Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 05:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Aktoriniai sugebėjimai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Globas A rašė:
sigurdas rašė:
ko gero visi tipai vienodai gerai gali vaidinti visus vaidmenis,tik tiem vaidmenim ismokti/isjausti i juos reiketu skirtingo kiekio pastangu ir laiko.
o,del hamleto, tai beabejo cia jam sava sfera ir greiciausiai vaidinti bus malonu.. :smile: tikva kur reikes vaidinti kazkokia fizine busena,na tarkim kad ir elementaru nuovargi,hamletui reiketu patarimu ir truputi uztruktu kol pavyktu pavaizduot.gabenui cia iseitu zymiai geriau.ir atvirksciai kai reiketu vaidinti jausmus...
1. Svarbus papildymas dėl laiko ir pastangų sąnaudų.
O kodėl reikia skirtingų sąnaudų?
2. Kodėl hamletui būtų sunku pavaizduoti nuovargį?

del aspektu issidestymo..tarkim kokiam balzakui su ketvirta :bethics: visada norisi kuo maziau neaiskumu ir niuansu jausmu srityje,tektu tiesiog persilauzti kad galetu suvaidint naivu romantika :happy: na suprati turbut ka noriu pasakyt...hamletui butu sunku pavaizduot nuovargi,nes nelabai gaudosi kaip tai atrodo(ne visi) tarkim jei man sako, kad atrodau pavarges ,visada klausiu is ko jie tai mato..taip suzinojau kad kai esu pavarges mano akys primerktos ir ttt...pats as sito nejauciu...Del neverbaliniu emociju reikimo budu tai cia budinga tik vienam potipiui...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aktoriniai sugebėjimai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 16:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
sigurdas rašė:
aha :smile: taciau kartais tikrai neiseina tas i nauda persistengiu..su tipais kurie emociju netoleruoja,tenka smarkiai save prilaikyt..nevisada pavyksta...bazine labai "diktatoriska funkcija".
Truputį pataisysiu... kai kurie tipai netoleruoja ne pačių emocijų, o tam tikro jų atspalvio. Pvz. neigiamo.
Įdomu, kokią nuomonę pats susidarai apie alfa kvadros atstovus?
Pvz. man Hamletuose į akis krenta būtent ta jausmų amplitudė, tas švytuoklės (ar sūpuoklių) principas - iš vieno kraštutinumo į kitą. Teigiamos emocijos - stiprios, euforija. Neigiamos - na, juodas dugnas... Ir tarp jų gali būti mažas laiko intervalas. Ir Hamletui reikia būtent to judėjimo, antraip bus "negyva", t.y. "nei žuvis, nei mėsa". Ir Hamletas judina kitus...

Aš neneigiu emocijų. Bet man reikia jų pastovumo, t.y. maždaug vienodo išsilaikymo teigiamoje skalėje. Hamletas tokią būseną laiko "mirusia"...

Teko virtualiai bendraut su Hamletu. Aš neištveriu gyvenimo ant emocijų ugnikalnio...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aktoriniai sugebėjimai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 16:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Liepa rašė:
sigurdas rašė:
aha :smile: taciau kartais tikrai neiseina tas i nauda persistengiu..su tipais kurie emociju netoleruoja,tenka smarkiai save prilaikyt..nevisada pavyksta...bazine labai "diktatoriska funkcija".
Truputį pataisysiu... kai kurie tipai netoleruoja ne pačių emocijų, o tam tikro jų atspalvio. Pvz. neigiamo.
Įdomu, kokią nuomonę pats susidarai apie alfa kvadros atstovus?
Pvz. man Hamletuose į akis krenta būtent ta jausmų amplitudė, tas švytuoklės (ar sūpuoklių) principas - iš vieno kraštutinumo į kitą. Teigiamos emocijos - stiprios, euforija. Neigiamos - na, juodas dugnas... Ir tarp jų gali būti mažas laiko intervalas. Ir Hamletui reikia būtent to judėjimo, antraip bus "negyva", t.y. "nei žuvis, nei mėsa". Ir Hamletas judina kitus...

Aš neneigiu emocijų. Bet man reikia jų pastovumo, t.y. maždaug vienodo išsilaikymo teigiamoje skalėje. Hamletas tokią būseną laiko "mirusia"...

Teko virtualiai bendraut su Hamletu. Aš neištveriu gyvenimo ant emocijų ugnikalnio...

del svytuokliu kalta intuicija....katik garsiai juokesis hamletas jau po keliu sekundziu susimastes gali nebegirdeti ka jam sako kiti zmones..teisybe del krastutinimu :neutral: dar del toleravimo...na pastebejau pvz stirlicas isvis netoleruoja emociju,kai jos iskyla staiga.. nutyla, nuleidzia galva...ir nevarbu ar jos teigiamos ar neigiamos.su jais bendraudamas ismokau omocijas reiksti vienodu tempu-tada pernesa visai gerai :smile: del alfa kvadros parasysiu prie tarptipiniu santykiu,labai daug rasyt :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aktoriniai sugebėjimai
StandartinėParašytas: 16 Gru 2008, 18:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Pries du metus, dar budama moksleive, isbandziau savo sugebejimus teatre.. kad ir kaip bebutu keista, tenai man geriausia ispudi kaip aktoriai paliko don kichotai... ypac gerai improvizuoja.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aktoriniai sugebėjimai
StandartinėParašytas: 28 Gru 2010, 12:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pazistu viena Don Kichota, dar moksleivis, dvyliktokas. Bet vaidina fantastiskai. Mes su juo merginoms kurem eiles tiesiog vietoje :happy: rimavom viens kitam padedami.
Siaip manau, kad vaidybai daug atspalvio duoda :bethics: , etikai del EMPATIJOS kito zmogaus jausmams gali labai tiksliai suvaidinti kazkoki vaidmeni, Hamletai apskritai taip isijaucia i vaidmeni, kad neatskiria nuo realybes :happy: Napoleonai labai gerai vaidina...
Manau, aktoryste dar labai priklauso nuo atliekamo vaidmens. Pvz. protingas gydytojas arba koks lunatiskas zmogus ir pan. Kartais reikia dalykiniu ziniu tekstui ismokti ( :wlogic: ) ar stipresnes sensorikos. ;)
O del Hamletu, ju emocijos banguoja ir nuolat, bet nesutikciau, kad nuolatines teigiamos emocijos "nei zuvis, nei mesa", tiesiog Hamletas randa daug pretekstu nepasitenkinimui pareiksti, ypac jei juo nesirupina. :wink: :wink: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007