir aplinkos veikimas. Kosmograma yra daugiau vidinė šerdis.
O paskui reikia žiūrėti jau atskirų dalykų stiprumą, išreištumą, žodžiu, "ypatingas" padėtis, kurios turėtų prasiveržti, atsispindėti.


Štai išrinkau šiek tiek aspektų iš aprašymo, kurie, kaip ten parašyta, pas mane turėtų būti dominuojantys:

"Jūs esate tikra individualistė, tad kitų žmonių akyse galite pasirodyti kaip gana ekscentriška asmenybė. Išreiškiate save per veiksmus, kurie tam tikru būdu nustebina kitus. Jūs mielai propaguojate provokuojančias idėjas. Jums nepatinka prisirišti ir geriausiai jaučiatės santykiuose, kurie jums suteikia daug personalinės laisvės."

"Jausmai jums yra pagrindinis vedlys - daugelį savo veiksmų motyvuojate būtinybe apsaugoti save ir jūsų artimus."

"Permainingos nuotaikos jums nėra svetimos ir tai daro didelę įtaką jūsų aplinkai. Polinkis į savininkiškumą ir tendencija emocinėmis manipuliacijomis, bei stipriai išreikšta globa, siekti kitų priklausomybės nuo jūsų."

"Esate emociškai jautri, tačiau išorėje paliekate tvirto, netgi nepažeidžiamo žmogaus įspūdį."

"Faktiškai abi lytis turinčios šią poziciją yra labai nuoširdžios ir romantiškos. Nors ir vertinate garbę, ištikimybę, bei dorumą, paradoksaliai, turite silpnybę romanams."

"Svarbiausia vertybė jūsų santykiuose yra intelektualinė ar kultūrinė stimuliacija. Jums reikia partnertio kurį galėtumete gerbti už jo intelektą."

"Didelis dėmesio ir pripažinimo poreikis, ypač vertinate žmones, kurie padeda ugdyti jūsų protą."

Kokios čia funkcijos?

Bendrai, mano horoskope dominuoja ugnies ir nuo jų vos šiek tiek atsilieka žemės ženklai. Ironiška, bet pas mano napą, nors patys ženklai skiriasi, taip pat. :smile:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: tipas ir horoskopo zenklas suderinama?
StandartinėParašytas: 05 Lap 2009, 11:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tirpi rašė:
Kokios čia funkcijos?

Bendrai, mano horoskope dominuoja ugnies ir nuo jų vos šiek tiek atsilieka žemės ženklai. Ironiška, bet pas mano napą, nors patys ženklai skiriasi, taip pat. :smile:

Tirpi, aš tiktai žinau žmogų (rusiškame forume), kuris užsiiminėja astrologijos ir socionikos sugretinimu. Pačiai irgi buvo įdomu pabandyti, pamatyti, kas ir iš kur gaunasi.
Ir norint ką nors pasakyti, turbūt, jis prašytų TIESIOGINIŲ duomenų. ... Reikėtų ne interpretacijų (kurios nesimato, iš kur ir kaip gautos), o tikslių duomenų - tas ženklas tiek balų, kitas, tiek, trečias aniek. Horoskope stipriausas ženklas toks, kosmogramoje toks. Ir konkrečiai, kokios planetos tuos balus suteikia. Koks jų pačių stiprumas (pliusinis ar minusas).
Labai grubiai (apytiksliai) gal būtų galima žemę prilyginti logikai, ugnį - sensorikai, vandenį - intuicijai, orą - etikai... Bet ir tai svarbu, kokios tai planetos. Jei tame ženkle, pvz., anareta - rodytų stiprias problemas, o ne stiprias savybes... (galbūt, skaudžioji funkcija).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007